Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> .NET
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема че беля може да стане, моженови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 01:16



ама не заради вируса, а заради човешката идиотия



Тема Бъркаш ме с някоя друга, немкиня!нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 01:22







Тема виж, ся, душичка,нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 01:25



аз не мога да гадая защо и как ще стане.. пиша ти и ти споделям каквото съм чула и чела по темата. А, че вече има проблем със оборотите и финансовите пазари - има. Че вече има компании, които пускат хората на половин ден, съответно намалявайки им заплатите - има.. защо е това - не мога да кажа.. коментирам само каквото виждам.

Но понеже живея между баварци вече доста време и ги познавам донякъде ти казвам.. за да излезне министъра и да каже това.. не е добре, ти казвам. Макар, че.. за баварците кризата е била юни месец 2009-та.. все така не е добре. В световен мащаб.. особено с вашата тиква и оня голям руски пълководец... Светът и без друго не върви на добре, само короната му липсваше..





Тема Re: Бъркаш ме с някоя друга, немкиня!нови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано07.03.20 01:53







Тема Re: Бъркаш ме с някоя друга, немкиня!нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.03.20 02:03





sog moi woher kimmst du??



Тема Re: може ли да ми разяснишнови [re: parvaty]  
Автор Жугдердермидийн Гурагча (ultimate hero)
Публикувано07.03.20 19:26



Няма да му е трудно





Тема Re: според данни от днеснови [re: parvaty]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано07.03.20 19:32



Направи една своя импровизирана анкета. Без да ги обиждаш поразпитай познатите ти немци как си мият ръцете - колко пъти нас ден (а дали го правят след пикаене или недай Боже, сране - може и сама да имаш ПИчтления.

Джокерче: Аз си мия ръцете между 20 и 30-40 пъти на ден. Както трябва - по 15-20 секунди, с пълно сапунисване.
Друг Жжокер: Лятото няма да уние вируса, но една кихната капка със стотина милиона вируса на облачно и влажно време живее да речем, с материала по нея 20-30 минути.
На слънце - бас ловя, че става дума за 1-2 минути, на лятно слънце и напечена на 25-30 градуса, плюс лятно УВ - секунди. Сеа схвана ли (риторичен въпрос, знам, че не схващаш).





Тема Re: статистика скъпанови [re: parvaty]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано07.03.20 19:33



При социализма ни научиха да си мием ръчичките както трябва. Това е отговорът.



Тема Re: статистика скъпанови [re: mangosutu-168725]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано07.03.20 19:47



Отдавна беше, четох някъде, че някакъв чип, много скъп, за някакви ракети, можел да се произведе само при идеална чистота на атмосферата.
Японците направили такъв завод в моретата някъде за такова производство на тези чаркове.
Преди да започнат работа работниците преминавали през всякакви видове бани и дезинфекции, обличали нови специални костюми за работа и....въпреки това се получавал 80% брак на производството.
След дълги проучвания специалистите открили, че замърсяването идвало от пикаенето и срането, въпреки абсолютната хигиена.

След като го четох тогава нищо не разбрах, и въобще не ме интересуваше.
Сетих се сега , като стана дума за грипът и заразяването с него.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: статистика скъпанови [re: PYTnik]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.03.20 19:49



И аз това разбрах че писа човека — българския социализъм е в милиони пъти по-добър от китайския социализъм






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.