Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Морална подкрепа...нови  
Автор Kagura (отслабваме...)
Публикувано06.06.10 19:22



Напомнете ми моля ви, че килограми наптрупвани цял живот няма как да се свалят за три седмици, дори и да тренирам през ден по три часа - което го и правя - и дори и паралелно да ям колкото едно средностатистическо врабче - което не правя, най вече защото врабчетата не ядат мръвка... а аз съм на нещо като високопроетеинов режим...

А също няма да ви се обидя, ако ми напомните че има живот и извън диетите и идеите фикс за добра фигура, както и че не е грях човек да не спортува повече от два поредни дена (не че за всеки случай няма да изляза после с ролерите...) и че когато господ бил преценял стойността на човека, бил гледал не талията, ами сърцето...



С две думи: помооощ, че съм на път да изперкам, щото на сичките ми усилия кантара упорито си е заковал на една и съща цифра и не помръдва, а имам усещането вече, че а съм подхванала темата в приятелксия си кръг, а са забравили че са ми приятели и са ме линчували

... със хъс и спортна злоба и раздвоение на личността...

Редактирано от Kagura на 06.06.10 19:24.



Тема Re: Морална подкрепа...нови [re: Kagura]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано06.06.10 19:47



Поздравления за постоянството!

Колко килца борим? Щом ще се покетриш на ролери значи не са толкова трагични нещата. Усмихни се. Едно усмихнато момиче е по-хубаво от намръщено.



Тема Re: Морална подкрепа...нови [re: *Paл*]  
Автор Kagura (отслабваме...)
Публикувано06.06.10 20:44



На първо време - 6.
Целта е да се падне под 70.
Вторият етап - 10, за цел 60.
Оттам насетне, всичко, което е под 60 ще е берекят версин, защото аз 60 последно сигурно съм била в началото на гимназията *преди около 15тина години* ако и въобще... и на 155 ръст това говори романи



Принципно, моето отношение към диетите и спорта, особено в последните няколко години, е малко от типа "ми, ако стане - стане, ако не - здраве да е", както и "яваш-яваш, че хем по здравословно, хем народа е казал: бързай бавно" - с две думи не съм се озорвала много

Да ама, проблемът е, че на 26.06 съм канена на сватба.... и седмица по късно имам рожден ден. Плюс, че наоколо дето и да погледна всеки засвалял килограми братче и чак взех да се засрамвам, че само аз още нали...
И съответно съм включила на 5та скорост, за да сваля максимално килограми дотогава.

Ако някой друг правеше това, което аз правя в момента, най приятелски бих го посъветвала да потърси професионална помощ - режим с такова натоварване просто няма да как да е здравословен. Като натоварване говорим:
20.05 - един час пилатес, половин час ерго
22.05 - 30 мин. ерго, 30 мин. пътека *уолкинг*, час уреди/тежести
26.05 - същата програма като на 22ри
27.05 - като 20ти
28.05 - 30мин ерго, 30 мин уолкинг
29.05 - час с ролерите
31.05 - час бооткемп, 30 мин упражнения корем, 30 мин ерго, 30 уолкинг
01.05 - 45 ерго, 45 уолкинг
03.05 - като 27ми, само че с 30 мин уолкинг

Да не си помисли някой, че нали съм почнала директно така - от началото на април съм по 3 пъти седмично в студиото, и при добро време инлайнерите, но на по малко натоварване... Сега от май промених и храненето... А резултати - ниенте, нада, никс, нула и варииции по темата

Да не говорим, че психически не издържам на натоварването...най вече защото не виждам ефекти Добре, признавам, вчера сутринта кантара беше 75... но това е, за повече от два месеца спортуване, с умерено натоварване нали, както препоръчват за начинаещи и за двете седмици на турбо дизел нон стоп - 2 кила. Ко щеш

А така като гледам какво съм писала, почвам сериозно да си мисля, че определено ми хлопа дъската

... със хъс и спортна злоба и раздвоение на личността...



Тема Re: Морална подкрепа...нови [re: Kagura]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано06.06.10 21:00



Аз ще ходя на море...

Счупих си кантара. Идея си нямам колко кила съм.



Тема Re: Морална подкрепа... [re: Kagura]  
Автор veceлyшka ()
Публикувано06.06.10 21:31



Ти направо ще се скапеш с това блъскане


Освен че си променила храненето, ще бъде добре и малко да го намалиш. Със сигурност ще видиш резултати.



Тема блазе ти...нови [re: *Paл*]  
Автор Kagura (отслабваме...)
Публикувано06.06.10 23:35



за кантара


Аз обаче...
Сватбата ще е в Сф и както и да е, все можем да изберем тоалет, който да прикрива излишните килца
Но къде смяташ че ще си празнувам рд-то? На моретооооИ то с морски излет, макар че още не съм уговорила подробностите по осигуряването на яхтата - ако се събудя на рд и видя, че не мога се гледам в огледалото... май-май ще зарежа идеята, щото поне аз досега не съм чула за бански, който да крие сланинки


... със хъс и спортна злоба и раздвоение на личността...



Тема Мисля,нови [re: veceлyшka]  
Автор Kagura (отслабваме...)
Публикувано06.06.10 23:45



че съм на минимума храна за мойто тяло и най вече психика... без да броя всяка калория, грубо сметнато, не мисля че минавам 1500, максимум 1700 калории на ден. Не мога да гладувам - едно че нямам волята да си прекарам деня полугладна, друго че единия път когато я събрах въпросната воля, установих че глада ме озлобява - до степен приятелите ми да отказват да се срещат с мен, защото не мога да спра да ги "дракам" - и отделно, че ме и депресира



... със хъс и спортна злоба и раздвоение на личността...



Тема Re: Морална подкрепа...нови [re: Kagura]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано07.06.10 09:49



Ако някой друг правеше това, което аз правя в момента, най приятелски бих го посъветвала да потърси професионална помощ - режим с такова натоварване просто няма да как да е здравословен. Като натоварване говорим:
20.05 - един час пилатес, половин час ерго
22.05 - 30 мин. ерго, 30 мин. пътека *уолкинг*, час уреди/тежести
26.05 - същата програма като на 22ри
27.05 - като 20ти
28.05 - 30мин ерго, 30 мин уолкинг
29.05 - час с ролерите
31.05 - час бооткемп, 30 мин упражнения корем, 30 мин ерго, 30 уолкинг
01.05 - 45 ерго, 45 уолкинг
03.05 - като 27ми, само че с 30 мин уолкинг

Програмата е добре. Само това %( час бооткемп, 30 мин упражнения корем, 30 мин ерго, 30 уолкинг
Как след буткампа ти остава сила за всичко останало?
Намали малко храната да се измъкнеш от платото - 1400 калории например.
Дай малко инфо за менюто.



Тема за бооткемпа...нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Kagura (отслабваме...)
Публикувано07.06.10 15:05



Това всъщност е курс, който предлага фитнес студиото, където ходя и в интерес на истината се води "Barbell Workout" - като барбел е тоя дългия лост на който се слагат тежести -

...
Само дето въпросния курс го води един адски луд пич, който явно е прекалил с гледането американски филми или наскоро е излязъл от армията - знам ли - та като застане отпред и почне да вика с цяло гърло и да ни задава въпроси дето да му ги отговаряме и ний така: марш под строй и брой на висок глас и в такт и с цялата група - весело нали и като цяло много мотивиращо - особено когато му се разпра панталона миналия път и той взе че го свали и завърши тренировката по боксерки - неговите глутеоси определено мотивираха, мдамм
Иначе след миналия понеделник аз поне спах 14 часа като пън - това на въпроса как го издържах - стиснах зъби яко нали и отделно, че ергото беше преди бооткемпа, за загрявка един вид.

Менюто
Закуска - кафе с окло 150-200 мл обезмаслено прясно мляко 1,5%, без захар естествено и без подсладители. Протеинов шейк с мляко *към 100 мл* и вода.
Във връзка с млякото: в някои дни когато съм на работа, стигам в интерес на истината до 3 еспресо на ден и изпивам покрай тях до половин литър мляко, но това са максимално два дена в седмицата и така.

Междинна закуска - ако съм станала по рано - бадеми или някакви други ядки, около шепа - смятам че са около 50 грама, може и по малко

Обяд...кхъм - зависи къде съм: ако този ден съм вкъщи - салата
Ако съм на работа - каквото предлагат в стола - обикновено пиле с някаква зеленчукова гарнитура или и там салата

Междинна закуска - пак бадеми или протеинов бар или още един протеинов шеик или айрян..

Вечерята - пак зависи - аз особено сега като ходя и на студио не успявам да се прибера от работа да ям - работя в общия случай до седем и прибера ли се, няма повече да стана - затова директно от работа във фитнеса. По пътя си вземам 100 грама някакъв салам *чисто месо гледам да е* или протеинов бар или айрян. Ако съм вкъщи - пак салата.

След тренировка - половин до една кофичка кисело мляко 1,5 процента мазненост....

Отвреме на време имам и прегрешения де: тъмен шоколад - 81 процента какао - или парченце хляб - оня ден грилихме с едни приятели, еми сори ама не се сдържах да не си взема една филия - или една биричка - аууу... дори от бирата се отказах в името на фигурата, ауууу Но като цяло гледам да ги държа до едно на седмица и то да не прегрешавам всеки ден нали...амЪ

... със хъс и спортна злоба и раздвоение на личността...



Тема Re: за бооткемпа...нови [re: Kagura]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано07.06.10 15:16



Разкарай ядките, тези мерки с шепички са мнооого относително нещо - а и са много калорични пустите ядки и си имат въглехидрати... Обикновено ги ядат хора супер натоварени в билдинга, които нямат възможност да достигнат калориите, понякога колкото и да е чудно е трудно да приемеш 4000, до 6000 калории, поне едни яки момчета ми се жалваха.
И тези протеинови шейкове за какво са ти? Я си изяш една пържола по-добре.

Половин литър прясно мляко е много, поне за моя режим, по добре една лъжица сметана, ама истинска а не от онези дето ги доят от растения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.