Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: yниKaлнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.12.08 17:58



Те мъжете са друга порода, хич не се учудвай!



И твоят резултат до тук е много добър (като за жена)!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано08.12.08 18:21



да, но не(((((((((( Останаха си три и на петия ден............
Очевидно са били дежурните килограми от изпразване на червата.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: yниKaлнa]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано08.12.08 19:53



Е, то по принцип колкото повече е натрупал човек, толкова по-бързо падат първите килограми, после процесът се " успокоява" и "канализира", организмът свиква и става по-бавно. Така че по един начин отслабват тези над 100 кг и по-съвсем различен - тези които просто искат да се повталят и да изглеждат добре по бански. Нещо такова казва Дюкан в книжката. Днес си купих и книгата му за чудото на овесените трици. Даже съм на 20 стр. Част от нещата от първата му книга се повтарят, но докато чета,чувствам,че се мотивирам допълнително. И четвърта фаза е опасна - твърде много съблазни има в нея. Първия ден имах чувството че ще изям света и само отчитах какво не съм лапнала, как ще го изям по-нататък и така...


Така че книжката е полезна.
Целувки на всички дюканки!! И пишете - много ни оредяха редичките.Все едни и същи именца виждам.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано08.12.08 19:56



Ок, нищо лично!

Ние сме над тези неща , и не се псуваме, щото имаме къде-къде по-живописни патила и преживявания.
Да ти кажа, след 21-22 часа при мен Дира реагира изключително мудно, затова бързам да драсна някой ред по-раничко.Целувам упоритите в режима!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: lodka_v_moreto]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 21:47



Корсичка,ще бъда по-рано там от определения час,пиши ми на gen4eva_i@abv.bg за тел за връзка и т.н.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано08.12.08 22:30



Здравейте на всички, добре дошли на новобранците!
Корсичкя, и аз съм на работа до 19:00 ч., но веднага след това ще се метна на маршрутката и до 19:15 - 19:30 съм там. Така, че ако се съберете по-рано - почвайте купона без мен!!! Все някак ще ви позная - сигурно ще сте най-красивите в ресторанта

!!! Аз ще си наваксам като дойда!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: yниKaлнa]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 08:57



Нещо напоследък съм зле с календара, не е от 29, а от 22, предишната събота



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: davidmama]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.12.08 09:11



Спленда не беше ли онуй "златно" чудо, дето струва 24 лв за 50 мг???

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 09:11



Още като го изпратих и изпитах съмнение, но съм сбъркала съботите, кво да правя ЕГН-то си казва тежката дума. Въпреки всичко мъжете наистина свалят по различно от жените.
Раде, пратих ти на пощата съобщение.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: mecopuh]  
Автор manshon (непознат )
Публикувано09.12.08 09:59



Привет на всички! :)
От доста време чета писанията ви,но все не се решавах да се присъединя към вас.Аз съм на този режим от 1 месец.Свалила съм около 3 кг. според кантара(малко е неясно,тъй като си купих дигитален чак на 2-рата седмица,а другия не е съвсем точен),но обиколките ми видимо намаляха.Започнах от около 66кг,а целта ми е 60.Чувствам се отслабнала,но проклетия кантар се инати и не мърда от 63.4.Много ми се иска да смъкна още 3 кг. ,но....
Миналата седмица похапвах по малко шоколад-85% и си забърквах десертчета понякога.
Днес ми е 4-ти от 5-те дни протеини и през това време не съм близвала какао!
Моля,посъветвайте ме,дайте някоя препоръка.
Мерси предварително!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.