Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 04.06.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано06.04.05 17:04



Мдааа, болни хора колкото искаш...

няма значение... ще ви дойде акъла някой ден, ама ще бъде късно...

Just a genius



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 17:39



Tam kydeto zhiwee sigurno nqma kucheta po ulicata prosto zashtoto nqma prostaci koito da si wzimat kucheta za pazachi, za boj ili za ukrashenie i posle gi zarqzwat kato ostarejat. I shtoto horata kato iskat da si wzemat kuche prowerqwat pyrwo w prijutite dali nqma zhiwotno na koeto da pomognat - wmesto da kupuwat chistokrywno kuche s koeto da se fukat.
Ama za situaciqta w BG sa winowni horata - ne kuchetata. Ako si reshil da nakazwash nqkoj - nakazhi pyrwo horata koito sa totalno bezotgoworni.
"също като майките, чиито деца просят в студа и мизерията по улиците" - znachi, po twojta logika bi trqbwalo da zastrelqme deteto, da ne strada po ulicata (shtoto majka mu ne go obicha) ?



Тема Още някоя мъдра мисла няма ли да добавишнови [re: Xexo]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 18:21



кретеноид?



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Авторstoy4o (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 18:57







Тема Мерси!нови [re: stoy4o]  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 21:03



Не съм кръвожаден и гледката едва ли ще ми хареса, но няма как. Евала за първото конструктивно предложение!



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Пиcнa ми]  
Автор dayzy (cvetence:))
Публикувано06.04.05 22:20



мога да ти дам предложение как да се отровиш ти.бързо и лесно



Тема Re: по-добре недей гонови [re: dayzy]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 23:06



святкай с такива идеи,че ще вземе да се отърве .Ама само ако знае какво го чака сам ще те помоли да го светнеш по въпроса.Всичко се връща в този живот и лошото е,че заради него ще страдат невинни души/децата му/,но да се сърдят на родителя си.
ПИСНА МИ,ще се увериш в твърденията ми и когато това стане спомни си какво си направил.Надявам се тогава да намериш някакво оправдание пред себе си.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Xexo]  
АвторMaйcтopa нa Xexo (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 23:19



А ти като си толко отворен, що не кажеш къде живееш бе, боклук с боклука ти. Друго ще ми приказваш докато ти обръщам мазния задник с хастара навънка, помияре гнусен.



Тема А по една 4екия за лека нощ не му ли правиш?нови [re: canada]  
АвторЖивee ми ce нa 4иcтo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 05:58



Бас фащам 4е си стара мома... окон4ателно изпращяла. Пълна олигофрения.



Тема Re: Как да отровя куче-помияр, което живее наблизонови [re: Blake]  
Автор Pekoнcтpykтop (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 09:08



Нема да им дойде, бате. Олигофренията си е за цял живот.






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.