Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 22.06.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Аз я имам тая книжка...нови [re: ArthurDent]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 10:59



...само се върни на Земята, че без теб не може да приключим счетоводната година. Ще ти я дам, за да я четеш там, където земляните са вечно блажени.



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Авторwowbugger (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 21:31



Малко ме е срам,но не защото закъснях с преброяването,а защото се чудих коя беше тази Безобидна,за която говорите тука...?Кликнах тук-там из Пътеводителя,ама нищо няма за нея...
Аре,че имам покана за парти,по случай откриването на нова магистрала в най-затънтеното местенце на Вселената....



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: wowbugger]  
Автор killin (me)
Публикувано30.12.04 22:13



виж сега, има голяма вероятност вече да е прекръстена на ПОЧТИ БЕЗОБИДНА , тъй че търси по-усилено, ако не намериш питай Джелтц дали скоро не е минавал оттам..... той щи каже по точно, ако си носиш хавлията де и носиш на поезия

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Не се коси, Безкрайно Удължен, явно няма да спазимнови [re: wowbugger]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 11:16



....срокът и ще проточим преброяването и през следващата година. Напомням ти /явно ти се е скапал най-сетне компютъра/, че на Безобидната си ходил два пъти /първият път обясни на един пич с халат и кокал в брадата, че е абсолютен гъз, а втория- на един друг маймуноподобен, че е ....абе, не помня, ама и то крикетът е един адски тъп спорт/. Ъъъъ, партито, на което си канен, малко ще се поотложи, щото и магистралата нещо не е съвсем готова /макар, че от Нова година всички преминаващи по нея космически таратайки без невероятностен двигател ще плащат по 6 атрериански цента за светлинна минута/. Ти си действай по план, няма да те пропусна за купона.



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано01.01.05 21:11



Книгата ми я подариха за Коледа, и вече я приполових. Дотук е невероятна. След като я прочета, ще ме "отметнете" и мен.



Тема Завиждам ти, пич...нови [re: Roverandom3]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 16:00



...както и на всички, които още не са я чели /аз почти я знам наизуст, баси/. Вече си отметнат, честито. Още един омагьосан.



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Roverandom3]  
Автор wowbagger (The IP)
Публикувано02.01.05 18:39



Невероятно било!...
А какво ли ще кажеш след като получиш за подарък едно луксозно томче с Елитно Вогонско Хайку?
Още на третата страница ми излезоха хомороиди от ямбовете и дитирамбите,но добре че хавлийката ми има и едно крайче за този проблем.Само да не го объркам някои път с крайчето за крем-карамел...



Тема Re: Не се коси, Безкрайно Удължен, явно няма да спазимнови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор wowbagger (The IP)
Публикувано02.01.05 18:47



За спазването на срока бях сигурен,ама защо отлагате партито?С този нововаведен налог,няма да фалирате,ако почерпите десетина гаргаробластера....
А оня маймуноподобен го помня,ама брадата му беше по-дълга и това,дето го мислиш за кокалче,май беше нещо другоТо тия от тая планета са доста заблудени,щом мислят,че половината им население(тия с гръдните обструкции) са произлезли от такова кокалче.А цялата истина е че всички са субпродукт на подобни кокалчета



Тема ._.нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
АвторVio_Lator (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 11:00



...здравей, душа! Аз съм Зейфод Бийблброкс...и съвсем тайно попреглеждам тъдява!...ама, тихо, не ме издавай, че не искам да се разчува! Все пак съм твърде красив, известен, уникален, умен, скромен и готин и не искам да ми се нахвърлят всички веднага да ми се мазнят!
И аз си имам достойнство и право на личен живот, все пак, душа!
Ще ти издам една тайна въпреки всичко...напоследък се уча да свиря на флейта с дясната си глава!...лявата вече е перфектна с тромпета и ще става страшна работа като ги синхронизирам! "Бедствен Район" ще дадат луди мангизи да ме привлекат!



Тема Re: ._.нови [re: Vio_Lator]  
Автор killin (me)
Публикувано03.01.05 11:51



А КЪРПАТА НОСИШ ЛИ СИ

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.