Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Безсъниенови [re: stanislav24]  
Автор slavrado (новак)
Публикувано20.10.15 10:00



Аз имах подобен проблем, хапчета, лекари и какво ли не не ми помогна. Дадох си сметка, че всичко ми е в главата и ако аз не си наложа да си помогна сам, 1явно няма кой друг.
Започнах спорт, намерих си хоби, започнах курсове, гонех цели и най-вече не обръщах внимание на безсънието.
И сега съм ок. С воля и желание, човек може да постигне много, стига да си повярва.



Тема Re: Безсъниенови [re: slavrado]  
Автор PRAVOlMA (NEOZOEC)
Публикувано20.10.15 22:00



ВСЕКИ,ВИДИ ЛИ,ЧЕ СИ ВЯРВАШ ТЕ МАЧКА ДО СМЪРТ-ТУК СА ЗОМБИТА И ЧЕНГЕНТА УРОДИТЕЕЕЕЕ



HA

Тема Re: Безсъниенови [re: stanislav24]  
Автор kokep ()
Публикувано25.10.15 23:29



вземи си Шуслерова сол номер 7! много отпуска нервите и е абслютно безвредна - мегнезиев сулфат. като начало вземай по 5-6 на ден, докато се поуспокоиш. първото го взимай 30 мин. преди обяд, 30 мин. след обяд още едно, по-късно към 17 ч. още едно, 30 мин. преди лягане изпивай последните две за деня.

повярвай ми след 2 седмици ще почувстваш трайно облекчение и ще спиш по-спокойно и по-дълбоко.

Things can only get better


Тема Re: Безсъниенови [re: kokep]  
Автор thegiverandthetaker1 (истински)
Публикувано26.10.15 09:52



Магнезият отпуска само мускулатурата и няма много общо със съня и сериозните заболявания на ЦНС.

------------------------------------------



Тема Re: Безсъниенови [re: thegiverandthetaker1]  
Автор kokep ()
Публикувано26.10.15 13:14



аз го казвам, като човек , който е минал и през антидепресанти, и през бензодиазепини. освен че отпуска мускулатурата, помага и за нервите и успокоява преди сън.

аз имах и гаден шум в ушите, откакто я пия тази сол, доста намаля.

Things can only get better


Тема Re: Безсъниенови [re: kokep]  
Автор thegiverandthetaker1 (истински)
Публикувано26.10.15 19:10



Това, че чувстваш някакъв релакс, не означава, че е за сън. То и кофеинът... даже метамфетаминът отпуска мускулатурата първоначално, но ако случайно не знаеш - това е един от най-бруталните наркотици стимуланти и от 1 прием просто забрави да заспиш в следващите 24 часа. Рекордът за неспане от метамфетамин е над 1 месец. Две години прекомерна употреба и край с теб... в смисъл не умираш, но край с теб... ако имаш късмет ще умреш.

------------------------------------------

Редактирано от thegiverandthetaker1 на 26.10.15 19:11.



Тема Re: Безсъниенови [re: thegiverandthetaker1]  
Автор kokep ()
Публикувано28.10.15 14:56



Вие четете още за неспане, безсъние, болести, рекорди кой колко не е спал, пък после няма да страдате.

Ако се насочите към решението, вместо към проблема, може и да се решат нещата



Things can only get better

Тема Re: Безсъниенови [re: kokep]  
Автор tiansko (непознат )
Публикувано29.12.15 09:57



50 грама ракия или една малка бира преди лягане и ще спиш като къпан!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.