Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> .NET
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: и кфа им е далавератанови [re: cyrus-93580]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано06.03.20 13:18



Хубавото е, че точно грип)) хващам трудно, не знам за защо. грипния вирус си пази добитъка ето, това ще да е обяснението

, вече знам. Не съм на батерии явно, щом не ме е гътнал досега, просто съм леееко сърдечна, сърцераздирателна, сърцата (и имам 80годишна майка при мен)........бе юнак съм. Но наистина съм "ЗА" мерки за спиране на епидемиите, когато има възможност да се спре.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: Къв шибан коинсиденс!Грип!!нови [re: Жугдердермидийн Гура]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.03.20 21:52



е що пък мен, диър.. то .. верно, че в България няма политици с образование за такива, ама все някакви има.



Тема само, че!!нови [re: cyrus-93580]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.03.20 22:31



Корона не е грипен вирус. И понеже поразява дихателната система, според мен за болни от грип хора ще е двойно по-опасен ... това първо, второ - днес излезна публикация, че щамовете на вируса са 2 - пациент 1, 33 годишният баварец от Мюнхен, който беше първият болен в Европа, го е хванал от Китайка от Шанхай, която била на гости при родителите си във Ухан. Този вирус е много по-агресивен от първоначално откритият щам. Т.е. може да мутира.. въпреки че казаха, че агресивният вид бива ограничаван, защото имал-.. нещо си по-особено в предаването му..

Така или иначе, няма прогнози заразата да спре лятото, защото това не е грипен вирус и не се влияе от високи температури. А лятото идват комарите, ако ме разбираш.. та, както каза главният немски лекар - до края на годината - 70 % от популацията.. да се надяваме , че ще остане само леката форма и хората наистина ще развият имунитет, което говорят имунолозите, за което са нужни 6-9 месеца..

Да видим.. не е никак приятно, защото последните новини са, че може да инкубира повече от 14 дни и се говори за 28 дневна карантина на заразените или заподозрени за заразени.. е тогава вече със сигурност ще изкупят не само консервите домати и тоалетната хартия.. щото 28 дни вкъщи е много.. а не виждам как ще се размине, разпространява се просто нечувано бързо..

Редактирано от parvaty на 06.03.20 22:39.



Тема какво значи "нечувано бързо"нови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано06.03.20 23:25







Тема Re: какво значи "нечувано бързо"нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.03.20 23:31



ами... първият случай, въпросният момък от Мюнхен, беше приет в болница на 18-ти януари, или там някъде.. сега е 6-ти март.. вече има няколко затворени училища, отменят се всички панаири, вкл. най-големият търговски в Мюнхен, и вече има над 40, ако не са и повече, болни от вируса.. за няма два месеца.. а колко са под карантина никой не знае, защото не казват.. в нашият малък град има вече над 10 болни, в болница, виж какво стана в Италия.. и сега ти показвам една карта от един швейцарски сайт, трябва да цъкнеш на линка долу:



мисля, че е третата или четвърта картинка, тя е анимирана всъщност, но при мен не тръгва веднага.. това са данните от швейцарците, виж анимираната графика и ще разбереш какво значи бързо..

п.п. сори, линкът е на немски.



Тема а най-лошото е,нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 00:12



че гледах одеве нашият министър-председател на сайта на Бавария.де как каза, че Бавария е в готовност за справяне с вируса /и от сайтът на швейцарците се вижда - богатите държави са по-подгтвени от бедните, като най-добре е САЩ/, но той се е срещнал с канцлера и вътрешният министър за помощи за работодатели в случай, че епидемията стане причина за масово спиране на работа и бизнес, като помощите са гарантирани от държавата. Но каза, че никой не може да прогнозира накъде ще тръгне Световната икономика, като баварската е част от нея и като така, е очакван, макар и нежелан сценарий, тази епидемия да доведе до нова финансова криза като тази от 2008-ма.. а за да излезне да го каже това, при положение, че тези хора са много обрани във всяване на паника, значи вече има индикации за подобно явление.. което е лошо..



Тема и колко време според тебе му трябва на вируса?нови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 00:28



за да стигне от мюнхен ... до мюнхен, за да не е нечувано бързо?



Тема Re: а най-лошото е,нови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 00:31



всъщност значи, че

или някой много умело всява паника, знаейки че повечето хора не могат да смятат

или числата които ни се съобщават са неверни

според мен е първото



Тема Re: и колко време според тебе му трябва на вируса?нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 00:31



не от Мюнхен до Мюнхен, дарлинг.. от Вухан до Щатите... ти не погледна ли картата със сменящите се дати... от 22-ри януари до 5-ти март.. и половината Свят е с точки от по над 1000 човека болни..

В Мюнхен е пациеннт 1.. първият в Европа. И то защото Мюнхен е първият в Светът град по стандарт на Живот, и съответно има много бизнес. Затова и китайката идва точно там на обучение. И .. си ЕПМ..

И виж например Франция - 22-ма заболели - 22-ма излекувани... не знам, опитва се да ме хване паника, аз се опитвам да съм спокойна, ама някак не ми се получават нещата... твърде бързо и твърде скоропостижно..

Редактирано от parvaty на 07.03.20 00:29.



Тема може ли да ми разяснишнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 00:34



какво искаш да кажеш с това си изказване? Представи си, че съм 6 годишна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.