Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 19.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Отслабвам с Обнадежденанови  
Авторпиceнцe (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 02:14



Здравейте момичета,

Тъй като до сега опитах 23547652 начина да си смъкна проклетите последни "9кг в дупе" и все се връщам на стартова позция, реших да опитам преди да си сложа "9 гр в сердце", едно 20 дневно гладуване и 10 дневно захранване..предколедно така



И понеже НВД , Разделна, Японска, Дюкан, Лунна, Марсианска и прочие, не ми влияят особено, реших да опитам с Обнадеждена

Tъй като отдавна я чета и ми е много светла и винаги съм и се възхищавала на волята и понеже тя направо си заслужава да си има режим кръстен на нея



Надявам се, тя да го приеме с чувство за хумор и да няма нищо против, ако пък случайно има, моля модератора да изтрие темата

Всички, които имат желание да се преборят със свръхтежестите си, са най-топло поканени да се присъединят към моите, надявам се последни мъки и страдания

Започва се

Обнадежденааааааа, нали ще стискаш палци, налиии ?



Тема Re: Отслабвам с Обнадежденанови [re: пиceнцe]  
АвторДи (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 13:40



Кефите ме и двете!
Обнадеждена отдавна, а ти отсега!


Няма да мога да ти правя компания, но ти стискам палци и ти желая успех!



Тема Re: Отслабвам, защото съм обнадеждена:)нови [re: пиceнцe]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 23:05



Аз нямам нищо против, дори като ти прочетох писанието и се разсмях с глас и за пореден път си казах, че тук ни липсват много повече смях и закачки, отколкото неизменните и вече с нищо неизненадващи ни хранителни режими.
Не мисля, че някой от нас ще открие топлата вода с някакво лишение на тялото или извиване на духа- май няма какво да ни изненада:))
Но режим "Обнадеждена", това вече е първа крачка към трупането ми на бързи милиони, трепери докторе Дюкане, и ти Емиловата!
Треперете шведски горчивки, кленови сиропи и други лишения нон-стопи!

Ала най-всичко от всичко ми стана драго като прочетох, дето ме молиш да ти стискам палци, не само палци ще ти стисна, а и уста, стомах и всичко, що може да ти бъде в полза:)
За едно 20 дни гладуване плюс 10 захранване- гарантирам, четири пъти ссъм го правила и четирите пъти паднаха по 9 кг.Дали се връщат...дамиии, само идеалните мъже не се връщат, всичко останало по няколко пъти:)
Прост предстои съобразяване и трижди пъти повече воля, за да се запази постигнатото.
Така, че за един такъв режим на плодолечение, ще свалиш тези 9 кг. дупе, за което и вероятно горко ще съжаляват най-вече мъжете, защото няма нищо по-секси от гладко, закръглено и приятно дупе, което не представлява опасност за живота на партньора ти!

Готова съм да ти дам съвети относно режима, който е нищо сложно, захранването е по-специфично, но когато наближиш да се захранваш, ако го нямаш- аз ще ти го изпратя.И не прекалявай с водата, пий толкова, колкото ти се пие, но не пропускай чайовете с меда.И плодове си яж, въпреки че след пети ден хич можеш и без тях.И от пети ден насетне, можеш да замениш едно хранене с домати, защото те са кисел плод и мното помагат.А от седми ден нататък, непремено вариш вечер по един морков и един картоф, можеш да добавиш целина- става като варено телешко.Пиеш само бульона, можеш да примавиш и лимон малко- това ти е за минералните соли, които се губят при този режим и това дава много сила.

Много ти стискам палци, движи се през това време нормално, но прекъсни големите физ. натоварвания, като фитнес- после ще имаш сили ца това тройно.


И още...най-важното, не губи надеждата си, защото най-хубавото ти предстои




с много усмивка от веселите ти намерения и пожелания за успех:Обнадеждена



Тема Re: Отслабвам, защото съм обнадеждена:)нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторпиceнцe (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 00:09



Хееееееей, Обнадежденаааа, много ти благодаря, ама много, да знаеш!!!

Друго си е като има някой, който да те побутва от време на време...

Е, няма да ти се стоварвам с всичките си килца и да те карам да ме буташ много, обещавам.

Обачеееее, ето сега например като се прибирам, отивам в кухнята и виждам гроздето..едно такова кехлибарено...с големи зърна...чака ме..направо тръпне да го изям, НО до него какво да видя, да подуша и да припадна...Сладки!!! Такива едни с шоколад и кокос отгоре, а между тях някакъв крем, който не посмях да разуча от какво точно е съставен...
Е няма да кажа, как си ги представих в устата ми, даже по 3, 4 наведнъж.....Но после като си ги представих и как ще ми стоят на дупето, се врътнах и сега си общувам тук с гроздето...
На мен най - трудни са ми първите 2, 3 дни и може би после 8, 9 ..

Това, което си ми написала за доматите и "телешкото варено" без телешко, никога не го бях чувала, благодаря ти! Много му се зарадвах, защото в един определен момент започва да ми примърцва за нещо "солено"..
А идеята ти за стискането на уста и стомаха е повече от страхотна, ако може и очите...хахах много ме разсмя

Друго, което искам да попитам е, дали греша когато не ям през целия ден, понеже нямам възможност, а и честно да си призная и не чувствам глад, пия чай...но чак вечерта като се прибера ми се прияжда, просто ми е такъв навика..

За захранването, никога до сега на съм успявала до го изтърпя повече от 4,5 дни, което е грешка знам. Май го имах някъде, ще го потърся и ако не го открия, ще те помоля да ми го дадеш. Само да стигна до там...

Иначе за сега си оформям дупето предимно за мен, за да мога да си го вкарвам в дрехите от преди 2 години, понеже вече започнах да го чувствам как ме бие в петите като бързам за някъде
и това със сигурност не е от височината ми
щеше да е добро извинение, но уви

Та така, днес на фронта всичко е тихо и спокойно, сладките си стоят пренебрегнати в чинията, а гроздето вече е към края си...
Абе някъде не продават ли грозде с вкус на еклери

Още веднъж ти благодаря за вниманието и за отзивчивостта, както и за палците,много, много, многоооо!!!!

Виждам аз , че накрая, ще трябва да ти дадем и статуетка Златен Палец

Много обнадеждени усмивки и до пак..ще се отчитам



Тема Re: Отслабвам с Обнадежденанови [re: Ди]  
Авторпиceнцe (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 00:14



Много ти благодаря и на теб, Ди!!!



Хубаво е да знаеш, че някой все пак ти стиска палци, така поне на съвестта й става по-тежко, ако съгреши

И аз ти стискам палци и ти пожелавам успех в твоите начинания диетични, а и не само такива

Много усмивки и на теб



Тема Re: Отслабвам, защото съм обнадеждена:)нови [re: пиceнцe]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 18:57



Радвам се, че си устояла на кокосовасладкотонещоситам изкушение, без друго щеше да ти е по-гадно, дори още докато ядеше сладките щеше да ти е неприятно, че нарушаваш свое решение.А после, когато "натъпчеш", криейки се сама от себе си, устата си с 5-6 сладки щеше да ти е още по-гадно и да се чудиш как да ги изкараш от стомаха си...Което не е добра идея, защото един път това може и да ти свърше работа, когато си хапнала неща, които не бива...втори път пак ще ти помогне, дори и трети- да върнеш храната обратно, с насълзени очи и тупкащо сърце и горящ хранопровод...но някъде към петият, шестият път....ще усетиш, че това което правиш е ужасно и че тръгваш нагоре по пътя, който води надолу.Затова просто не посягай към сладките и другите неща:)Както и можеш да помолиш близките си известен период да бъдат съпричастни с теб и да не купувате сладки изкушения за у дома, само плодове.
Плодолечението е труден режим само по една причина, че семейните им се налага да приготвят храна за цялото семейство, а това са постоянни аромати и провокиране на вкусовите рецептори...както казва една моя позната,- Аз ще съм първата удавила се пред печката за готвене, от собствените си стомашни сокове:))
А и онова с хлапетата, където постоянно размятат някакви сладки нещица и парчета пици и току вземат, та легнат болни и правилото за лекуване на дребосъчета у дома, вкючва задължително голяма порция пържени картофи и крем-карамел?!
Колкото до това как и кога да ядеш плодовете- не ги смесвай и не надвишавай килограм и половина- два на ден.Защо се спазват часовете, защото това е предимно природолечение и има смисъл в тази очистваща схема.През два часа чай с мед и плодове.Защото чистиш токсини и се опитваш да побутнеш обмяната си на веществата с уверението, че никога повече занапред няма да се тъпчеш с боклуци, ако сега сработи правилно.
Така, че ако не лекуваш нещо, а търсиш само сваляне на килограми, считам, че не е проблем и вечер да си изяждаш порцията плодове, но през деня задължително си пий чайовете и то с мед- до 4 ч.л. мед на ден, не от гадният карамелизиран глюкозен сироп, който продават в заведенията.Набави си хубав мед и си го остави на работа или аз така правя- в едно мъничко бурканче от горчица зареждам мед и си го разнасям в чантата.
Ами това е, давай смело напред и ако се почувстваш недобре, ако организмът ти казва, че не желае този режим- спираш и чакаш да дойде нов момент, защото нищо на сила не носи добри резултати и ако тялото ти казва, че това не е неговият режим, както аз почувствах, че моят режим не е на д-р Дюкан, то спираш и търсиш друго решение.Не е хубаво да се насилва тялото, резултати вместо положителни, са отрицателни.
Колкото до доматите, те са светлина на фона на сладките плодове, ще видиш сама колко приятно ще ти е да заместиш едно хранене с тях- на хранене по 2 до 3 средно големи домата.
А за зеленчуковият бульон, той е задължителен след седми ден- повтарям, задължителен, защото почват да се губят мин. соли, а това не е хубаво за организма, никак.

Успех и отслабвай със себе си, защото това, което можеш да направиш сама за себе си, не може и най-близкият ти човек, колкото и да ти пиша, да ти говоря, да те подкрепям...ти всичко ще постигнеш сама и то благодарение на собствената си воля и ум, а аз ще подкрепям с усмивка всички, на които им стиска да преборят собственото си стремително спускане по пързалката на безволието:)
Но поздравите и гордостта, че е сложен край на порочният кръг "дебела съм, защото съм нещастна, а съм нещастна, защото съм дебела" ще са само за теб и аз първа ще ти ги поднеса





Тема Re: Отслабвам, защото съм обнадеждена:)нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторпиceнцe (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 19:58



Много ти благодаря отново за съветите, Обнадеждена!



Наистина си много права, че всичко зависи от мен и от моята воля. Аз правя режима единствено заради килограмите, просто последните 2 години качих доста.... в един момент се оказа, че съм 20 отгоре, смъкнах 11 и сега се боря с тези последни....Не държа само и единствено на външния вид, а просто защото не се чувствам добре в кожата си така...

Тук гледах в тези таблици за килограми и всички са толкова различни..дори някои абсурдни..ако гоня подобни постижения, или трябва да си стоя като човечето от Мишлен или да съм като излязла от Освиенциум...Така че гледам да измоделирам нещо по средата

Аз също опитвах с Дюкан, но това месо никак не ми понесе добре, беше ми тежко, дори ми се повдигаше само при мисълта за него..издържах 9 дни, но нямах никакъв ефект, явно всеки организъм си знае своето..
С плодовете ми е наистина по-леко, а и аз съм малко темеруД, предпочитам като ще се изтезавам, да се изтезавам както трябва

Освен това ми се струва, че този режим прочиства не само тялото...с малко глад и психото си почива от всички глупости наоколо...



И днес съм пушка... даже ми идва да си потанцувам като това тук:



Поздрави и благодаря още веднъж



Тема Коледни Заговезнинови [re: пиceнцe]  
Авторпиceнцe (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 13:27



Днес е последен ден, когато се яде месо...за тези, които са решили да постят...

Освен, че не се се ядат храни от животински произход – яйца, кашкавал,месо, мляко, сирене...по-важното е, че венчавките са забранени от днес

...
и никакъв секс...ама никакъв

Така че,...който има да си наваксва със секса, да го направи днес, после Но пасаран, голям грях ще стори...

От утре... пост, молитви и банани

После ще има да се чудя как ще си нося роклите с гол гръб, като ми порастнат крилцата

Усмивки и портокали



Тема пост, молитва и банани ли...нови [re: пиceнцe]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 17:14



някой май е чул молитвите на д-р Емилова




Надявам се да си добре и да удържаш най-трудните първи дни на плодолочението!



Тема Re: пост, молитва и банани ли...нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторпиceнцe (Нерегистриран)
Публикувано15.11.08 19:55



хахахааа блажени са банановите молитви




Аз стискам зъби все още, до сега се борих с една тиква, огромна колкото желанието ми за зелеви сарми...Ноооо...сега стои разпарчетосана във фурната и се пече

Иначе се чувствам като парижки фонтан...голямо пишкане пада..

Само да изкарам до 7 ми, 8 ми ден и ще съм по-убедена, че не съм под заплахата да пропадна някъде из неплодните съблазъни

Уффф а и чакам МЦ-то си, абе пазете си ушите тези дни, да не ви ги изям...


Хубава вечер от мен





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.