Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 29.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Още някоя мъдра мисла няма ли да добавишнови [re: Пиcнa ми]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 10:35



Mi kwo da ti kazha, ima hora deto uspqwat nqkak si da mislqt . No ima i takiwa koito prosto ne sa nadareni s mislowna dejnost i oswen da drynkat gluposti po forumite drugo ne mogat da izmislqt. Selqnina si ostawa selqnin .



Тема Re: Blakeнови [re: Blake]  
Авторeвa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 10:43



С удоволствие не бих вързала кръвожадния си питбул ако се залети към теб даже ще поседна на тревата и ще се наслаждавам на гледката даже може да пусна и мъжкия да и помогне после можеш да ме съдиш цял живот ако искаш защото едва ли ще си в стъзнание като свършат с теб ужас и ако изобщо можеш да направиш и две крачки без да се напикаваш от страх като жена ти Смотаняк дръж си мненията за себе си не ги налагай и показвай че си смешен стой си в Люлин Селяк



Тема Re: Blakeнови [re: eвa]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 11:04



Кучелюбците са абсолютни психопати и олигофрени, и всеки техен постинг го доказва.





Тема Re: Blakeнови [re: eвa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.05 11:14



хелоу тъпа путко заспала... шибаш ли се редовно с кръвожадния си питбул? а шпаклички прави ли ти... щото определено имаш нужда от секс... само ако те набарам не ще те съдя, ми направо ще те пратя в психиатрията, маруло нещастна... и ще седиш в усмирителна риза до края на жалкото си съществувание...

и, първо, че жена ми не се напикава, и второ, въобще не живея в Люлин... А ти? и двете ли ги правиш, или обитаваш луксозна барачка в Бусманци или околностите, за да имаш възможност да се шибаш с псетата без да ет забележи никой?

Няма ли някой да дойде да ги прибере тия, че почват да стават агресивно-опасни вече

Just a genius



Тема Re: Blakeнови [re: Pekoнcтpykтop]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано07.04.05 11:17



мда, освен това много лаят, ама забелязваш ли как всичките са анонимни и нерегистрирани, щото ги е страх да си покажат жалките муцуни пред света...

'псолютна измет...

Just a genius



Тема С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: eвa]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 11:21



та има толкова силна духовна връзка между вас?



Тема Re: ИЗРОДИИИИИИИИИИИИнови [re: leni]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 11:36



vsiako kuche koeto mi smushtava spokoistvieto za mene e pomiar koito triabva da mlakne ili da umre.



Тема Re: С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: Пиcнa ми]  
Авторeвa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 11:51



Хайде Хомо дружинката от село се събра успешно бръщолевене Селяндури , даже не съм ви прочела отговорите хахахах продължавайте да се ебете а Black да продължава да държи полата на жена си да не падне никой ден някъде пак от шубе айде селчовци нямам време за вас лайте колкото искате нито ви прочетох нито ще ви прочета жалки Селски Тарикати дето едвам ви стига заплатата и затова пишете от офисите че интернет чак по селските квартали няма айде



Тема Re: Blakeнови [re: Blake]  
Авторeвa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 11:54



Хайде Хомо дружинката от село се събра успешно бръщолевене Селяндури , даже не съм ви прочела отговорите хахахах продължавайте да се ебете а Black да продължава да държи полата на жена си да не падне никой ден някъде пак от шубе айде селчовци нямам време за вас лайте колкото искате нито ви прочетох нито ще ви прочета жалки Селски Тарикати дето едвам ви стига заплатата и затова пишете от офисите че интернет чак по селските квартали няма



Тема Re: С питбула ебете ли се или се лижетенови [re: eвa]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 12:03



Тва несвързано плямпане само аз ли не успях да го осмисля?






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.