Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 10.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: съвсем отскоронови [re: Karinka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано25.06.09 09:40



Здравей, Каринка
По последни данни: няма достатъчно обезмаслено какао в България. Ако откриеш такова, веднага свиркай!
Иначе в пристъп на глад за шоколад, можеш да прибегнеш до обикновено какао в доза до една ч.л. - но си крие риск, тъй че на твоя отговорност. Това е прието за да се избегне психологическият ефект от забраната за шоколад.


Сигурно те обърках, ама така си е.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: съвсем отскоронови [re: Dorchester]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано25.06.09 11:31



Благодаря. Не си ме объркала :-) и понеже не съм максималист за нещата, спокойно, като ми притрепери мога да пия едно какао :-))) или пък да сложа в кексчетата с овесените трици :-))



Тема Re: съвсем отскоронови [re: Dorchester]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано25.06.09 13:19



На сладкото алтернативи - бол - кексчета с трици, кремове с мляко и извара, та даже и крем карамел с подсладител ...Еъ го, на - и на шоколада алтернатива измислихте ...

Ако успеете алтернатива на динята да ми дадете ... еххххххххххххххх..... тогава ще мога да не наруша режима ...
Че от известно време тази диня така ме влече ... не знам колко още ще мога да й устоя ...



Тема Re: съвсем отскоронови [re: dessa]  
Автор skalla (непознат)
Публикувано25.06.09 14:09



Мноооого студено кисело мляко с Frutti-диня.Днес пробвах.Невероятно е.





Тема Re: съвсем отскоронови [re: skalla]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано25.06.09 16:51



Мда, също и дъвка Орбит диня.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: съвсем отскоронови [re: Dorchester]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано25.06.09 17:40



Ще пробвам.
Ала честно казано не мисля, че имам толкова богато въображение, че да приема дъвката и млякото за диня...



Тема още едно въпросченови [re: Karinka]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано26.06.09 10:19



Зверски ми се спи! Преди пиех по 1 до 2 кафета на ден. Сега ги увеличих на 3-4 и кола лайт от време на време ... и нищо от тия работи не помага.

Станаха два въпросите до следобяда :-) как да се включа и аз в този списък със свалените килограми? М?

Редактирано от Karinka на 26.06.09 13:02.



Тема Re: още едно въпросченови [re: Karinka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано26.06.09 15:58



Ако ти пада кръвното (и ако затова ти се спи), пийвай айрян със сол, а не кафе и кола!

В списъка се включваш като ми дадеш данни на мен.
Обаче не знам дали се отваря нормално. Аз успявам само ако си вляза с регистрацията в google.docs. По необясними за мен причини става така -явно в самия им сайт е проблема.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: съвсем отскоронови [re: dessa]  
Автор rade6ki (професионалист)
Публикувано28.06.09 00:27



Привет!Просто връщам темата.



Тема Re: още едно въпросче [re: Dorchester]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано28.06.09 15:16



При мен списъкът се отваря нормално през регистрацията ми в gmail. Не знам дали е редно да се включа в таблицата - мисля да не с придържам съвсем точно към препоръките на Дюкан ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.