Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 10.05.24 
Фен клубове
   >> Животът, вселената и всичко останало
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Бе, дебамамаму....  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 20:54



......има ли фенове на Пътеводителя тук? Я да ви видя, вдигнете ръка, искам да се преброим. Аз съм фен. Кой друг?



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор killin (me)
Публикувано22.12.04 09:54



....да се преброим за Новата година ли

ОК и аз съм фен,
но ти трябва да обещаеш, че за тая магистрала ше направите отбивка и ше заобиколите наща малка синя планетка, забутана някъде в северозападналия край на Галактиката, известна още с хубавото нарицателно БЕЗОБИДНА, по-късно допълнено като ПОЧТИ БЕЗОБИДНА

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Аз! Аз! Аз!нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано22.12.04 11:27



Фен съъъъм!!!

А от една седмица съм много щастлив фен, понеже най после си купих пълното издание! Ураааааааа!

Try to set the night on fire!


Тема Малка Коледна лъжа:нови [re: killin]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 14:47



Обещавам, няма да я бутаме тая барака, поне до Нова година, пък после...
Абе, гадове, що не пишете, тогава?
Баси, чакате някакъв тъп вогон да ви преброява!
Айде, весели празници и успех /поне до Нова година, пък после..../



Тема Знам те аз, теб....нови [re: the_alchemist]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 14:53



....ти си фен и на Нирвана, бройкам те, да знаеш.
Отметната си, преброена, така да се каже. Айде, следващия маймунообразен да се готви. Весели празници и ....ти си знаеш.



Тема Аре, бе, само тва ли сте?нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано22.12.04 15:07



Баси, това не е нормално, аре, активизирайте се.



Тема И аз те знам теб...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано22.12.04 16:35



ти си Дядо Коледа под прикритие! И вместо послушните деца, броиш феновете на Пътеводителя.

Така и така отвори дума за Nirvana, а аз не съм си пратила писмото до теб още - я вземи ми донеси With The Lights Out!

И се регистрираааай!

Try to set the night on fire!


Тема Бройтенови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор ezeroto (тихо и дълбоко)
Публикувано22.12.04 17:51



и мен!ПОЧТИ БЕЗОБИДНА съм.

"Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него."

Редактирано от ezeroto на 22.12.04 17:53.



Тема Re: Аз! Аз! Аз!нови [re: the_alchemist]  
Автор ezeroto (тихо и дълбоко)
Публикувано22.12.04 17:55



Ееее, назад си с материала, аз откога съм го прочеле пълното изданийцесега зарибявам околния свят, вече на 3 съм го давала да го четат!

"Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него."


Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано22.12.04 23:11



много сме.



Santa, that's my only wish this year...

Тема Хихихихи, аз съм вогонският Дядо Коледа, нося ....нови [re: the_alchemist]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 18:01



...на послушните вогончета нова магистрала, за Новата финансова година. Не изчаквай прекалено с писмото, щото Вог-Снежанка нещо ме разсейва. Един доброжелателен съвет: Пожелай си нова планета.
Няма да се регистрирам доброволно, писна ми да ме преброяват.



Тема След няколко дни ще станеш СЪВСЕМ БЕЗОБИДНА....нови [re: ezeroto]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 18:05



.....нищо лично, просто бизнес. Пътното строителство е мръсна работа, но все някой трябва да я върши. Животът, изобщо не си заслужава да бъде споменаван, в този контекст. Най-вероятно се е появил по чиста случайност и така и ще изчезне. Забавлявай се /докато можеш/



Тема Отметнатнови [re: hendy]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 18:07



Засега сме петима. Това е добре, защото мога да броя до десет, има още свободни места в тоя клуб.



Тема Честита Коледа, земляни /приготвихте ли хавлиите?/нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано25.12.04 00:45



Ами, това е, обаждав ви се, за да ви поздравя /и да ви напомня, че скоро ще бутаме бараката, не е зле да последвате делфините/



Тема Re: След няколко дни ще станеш СЪВСЕМ БЕЗОБИДНА....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор ezeroto (тихо и дълбоко)
Публикувано26.12.04 14:57



Хе-хе!НЕ СЪВСЕМ БЕЗОБИДНА станах, защото живея в паралелна вселена, където магистралата по план минава през родната ти планетка, Джелци ще трябва сам, със собствените си ръчички да я издухаш от реалността, заедно с всички прекрасни вогонски физиономии и ненадмината поезия....е, жалко, но какво да се прави "....нищо лично, просто бизнес. Пътното строителство е мръсна работа..."

"Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него."


Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор little_rabbit (с две уши)
Публикувано26.12.04 20:57



И аз съм фен . И се сещам за още един образ, дето също е фен, ама той не пише тук. Само чете, ама в друг клуб . Бе, брой го и него.



Тема Re: Отметнатнови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано26.12.04 21:57



абе много сме аз като ти казвам :)



May your days be merry and bright, and may all your Christmases be white...

Тема Re: Честита Коледа, земляни /приготвихте ли хавлиинови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано27.12.04 15:26



Абе с тях какво стана? Съдбата на припкащите раци ли споделиха?



Тема Re: Аз! Аз! Аз!нови [re: the_alchemist]  
Автор killin (me)
Публикувано27.12.04 17:14



В отговор на:

А от една седмица съм много щастлив фен, понеже най после си купих пълното издание! Ураааааааа!




айде чети и се наслаждавай, пък после се "опитай" да си намериш "Сьомгата на съмнението" .... най-добре търси по библиотеки, щото по книжарниците и Славейков... нъц... трудна работа.... питах в Бард/тяхно издание е/ казаха че след април може би ще преиздават.... евентуално.... ако Джелтц до тогава не ни..... кръц

препоръчвам на всички тази книга, четох я с невероятно удоволствие и захлас

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......

Тема Тц, това е манипулация, двуух...нови [re: little_rabbit]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 23:59



...броя ти само една хавлия, другия ако иска, да се обади.



Тема Абе, знам, че сте /сме/ много, ама ония копелетанови [re: hendy]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 00:05



...от счетоводството искат точни числа за годишното счетоводно ПРИКЛЮЧВАНЕ.



Тема Ама...нови [re: killin]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано28.12.04 12:46



аз съм го чела. Даже няколко пъти. Просто едва сега си го подарих И не мога да не отбележа, че обожавам предговора!!!

Виж, Сьомгата още не ми е попадала. Много хлъзгава се оказа. Обаче как странно ме гледат по книжарниците, когато питам за книга със заглавие Сьомгата на съмнението...

Try to set the night on fire!


Тема Re: Ама...нови [re: the_alchemist]  
Автор killin (me)
Публикувано28.12.04 13:01



аз исках да я подаря на едни познати за Коледа и се разтърсих по книжарници и пазари.... обаче нъц... по интернет книжарниците - също... накрая в една такава гледам пише че има - поръчвам и я и чакам със задоволство... обаче 2-3 дни минаха и нищо... обаждам се да питам... и кво се оказа, ами била изчерпана, ама вие не получихте ли мейл, че няма да можем да ви я доставим.... и аз пак с пръст в устата питах на щанда на Бард в НДК на базара и ме зарадваха, че към април може и да я преиздадат, ако някъде в по-малките градове се намери залежала в някоя книжарница ще е късмет - аз моята я купих в Шумен в началото на тази година - съвсем случайно, докато търсех пълното издание на Пътеводителя и пак беше последна бройка, а по-късно установих колко ценна книга е

айде дерзайте всички и весело посрещане на Новата 2005 година

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Окинови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор little_rabbit (стрелец)
Публикувано28.12.04 19:45




Шъ му кажа да се обади сам. Ако иска . И не го е страх



Тема Няма нищо страшно...нови [re: little_rabbit]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 17:55



...така или иначе скоро цялата дандания ще свърши.



Тема Re: Няма нищо страшно...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Aзиpaфeл (тра-ла-ла)
Публикувано29.12.04 20:32



Джелтц, вчера гледах Армагедон и вече съм убеден че синьо зелената барака няма бутане, така да се каже от НАСА все ще намерят някой идот с бормашина , който да спаси маймуноподабните твари наречени земляни. Включвай ме и мен към статистиката , че годината свършва и трябва да преброим хавлиите.

Teletubbies RULEZZZZ.....


Тема Абе, ти, заеби.../цитат от Шекспир/нови [re: Aзиpaфeл]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 09:36



Като видиш жълтите съсиреци отгоре....ще разбереш, че шансовете на бараката са като връзката м/у рапанът и Свръхновата /да обяснявам или сам се сещаш каква е тя?/



Тема Само за протоколът:нови [re: Aзиpaфeл]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 09:52



Преброен, още една хавлия за пране.



Тема Re: Няма нищо страшно...нови [re: Aзиpaфeл]  
Автор killin (me)
Публикувано30.12.04 10:05



само да не пратят Лео ди Каприо ........ щото ни е спукана работата просто

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Re: Ама...нови [re: killin]  
Автор ArthurDent (42)
Публикувано30.12.04 10:38



Аз успях да се сдсобия със Сьомгата още като излез. Но в момента усилено издирвам Starship Titanic от издателство ПАН. така че ако някой я мерне - да каже на Бабел-рибката в ухото ми.
... а да, предполага се, че и аз съм фен.... щото фанатик в наши дни звучи кофти

Усмихни се - утре ще е по-зле!!!


Тема Аз я имам тая книжка...нови [re: ArthurDent]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 10:59



...само се върни на Земята, че без теб не може да приключим счетоводната година. Ще ти я дам, за да я четеш там, където земляните са вечно блажени.



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Авторwowbugger (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 21:31



Малко ме е срам,но не защото закъснях с преброяването,а защото се чудих коя беше тази Безобидна,за която говорите тука...?Кликнах тук-там из Пътеводителя,ама нищо няма за нея...
Аре,че имам покана за парти,по случай откриването на нова магистрала в най-затънтеното местенце на Вселената....



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: wowbugger]  
Автор killin (me)
Публикувано30.12.04 22:13



виж сега, има голяма вероятност вече да е прекръстена на ПОЧТИ БЕЗОБИДНА , тъй че търси по-усилено, ако не намериш питай Джелтц дали скоро не е минавал оттам..... той щи каже по точно, ако си носиш хавлията де и носиш на поезия

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Не се коси, Безкрайно Удължен, явно няма да спазимнови [re: wowbugger]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 11:16



....срокът и ще проточим преброяването и през следващата година. Напомням ти /явно ти се е скапал най-сетне компютъра/, че на Безобидната си ходил два пъти /първият път обясни на един пич с халат и кокал в брадата, че е абсолютен гъз, а втория- на един друг маймуноподобен, че е ....абе, не помня, ама и то крикетът е един адски тъп спорт/. Ъъъъ, партито, на което си канен, малко ще се поотложи, щото и магистралата нещо не е съвсем готова /макар, че от Нова година всички преминаващи по нея космически таратайки без невероятностен двигател ще плащат по 6 атрериански цента за светлинна минута/. Ти си действай по план, няма да те пропусна за купона.



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано01.01.05 21:11



Книгата ми я подариха за Коледа, и вече я приполових. Дотук е невероятна. След като я прочета, ще ме "отметнете" и мен.



Тема Завиждам ти, пич...нови [re: Roverandom3]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 16:00



...както и на всички, които още не са я чели /аз почти я знам наизуст, баси/. Вече си отметнат, честито. Още един омагьосан.



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Roverandom3]  
Автор wowbagger (The IP)
Публикувано02.01.05 18:39



Невероятно било!...
А какво ли ще кажеш след като получиш за подарък едно луксозно томче с Елитно Вогонско Хайку?
Още на третата страница ми излезоха хомороиди от ямбовете и дитирамбите,но добре че хавлийката ми има и едно крайче за този проблем.Само да не го объркам някои път с крайчето за крем-карамел...



Тема Re: Не се коси, Безкрайно Удължен, явно няма да спазимнови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор wowbagger (The IP)
Публикувано02.01.05 18:47



За спазването на срока бях сигурен,ама защо отлагате партито?С този нововаведен налог,няма да фалирате,ако почерпите десетина гаргаробластера....
А оня маймуноподобен го помня,ама брадата му беше по-дълга и това,дето го мислиш за кокалче,май беше нещо другоТо тия от тая планета са доста заблудени,щом мислят,че половината им население(тия с гръдните обструкции) са произлезли от такова кокалче.А цялата истина е че всички са субпродукт на подобни кокалчета



Тема ._.нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
АвторVio_Lator (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 11:00



...здравей, душа! Аз съм Зейфод Бийблброкс...и съвсем тайно попреглеждам тъдява!...ама, тихо, не ме издавай, че не искам да се разчува! Все пак съм твърде красив, известен, уникален, умен, скромен и готин и не искам да ми се нахвърлят всички веднага да ми се мазнят!
И аз си имам достойнство и право на личен живот, все пак, душа!
Ще ти издам една тайна въпреки всичко...напоследък се уча да свиря на флейта с дясната си глава!...лявата вече е перфектна с тромпета и ще става страшна работа като ги синхронизирам! "Бедствен Район" ще дадат луди мангизи да ме привлекат!



Тема Re: ._.нови [re: Vio_Lator]  
Автор killin (me)
Публикувано03.01.05 11:51



А КЪРПАТА НОСИШ ЛИ СИ

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема ето...нови [re: killin]  
АвторViola_Tor (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 12:39



...виждаш ли!?....веднага ми се нахвърлиха и разпознаха!...ама фенове, кво да ги прайш, бе душа!!?...Хорската любов ме изнервя, но и опиянява...Аз, въпреки че съм и свиkнал /нали все пак съм Зейфод, бе душа/, някакси продължавам да и се радвам!
killin, душата, имаш автограф с посвещение от мен!



Тема Пък, аз знам да свиря на октравентрален хибифон...нови [re: Vio_Lator]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 13:20



...ама не казвай на досадния старчок от Магреатеа, че знам, щото едвам го разкарах. Искаше да взима уроци, щото му писнало да строи тая синьо-зелена барака, дето и на мен вече взе да ми писва да бутам. Как мислиш, ако се научи да свири на.....ъъъ, както там му беше името на оня дудук, дали ще спре да ми прави сечено? Иначе, извинявай, че ти скапах кораба, нищо лично, просто бизнес. Друг ще си откраднеш, вярвам. За останалото, ще те разочаровам, ти си публична личност и нямаш право на личен живот, така че, свиквай. Много поздрави на Хотблек Десиато, лека му пръст, рест ин пийс и прочее мъдрости по темата. Мисля, че ти си търсеха барабанист-картечар, ама не съм сигурен, беше преди 37 000 000 000 години /пиша ти от бар "Големият взрив", както навярно се сешаш и програмата тая вече беше отчайващо позната, гледал съм я около 23 453 874 пъти/....както и да е, спирам, защото дойде вогонката с вогончетата и ме ръчка да се прибираме за закуска.



Тема Ъъъъ, Уулвбъргър....нови [re: wowbagger]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 13:26



...баси фащам, че колкото и да си безсмъртен, няма как да изпиеш десет гаргаробластера, без да се възнесеш към някое по-добро и делириумно измерение. Вогоните никога не фалират, това е четвъртия Закон на механиката. Абе, кокалчето на оня пич беше от заек, май стана някакво недоразумение? Още нещо, мен май не си ме псувал, що така?



Тема .)нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано03.01.05 16:21



"Как мислиш, ако се научи да свири на.....ъъъ, както там му беше името на оня дудук, дали ще спре да ми прави сечено?"

не! /многозначително каза/

"Иначе, извинявай, че ти скапах кораба, нищо лично, просто бизнес"

...мислиш ли, че не знам!? Та аз съм Зейфод Бийблброкс, бе душа!

....както и да е, спирам, защото дойде вогонката с вогончетата и ме ръчка да се прибираме за закуска...

...вие вогоните, винаги сте били ужасно скучни твари! Чудя се, дали, ако спра да мисля за Вас, ще спрете да съществувате!??



Тема Don't panicнови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор wowbagger (The IP)
Публикувано03.01.05 18:06



в списъка си,няма да те подмина,даже мисля да те уважа на Простетник,на Вогон и на Джелц.Не се изненадвам ,че не ти се ще да черпиш гаргаробластери...То във Вселената на всички е ясно,че може да получиш питие от Вогон,само ако му бръкнеш с пръст в гърлото..
А недоразумения винаги стават,като например това,че на тази малка синя планетка си мислят че има гравитация,а всъщност:
GRAVITY DOESN'T EXISTS.THE EARTH SUCKS!



Тема Абе, Зейфод...нови [re: VlOLATOR]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 22:48



...тва, виолатор, някаква титла ли ти е, щото нещо се обърках? Да не би да е новия духов инструмент, на който се учиш да свириш?



Тема Камък ми падна от.....нови [re: wowbagger]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 22:52



...ухото /имам проблеми с бъбреците, затова, де/.



Тема ...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано04.01.05 17:14



..."Violator" е единица за гениалност, бе душа...един Вайълейтър, пет Вайълейтъра, осем....и прочие! Аз съм я въвел и поради тази причина, както можеш да се сетиш, е най-обективното мерило за гениалност, извисеност и интелект!
Лошото е, вогон, че вие принцино сте на минус седем-осемстотин Вайълейтъра - според зависи! Но за това пък, поезията ви е трогателна! Допада ми - не мисля да я забранявам..., за сега!
...я почерпи една цигара сега, че ми се пуши кат на магратейски циганин в чужда галактика, баси



Тема Ъъъъъ, значи, ако съм разбрал правилно...нови [re: VlOLATOR]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 10:55



...ти си единицата за гениалност? Тогава, питам, кой има стойност 8 Вай...незнамсикво? И прочее. Иначе, предполагам, че силно си надценил вогонските ни способности, щом ни даваш стойност от толкова нисък порядък.
Вогонската поезия е създадена с цел да регулира прираста на населението на Вселената, както знаеш, така че при настоящата икономическа криза си е чиста лудост да бъде забранявана. Един ден, когато излезем от рецесията и създанията започнат да си поръчват планети....
Пушенето на обществени места /каквото е чуждата галактика/ е забранено, както би трябвало да знаеш. Напомням ти, че отново въведоха смъртното наказание за пушачите. Не пушете, затегнете коланите, излитаме.



Тема ...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано05.01.05 11:34



"ако съм разбрал правилно...ти си единицата за гениалност? "

НЕ! Аз само съм я въвел! инак съм просто Повелителя на Властелините...и съм неоценима величина

"Тогава, питам, кой има стойност 8 Вай...незнамсикво?"

е, има двама-трима!...тенденцията обаче е към спад

"Иначе, предполагам, че силно си надценил вогонските ни способности, щом ни даваш стойност от толкова нисък порядък."

баш! точно понеже сте ми симпатични ви завиших оценката

"така че при настоящата икономическа криза си е чиста лудост да бъде забранявана"

това го решавам АЗ!...кризи, мизи, аз ги контролирам, бе душа, тъй че не се безпокой, щом съм казал - няма да има проблеми! Може и със субсидийка да ви уредя! ако слушате, де!

"Пушенето на обществени места /каквото е чуждата галактика/ е забранено, както би трябвало да знаеш. Напомням ти, че отново въведоха смъртното наказание за пушачите."

e, познай кой го въведе!?...адски се нервирам когато някой да ми пуши докато аз пуша..., тъй че се наложи да взема мерки! Все пак не е за доброто на Животът, Вселената и ВсичкотоМуТамОстанало, Зейфод Бийблброкс да не е в добро разположение на духа!...БЕ ДУ-ША!



Тема Само ти напомням...нови [re: VlOLATOR]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 11:55



...че имаше един висок, слаб, русоляв, изкукуригал, аутистичен тип на един малък астероид, защитен с невероятностно поле, който си отглеждаше Господ. Сещаш ли се, душа? Оня, същия, дето взима решенията вместо теб. Впрочем, какво стана с оная, заключената част от мозъка ти? Как се чувства личния ти специалист по поддръжка на мозъка /който се явява и мой, де...не, че имам какво да ми се поддържа, ама.../. Ако го мернеш, напомни му, че ми дължи малко кинти, той си знае за какво.



Тема ...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано05.01.05 13:38



"Само ти напомням...че имаше един висок, слаб, русоляв, изкукуригал, аутистичен тип на един малък астероид, защитен с невероятностно поле, който си отглеждаше Господ. Сещаш ли се, душа? "

e, kak няма да се сещам!?...нали Аз го пратих там

"Оня, същия, дето взима решенията вместо теб. "

e, да не си мислиш, че аз се хабя за всичко! Пратил съм го там да заяква, да се учи и от време на време да взема по някое решение..., за да е интересно - не за друго...Така или иначе, аз съм го /ви/ измислил, винаги мога да спра да мисля за него и да го разкарам

"Впрочем, какво стана с оная, заключената част от мозъка ти?"

Това беше просто слух, който аз пуснах! Беше ми скучно

"Как се чувства личния ти специалист по поддръжка на мозъка"

Уволнен е! Нямам идея как е!

"Ако го мернеш, напомни му, че ми дължи малко кинти, той си знае за какво."

А ти почерпи ли ме цигара, бе душа!? А!?



Тема А, сетих се...най-сетненови [re: VlOLATOR]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 14:49



Ти си от алтернативния Пътеводител /нали се сещаш кой му е собственик?/. Ония пичове, с изтънчения сив цвят на кожата. И, с големите патлаци. Абе, пич, как се прави тоя номер с цитирането на репликите, мързи ме да ти отговарям по тоя начин. Нали се сещаш, тва, дето го правиш с различните бои на изреченията? Аре, напиши ми и ще ти пиша пак.



Тема Re: А, сетих се...най-сетненови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано05.01.05 15:17



"А, сетих се...най-сетне ...ти си от алтернативния Пътеводител "

нъц! Знаеш ли, навремето надрасках на бърза ръка едно книжле, в което наблегнах на думите: БЕЗ ПАНИКА! Не знам какво стана с тая работа, ама ми казват, че добила известна популярност под името "Пътеводител на незнамСиКвоСиТам"...ако за това говориш - не съм от там, ами съм АВТОРА!..., но си дръж устата затворена, че не искам да се разчува! Достатъчно съм популярен!

"Ония пичове, с изтънчения сив цвят на кожата. И, с големите патлаци."

Ти, моя патлак ако видиииииш

"Абе, пич, как се прави тоя номер с цитирането на репликите, мързи ме да ти отговарям по тоя начин."

"пич" ще викаш на баба си! Към мен се обръщай с "Ваше Светло ПреПовелителство на Властелините и Господарю на Всички Всичкости"...няма да те карам да ми произнасяш всички титли, че има да пишеееееш...

"Аре, напиши ми и ще ти пиша пак"

мисля, че и без това ще ми пишеш пак....или най-много да спреш!



Тема Пич, позна...нови [re: VlOLATOR]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 16:50



..ще спра.



Тема Re: Пич, позна...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано05.01.05 18:50



Недейте... Тъкмо стана интересно.



Тема Няма, пък...нови [re: Roverandom3]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 21:44



...искам да знам как се правят ония номера, с различните шрифтове, няма само това парвеню да се прави на интересен.



Тема Аз ще ти кажанови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано06.01.05 10:55



...обаче само ако магистралата направи завой около една синьо-зелена, почти безобидна планетка

When all else fails
We can whip the horses' eyes
And make them sleep
And cry...


Тема Re: Аз ще ти кажанови [re: the_alchemist]  
Автор killin (me)
Публикувано06.01.05 11:15



да бе и после да земе да си цитира поезията че и да я удебелява

а и не му достигат няколко еденци Вайълейтър за да го разбере сигурно

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Изкушаваш ме....нови [re: the_alchemist]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 15:25



....но......баси.....ама тая планетка е точно по средата на магистралата, знаеш ли какви ядове ще ми докара това завойче? Баси, ще трябва да бутнем звездата, около която обикаля планетката, това устройва ли те?



Тема Апропо...нови [re: Roverandom3]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 15:26



....ти, докъде стигна с книгата?



Тема Никакво заобикаляне,нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано07.01.05 22:38



Простетник! И без това маймуноидите са на доизживяване,подпри ги с едно вогонско рамо,па те,ако могат,да се спасяват бе!Да погледнат малко към звездите,то тука вече им е тесничко;и ако им стиска на гъзовете-да си взимат хавлийките и,беш! при бай Ставро Мюлер(гама).



Тема Баси, ти, пък, откога стана толкова кръвожаден?нови [re: wowbagger]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 13:30



Абе, ако ги ....ъъъъ, как да се изразя по-хуманно....ами, ако ги така да се каже...ъъъ, не намирам точната дума....ако взема, че ги...ох, нещо ми се изплъзва думата...да ги...баси, дори и по-далечен синоним не се сещам...абе, като ги банна от реалността, кого ще обиждаш? Ъ? Ъ? Ъ?



Тема Ей, ти да не си от УАГ?нови [re: ezeroto]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 14:53



Баси, кво толкова? Брех, толкова шум заради една третокачествена планетка, баси, ако знаеш колко по-хубави съм разкарал. Аман от екоактивисти. Знаеш, че има и други причини, освен пътностроителните и Вселеноустройствени, за да бутнем тая кофа за боклук. В неделя те нямаше на Черни връх.



Тема За кого питаш, за хората ли?нови [re: easy]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 19:56



Там са си, още не съм ги преброил. Иначе, раците са добре, припкат насам-натам, ама знаеш, всичко е временно и предпоследно. Теб да те отмятам ли или си сеирджия?



Тема Добри утро!:)нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор ezeroto (същото)
Публикувано11.01.05 17:06



Аааа, там бях, ама трудно ме забелязват



Тема Или аз съм сляп, или там няма езеро.нови [re: ezeroto]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 11:06



Баси, усетих се, на Черни връх, в твоята реалност има езеро. Да си го начукам, не схванах веднага концепцията, баси. Снимката, оттам ли е?



Тема Re: Или аз съм сляп, или там няма езеро.нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор ezeroto (същото)
Публикувано12.01.05 13:13



Аааа, значи си можел да мислиш...въпреки всичко.Снимката е от друго място.



Тема Нищо подобно.нови [re: ezeroto]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 14:58



Чувам гласове, Боб ми говори. Вогонският Боб, разбира се. Той е доста голям Боб, калоричен и от него яко се пърди, но както виждаш, страничните му ефекти дават вид на мисли.....все пак и въпреки всичко. Апропо, кво мислиш за Ком-Емине? Ти можеш да спасиш бараката от бутане....или, поне да го отложиш до лятото, помисли си.



Тема Re: Нищо подобно.нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано12.01.05 18:06



Ком-Емине?!
Простетник,
зиме или лете?Вкючвай ме и мен!



Тема Да, бе, ще "обидиш" всички туристи по трасето...нови [re: wowbagger]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 20:15



...за подробности, виж в клуб "Туризъм", сериозно. Дали сме си някакъв срок, който е като срока за магистралата- неизпълним, но амбициозен.



Тема Re: Нищо подобно.нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор ezeroto (същото)
Публикувано13.01.05 14:25



Какво да мисля?!Аз съм "за". И определено ще е лятото.



Тема Ама, ти ще участваш ли?нови [re: ezeroto]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 16:06



Ако не дойдеш, бутам бараката, да знаеш. Това е обещание.



Тема Re: Ама, ти ще участваш ли?нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор ezeroto (същото)
Публикувано13.01.05 17:11



Имам намерение да дойда. Обаче не знам какво ще стане дотогава...може да ме хвърли коня в някоя пропаст...тъй че...



Тема Ха!нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано13.01.05 17:31



Май получихме отсрочка до лятото...

Climb your favorite apple tree,
Try to catch the sun!


Тема Re: Изкушаваш ме....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано13.01.05 17:41



Здравейте! Вие се свързахте с интернет-секретаря на the_alchemist. Трябва да Ви съобщя, че тя си грабна хавлията и стопира първата попаднала й летяща чиния. Най-приятелски Ви съветвам да направите същото, понеже не можахме да договорим достатъчно голям завой на магистралата.



Climb your favorite apple tree,
Try to catch the sun!


Тема Амаха...нови [re: the_alchemist]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 10:18



...ти не леж на тая стран /точен цитат на шофьорът на жълтия съсирек/. Абе, нещо ни орязаха бюджета за тая година, та минаваме в икономичен режим. Всъщност, мисля, че и сами ще си бутнете бараката, що да харчим парите на вогонските данъкорекетоплатци?



Тема Това, "Не" ли означава? Не приемам такъв отговор.нови [re: the_alchemist]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 10:32



Здравейте! Кратко служебно съобщение: Качили сте се на летяща чиния, обслужваща вогонската пътностроителноразрушаващопланети компания. Имате точно 5 сек. /стандартни, космически/ да напуснете помещението, в което сте, след това ще стартираме двигателите. Край на съобщението. Не пушете, затегнете коланите. 5, 4, 3, 2, 1.....



Тема Вярно, доста време има, дотогава...нови [re: ezeroto]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 11:19



...я камилата, я ....планината... http://news.bg/article.php?cid=20&pid=0&aid=152901
Мисля, че ни ви трябват вогони, сами ще си бутнете тъпата планета. Абе, благодаря за услугата, дерзайте!



Тема Re: Вярно, доста време има, дотогава...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор ezeroto (същото)
Публикувано14.01.05 11:32



Еййййй, всичко ще осерат...пещерите на концесия, върховете, скоро и въздуха на литър ще се продава
"Има време каза Гого много дни са в тоя срок..."плюс това не съм аз главното действащо лице
Между другото разбраФ, че сме набори, Джелц



Тема Дерзайте, маймуни...нови [re: ezeroto]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 17:02



....с такъв елит, нямате нужда от вогони. Иначе, изборите са полезно нещо, легитимират властта. И демокрацията е много добра, но по-лоша още не е измислена. Пардон, нещо се омотах, ама голяма работа. Апропо, Гого не го познавам, май не е вогон? Плюс това, в тая сценка няма главни герои, само поддържащи. Аз съм на 8г, но изглеждам зрял за годините си.



Тема Re: Дерзайте, маймуни...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор ezeroto (същото)
Публикувано17.01.05 14:49



Демокрацията е най-лошата форма на робство, защото хората сами искат да са роби.Разлагащ се труп скрит под красиви дрехи.
А, за Гого съм го объркалане бил Гого, ами Кито...а това за Гого е от друго стихчеСамо с поддържащи не става...или всички са главни?!?!
Аз пък съм на 88, но младея...

Обикни тишината.


Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано18.01.05 15:04



Снощи я прочетох... WOW...



Тема Честито!нови [re: Roverandom3]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано18.01.05 17:23



А сега можеш да я започнеш отново

Climb your favorite apple tree,
Try to catch the sun!


Тема Re: Честито!нови [re: the_alchemist]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано18.01.05 20:06



Вече е в ръцете на още един безвъзвратно зарибен.



Тема Ще видиш зарибяване...нови [re: Roverandom3]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано18.01.05 21:46



...когато Вавилонската рибка в ухото ти поиска увеличения на оклада(ако откажеш,всичко ще ти бъде превеждано във вогонски рими).



Тема Нещо сме малко представителите ....нови [re: wowbagger]  
АвторФeнчъpч (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 19:27



... на женския пол в този форум, затова реших и аз да се отчета като фенка на Пътеводителя Определено ми е от люbимите, само съжалявам, че е недовършена. See you!



Тема Защонови [re: Фeнчъpч]  
Автор ezeroto (същото)
Публикувано20.01.05 11:22



съжаляваш?!Че то това е най-хубавото!

Обикни тишината.


Тема Знам, че не е по темата, ама не мога да се сдържанови [re: Roverandom3]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 11:01



....да ти препоръчам "Холистична детективска агенция" и "Дългият, мрачен, следобеден чай на душата".



Тема Да, може, ама отзад-напред.....нови [re: the_alchemist]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 11:03



....нещо като мялог.



Тема Междинни данни:нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 21:09



Дотук съм преброил 13 фена. Това е по-малко отколкото са ми псевдоподите на патката. Стегнете се, стопаджийчета! Вдигнете ръце, бавно и ги задръжте така, докато ги преброя.



Тема Re: Междинни данни:нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано26.01.05 14:17



Отдавна не съм влизала тук... ама я ме вмъкнете и мен в онзи списък от 13 фена.
Нямам много време да стопирам, но ще гледам поне от тук да наминавам когато е по-фрее ситуацията.



Тема Re: Междинни данни:нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано26.01.05 14:34



Ау... забравила съм да се отбележа .

Но съм един малко нещастен фен, защото ми завлякоха безвъзвратно книжките *подсмрък*.



Тема Време беше!нови [re: Tony_st]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано26.01.05 15:00



Ако беше изчакала още малко, вогоните вече щяха да са унищожили планетата

Climb your favorite apple tree,
Try to catch the sun!


Тема Re: Междинни данни:нови [re: Гaнимa]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано26.01.05 15:43



Много е лошо това с отмъкнатите книжки... Извършителите заслужават поетична вечер в компанията на Простетника



Climb your favorite apple tree,
Try to catch the sun!


Тема Re: Междинни данни:нови [re: the_alchemist]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано26.01.05 16:31



Абсолютно .



Тема Хайде брой и мен,нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автормaлka бyчka зeлeн мaджyн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 17:24



макар че още линея по Зелазни. Само ако може да не съм номер 13, а? Как бяха до тук - 7+5? Записа ли ме вече?



Тема И все пак...нови [re: мaлka бyчka зeлeн мa]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано26.01.05 19:17



...ми интересно дали малките бучки зелен маджун си мечтаят да станат големи буци мечи л...а? (нищо лично-просто ДОБРЕ ДОШЪЛ )



Тема Няма начин, №14нови [re: Tony_st]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 09:16



Не се притеснявай, както вече имах възможност да спомена половите ми псевдоподи са доста повече на брой, записвайте се смело, има още свободни места. Има един пич от Холандия, известно време той беше с №14.



Тема Нидей рива....нови [re: Гaнимa]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 09:20



...вече си белязана. За компенсация на безвървратно завлечените ти книжки /които, както трябва да се досещеш, си длъжна да знаеш наизуст/, получаваш, абсолютно безплатно "Вогонско хайку, избрано и събрано от бунището". Честито, ще получиш пратката от една странна птица, не и се връзвай на номерата.



Тема Забравих да уточня:нови [re: Гaнимa]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 09:21



№15. Елате повече.



Тема Чудя се, дали си истинска бройка...нови [re: мaлka бyчka зeлeн мa]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 09:24



....след като винаги си с мен /под мишницата ми/? Айде, ти си №16 /7+5/



Тема Re: Време беше!нови [re: the_alchemist]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано27.01.05 11:53



Да бе - тук съм...добре, че не пропуснам много от купона...



Тема Re: И все пак...нови [re: wowbagger]  
Автормaлka бyчka зeлeн мaджyн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 11:55



не, аз само си мечтая да си седя на топло под мишницата на Простетник вогон Джелц и да слушам поезията му, всеки път щом той реши да избликне невероятния си гений под формата на миктурационни или грухтални рими. А иначе там е топло и космато, прекрасно, препоръчвам ти го, ако още не си решил къде да идеш на почивка през лятото.

Добре заварила :)



Тема Re: Няма начин, №14нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано27.01.05 11:58



А виж, притеснения относно твоите... "полови псевдоподи" нямам - ама никакви:-))))
Виж с пича от Холандия как ще се разберем за този №14 само незнам...
Той готин ли е?!?!



Тема Re: Чудя се, дали си истинска бройка...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автормaлka бyчka зeлeн мaджyн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 11:59



Номер 16!?! Кога ги докара до там? Мислех, че нямаш чак толкова много фенове? Хм. Но нищо, аз нали съм си винаги с теб. И как да не съм истинска бройка, щом все ме бройкаш?



Тема Разбира се, няма кво да им се плашиш...нови [re: Tony_st]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 19:31



...те затова са "псевдо...поди". Пичът от Холандия се нарича Йохан Кройф, на 55г е и вече не пуши /обаче, ползва доста близалки/. Ами, според римското право: Първия по време бил първи по право и като имаш предивид, че той носи №14 от 67-ма, логично е да заклющиш, че...абе, ти си знаеш. Според ромското /циганско, мангалско, прочее/ право, обаче: Който свари, той ще натовари /или нещо подобно/, което може да се тълкува като: Гепи и бегай!



Тема Ооо, аз пиша стихове, имам много фенове...нови [re: мaлka бyчka зeлeн мa]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 19:33



...предимно мъртви. Както вече знаеш, бройката не е точна.



Тема Re: Нидей рива....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано28.01.05 11:06



О, хайку?



Тема Фен съмнови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор kalein (човек)
Публикувано29.01.05 02:53



...но не се броя. Щото не мога да вдигна ръка, докато пиша и с двете; а докато вдигам ръка, не мога да пиша - "миофасиален синдром" му викат.

Все такива!
K.

* Аз обичам... * Аз Обичам!!! *


Тема пишете ме и меннови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор aдaшa (непознат )
Публикувано29.01.05 23:50



Ами...
няма нужда да обяснявам защо съм фен...само споделям, че в моя офис, на бюрото ми ВИНАГИ стои пълното издание, от което черпя отговори в сложни ситуации



Тема Re: Хайде...нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Genius Loci (просто минавам)
Публикувано02.02.05 09:33



... и мен ме пребройте.



Тема Охоонови [re: kalein]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано02.02.05 11:19



Привет и тук! Радвам се, че все пак си успял да се отчетеш, въпреки трудностите.

Повече никакъв айрян за dawn4e - мнооого се напива от него!


Тема О, да, хайку!нови [re: Гaнимa]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 10:01



Вогонско хайку! В Северна Корея им четат по една строфа, след новините, за ползотворен сън. Скоро и в Китай щели да започнат образователна програма, с цел намаляване темповете на растеж на населението.



Тема Нека да се разберем:нови [re: kalein]  
АвторПpocтeтниk вoroн Джeлц (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 10:05



Моята работа е да броя, твоята /вашата, землянчета/ е да бъдете преброявани. Оттук следва, че няма за какво да се притесняваш.....№17.



Тема Други?нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Авторвoroн (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 13:30



Некой да е пропуснал, да се запише?





Тема Re: Други?нови [re: вoroн]  
Автор the_alchemist (verano azul)
Публикувано08.08.06 16:51



Ооо, Воги! Ти си радост за очите ми!

Какво ново при теб?

Take it as it comes

Тема Здрасти!нови [re: the_alchemist]  
Авторвoroн (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 11:26



Новото при мен е, че ме уволниха, ама вероятно сте се досетили, щом още ходите по Земята.





Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор зaxиp (път)
Публикувано18.08.06 19:38



вдигам и трите си ръце



нека вали

Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: зaxиp]  
Автор мyшkaтo (препикано)
Публикувано31.08.06 21:18



mi fen sum , ama nesho mnogo umrelo tyka

"Шофьорът има право да прибере за вкъщи това, което сгази на пътя" закон - Западна Вирджиния


Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: мyшkaтo]  
Автор shileto (bendji)
Публикувано31.08.06 22:54



С всяко влизане се убеждавам,че си прав.Даже ехото от погребалния звън го нямакъде сте хорааааааааа



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: shileto]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано06.09.06 20:26



всеки си е взел хавлийката и е духнал из галактиката...



Vae victis


Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор solarfields ()
Публикувано29.10.06 01:50



ми аз не съм.. книгата прочетох от инат шото толкова ми я беха прехвалили.. ограничена тъпотия.. повърхностна..



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: solarfields]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.10.06 02:04



книгата не е за всеки...



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Last_Roman]  
Авторsolarfields (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 12:08



така е - не ги разбирам аз тея работи, аааа!





Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: solarfields]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.10.06 00:25



проблемът си е твой...



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: solarfields]  
Авторezero (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 20:00



ограничена тъпотия.. повърхностна..

Книгата е такава, каквато е и този, който я чете- няма как да е "умна", ако читателят е тъпанар, нъл тъй?!



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано18.01.07 21:30



Аз

The grass was greener...


Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Пpocтeтниk вoroн Джe]  
Автор Kalomain (търсеща)
Публикувано23.01.07 19:38



Уф, ми то "Пътеводителя" къде води?
Много ми харесва - една от най-хубавите книги, и един от най-забавните автори.





Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Kalomain]  
АвторTrilian(za sega) (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 19:16



sega wlizam za pryw pyt tuka i byrzam da se wkliu4a!golqm fen sym - mnogo e zabawna knigata i totalno neadekwatno 4uwstwo za humor:)daje bqh po4nala da ponapiswam kniga w stil pytewoditelq, ama neise prostotiq mnogo - talant nqmam:)

stoq si az...v zakliu4ena toaletna s nadpis na wratata "wnimanie leopard"



Тема Re: Бе, дебамамаму....нови [re: Trilian(za sega)]  
Автор hendyМодератор (holistic)
Публикувано27.01.07 17:41



това с книгата звучи интересно :))
продължавай, може пък да се получи нещо ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.