Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано04.12.08 15:46



Ей, да не забравите фотото!!!


Ще чакаме снимки, като не можем да се съберем всички.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 19:09



Момичета,утре ще проверя какви нощни влакове имам за ПЗ обратно и ще пиша пак!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Paдa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 19:17



В Гугъл не съм мн сигурна и ще ходя до гарата,ако трябва да чакам до 6 часа сутринта предпочитам срещата да е по обяд,а вие ще можете ли по обяд?!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Paдa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 19:37



Проверих влаковете и се оказа,че мога да присъствам на обедна среща,ако не е проблем за вас,разбира се...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано04.12.08 20:21



Браво на всички дюканки-софиянки, че се организираха и ще се видят и ще купонясват! Да пиете по едно за мен и за Дорчестър, пък когато можем, и ние ще се присъединим към вас, засега сме само духом и виртуално.
Скъпи дюканки, и най-вече Дори и другите старши, които подкрепяха мен на І и ІІ фаза, най-официално искам да съобщя,че след днешния протеинов четвъртък приключвам трета фаза и започвам доживотна четвърта. Ура!


Дори, моля те коригирай ме в таблицата. С последните два килограма от идеята-мечта ще се боря от 27.02.2009г.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано04.12.08 22:16



Ех, кога и аз ще викна така победоносно!Влизам в трета...има да тъпча още месеци наред...Един килограм го смъквам вече за 15 дена...и така ще се влача наверно до м.март до заветните 75 килограма...Въобразявах си през януари ще приключа,но се вижда че ще остана дълго във втора фаза...но какво да се прави!
Радвам се че се събирате да се видите!То аз няма какво толкова да показвам...Все още съм си дебела...но сега вече ...прилично дебела!
Дорче поправи ме-мен бавнопоправимата...вече с 26 кг по-малко...
Радвам се на успелите да влязат в 3-та!Сега успешно задържане на постигнатите килограми!!





[image][/image]

Редактирано от kateluna на 04.12.08 22:25.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kateluna]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.12.08 09:29



А линийката, Кателуна?


Поправих и те поздравявам!
И на Лодката честита четвърта, пожелавам ти да се удържиш и разумно да "преодолееш" коледните и новогодишни трапези!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Авторlodka_v_moreto (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 11:20



Благодаря на Кателуна и Дори за поздравленията!
За празничните трапези съм решила протеинови храни без трапезни мазнини , и умерено с тестените и десертите.Да не оплескаме хубавите резултати без време.
Кателунка, спокойно, твоето постижение си е много добро, то нали знаеш, Дюканският режим трае с месеци, ние за никъде не бързаме. Плажът и летните рокли са далече, имаме цялото време на света, споко!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Paдa]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 12:21



Здравейте милички,
Чакам потвърждение за 12 декември - петък 19.30 часа в Хепи - Младост 3.
Щеше да бъде много добре, ако можехме да се видим всички.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано05.12.08 13:09



Вчера нямах достъп до компютър, а вечерта като се прибрах детенце спеше и нямаше как да кажа - ДА прави резервация за 12, петък в 19.30 ч. Ще дойда направо от работа, така че ще съм там, но зависи от това кога ще дойде маршрутката!!! Как ще ви позная обаче? Дайте си измислим някакъв знак - например в лявата ръка щафета луканка, в дясната - 2 бири /нещо такова/!!!



Редактирано от mecopuh на 05.12.08 13:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.