Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 28.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема По принципнови [re: gabina]  
Автор pirogovec (лъвче)
Публикувано28.04.04 05:03



не пиша по клубовете, но тъпотата и предубедеността ти ме провокираха. От мненията ти лъха невежество, вече споменатата тъпота, злоба и селяния. Ти да не си от агентите на РЕТО у нас, дето набират безплатна работна ръка?

Мразим да мислим, легам да спим...


Тема Re: прекрасна идея!нови [re: Hell]  
Автор mitrich (ентусиаст)
Публикувано28.04.04 12:48



"трева" - "комуна", докато се срещат хора, за които правилния път е болната крива в дезинформирания им мозък...no comment
както и самата майка с онова за пушенето на трева и вярването...идват тук невинни, и питат, и ти ще се счупиш да отговаряш и да им разкриваш собствения си живот като доказателство + едно доста интелигентно, информирано, симпатично и емпатично отношение, и не е нужно да си даже над някво средно ниво на умствено развитие, за да разбереш кой да го еба е в крайна сметка прав, ама нека да е спор...



Тема Re: прекрасна идея!нови [re: mitrich]  
Авторgabina (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 17:34



Май никой не го ебава нека всеки се спасява както може.Съжелявам,че въобще се намесих.Чоа на всички.



Тема Re: прекрасна идея!нови [re: gabina]  
Автор the_bomb (brainjuice)
Публикувано28.04.04 18:03



малеййй, колко сме обидени!

отказваме да слушаме какво ни говорят другите и им заявяваме едва ли не, че ни плещят глупости, а после, когато си получим каквото си търсим за подобно арогантно отношение, почваме да се цупим.

всички anti-drug роботи сте такива - все "мръсните наркомани" са ви виновни за нещо, а вие сте ангелчета с крилца, с опетнена и поругана невинност...

nos nisi damnose bibimus moriemur inulti


Тема може да звучи малко расистки...нови [re: gabina]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано28.04.04 18:07



ама от определена категория хора наистина не се интересувам. Тези с мозъчен капацитет под санитарния минимум.

Този форум е свободен за всеки, който реши, че нещо има да ни каже :)
Просто ти нищо не казваш, само си пееш това, дето са ти го наврели в главата вместо хероина.

Питаха те хората, разкажи нещо конкретно, та даже и за комуната... е с това можеш да помогнеш, стига да искаш.
Оценките и разсъжденията ги остави всеки от нас да си ги прави за себе си... с това се справяме по-добре от теб :)




всъщност като се замислих... абе и глупостите ти са полезни за хората :)
по-голяма психотерапия от това да ти вдигнат зверски самочувствието - здраве му кажи :)))

Редактирано от Hell на 28.04.04 18:11.



Тема Re: може да звучи малко расистки...нови [re: Hell]  
Автор ChaosFire (deadly)
Публикувано29.04.04 12:35



започвам да се съмнявам, че въпросната gabina казва истината. щом мълчи по въпроса толкова усилено значи има какво да крие.
съветвам хората да си помислят дали искат да отидат на място, за което тези които твърдят че са го посетили предпочитат да мълчат...

El rito constituye el Secreto


Тема Re: Дъщера ми е на 14 и...нови [re: gat3way]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано29.04.04 17:36



ti pyk si basi kompleksaria
golaiamta rabota che si vzimal narkotici i ei go na nishto ti niama
i az sym pushila treva i spored men ne vliae dobre a syshto taka imam poznati koito pushta po mnogo tochno za otmora ot rabota i sutrin i vecher i prez denia vseki den i sa absoliutno zatypeli i sa im zabaveni reakciite
razbira se che neshtata nes aopasni kogato s tiah ne se zloupotrebiava (naprimer trevata)
obache triabva da se predotvrati zloupotrebata
no kvo se praish na interesen i pliuesh horata?



Тема Re: може да звучи малко расистки...нови [re: Hell]  
АвторGabina (Нерегистриран)
Публикувано29.04.04 20:22



Бях решила да ви зарежа,но вие ме предизвиквате.Вие не се интересувате какво наистина може да помогне,а се заяждате.Не желая някой чиито мозък е задръстен от Мери-Джеин да ми дрънка за санитарен минимум на сиво вещество.Ако нещо наистина ви интересува питайте.Аз в ощи линни не лъжа,защото в комуната първото нещо което те учат е да казваш истината.
Опитайте се да питате възпитано.Наистина имам самочувтвие,върнала съм се от ада.На добронамерени въпроси ще отговарям.Не си чешете езиците,пардон клавиатурите,а се дръжте подобавощо на претенциите си.



Тема Re: може да звучи малко расистки...нови [re: Gabina]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано29.04.04 21:12



Да, изглежда наистина е така. Главата ми, задръстена от канабинол не може да мисли и само се чудя с кой прекрасен човек да се заяда. Искрено се интересувам от комуни, понеже мисля че проблемът ми с марихуаната е сериозен и друг начин да го реша, освен в комуната на оня дърт брадат гей, който поне от физически наказания разбира. Аз нямам никакво самочувствие, понеже ей сега преди малко се приземих от рая. Не си чеша езика, много е изсъхнал от марихуаната, глупаците са спрели водата и много ме мързи да сляза до магазина да си купя сок. Моля ти се, помогни ми!!! Разкажи ми за комуната, за сексуалната задоволеност на комунарите, за това как се отърва от ужасния наркотик - марихуаната, за който всички знаем че превръща хората в безмилостни убийци за две седмици. Поне дилърите лесно ги разпознаваме - по петната от сперма върху панталоните, причинени от онаниране, когато не могат да намерят жертви за изнасилване. Аз наистина се интересувам от изкореняването на този смъртоносен порок. Надявам се да мога да ви помогна с нещо...да речем да пребия този-онзи дилър, да издавам пушилистчетата от квартала на бабите и майките им, да протестирам, че закона е прекалено мек към тези главорези - продавачите и консуматорите на марихуана. На момичетата попаднали в тази ужасна бездна мога да предложа спасение - ще им покажа прелестите на здравия здравословен секс и червеното вино, нещо, което изродените поколения се опитват да заменят с наркотици, но не осъзнават че това ги убива. Дори уж интелигентни възрастни хора, пишещи в този форум са поробени от тази ужасна дрога. Само ги виж какви глупости пишат. Отвратен съм от ситуацията в тази държава. На запад проблема с наркотиците е почти решен. Там наистина хващат консуматорите преди да разпространят ужасния си порок. А тук ги пускат - лична доза,как не!

Моля те, пиши ми. Мейл адреса ми е webmaster@antidroga.org

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема хубаво е, че имаш самочувствие :)нови [re: Gabina]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано29.04.04 21:21



явно първото нещо, което ви учат там е да правите онлайн мозъчен анализ на събеседниците си :))))

Истината е строго индивидуална, това казвали ли са ви го някога?

Твоята истина в случая е, че всеки, който пише тук трябва да има някакъв проблем с дрогата, друго просто не може да бъде.
Моята истина е, че наистина съм се задръстила... но с кофеин. Пак е дрога, ставаш зависим, боли те глава, играе ти кръвното... само че като имаш проект на главата и срок за него (утре на обяд), единственото друго, което може да те събуди и да те държи буден до сутринта е чешене на език (пардон клавиатура) и сладък спор с някоя хлапачка, върнала се от ада :)
Е добре дошла в другия ад... лошата новина е, че и тук ще ти се наложи да се бориш за живота си. Освен ако някой друг не те обича достатъчно силно, че да го прави за теб без да мрънка.

И така и не разбрах защо препоръчваш на жената да прати дъщеря си (7-ми или 8-ми клас) в комуна? Вместо училището ли това?
Извинявай, но това ми прилича на лекуване на зъбобол с удар с чук по главата.
Идеята е не да се допуска такъв срив във взаимоотношенията между момичето и родителите й, а напротив - те за се заздравят преди да е станало късно.
Ако твоите родители не са го направили навремето или подхода им е бил погрешен, не значи, че всички трябва да допускат същата грешка.

Ако не искаш да си спомняш за неща от миналото, недей... това си е твое право. Аз също говоря от личен опит - опита на човек, който не се е друсал на 15 години, нито на 20, нито на 25. Или може би трябва да помоля родителите си да разкажат как са го постигнали това, а?
(Имах 3 съученички наркоманки в 10-ти клас. Добро постижение за далечната 86-та. И тогава беше мнооого по-интересно и мнооого по-неизвестни последствията.)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.