Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: mecopuh]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 20:40



Ок,съгласна с вс,-място-само искам да звучи музика-дали поп,поп-рок...все едно,дано стане КУПОН

кОТЕНЦА,САМО да предупредя-слуш ам и денсам поп фолк на 2-3 питиета!!! А ПЪК И КАКТО СЕ УГОВОРИТЕ-НЯМАМ ПРЕТЕНЦИИ-само и само да се видим,прегърнем и разцелувамеееееее....



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Paдa]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 09:06



Здравейте всички!!!
Мечо Пух,
чудесно е че живееш в Младост, а доколкото разбирам Рада е навита на всичко!!! Само остава Сани да се включи до края на седмицата за да отида в събота да направя резервация. Раде, за поп-фолк не гарантирам. Важното е да се видим.
Хайде Сани, чакам те!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 09:16



Апропо, много искам да се видим и с Кателуна, мисля, че е от София.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано03.12.08 11:20



Хей, Дюканки-Софиянки!
Ужким всички бяхте навити за среща, а когато нещата са почти организирани и остава само да кажете: "И аз ще дойда!" всички изчезнахте! Хайде, де, обадете се! Ще се видим, ще се запознаем, ще се повеселим - в днешното скапано и стресирано ежедневие 'що да не си отпуснем душиците поне за една вечер, а? Пишете, не се плашете!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: mecopuh]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 15:25



Момичета какво става?
Няма никой, разочарована съм





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано03.12.08 16:55



Както разбрахте-съгласна съм и мн навита!Очаквам последни уточнения,идвам милички!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Paдa]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано03.12.08 17:16



Явно ще сме си само трите, така че запазвай места и давай да се видим поне ние!

То се видя, че останалите по някакви причини предпочитат да си останат анонимни!



Тема Да се похваля...нови [re: Dorchester]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано04.12.08 07:30



... с още 2 смъкнати кг. Мъчителен период беше, може и още да е, но продължавам. И като си помисля, че само 1 килце ме дели от тегло, чието цифрово измерение ще започва с 8, направо ме втриса от кеф.:)))))

Корсичка, Мечо Пух и всички момичета и момчета от София, много ви се радвам и още повече завиждам за срещата, на която ще си изкарате страхотно, естествено, аз обаче до края на януари не мога. Много ще е дълго да обяснявам защо, така че поне себе си виждам като участник в една следваща, пролетна среща. Да сме живи и здрави дотогава, та да ви се изфукам и аз.:))

Дорчестър, понамали ме в таблицата с тези 2 кг, моля. И предварително ти благодаря.

Късмет и успех ви желая, и до скоро пак.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 13:34



Момичета,ще дойда когато и да го организирате. Само защо си мисля,че 12 е петък? Не познавам много добре Младост,но се надявам да обясните така ,че и най- изкукалите да разберем.Много ще се радвам да се видим и да се надърдорим.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: caни]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 14:52



Сани,
бях сигурна, че ще се присъединиш, много се радвам. Точно така 12-ти е петък. Сани, с какво възнамеряваш да дойдеш? Хепи се намира в сградата на бившата "Деница" срещу Била. Пиши за да те ориентирам.
МОМИЧЕТА, последно да се уточним. В 19,30 в Хепи на 12 дек-петък. Да правя ли резервация за четири супер дюканки?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.