Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 10.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: съвсем отскоронови [re: dalidas]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано09.07.09 10:09



Еххххх, Вега тест.

Знаеш ли, има хиляда начина да отслабнеш. Избираш си дали с Дюкан, дали с Вега и си караш напред. Значи, ако си решила Дюкан - теглиш чертата на Вега теста, забравяш кайсиите и припомням, моркови се консумират ограничено.

Я кажи за това пилешко - в какъв вид го купуваш, как го приготвяш. Да няма там нещо издънка.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: съвсем отскоронови [re: Dorchester]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано09.07.09 10:16



Тоя вега тест е направен за хора, които имат излишни пари и недостиг на мозък.

Относно Дюкан - не смятам, че диетата му е сред най-балансираните, но определено върши работа.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: съвсем отскоронови [re: Dorchester]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано09.07.09 16:48



Здравейте мили момичета,
Дорче, Хумореска - крайно време е да напишеш книга!!!
Немечето и Сани, която изчезна незнайно защо
И аз зачезнах, но имам толкова много работа, че не мога да се докопам до форума.
Добре дошли на новите и успешно задържане на ветеранките.
Раде, ти си нашата гордост! Голям инат се извъди да продължаваш да сваляш и през трета! Аз нали ви споделих, че моето организъмче страшно ми се съпротивлява и си върнах 5 кг. /точно според калкулатора на Дюки -70/. Година и четири месеца съм на режима, но сега го карам по лежерно, всъщност действително съм свалила 12 кг.
На протеини, зеленчуци и плодове съм. И трици разбира се.
Успех на всички и целувки!





Тема Re: съвсем отскоронови [re: corsichka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано10.07.09 03:44



Появи се Корсичката дружка,
вече взех я аз на мушка


Де са Немечето,Сани ?!
И към тях имам закани !
Боже ,и Кукита взе да липсва!
А на нас със Дорчето ни писва!
ще ви спретна среща наяве-
някой скришничко да не.. яде??!
Само стройни да не сте мадами-
ще ви подредя със епиграми...
Ново попълнение се тук надява-
Хумореската кураж да дава!!!
Хей,помагайте и вие,ветеранки,
наште форумки да са засмянки!
Хай,че смяната ми свърши-
Музата и тя...привърши...


ваша Рада Хумореска
чакам ви още днеска...



Тема Re: съвсем отскоронови [re: Dorchester]  
Автор tzu113 (непознат )
Публикувано10.07.09 08:42



Здравейте, имам един проблем - излезна ми кокоши трън на крака, доктора каза че се е получил в резултат на слаба имунна система и ми препоръча да пия бирена мая за укрепване на организма.
Дали ми е разрешена по режима да я пия. Доколкото видях на опаковката съдържа въглехидрати 185 милигр. и мазнини 26 милигр. в една таблетка, а аз трябва да пия по три на ден. Дали ще ми наруши режима.



Тема Re: съвсем отскоронови [re: tzu113]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано10.07.09 09:09



По-добре пий по 6. 3 пъти по 2. Бирената мая е полезна, не пречи на диетата.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: съвсем отскоронови [re: Изyмeн]  
Автор tzu113 (непознат )
Публикувано10.07.09 09:18



Благодаря ти!





Тема Re: help!нови [re: dessa]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано10.07.09 10:48



Намери някаква работа на ръцете и мозъка! Например опитай да си пребоядисаш нещо - така ще си имаш занимание, а ръцете ще са ти мръсни през повечето време и няма да има как да ядеш непрекъснато.
За да не мислиш, че съм голословна - точно това правя в момента! В хладилника има варени яйца, пилещи пържолки и някакви филета и съм в ремонт. Просто няма шанс да ядеш нещо друго :-) Успех!



Тема Re: съвсем отскоронови [re: tzu113]  
Автор dalidas (непознат )
Публикувано10.07.09 15:03



Благодаря на всички. Прави сте, не може да се измислят и съчетават диети. Явно трябва да съм по-стриктна. Ще опитам отново. Пилешкото е филе, замразено. Първите 5 дена беше печено в тава, но осолено с готов микс за пиле, а вторите 5 дена печено на скара, почти безсолно само мариновано с лимонов сок. Аз не съм добра готвачка така, че не ме бива много. Мъжът ми ги пече, ако той е сгафил, но явно ще се заемам по-сериозно. Да видим. Аз съм с много стегната и набита фигура. Не ми личат прекалено килограмите, но това не значи, че не съм 90. Добрите резултати на дюканките са стимул за мен. Още веднъж благодаря.



Тема Re: съвсем отскоронови [re: dalidas]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано10.07.09 16:08



Да се отчета /действа ми стимулиращо/!
За ударните 4 дена: 1,5 - 2 кг

Изглежда ми добре. Знам, че е почти само вода, но...
Приятен уикенд! Много усмивки и само положителни емоции!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.