Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> .NET
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Къв шибан коинсиденс!Грип!!  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано05.03.20 23:34



За цялата страна! За втори път за един месец !


Истински късмет!
Добре, че се случи баш когато всички съседи имат по десетки цоронажирус случаи.

Нашите уважаеми държавни търтеи - тъпи, некомпетентни и малоумни и,мбецили, мислят нас за такива (дебили).
Може и да са прави, иншаллааа!



Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.03.20 23:44



Прави са, олум.. 10 години ги избират едни и същи.. значи, некой не е в час, ама не знам кой... тоз, дето го избират, или онзи, дет избира..





Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.03.20 08:09



10 години ги избират едни и същи.. значи, некой не е в час, ама не знам кой... тоз, дето го избират, или онзи, дет избира..

Десет години? Щото може би предишните 20 години избираните бяха по-добри от тези ли?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема и кфа им е далавератанови [re: mangosutu-168725]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано06.03.20 08:26







Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: parvaty]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано06.03.20 10:53



Теб ли да изберем, дарлинг? : )



Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано06.03.20 10:54



Вероятно разчитат, че с един такова - два онакова :) Ебал сам ги, не мога да ги мисля. Като цяло, това дори е добра стъпка, но трябваше да се каже: хем има грип, хем цоронажирус, така ще ограничим (евентуално) и спреда на втория.





Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: Жугдердермидийн Гура]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано06.03.20 12:13



Обясниха го по друг начин "Има много болни от грип, това пречи на точната диагностика. Няма как да разберем кой от какъв вирус е болен, симптомите са подобни".........натоварва се доболничната и болничната помощ, изчерпва ресурси и тн приказки и алабализми

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Редактирано от tia9 на 06.03.20 12:13.



Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: tia9]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.03.20 12:28



Тази сутрин показаха отвътре лабораторията на ВМА - нулев шанс за неточна диагностика. В технологията, две-три контроли с позитивен резултат правят възможността за неточност =0.



Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: Crrafterr]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано06.03.20 12:38



Гледах вчера откъси от днешния репортаж. Би трябвало да е така. Проверяваха ги и в другите лаборатории в ЕС. Не мисля, че са чак такива идиоти, че да лъжат........свикнали сме с безкрайните лъжи, но точно за това....не ми се вярва. Този "Б" е доста тежък, та няма нужда да се стига до епидемии. Две вълни на грипа са си тежко изпитание за организма, според мен е правилно да опитат да го ограничат. Застрашените от корона са застрашени и от "А", и от "Б", и от всякакъв вид вирусни пневмонии. Та дали ще ме тръшне корона или друг вирус........все тая ми е, всеки от тях би могъл да е смъртоносен. Превенцията е хубаво нещо.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: tia9]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано06.03.20 12:56



Някъде ми бе попадало (но може да е фалшив спомен), че грипния вирус си пази добитъка- когато си активно болен от грип, не можеш да пипнеш друга вирусна инфекция


Не ми се рови.
Грипа...еби го грипа, освен ако не си съвсем на батерии, няма да умреш от него. А и примерно Ремантадина (на съвсем прилична цена) взет навреме, си го оправя добре. Поне тип А, Б - донякъде. Лично проверено навремето.




Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: cyrus-93580]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано06.03.20 13:18



Хубавото е, че точно грип)) хващам трудно, не знам за защо. грипния вирус си пази добитъка ето, това ще да е обяснението

, вече знам. Не съм на батерии явно, щом не ме е гътнал досега, просто съм леееко сърдечна, сърцераздирателна, сърцата (и имам 80годишна майка при мен)........бе юнак съм. Но наистина съм "ЗА" мерки за спиране на епидемиите, когато има възможност да се спре.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: Жугдердермидийн Гура]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.03.20 21:52



е що пък мен, диър.. то .. верно, че в България няма политици с образование за такива, ама все някакви има.



Тема само, че!!нови [re: cyrus-93580]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.03.20 22:31



Корона не е грипен вирус. И понеже поразява дихателната система, според мен за болни от грип хора ще е двойно по-опасен ... това първо, второ - днес излезна публикация, че щамовете на вируса са 2 - пациент 1, 33 годишният баварец от Мюнхен, който беше първият болен в Европа, го е хванал от Китайка от Шанхай, която била на гости при родителите си във Ухан. Този вирус е много по-агресивен от първоначално откритият щам. Т.е. може да мутира.. въпреки че казаха, че агресивният вид бива ограничаван, защото имал-.. нещо си по-особено в предаването му..

Така или иначе, няма прогнози заразата да спре лятото, защото това не е грипен вирус и не се влияе от високи температури. А лятото идват комарите, ако ме разбираш.. та, както каза главният немски лекар - до края на годината - 70 % от популацията.. да се надяваме , че ще остане само леката форма и хората наистина ще развият имунитет, което говорят имунолозите, за което са нужни 6-9 месеца..

Да видим.. не е никак приятно, защото последните новини са, че може да инкубира повече от 14 дни и се говори за 28 дневна карантина на заразените или заподозрени за заразени.. е тогава вече със сигурност ще изкупят не само консервите домати и тоалетната хартия.. щото 28 дни вкъщи е много.. а не виждам как ще се размине, разпространява се просто нечувано бързо..

Редактирано от parvaty на 06.03.20 22:39.



Тема какво значи "нечувано бързо"нови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано06.03.20 23:25







Тема Re: какво значи "нечувано бързо"нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.03.20 23:31



ами... първият случай, въпросният момък от Мюнхен, беше приет в болница на 18-ти януари, или там някъде.. сега е 6-ти март.. вече има няколко затворени училища, отменят се всички панаири, вкл. най-големият търговски в Мюнхен, и вече има над 40, ако не са и повече, болни от вируса.. за няма два месеца.. а колко са под карантина никой не знае, защото не казват.. в нашият малък град има вече над 10 болни, в болница, виж какво стана в Италия.. и сега ти показвам една карта от един швейцарски сайт, трябва да цъкнеш на линка долу:



мисля, че е третата или четвърта картинка, тя е анимирана всъщност, но при мен не тръгва веднага.. това са данните от швейцарците, виж анимираната графика и ще разбереш какво значи бързо..

п.п. сори, линкът е на немски.



Тема а най-лошото е,нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 00:12



че гледах одеве нашият министър-председател на сайта на Бавария.де как каза, че Бавария е в готовност за справяне с вируса /и от сайтът на швейцарците се вижда - богатите държави са по-подгтвени от бедните, като най-добре е САЩ/, но той се е срещнал с канцлера и вътрешният министър за помощи за работодатели в случай, че епидемията стане причина за масово спиране на работа и бизнес, като помощите са гарантирани от държавата. Но каза, че никой не може да прогнозира накъде ще тръгне Световната икономика, като баварската е част от нея и като така, е очакван, макар и нежелан сценарий, тази епидемия да доведе до нова финансова криза като тази от 2008-ма.. а за да излезне да го каже това, при положение, че тези хора са много обрани във всяване на паника, значи вече има индикации за подобно явление.. което е лошо..



Тема и колко време според тебе му трябва на вируса?нови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 00:28



за да стигне от мюнхен ... до мюнхен, за да не е нечувано бързо?



Тема Re: а най-лошото е,нови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 00:31



всъщност значи, че

или някой много умело всява паника, знаейки че повечето хора не могат да смятат

или числата които ни се съобщават са неверни

според мен е първото



Тема Re: и колко време според тебе му трябва на вируса?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 00:31



не от Мюнхен до Мюнхен, дарлинг.. от Вухан до Щатите... ти не погледна ли картата със сменящите се дати... от 22-ри януари до 5-ти март.. и половината Свят е с точки от по над 1000 човека болни..

В Мюнхен е пациеннт 1.. първият в Европа. И то защото Мюнхен е първият в Светът град по стандарт на Живот, и съответно има много бизнес. Затова и китайката идва точно там на обучение. И .. си ЕПМ..

И виж например Франция - 22-ма заболели - 22-ма излекувани... не знам, опитва се да ме хване паника, аз се опитвам да съм спокойна, ама някак не ми се получават нещата... твърде бързо и твърде скоропостижно..

Редактирано от parvaty на 07.03.20 00:29.



Тема може ли да ми разяснишнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 00:34



какво искаш да кажеш с това си изказване? Представи си, че съм 6 годишна.



Тема полета от ухан до щатите е около 12 часанови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 00:38



ако някак си вируса е успял да стигне по-бързо свиркай





Тема Re: а най-лошото е,нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.03.20 00:43



Или дамата трябва да се запише на курс по немски и да се преименува на "Драма Куийн"





Тема Re: полета от ухан до щатите е около 12 часанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 00:53



.. мм.. в Ухан го има от 19-ти декември.. малко след това почива лекаря, който пръв казва "хора, имаме проблем, имаме несъществуващ до момента вирус", обаче китайските власти му казват "тихо ся, нищо не разбираш".. та.. ако не бяха загубили един месец, както в момента овладяват епидемията, щяха да спестят на целият Свят, а може би и на своята икономика, доста от поразиите, които натвориха...

ама, китайци.. аз защо не ги понасям... ненормални самовлюбени дребропишковци..



Тема Re: а най-лошото е,нови [re: Deern]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 00:53



leck mich doch am arsch



Тема според данни от днеснови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 00:53



население на земята 7 770 000 000
101 914 открити случая
3 466 умрели (всъщност не от самия вирус, а от усложнения)

заразил се е 1 човек на 76 000 души
умрял е 1 човек на 2 241 777 души

от заразените е умрял 1 човек на 29 души или 3.4%, но всъщност процента е много по-нисък, защото не всички заразени са открити.
в много случаи заразените даже и не разбират

и всичко това в продължение на около 4 месеца, при съвременните средства за пътуване където до най-отдалечения край на света може да се стигне за по-малко от денонощие

айде сега кажи къде е мястото за паника?
в калифорния умря един и веднага обявиха изънредно пололожение



Тема Re: според данни от днеснови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 00:56



пич, нашият град е 50 хиляди човека.. има дотук официално 14 заразени.. така, че... не знам как ги смяташ тия 1 на 76 000 .. ама верно някой не разбира от математика... със сигурност това съм аз, признавам, аз съм счетоводител, но може би не само аз





Тема статистика скъпанови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 01:03



във вашия град има 14 заразени
в 6 и нещо милионна българия няма нито един

пп
а пък ако сичките тия 14 се окажат, че работят в една фирма от 20 души, представи си какъв ще е процента за фирмата

Редактирано от ~@!$^%*amp;()_+ на 07.03.20 01:00.



Тема Re: статистика скъпанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 01:06



то и в бившата Източна Германия няма ни един... оня ден четох някакъв майтап по Фейсбука в една група, някакъв от Дрезден беше пуснал снимка на заболелите от короната, и съответно там нито един, и текстът беше "не знам с какво са ни ваксинирали навремето, ама при нас няма ни един болен" .. и масово отговорите бяха, че при тях даже и короната не ще да ходи.. което обяснява защо има толкова много в Бавария, ако трябва да го обърнем на майтап.. щото, ако по хоха в кой да е град една къща струва 120 бона, то толкоз струва един гараж в Мюнхен.. та..

не знам за статистиката.. само ти казвам, че това може да направи много големи бели..



Тема ама нема се редактирашнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 01:07



щото не е чесно! .. не работят в една и съща фирма. За разлика от тоз в Мюнхен, където първите 7 работеха за същата компания и хванаха короната от въпросната китайка.. бах тва обучение..





Тема ми за да ти стане по-ясно, като на 6 годишнанови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 01:15







Тема че беля може да стане, моженови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 01:16



ама не заради вируса, а заради човешката идиотия



Тема Бъркаш ме с някоя друга, немкиня!нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 01:22







Тема виж, ся, душичка,нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 01:25



аз не мога да гадая защо и как ще стане.. пиша ти и ти споделям каквото съм чула и чела по темата. А, че вече има проблем със оборотите и финансовите пазари - има. Че вече има компании, които пускат хората на половин ден, съответно намалявайки им заплатите - има.. защо е това - не мога да кажа.. коментирам само каквото виждам.

Но понеже живея между баварци вече доста време и ги познавам донякъде ти казвам.. за да излезне министъра и да каже това.. не е добре, ти казвам. Макар, че.. за баварците кризата е била юни месец 2009-та.. все така не е добре. В световен мащаб.. особено с вашата тиква и оня голям руски пълководец... Светът и без друго не върви на добре, само короната му липсваше..





Тема Re: Бъркаш ме с някоя друга, немкиня!нови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 01:53







Тема Re: Бъркаш ме с някоя друга, немкиня!нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 02:03





sog moi woher kimmst du??



Тема Re: може ли да ми разяснишнови [re: parvaty]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано07.03.20 19:26



Няма да му е трудно





Тема Re: според данни от днеснови [re: parvaty]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано07.03.20 19:32



Направи една своя импровизирана анкета. Без да ги обиждаш поразпитай познатите ти немци как си мият ръцете - колко пъти нас ден (а дали го правят след пикаене или недай Боже, сране - може и сама да имаш ПИчтления.

Джокерче: Аз си мия ръцете между 20 и 30-40 пъти на ден. Както трябва - по 15-20 секунди, с пълно сапунисване.
Друг Жжокер: Лятото няма да уние вируса, но една кихната капка със стотина милиона вируса на облачно и влажно време живее да речем, с материала по нея 20-30 минути.
На слънце - бас ловя, че става дума за 1-2 минути, на лятно слънце и напечена на 25-30 градуса, плюс лятно УВ - секунди. Сеа схвана ли (риторичен въпрос, знам, че не схващаш).





Тема Re: статистика скъпанови [re: parvaty]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано07.03.20 19:33



При социализма ни научиха да си мием ръчичките както трябва. Това е отговорът.



Тема Re: статистика скъпанови [re: mangosutu-168725]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано07.03.20 19:47



Отдавна беше, четох някъде, че някакъв чип, много скъп, за някакви ракети, можел да се произведе само при идеална чистота на атмосферата.
Японците направили такъв завод в моретата някъде за такова производство на тези чаркове.
Преди да започнат работа работниците преминавали през всякакви видове бани и дезинфекции, обличали нови специални костюми за работа и....въпреки това се получавал 80% брак на производството.
След дълги проучвания специалистите открили, че замърсяването идвало от пикаенето и срането, въпреки абсолютната хигиена.

След като го четох тогава нищо не разбрах, и въобще не ме интересуваше.
Сетих се сега , като стана дума за грипът и заразяването с него.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: статистика скъпанови [re: PYTnik]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.03.20 19:49



И аз това разбрах че писа човека — българския социализъм е в милиони пъти по-добър от китайския социализъм





Тема Re: статистика скъпанови [re: mangosutu-168725]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано07.03.20 20:26



............ииии туш



Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: статистика скъпанови [re: Deern]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано07.03.20 22:08



Днес не съм във форма и не ми се псува, опитай някой друг път.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: според данни от днеснови [re: mangosutu-168725]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 23:40



Виж ся , Кире. Аз отдавна си мия ръцете поне по 30 пъти на ден, и не заради болести, смятам, че имам обсесивно - компулсивно разстройство. Но, това е друга тема. Как ще реагира вируса на високи температури още е рано да се прогнозира, ще ти пиша пак, още повече, че аз живея в епицентъра му, а при вас дори няма един болен. Това първо.

Второ, аз съм се возила и в мюнхенския градски транспорт, и в софийския. Мога да ти кажа в кой мирише на немити с дни тела, но се опасявам, че отговорът няма да ти хареса. Уви, в Масква не съм била.. и нямам намерение да ходя. Сигурно там са най-чистоплътните хора на планетата.



И още нещо - аз ходя по фитнеси и спортни зали от повече от 30 години.. познай къде жените се къпят повече след тренировка, и къде си обличат направо дрехите и си заминават... Жокер - отговорът няма да ти хареса, и все така не е Масква.

Иначе, да.. аз отвавна знам твоето мнение за мен... Това по повод на "няма да му е трудно".

Редактирано от parvaty на 07.03.20 23:43.



Тема Re: статистика скъпанови [re: PYTnik]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 23:53



аз работех в една компания преди година и малко, която произвеждаше машини за производство на чипове и електроника. Точно така е. Техниците влизат в машините, които произвеждат машини при абсолютна стерилност, с бели дрехи като скафандри. Абсолютна стерилност.

Но това за бракът поради микроби го чувам от теб.





Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.03.20 00:10





от една страница, която следя - Какво ако хванете корона вирус? Страницата се казва "Какво ако.." и има много интересни видеа.



Тема Re: според данни от днеснови [re: parvaty]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано08.03.20 19:23



Как ще реагира на високи Т. Ще цъфне и върже, естествено) Надолу не четох.





Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано09.03.20 13:17



За държавните болници се чува това-онова, че правят нещо...
Ама частните? Има ли частни болници с инфекциозни отделения?



Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: T a n y a]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано09.03.20 15:36



Частмите само цоцат от пациентите и здр каса едновременно, нямат полза от това) аджибадем, аджикура ми - отбор боклуци и паразити.



Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано12.03.20 11:45



((((((


Редактирано от mangosutu-168725 на 12.03.20 11:51.



Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано12.03.20 11:59



Намерих го и на руски, СПЕЦИАЛНО за неграмотните (неграмотен в настоящата съвременност е всеки, който не може поне да чете и разбира английски, факт!)







Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано12.03.20 14:09




Редактирано от Metropolis на 12.03.20 14:09.



Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: Metropolis]  
Автор Glastar (непознат )
Публикувано13.03.20 15:59



Аз пък се питам, пресно прекаралите грип, дали А, или Б, дали имунната им система е по "загряла" така щото и да ги перне корона вирус да го смачка в движение.

Тъкмо оздравявам, кашли, храчи, хрем, и то седмици. Може и корона да е било, то няма тестове да си купиш. Последния месец организмът ми, му се пие мастика. Купувал литър всеки ден, а не обичах мастика. Това може да е интуитивна намеса на паралелното астрално тяло, - нещо като асиметрична изпреварваща отбрана.

Май противовирусните препарати срещу СПИН, може би му затварят контактните протеини.


Използват се следните групи препарати:

нуклеозидни инхибитори на ензима обратна транскриптаза: зидовудин, ламивудин, диданозин, абакавир
нуклеотидни инхибитори на ензима обратна транскриптаза: тенофовир
ненуклеозидни инхибитори на обратната транскриптаза: невирапин, ефавиренц, делавирдин
протеазни инхибитори: ритонавир, индинавир, нелфинавир, ампренавир, атазанавир
интегразни инхибитори: ралтегравир
фузионни инхибитори (инхибитори на навлизането): енфувиртид
корецепторни инхибитори: маравирок





Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: cyrus-93580]  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано02.05.20 17:52



Този път ЗАЩО? Никакви правила не наруших!
Нито съм изнасяла лични данни, нито съм заплашвала, което никога не съм правила,
единствено се заядох с трите грации съсипали КнР!
Защо се правиш на ампе и диригент на оркестър като даже не можеш да четеш ноти?

Хем ти се иска, но не ти стиска и злоупотребяваш с мнимата власт на админ!
Баси келемето влашко дето си!



Тема Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: Metropolis]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано18.01.21 17:31



Theme MY LETTERS
slowly internet - caused because a text copied at Google and at clubs.dir.bg - see below copy:
от:
Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg)
дата: 18.01.2021 08:16
до:



v_polyanova@abv.bg








Post scriptum
Web Images News Videos Shopping Maps Recipes 1-10 of 19,500,000 results Searches Related to fbi
FBI Agent Salary How The FBI Unmasked Tor Users?
FBI Agent Requirements FBI Most Wanted List
FBI Badge FBI Academy
FBI Agents How The FBI Traced Sony Hack To North Korea?
Web Results
FBI — Homepage
http://www.fbi.gov/
Federal Bureau of Investigation. Sections. Contact the FBI ... The FBI has released a study of 160 active shooter incidents that occurred between 2000 and ...
FBI — Be part of the solution.
http://www.fbi.gov/wanted
Protect your family, your local community, and the nation by helping the FBI catch wanted terrorists and fugitives. You can also help reunite missing persons of ...
Federal Bureau of Investigation - Wikipedia, the free encyclopedia
http://en.wikipedia.org/wiki/Federal_Bureau_of_Investigation
The Federal Bureau of Investigation (FBI) is a governmental agency belonging to the United States Department of Justice that serves as both a federal criminal ...
FBI (@FBI) | Twitter
url]https://twitter.com/fbi[/url]
The latest Tweets from FBI (@FBI). Official Twitter Page of the FBI. If you have a tip, please submit it here: https://t.co/56awXxJrEZ /. Washington, DC.
Federal Bureau of Investigation
[url]https://www.fbijobs.gov/[url]
Offers information, details and requirements for careers involving various fields within the Bureau. Outlines benefits and disqualifying criteria.
Special Agents - Federal Bureau of Investigation

FBI Special Agents are responsible for conducting sensitive national security investigations and for enforcing over 300 federal statutes. As an FBI Special Agent ...
Apply for a Job at the FBI - Federal Bureau of Investigation
https://www.fbijobs.gov/03.asp
Applicants for the Special Agent position must apply through the FBI Field Office covering their residence, place of education, and/or place of employment.
FBI – Federal Bureau of Investigation - Washington, DC ... - Facebook
[url]https://www.facebook.com/FBI]/ur;]
FBI – Federal Bureau of Investigation, Washington, DC. 1131895 likes • 9818 talking about this • 30803 were here. Welcome to the official FBI...
FBI confirms North Korea's involvement in Sony hack as attackers ...
http://www.engadget.com/…/fbi-confirms-north-korea-sony…/
1 day ago ... Earlier reports also suggested that the FBI would identify China as a potential participant (either directly or through use of its network ...
fbi - YouTube

The official channel of the Federal Bureau of Investigation. If you have tips on a crime, submit to tips.. Searches Related to fbi
FBI Agent Salary How The FBI Unmasked Tor Users?
FBI Agent Requirements FBI Most Wanted List
FBI Badge FBI Academy
FBI Agents How The FBI Traced Sony Hack To North Korea?? …
Цялата тема
Тема
Автор
Публикувано
Описание: * Тероризма, комунистите и запада.
ge6eft
29.09.09 17:04
Описание: . Описание: * Re: Тероризма, комунистите и запада.
ge6eft
05.10.09 20:36
Описание: . Описание: * Re: Тероризма, комунистите и запада.
titanik77
21.12.14 08:32
Описание: . Описание: * Re:
titanik77
21.12.14 09:14
Описание: . Описание: * Офф топик
titanik77
21.12.14 10:31
Описание: . Описание: * Re: Офф топик
siropino
17.01.21 12:11
Описание: . Описание: * Re: Тероризма, комунистите и запада.
siropino
18.01.21 07:07

YU GRUPA (rock band) - Rock mix
194,832 views
*
Jan 21, 2013
444
17
SHARE
SAVE
***

So Sslowly net!







Post scriptum
Web Images News Videos Shopping Maps Recipes 1-10 of 19,500,000 results Searches Related to fbi
FBI Agent Salary How The FBI Unmasked Tor Users?
FBI Agent Requirements FBI Most Wanted List
FBI Badge FBI Academy
FBI Agents How The FBI Traced Sony Hack To North Korea?
Web Results
FBI — Homepage
http://www.fbi.gov/
Federal Bureau of Investigation. Sections. Contact the FBI ... The FBI has released a study of 160 active shooter incidents that occurred between 2000 and ...
FBI — Be part of the solution.
http://www.fbi.gov/wanted
Protect your family, your local community, and the nation by helping the FBI catch wanted terrorists and fugitives. You can also help reunite missing persons of ...
Federal Bureau of Investigation - Wikipedia, the free encyclopedia
http://en.wikipedia.org/wiki/Federal_Bureau_of_Investigation
The Federal Bureau of Investigation (FBI) is a governmental agency belonging to the United States Department of Justice that serves as both a federal criminal ...
FBI (@FBI) | Twitter
https://twitter.com/fbi
The latest Tweets from FBI (@FBI). Official Twitter Page of the FBI. If you have a tip, please submit it here: https://t.co/56awXxJrEZ /. Washington, DC.
Federal Bureau of Investigation
[url]https://www.fbijobs.gov/[url]
Offers information, details and requirements for careers involving various fields within the Bureau. Outlines benefits and disqualifying criteria.
Special Agents - Federal Bureau of Investigation

FBI Special Agents are responsible for conducting sensitive national security investigations and for enforcing over 300 federal statutes. As an FBI Special Agent ...
Apply for a Job at the FBI - Federal Bureau of Investigation
https://www.fbijobs.gov/03.asp
Applicants for the Special Agent position must apply through the FBI Field Office covering their residence, place of education, and/or place of employment.
FBI – Federal Bureau of Investigation - Washington, DC ... - Facebook
[url]https://www.facebook.com/FBI]/ur;]
FBI – Federal Bureau of Investigation, Washington, DC. 1131895 likes • 9818 talking about this • 30803 were here. Welcome to the official FBI...
FBI confirms North Korea's involvement in Sony hack as attackers ...
http://www.engadget.com/…/fbi-confirms-north-korea-sony…/
1 day ago ... Earlier reports also suggested that the FBI would identify China as a potential participant (either directly or through use of its network ...
fbi - YouTube

The official channel of the Federal Bureau of Investigation. If you have tips on a crime, submit to tips.. Searches Related to fbi
FBI Agent Salary How The FBI Unmasked Tor Users?
FBI Agent Requirements FBI Most Wanted List
FBI Badge FBI Academy
FBI Agents How The FBI Traced Sony Hack To North Korea?? …
Цялата тема
Тема Автор Публикувано
Тероризма, комунистите и запада.
ge6eft
29.09.09 17:04
Re: Тероризма, комунистите и запада.
ge6eft
05.10.09 20:36
Re: Тероризма, комунистите и запада. titanik77
21.12.14 08:32
Re:
titanik77
21.12.14 09:14
Офф топик
titanik77
21.12.14 10:31
Re: Офф топик
siropino
17.01.21 12:11
Re: Тероризма, комунистите и запада.
siropino
18.01.21 07:07

YU GRUPA (rock band) - Rock mix
194,832 views
*
Jan 21, 2013
444
17
SHARE
SAVE
***

So Sslowly net!
I bye very interesting book about Gestapo, SS und Reichssichereheitshauptamt auf dem "Prinz-Albrecht-Gelande". Извинявам се за английския, мразя///да сменям клавиятурата и ме мързи.
За книгата ще кажа като човек антифашист, че в заглавието фигурира думата Терор.
Книгата няма цена.
Най-вече защото///е с личен надпис, който гласи:
Заведох Марко Георгиев
моя сълагерник от конлагера
Дахау на територията на
гестапо и всички ръководни
ведомства на СС. Посетихме
в бившата столова на Гестапо
постоянната изложба "Топография
на терора
Берлин
10.05.1992год Емил Б. Бонев

Специално за нерегистрирания Чернобил в темата.
Каквото си направиш сам това е.
Преписах ред по ред посвещението.
Книгата е издадена в ГДР през 1987 година.
Макар че изхарчих последните си пари и следващите ще ги имам другия месец след рождения си ден тази покупка беше венецът на колекцията ми от стари книги.
Вчера купих три такива и едно мъничко списание от годината на раждане на майка ми, 1929 година, да ми е жива и здрава, като най-старото издание е с датировка 1873 година - Лондон, а руският тълковен речник на чуждите думи е оригинал от 1880 година, и те плюс пръстенът от стомана с кръста като този на ордена, с който е бил награден Василий Затурский увенчаха деня ми и разходката.
А излязох с намерение да си купя един елек и обърнах всички левове в долари.
За да не си профуквам парите. И се върнах вечерта с някакви стотинки в джоба и с три долара за късмет, една банкнота от 2 долара и една банкнота от един долар, като с последните пари, които смених за да си купя цигари, като ги преброих реших да си купя още един долар.
Абе моята е сложна. Но Остап Бендер ми диша прахта.

Понеже се върнах с книги, елек и пръстен, които ме направиха Крез.

Леб и сол
Као какао
Вчерашната разходка.
Апропо, пих шоколад, вместо кафе. Черен шоколад от автомат на Мария Луиза. Разкош.
После ме черпи приятелката и вместо кафе си поръчах пак шоколад.
Сдобих се с приятели и затвърдих приятелства от години, понеже пазарувам книги и дрехи и бижута там от периода на безизходица и безработица заради оазисите.
Чудно нещо е животът, имам безброй случайни познанства, които прерастват в приятелства.
А покрай въдворяването в оазиси изгубих онези, които смятах за дългогодишни верни приятели.
А по темата. Трябва повече да се говори и да се пише за Третия Райх.
Например като разгърнах книгата Topographe des Terrors, Verlag Villmuth Arenhovel, Kerausgegeben von Reinhard Rurup,
Lectorat&
Alfons Arenhovel, Michael Bolle, Jutta Kindel, page 150photo Deportation niederlandischer Juden,
1942. погледът ми*****!!! се заби в черно-бяла снимка на разстрел на македонци в Панчево.
Page 154
4.6. NS-Herrschaft in Europa – andere Landen
Photo\165 ErschieBung jugoslawischer Geiseln in Pancevo bei
Belgrad, 1942.
Text 64
Vermerk uber eine Besprechung unter dem
Vorsitz Heydrich im Reichskriminalpolizei-
Amt am 3. Dezember 1941 , den Einsatz aus-
Landischer Arbeiter im Deutschen Reich be-
Treffend.

Подпис:

Подпис:




Post scriptum
Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев -
дотогава не знаех за този автор.
Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене.
Ами Буе 44.
преводач в екипа повече от 2 години.

Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views•May 28, 2013
2.7K
239
SHARE
SAVE
Търсене с ключова дума от страница 100
Schutzhalt
от книгата
Topographie
des Terroes
Gestapo, SS und
and so on...
page 102
3.7 "Schutzhalt"Treffend.

Не ми пречете, ако обичате.
Лузъри.
Отрязахте подписа...
Идиоти.

подпис:
Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев -
дотогава не знаех за този автор.
Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене.
Ами Буе 44.
преводач в екипа повече от 2 години.

Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views•May 28, 2013
2.7K
239
SHARE
SAVE
Търсене с ключова дума от страница 100
Schutzhalt
от книгата
Topographie
des Terroes
Gestapo, SS und
and so on...
page 102
3.7 "Schutzhalt"
____________________
"Schutzhalt" und "Verbeugungshaft" fur
Homosexuelle

Подпис:





Подпис:





[url] http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=forty&Number=1951585261&page=&view=&sb=&part=[url]


Коментари
Напишете коментар...

Валерия Полянова
14 мин. •
Споделено с: Публично
JUSTICE.GOV
Introducing the Justice Beat
Коментари
Напишете коментар...

Валерия Полянова
16 мин. •
Споделено с: Публично
Central Intelligence Agency (CIA)
22 декември 2020 г. в 21:08 ч. •
This patch was worn on the left sleeve of personnel in the China-Burma-India Theater. The star on the left represents a traditional Chinese rendering of the sun... Вижте повече
Коментари
Напишете коментар...

Валерия Полянова
17 мин. •
Споделено с: Публично



Beletrystyka
Boles&#322;aw Prus - Henryk Markiewicz "Pozytywizm", Warszawa 2004. ISBN 83-01-13849-1
Strona tytu&#322;owa pierwszego wydania powie&#347;ci "Lalka" Boles&#322;awa Prusa (1890 r.)

Domena publiczna
File:Lalka - strona tytulowa 1 wydania.jpg
Utworzony: 1 stycznia 1890
O tym interfejsie | Dyskusja | Pomoc

File:Lalka - strona tytulowa 1 wydania.jpg
Wikimedia Commons mo&#380;na przegl&#261;da&#263; w j&#281;zyku polskim
From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigationJump to search
• File

• File history

• File usage on Commons

• File usage on other wikis

• Metadata
Downloadall sizes Use this fileon the web Use this fileon a wiki Email a linkto this file Informationabout reusing

Size of this preview: 403 &#215; 600 pixels. Other resolutions: 161 &#215; 240 pixels | 500 &#215; 744 pixels.
Original file &#8206;(500 &#215; 744 pixels, file size: 182 KB, MIME type: image/jpeg)
Open in Media ViewerConfiguration
File information
Structured data
CaptionsEdit
English
Add a one-line explanation of what this file represents
Summary[edit]
Description English: First page of the novel "Lalka" by Boleslaw Prus, 1890.
Polski: Strona tytu&#322;owa pierwszego wydania powie&#347;ci "Lalka" Boles&#322;awa Prusa (1890 r.)
Date 1890
Source Henryk Markiewicz "Pozytywizm", Warszawa 2004. ISBN 83-01-13849-1

Author Boles&#322;aw Prus
Licensing[edit]
This work is in the public domain in its country of origin and other countries and areas where the copyright term is the author's life plus 70 years or fewer.
________________________________________
You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States. Note that a few countries have copyright terms longer than 70 years: Mexico has 100 years, Jamaica has 95 years, Colombia has 80 years, and Guatemala and Samoa have 75 years. This image may not be in the public domain in these countries, which moreover do not implement the rule of the shorter term. C&#244;te d'Ivoire has a general copyright term of 99 years and Honduras has 75 years, but they do implement the rule of the shorter term. Copyright may extend on works created by French who died for France in World War II (more information), Russians who served in the Eastern Front of World War II (known as the Great Patriotic War in Russia) and posthumously rehabilitated victims of Soviet repressions (more information).

This file has been identified as being free of known restrictions under copyright law, including all related and neighboring rights.

File history
Click on a date/time to view the file as it appeared at that time.
Date/Time Thumbnail Dimensions User Comment
current 16:11, 8 December 2008
500 &#215; 744 (182 KB) Nostrix (talk | contribs)
{{Information |Description={{en|1=First page of the novel "Lalka" by Boleslaw Prus, 1890.}} {{pl|1=Strona tytu&#322;owa pierwszego wydania powie&#347;ci "Lalka" Boles&#322;awa Prusa (1890 r.)}} |Source=Henryk Markiewicz "Pozytywizm", Warszawa 2004. ISBN 83-01-13849-1
You cannot overwrite this file.
File usage on Commons
The following 2 pages use this file:
• User:Nostrix/galeria/PD
• Category:Lalka (Prus)
File usage on other wikis
The following other wikis use this file:
• Usage on en.wikipedia.org
o The Doll (novel)
• Usage on hy.wikipedia.org
o &#1359;&#1387;&#1391;&#1398;&#1387;&#1391;&#1384; (&#1406;&#1381;&#1402;)
• Usage on nl.wikipedia.org
o De pop (roman)
• Usage on pl.wikipedia.org
o Ksi&#261;&#380;ka
o Beletrystyka
o Lalka (powie&#347;&#263;)
• Usage on pl.wikiquote.org
o Lalka (Boles&#322;aw Prus)
• Usage on ru.wikipedia.org
o Кукла (роман)
• Usage on www.wikidata.org
o Q7476662
Metadata
This file contains additional information such as Exif metadata which may have been added by the digital camera, scanner, or software program used to create or digitize it. If the file has been modified from its original state, some details such as the timestamp may not fully reflect those of the original file. The timestamp is only as accurate as the clock in the camera, and it may be completely wrong.
Camera manufacturer HP

Camera model HP pstc5100

Date and time of data generation 16:37, 8 December 2008
Show extended details
Category:
• Lalka (Prus)
Hidden categories:
• CC-PD-Mark
• PD Old
• Scanned with HP PhotoSmart C5100
Navigation menu
• Not logged in
• Talk
• Contributions
• Create account
• Log in
• File
• Discussion
• View
• Edit
• History
Search

• Main page
• Welcome
• Community portal
• Village pump
• Help center
Wybierz j&#281;zyk

Participate
• Upload file
• Recent changes
• Latest files
• Random file
• Contact us
Tools
• What links here
• Related changes
• Special pages
• Permanent link
• Page information
• Cite this page
• Concept URI
• Nominate for deletion
Print/export
• Download as PDF
• Printable version
• This page was last edited on 2 October 2020, at 01:09.
• Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. By using this site, you agree to the Terms of Use and the Privacy Policy.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.