Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 10.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Една година с Дюкан!нови [re: Karinka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано28.06.09 16:47



Здравейте новички и ветеранки!


Утре навършвам една година с Дюкан!
Вече съм жена щастлива!
Станах и към другите по-мила!
Колко хубаво е да се харесваш-
без проблеми и причини да намесваш!
Със депресии да се извиняваш,
дето... "тъй се угояваш"!
Някакъв Катарзис изживях,
може би и ...поумнях......??!!
Може би от идващата старост
на човек му се вижда все по-малко...РАДОСТ...
Да,живея радостно-щастлива!
И като момиче-дива...
Колко нужно е било на моята душа
...да не бъде...сам-Сама...

ваша Рада ХУМОРЕСКА



Тема Re: Една година с Дюкан!нови [re: Xyмopecka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.06.09 09:25



Ех, Раде!
Чудесна си!

ЧЕСТИТА ДЮКАНСКА ГОДИНА!



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Една година с Дюкан!нови [re: Dorchester]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано03.07.09 21:22



Е,Дорче,новички и ветеранки,вече не мога да трая да сме последни в "списъка",но и има с какво да се хваля...62!!!!!!!!!!!!!!
Да,от 3 дни...........Засега това ми харесва/а моят мъж пък ми казва,че не иска да ..прегръща...кокали и...жили.../Боже,на това ли ...приличам...или е в неговите очички в сравнение с..преди.../


Аз обещавам...
даже ще и ....устоявам...
Себе си да се харесвам...
В погледа му щом И НЕ съзра възхита
има карта-бита !!!
НИКОЯ ЖЕНА -КРАСИВА-,
ПОВЕчЕ НЕ БИ БИЛА...ПО-МИЛА...
ЗНАЕМ ДВАМАТА,чЕ СЪМ СИ ХУМОРЕСКА....
ХАЙ,чЕ НИ ...ХОРМОНЪТ...ТРЕСКА....



Тема Re: Една година с Дюкан!нови [re: Xyмopecka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано03.07.09 21:49



Яяяяяяяя, вижте я нея, 62 кила в трета фаза!

Раде, има ли нужда да ти казвам, че си страхотна!



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Една година с Дюкан!нови [re: Dorchester]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано04.07.09 21:15



Дорче,и всички,има ли нужда пак да повтарям,че съм
ЩАСТЛИВААААААААААААААААА





Тема Re: съвсем отскоронови [re: rade6ki]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано06.07.09 16:31



ЧЕСТИТО ВИ НОВО ПОПЪЛНЕНИЕ!
От днес съм във вашите стройни редици!
Излишните ми кг станаха вече 10 и се взех в ръце. Не че са много, но просто не се харесвам. А това е много, много важно!
Та да си дойда на думата: ако ям повече от 3 с.л. овесени трици на ден, колко фатално ще е? Аз си ги правя на "хляб", но като гледам количеството ми се струва, че няма да ми стига

. Аз съм типичен представител на кръвна група А и обичам хляб. И второто питане: мога ли в ударната фаза да вкюча и 1-2 ч.л. ленено семе /разбираемо защо /
Убедена съм, че ще имам още въпросчета и разчитам на вашата информация и ПОДКРЕПА!



Тема Re: съвсем отскоронови [re: kote67]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано07.07.09 09:21



Здравей! Добре дошла и извинявай, че закъсняхме с отговора!



Не яж повече от 3 с.л. трици, приеми го като лекаство - не трябва да се предозира, не трябва и по-малко да е. Причината е, че триците увличат разни полезни вещества от организма. Тъй и тъй сме намалили витамините и микроелементите, не е нужно допълнително да си ги "изхвърляш". За точна справка, кои вещества губим, виж книжката, че вече съм забравила

А сега, дай малко по-подробно за теб! От колко стартираш, каква схема спазваш? Знаеш ли за съвременната промяна в препоръчваната схема? Дюкан напоследък разказва във френските форуми, че казва на момичетата да спазват 1:1, един протеинов и един ПЗ и после пак П и т.н, и действало пак така ефикасно като среден месечен резултат - но без да озверяваш за зеленчуци и без да води до запек!!!

За всички въпроси - питай без да се притесняваш!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: съвсем отскоронови [re: Dorchester]  
Автор kote67 (непознат )
Публикувано07.07.09 17:02



Ударния режим мисля да е 3, ако мога и 4 дни.
Аз съм на 42 год., 165 см и 69,99999 кг


Най-добре се чувствам 60-62 кг. Проблема при мен е, че трупам основно на корем и гуша и определено не се харесвам в момента.
Благодаря за информацията за втория етап. Ще се възползвам от 1/1 и мисля, че ще ми пасне.
Въпроси е сигурно, че ще имам. Благодаря, ще се възползвам от поканата!
Приятна вечер на всички!



Тема Re: съвсем отскоронови [re: Dorchester]  
Автор dalidas (непознат )
Публикувано07.07.09 22:21



Здравейте! Аз съм нова в клуба и от 9 дена започнах диетата на Дюкан. Никак не съм обнадеждена и съм на път да се откажа. Защо след като ядох само кисело мляко Култура, овесени трици и пилешки пържоли и пих вода отслабнах със зор 2 кила? Това никога не ми се е случвало. При диетата на Лидия Ковачева за такъв период отслабвам минимум 5 кила. Уви. Някъде има грешка. Е, не ходя до тоалетна, тоест ходих само веднъж. Позволих си да остана повече време в първа фаза за да мога да смъкна тези 5 кила за които си мислех и после да продължа по-плавно. Аз знам, че не може изведнъж. Но такова закучване никога не е било. Помогнете! На 50 години, 164, 92 кила, сега 90. Уви.



Тема Re: съвсем отскоронови [re: dalidas]  
Автор tzu113 (непознат )
Публикувано08.07.09 09:49



Здравей Далидас
Не се отказвай, при мен беше същото, в първа фаза свалих само 3 кг, но след това всичко си дойде на мястото и с търпение и стриктното спазване на диетата свалих 20 кг до момента. Няма ме в табличката защото си мислех че може да се проваля, но в момента съм много уверена че ще сваля и останалите 5кг. Започнах диетата на 19.01.09г. на 85 кг. В монета съм 65 и се чуствам прекрасно. Ако сега се откажеш и после решиш пак да пробваш не е същото да знаеш.
Благодаря и на всички от форума, много ми помагаха, въпреки че не съм писала редовно, всеки ден чета всичко ново.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.