Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 21:26



И аз ,и аз за Софийската среща. Много искам да се запознаем.Само кажете кога и къде.
За подсладителя аз го взимам от диетичния щанд във Фантастико.Дорче,знам ,че не е хубаво да се прекалява с изкуственяците,ама не мога без сладко

. За себе си съм го приела като по- малкото зло.
Не се предавайте,милички,ще се убедите ,че си заслужава.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: caни]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано27.11.08 06:46



Здравейте,миличка! както виждам софийската среща ще се случи, обаче какво
става с Варна и региона, тука май няма никакво движение?!
Наистина , както казва Рада, третата фаза е също толкова голямо изпитание, както втора, първа хич не я броя, защото то докато се усетим и тя свършила

.
Третата фаза е много коварна, отпускаш се, хапнеш нещо, уж е разрешено, на другия ден вече си нагоре, може да е със 100-200 грама, обаче трябва да положиш усилия и да се върнеш отново в наложените рамки. И специално на мен един протеинов ден често не е достатъчен.
Както и да е, целувам всички - стар и новичките, желая успех!



Тема Re: Протеини в кутийкинови [re: Лopa]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано27.11.08 06:49



Лори, канела може, режимна е. Какаото много внимателно, по 1 ч.л. в някой десерт, чети му етикета, има по-нискомаслени и по-високомаслени. Аз ползвах едно в кафява кутийка с вятърна мелница на етикета. За лютото също няма никакъв проблем, ползвах, не ми се е отразило. Аз си опуквах люти чушлета, с малко чесън и киселинка.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: lodka_v_moreto]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 09:04



Здравейте!
Сани, затова ние с Рада практикуваме с два дни на протеин. Аз понякога вдигам и по едно кило, но всичко се регулира с протеиновите дни. В началото се смущавах от това играене нагоре-надолу, но забелязах, че в сантиметрите няма промяна, дори последните ми дрешки, които си купих са ми леко широки.
Вчера си харесах един панталон, но за съжаление ми беше голям - 30 мярка, значи вече съм 29-та, представяте ли си? Старите ми "кучешки" дънки са 36 номер.
Е еее, какво повече да говорим.
Хайде на среща Софиянките, а останалите да последват нашия пример.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано27.11.08 12:40



Здравейте Дюканки-Софиянки!
Смятам срещата да е на 12.12. Ако не е проблем - може и през седмицата! Часа и мястото ще съобщя на 04. или 05.12. - да видим колко ще са желаещите да се покажат! Засега сме само 4 дами!
Приемам и други предложения - за дата, предпочитан район в София и т.н., включително и за режимна кръчма!!!


Работя на смени и не е проблем през работно време да отида и да запазя места някъде, но тябва да съм сигурна в бройката на желаещите, защото в момента навсякъде искат капаро - Коледни, Новогодишни празненства и други такива!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано27.11.08 19:15



Здрасти на всички и целувки!Корсичка, как ги правиш протеиновите дни- два поредни или в различните дни на седмицата? Аз правех по едно време четвъртък и петък - поредни. Естествено, като всичко дюканско- действа.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: lodka_v_moreto]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 23:10



Мила....,мечтаех да стигна 70 кг /на 29 юни /от цели 90!!

НО СПАЗВАЙКИ 95%,та даже 99% от режима за няма и 3м и половина се случи!
Започнах фаза 3 на 7окт. с мн страх,притеснения,но дружкиите от този форум ме успокояваха,консултираха,помагаха ми -за още месец и малко свалих 4 килца-това е истината...Та оттам и -желани 70кг, в момента 66кг! Защо да няма и една Дюканка като мен,която да е постигнала повече от това,което е пожелала??!!
Технически не съм грамотна,за да изпратя снимки-ще нося на срещата в София-ПРЕДИ,а след-ще ме видите благодарение на колежките...
Лодчице,ще говорим надълго и широко за фаза 3 на срещата,предварително ти пиша,че 2-та протеинови дни за мен лично са понеделник и четвъртък



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Paдa]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано28.11.08 20:16



Съжалявам, че няма да можем да се видим, искам да кажа поне не на тази среща. Живея във Варна, в София съм само на командировки, така че по-късно. Аз започнах трета фаза на 15 юли, ще я приключа на 4 декември. но в началото като че ли беше по-лесно. Така или иначе, нали сме упорити, намя да се дадем на едни килограмчета,я!!!
Целувки на всички и пожелания за минуси!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Rossella]  
Автор lafeee (нова в клуба :))
Публикувано28.11.08 23:39



здравейте :)
след като ви се представих, днес ми остана малко време и реших да споделя с вас емоционалната страна на отслабването ми досега и разни други неща, които забелязах за този първи месец :) може би ще подейства мотивиращо на някои, а може би и ще накара други нови като мен да се включат и да споделят преживяванията си :)

Не знам при вас дали е било така, но първото нещо, което веднага ме впечатли, може би след 1-вата седмица беше кожата на лицето ми - по принцип си имам пъпчици, които се увеличават прогресивно преди МЦ, но откакто сам на Дюкан, лицето ми се изчисти до голяма степен, кожата ми стана мека, гладка и някак си свежа, а не като преди подпухнала, подута. Направо е уникално какво въздействие може да има храната върху кожата, нещо, което преди като четях за него се подсмихвах и се сещах само за обратни примери (момичето с перфектно тяло и кожа, което не се лишава от нищо), но сега се убедих наистина, колко важна е храната

Може би при мен има и друг фактор, които изигра положителна роля. Някои в предната тема беше питал за прилагането на режима в комбинация с отказването на цигарите. Е, аз ги отказах от близо 9 месеца, режима почнах преди месец - но това което искам да кажа е, че както за всяко нещо и тук се иска воля и постоянство. Но все пак ако има някоя от вас, която иска да почне или е почнала режима и иска да спре и цигарите, моят съвет е да не става едновременно - може да има една седмица, но нека оставим на организма време да се приспособи. А и чисто псисически когато реших да правиш мн неща наведнъж и то такива сериозни начинания, шанса да се провалиш е доста по голям.

Друго нещо, което осъзнах е, че може да се готви и без олио, и не е нужно всичко да плува в мазнина и хиляди подправки и хиляди сосове, за да е вкусно. Изобщо май доста сме променили възприятията си в следствие на всичките боклучави храни, които ни изкушават в магазините, и които допреди сме консумирали механично без да мислим. Като цяло мисля, че едно от предимствата на режима е и в това, че връща "правилните" вкусовите възприятия на хората (най-общо кое е сладко, кое солено, колко е достатъчно и тн). Поне при мен наблюдавам това. Вие кажете при вас как е :)

Мисля, че наистина този режим ми пасна мн добре, както и вие бяхте споменали, в един момент просто забравяш, че си на диета, а и през цялото време ядеш и въпреки това слабееш. Бавно, но славно :) Нищо лично към никого, но от сегашната ми гледна точно, наистина не мога да си представя всички тези диети с гладувания и ограничени грамажи..как се преживява (въпреки че навремето и аз правих гладуване и плодолечение..), но резултата се завърна даже по страшен от преди

Което сега малко ми пречи е, както казва корсичка, времето навън... от няколко дни направо не съм на себе си, постоянно ми се спи, постоянно съм отпусната и не мога да се концентрирам, особено когато се случи да съм цял ден вкъщи - топло топло, а навън кучи студ.. не знам, и вода не ми се пие, уж гледам да компенсирам с кола light ама.. и все се навъртам покрай хладилника :)

p.s. Rossella, мерси за рецептите, тъкмо влизам в ПЗ и ще я пробвам :) Приятен Weekend на всички :)



Тема провалих се момичетанови [re: Dorchester]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано29.11.08 08:24



провалих се милички
днес празнувахме деня на благодарноста и аз приготвих една страхотна пуичица и не стига че от нея си хапнах ами и от кеика едно парченце и за капак малко кашу.сега не знам какво да правя.всичко което постигнах отиде по дяволите.не знам има ли смисал да проджьлжавам напред а си мислех поне до нова година да изкарам.не знам ,чуствам се толкова слаба за това ,че позволих на едно парче кеик и една пуика да надвият над болята ми особенно след почти 40 дни спазване на режима.кажете има ли смисал да продалжажам напред с 2ра фаза или пак да започвам от начало.моля помагаите момичета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.