Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 26.04.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: decaнови [re: nousha]  
Автор:-/ (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 08:36



Zdrasti,
sagaliavam, obache ot kakto pisah za posleden pat, mi se nalogi da zamina. Niamasche niakolko meseca. Pribrah se sega-po Velikden. Javno i maila mi se e zatril. Ste probvam da go aktivirm pak.



Тема Re: decaнови [re: :-/]  
Автор:-/ (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 08:41



da besche se zatrila. Aktivirah ja na NOVO. Bai za sega.



Тема www.bspb.orgнови [re: mnp]  
АвторBDZP (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 23:16



Ako niakoi iska da dobrovolstva v prirodozashtitata ili da se razvie kato profesionalist, moje da poseti tozi web site - www.bspb.org! BDZP e organizaciata, koiato vi dava vazmojnost i za dvete. Razgledaite web saita i se svurjete s niakoi ot centralnia ili regionalnite ofisi na BDZP. Welcome on board :)



Тема Re: eko organizaciiнови [re: @MORlL]  
Авторadi (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 19:29



Имате ли сайт и какъв е адресът му?



Тема Re: www.bspb.orgнови [re: BDZP]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 13:40



hm...interesno zvu4i,no moi poznati mi razkazaha kak nikoi ne im e obru6tal vnimanie v ofisa v Sofiq



Тема Re: www.bspb.orgнови [re: @]  
Авторcarnivore (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 19:34



Ima takyv moment, no trqbva da si uporit ob6to vzeto v na4aloto. I s men be6e taka, no sega vsi4ki v BDZP me poznavat - vsi4ko za po-malko ot edna godina. Za cqloto tova vreme sym hodil po proekti na Durankulak (za 4ervenogu6ata gyska), Haskovo (seminari), Srednozimno prebroqvane, posledno hodih na Studen kladenec na 1-sedmi4en lager i be6e ubiistveno qko - tova e po proekta za egipetskiq le6oqd. Ima6e za vsekigo po ne6to - le6oqdi, orli, eleni lopatari, vylci, lisici, syrni, kostenurki i kvo li o6te ne. Sega predstoqt proekti po Cammon bird monitoring i za beliq 6tyrkel, a prodyljavat i tezi za egipetskiq le6oqd, carskiq orel, belookata potapnica i t.n.

Tyi 4e koito iska da u4astva trqbva da e malko po naporist i vinagi 6te si nameri mqstoto v BDZP, a mejduli4nostni konflikti vinagi 6te ima - tova e normalno za vsqka organizaciq s pove4e ot edin 4len v neq.

P.S. Po-seriozno vnimanie moje da ti se obyrne na sbirkite v 4etvyrtyk v Biologi4eskiq ot 18:00 4asa. Zapovqdai. Obiknoveno stavat interesni diskusii tam.



Тема Re: www.bspb.orgнови [re: carnivore]  
АвторBDZP (Нерегистриран)
Публикувано29.05.04 22:44



Priateli,

bih iskal da napravia suvsem kratko poiasnenie po poslednite dve izkazvania. Ako v ofisa na BDZP w Sofia (tova e centralniat ofis na organizaciata) na niakoi ne sa uspeli da obarnat vnimanie, to nai-veroiatno prosto chovekyt e podhodil "nepravilno".

Zabelejete, che tova e centralniat ofis na BDZP i horata v nego izvyrshvat koordinaciata na cialata orgazniacia na nacionalno i mejdunarodno nivo. Kakto moje bi znaete, BDZP ima 5 regionalni ofisa v stranata, 2 prirodozashtitni centura i niakolko klona bez ofisi. Sushtevremenno BDZP e chlen na BirdLife International i raboti aktivno i na mejdunarodno nivo.

Kakto i vyv vsiaka druga profesionalno raboteshta organzacia, v centralnia ofis na BDZP slujitelite sa izvynredno zaeti i vremeto im obiknoveno e zapulneno s angajimenti dni i sedmici napred. V tozi smisyl, ako posetitelite na ofisa idvat nenadeino i ochkavat da poluchat jelanoto vnimanie, to tova ne vinagi moje da stane po tozi nachin. Ako niakoi naistina iska da pogovori s niakoi ot slujitelite za konkreten angajiment i uchastie v dejnsotite na BDZP, to e razumno da si ugovori predvaritelno den i chas s konkreten slujitel za da ne ostane razocharovan ot poseshtenieto si poradi zaetostta na horata v ofisa. I tova niama nishto obshto s mejdulichnostnite konflikti, molia vi!

Druga vazmojnost e da poseti lekciite vyv fakulteta po biologia na SU vseki chetvartak ot 18.00 chasa. Tam moje da sreshtne mnogo aktivni prirodozashtitnici i da nameri svoiata sreda, nadiavam se :)

I naistina vseki e dobre doshyl v BDZP, no samo ot negovata lichna aktivnost i uporitost zavisi do kyde shte se razvie. No tova e validno ne samo za rabotata v BDZP, nali?!

Opitaite ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.