Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 23.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Врастнал нокътнови [re: Лeйди Би]  
АвторДaниeлa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.07 12:07



Недей да слушаш и да правиш тези рецепти и всички бабини деветини. Аз имах същия проблем преди 12 години и тогава опитах какво ли не, докато се стигна до там, че не можех да ходя!!!

Отивай веднага на лекар! На мен ми направиха операция, която протече около 10-15 минути и беше с местна упойка. Няма нищо страшно! Е след като премине упойката наистина боли, но се търпи, а и сега има толкова обезболяващи.

Желая ти успех!!!



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: Лeйди Би]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 17:38



Един познат се избави от този проблем.
В продължение на около месец си киснеше сутрин и вечер палците на краката в собствена прясна урина. След това не се мият. Неприятно е, но помага. Оставят се просто да изсъхнат и толкова. Минаха му възпаленията и ноктите станаха нормално дебели (бяха груби и ронливи). След това започна всяка вечер да ги маже с восък(тънките църковни свещи). Не е необходимо да е течен, просто се трие при стайна температура. От това ноктите станаха по-меки и се изправиха.
Дано помогне и на Вас!!!



Тема Re: Врастнал нокът [Кирилицата]нови [re: viva]  
Авторvili (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 11:42



е задължителна

Редактирано от bira_more на 30.10.07 21:59.



Тема Re:Само за информациянови [re: Лeйди Би]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 15:58



С интерес прочетох миналата година,че много известен руски политик е страдал от същият проблем и по този повод се е оперирал при много известен немски лекар-хирург на футболния отбор на Байер-Мюнхен.
Значи проблемът никак не е прост.



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: Лeйди Би]  
Авторgaleto (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 09:43



Здравейте пак! Искам да се похваля, че се оправих

. Ето и рецептата: В продължение на десет дни всяка сутрин правех бани с гореща вода. След като омекнат ноктите, промивах под нокътя с реванол и подпъхвах памуци. Отгоре правех компрес с медена пита /един жълтък, мед и брашно да стане като тесто/, която изтегли гнойта. Наистина много помага. Когато споделих проблема с личния, той ме посъветва да правя следното: промива се под нокътя с кислородна вода и отгоре намазваш с едно кремче /фусидин-антибактериално/ много е евтино. Всичко това ми помогна. Моят съвет е да не бързате с хирурга, защото в повечето случаи народната медицина или бабините девитини, както вие ги наричате са много по-ефективни. Желая успех на всички с подобен проблем!



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: galeto]  
АвторDodo (Нерегистриран)
Публикувано03.11.07 10:19



Всичко това е временно.Опитвах и аз ,но изтеглих загнояването с ленено семе,но на другия месец пак враства нокътя. Взех телефон от този форум - не помня от тази тема ли или от друга за ноктите , но вече ходя на 4 седмици при него и съм супер.



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: Дaниeлa]  
АвторHЯKOЙ (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 09:19



Даниела малко си позакъсняла със съвета. Трябвало е преди горе долу 5 години да го дадеш





Тема Re: Врастнал нокътнови [re: galeto]  
АвторgaletoO7 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 15:36



Изминаха вече две седмици откакто си реших проблема с пръста. Но не смея да си отрежа ноктите на палците

. Единственото, което смятам да направя е да отида на педикюр. Няма гаранция, че и след хирургическа намеса, проблема няма да се повтори.



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: galetoO7]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 15:02



Когато имаш врастнали нокти, ако не ходиш всеки месец на МЕДИЦИНСКИ педикюр -загубен си. Врастналите нокти са за цял живот и го има и при децата , даже.



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: Лeйди Би]  
АвторSedeah (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 11:58



след като хирурга извади впития нокът още седмица продължава да те боли от раната станала от изваждането, а ако отидеш на Медицински педикюр болката
изчезва веднага. телефона на моя педикюрист е 846-58-57каьва се Жана и е бивш служител на Центъра по МЕДИЦИНСКА КОЗМЕТИКА .ГАРАНТИРАМ ВИ БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.