Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ще ти предложа нещонови [re: ПOЛИ]  
Авторминyвaч (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 00:27



И аз съм опитвал тази рецепта и така си спасих пръста от операция. Разликата е само, че вместо памуче използвах марличка.



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: Sedeah]  
Автормиaвитa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.07 09:53



Не ми става ясно защо ходите да ви вадят нокти като през Средновековието. Това никъде по света не се прави много,много отдавна.Има си апаратури,технологии ,които хората изучават в "медицински педикюр".Това ,че у нас няма такова образование ,не значи ,че няма специалисти завършили и практикували навън. Влезте в сайта на един такъв при когото аз ходя : www.studiom1.dir.bg



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: миaвитa]  
Авторя (Нерегистриран)
Публикувано18.11.07 11:19



Не знам, дали медицинският педикюр може да помогне във всички случаи на врастнал нокът. Аз съм претърпял няколко операции, и на двата крака, след които нокътят пак се възпаляваше, докато не ми изрязаха матрикса. Да чукна на дърво - от години нямам никакви проблеми. Вярно, операцията си е операция, не е като процедурата при козметичка, но ми се струва, че понякога, както стана при мен, е единствен изход.



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: я]  
Автормиaвитa (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 10:14



Вече има модерна апаранура и технология на работа с нея.За това става дума - прогреса, който специалисти отвън донасят със себе ни.



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: Лeйди Би]  
АвторAлф (Нерегистриран)
Публикувано19.11.07 14:19



Аз имах такъв проблем на палеца на левия крак.
Може и да има други методи на лечение, но моя проблем го реших с операция при хирург. Даже бях извън България, оперираха ме в Ливан.
Понеже имах гной и пръста се беше възпалил, и едва ходех, та ме оперираха по спешност. Упойката е местна - само на палеца, с инжекция. Самата операция представлява изрязване на една тънка ивица на края на нокътя - този край който опира в месото отстрани. С упойка не боли, само дето през възстановителния период трябва да лежиш известно време в къщи, докато зарастне раната и се полагат повече грижи - превръзки, мазане, да не се инфектира, и проблемът е решен.
Но пак повтарям, може да има и други неинвазивни методи на лечение.
На десния крак също ми се забива нокътя, но успявам да го изрязвам (малко трудно), и не ми се инфектира.



Тема Re: Врастнал нокътнови [re: миaвитa]  
АвторBacилka (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 12:04



Влез тук www.studiom1.dir.bg



Тема Re: Врастнал нокът [Кирилицата]нови [re: aнoнимeн]  
АвторDANCHO (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 12:13



е задължителна

Редактирано от bira_more на 29.05.08 13:30.



Тема Re: Врастнал нокът[Кирилицата]нови [re: Лeйди Би]  
АвторK1KOOO (Нерегистриран)
Публикувано16.01.09 15:24



е задължителна

Редактирано от bira_more на 16.01.09 17:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.