Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Помогнете, моми4ета...нови [re: fractalz]  
Автор the__knight ()
Публикувано12.12.08 18:08



Страшно много си постигнала.Смело напред :)

Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: the__knight]  
Автор mecopuh (вече не е мече)
Публикувано13.12.08 00:02



Здравейте!
Не се стърпях да видя кой какво е казал, кой колко е свалил и т.н.!
И тъй като е късна доба, пък утре съм на работа, само се отбих за малко. Срещата в София се състоя. Подробности - утре!!!
Сега, лека нощ на всички и утре - малко по-леки!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: mecopuh]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано13.12.08 00:49



До Рицаря - благодаря Ви, Сър! Ще дерзая нататък, няма алтернатива просто...
До Ме4е Пух (ти, дето же4е не си ме4е!) Ще 4акаме с нетърпение доклада! :)))))))))
Моите новини: Аз се заковах на 88. Карам на 55, или 43, според ситуацията на работа - постоянно сме в движение и се ориентирам според обстановката. Днес 4етох доста из форума на бг-мама и мисля да изпробвам някои идеи за раздвижване на кг-тата и метаболизма:
1 - ще мина на 11 за седмица;
2 - от понеделник (щото още ми стои един кокош...) минавам на риба и морски продукти предимно, а киселото мляко временно ще го намаля до 400-500 гр на ден;
3 - утре ше се разтърся за джинджифил, 4е "виното на Кри", с което се наливам (вода и резен4е лимон в 4аша за бяло вино) ве4е взе да ми писва; про4етох, 4е джинджифилът стимулирал метаболизма, амиииииииии поне ще го пробвам
Ако се сещате за още нещо?

Въпрос: водораслите като зелен4уци ли да ги броя или като подправка? А нали и йод съдържат... А и ги харесвам много... Досега ги вклю4вах само в ПЗ, но ме съблазняват.

Лека и отслабваща на вси4ки!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: fractalz]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 01:09



Естествено,че и аз не се стърпях и от влака-право тук да видя що става!За подробности от срещата сме делегирали права на Елегантното мече,което е стройна дама вече/видях с очите си/ ДО СКОРО!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Paдa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано13.12.08 09:44



Хайде дееееее
искам доклад и снимки!!! Вече ми се изтърпя търпилото!!!



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: fractalz]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано13.12.08 09:49



Фракатал, брой ги за зеленчуци. Посъветвах се с други дюканки, че аз не знаех



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: fractalz]  
Автор Kukita ()
Публикувано13.12.08 14:20



Здрасти на всички дюканстващи!
Аз май смогвам да се вредя във форума от уикенд на уикенд. Не че ме е скъсала работата, ама вечер нещо ми е мързеливо и не ми се пише, а на работа е абсурд да следя какво става тук. Та обикновено си чета на топличко вкъщи и си решавам какво да пиша в събота или неделя, или и в двата почивни дни

. Та първо да докладвам: вече обявявам трайно преборени 26 кг., т.е. вече съм сигурни 64, все повече се ослушвам за начало на трета фаза, но засега ще изчакам края на празниците, че като се знам какъв ми е слаб ангела, ..... . Сещате се, нали.
Искам да поздравя софиянки, задето са толкова организирани и успяха да се съберат, да се опознаят и да заредят и всички нас с нова енергия! И хайде снимки де!!!! Всички чакаме!
И на финала: Fraktalz, радвам се, че пътуването ти приключи и си пак с нас. И веднага успя да ме хвърлиш в недоумение - абе какви са тези водорасли, дето се ядат и вършат работа на зеленчук? Нещо японско, китайско или подобно е, и от къде се купува? Срам, не срам, никога не съм виждала, а като чуя, че нещо се яде, и веднага ми се прияжда. И как се приготвя?
А, и още нещо. За водата с лимонче във винена чаша. Това ясно как се приготвя, и какъв му е вкусът. Ама къде се връзва тук джинджифилът? Май не съм много в час. Обясни, плиййййз!

Редактирано от Kukita на 13.12.08 14:23.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (вече не е мече)
Публикувано14.12.08 19:15



Здравейте всички!
Току що опатках едно цяло прасе /разбирай - нахандахушкано във фризера/ и поради тази причина още не съм докладвала за срещата.
Ама да не си помислите, че ще се отказвам от режима - няма такова нещо!!! Освен мен у дома се подмотват и трима здрави мъже, които освен всичко друго, искат и да ядат!


Докладвам: срещата беше на ниво! Четири красиви дами - Корсичка, Рада Сани и моя милост - показвахме от къде сме тръгнали и къдеееееее сме сега, бъбрихме си цяла вечер и накрая се фотографирахме. Но за снимките отговорник е Корсичка. Чакам да се обади и да се пробваме с общи усилия да ги прехвърлим в компютъра и да ви ги покажем! За сега толкоз, че домашният любимец от няколко минути мърмори до вратата на стаята, но пак ще ви понагледам след ден -два!
Целувки от мен, хубава вечер и спорна седмица!

Редактирано от mecopuh на 14.12.08 19:20.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: mecopuh]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано14.12.08 22:13



Браво за срещата на дюканско ниво!
Чакаме снимки!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: mecopuh]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано15.12.08 09:37



Хм.


Гледат ми се снимки...

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.