Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:08 25.04.24 
Природни науки
   >> Екология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: eko organizaciiнови [re: nousha]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано24.10.03 11:36



столично обединение *приятели на кучето* - ела при нас ако ти се занимава с проблемите на бездомните кучета в града.

DUM SPIRO OTPORIL


Тема Re: Зелени Балканинови [re: untitled]  
Автор nousha (неспокоен дух)
Публикувано24.10.03 16:27



Ами да, интересно ще ми е : nousha@netbg.com ми е мейла, иначе за sms -0887460664.

On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.


Тема Re: Зелени Балканинови [re: nousha]  
Авторuntitled (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 15:42



Ne mojah da otida v petuk-lo6o ste4enie na obstoqtelstvata.Izvinqvai 4e te podvedh.



Тема Re: Зелени Балканинови [re: untitled]  
Автор nousha (неспокоен дух)
Публикувано28.10.03 09:41



Нищо, следващия път. Аз този петък ще опитам да ида на орнитологията, а ти? Вземи се регистрирай да си пишем бележки, да не занимаваме целия форум :)

On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.


Тема Re: eko organizaciiнови [re: mnp]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 14:26



Hi!
posledna i aktualna in,formaciq za BDZP mojesh da namerish tuk:



razni raboti za Balkani mojemsh da vidish tuk:


ako tozi adres gore ne raboti, probvaj eto tozi:


Uspeh!



Тема Re: eko organizaciiнови [re: Firebird]  
Автор4len na BDZP (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 14:48



Abe ne moga da razbera nyakoi koito vzeme da filosofstva az edno vrme byah chlen i po4ne da se pravi na vseznaiko az byah chlen i produljavam da bida Pavlin si be6e edno razocharovanie - proval no nikoga ne moje6 da si siguren kakuv 6te doide ot konkurs _ mojdu drugoto malko sa organizaciite koito naistin kato BDZP pravyat konkursi za takiva mesta...
Tova za Petar Iankov yavno dragi jivee6 sus spomeni ot minaloto i nikoga ne si razbiral ot prirodoza6tita za6toto tya ne se izrazyava v tova da izsipe6 bokluci pred McDonald's a da planira6 i da pravi6 nai vajnoto a izkustveni ostrovi gnezdilki BDZP pravi i sega samo che yavno si dale4 ot prirodoza6titata za da go znae6.
Na nusha bih i kazal che ako naistina ima jelanie lipsata na otgovor na pismo koeto ne moje da se prochete pri polojenie che v ofisa na BDZP idav6 desetki i stotici pisma ejednevno normalno e da ne ti otgovoryat vednaga...
A na speca po prirodo za6tita bih mu preporu4al da razgleda site na BDZP tam ima 10% ot vsi4kata rabota na BDZP i ako e meraklia i moje da ya svur6i toi s opita si da zapovyada..... Moje da se opita naprimer da spre mutragenite da stroyat vyaturni centrali na migaciponnite puti6ta ili da se opita da nakara v Ministerski suvet da razmislyat za magistralata prez Kresnenskoto Defile
Taka che vseki moje da filosofstva otstrani (osobeno kato velik biv6 4len)
A za BirdLife - taya organizacia e dala pove4e pari za opazvaneto na Bulgarskata priroda otkolkoto vsyaka druga podobna na neya ..



Тема Re: eko organizaciiнови [re: nousha]  
Автор:-/ (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 22:08



Хахаха, и аз се боря с това нещо от 5 години насам! Аз пък сам ботаник. Историятя е същата! Едно ядро се е вкопчило в НЕЩО и не допуска никой друг. Токувиж ги изядем или станем по-умни от тях!



Тема Re: eko organizaciiнови [re: nousha]  
Автор:-/ (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 22:13



Аз правя така: работя, лятото, кам една фирма която провежда екологично обучение на малки деца. Там си сигурен, че след 5-6път на децата им остава нещо в главата и така си положил основите на любовта им към природата. Помисли си по този въпрос, но не всички могат да се занимават с деца.



Тема Re: eko organizaciiнови [re: student]  
Автор:-/ (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 22:16



Ама то всякя година е на Атанасовското езеро! Имам чувството, че е от както се помня! А вече сам дарта!



Тема Re: eko organizaciiнови [re: :-/]  
Автор nousha (неспокоен дух)
Публикувано11.12.03 14:49



Аз съм учителка, работата с деца не ме плаши, даже напротив. Я дай някакви координати на тая фирма, това ми звучи като сбъдната мечта, да се преподават такива неща на децата

On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.