Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 12.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Пoли]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 18:17



Мили приятелки и приятели,днес е денят на християнското семейство!
Искрени поздрави и пожелания за здраве на вас и вашите семейства!!!
Хубав празник,който ни напомня,че имаме близки и обичани хора,на които можем да се доверим,да споделим и да се порадваме заедно на хубавите неща в живота!
Баща ми казва,че в живота са повече неприятности,отколкото ПРИЯТНОСТИ!


Да ви дава Господ сила,за да посрещате всичко с усмивка!Временните ви неуспехи-скоро да ви докарат радващи успехи!!!
ваша Рада



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано21.11.08 18:49



Здравей Cлaбoтeлecнa!
Добре де - наяла си се, добре, ама не се отчайвай! Нито една "костелива" колежка не заслужава ти да дебелееш докато тя се тъпче с к'во ли не! В крайна сметка нито една от тях не е застрахована от напълняване! И тогава ще запее съвсем, ама съвсем друга песен! Продължавай си режима и си мисли, че рано или късно ще си купиш дрешката, за която мечтаеш! Не се връщай назад - 8 кг. са си 8. кг.! Иди в супера и нареди един до друг 8 пакета захар /сол, брашно и т. н./ и виж дали са малко! Аз в началото, когато нещата се закучваха така правех и ми минаваше! Сега вече редя чувалчета от по 5 кг. и си казвам: "Лелее! И всичкото това е било върху мен!!!". И цялото ми отчаяние си остава в магазина! Прибирам се удома още по-решена да не се отказвам, а да продължа до финала! Всеки си има такива периоди, но нали затова сме тук!


Аз също сънувам разни вкусотийки, но като се събудя си правя дюкански заместители. Оказа се, че до такава степен мисленето ми е променено, че като чета някаква рецепта си мисля как да я модифицирам, за да я нагодя към режима. Почти винаги се получава. По този начин си разнообразявам менюто и не ми омръзва.
Доричка, смъкни още 1.2 кг от теглото ми - вече съм 85.7 кг.! Вижда му се края! дано да успея преди коледа да додрапам до трета фаза!!!
Е, това е! Целувки на всички, хубави почивни дни и по-леки през новата седмица! А аз отивам на купон с много танци!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: mecopuh]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано21.11.08 20:00



Здравейте всички!


Мечо Пух, много добре си го измислила това с пакетите, аз бих го експериментирала направо със свинска мас на пакети ( само дето те са по 400 грама)...хехехе
но и твоя метод е много сполучлив за мотивация.
И да се разберем, мацки, ние не отслабваме за да ни харесват и забележат колежките, които между другото много добре ни виждат и се късат по шевовете от завист, правим го за собствено удовлетворение, за здравето си и за да ни харесват момчетата и мъжете около нас, все пак сме Дами, нали така?
Нека те си поръчват за обяд пълно меню, ние пък много скоро ще си купуваме какъвто тоалет ни се прииска, без да се притесняваме дали този цвят или модел не ни прави прекалено пищни!
Най-добре се смее този, който се смее последен.
Желая весел уикенд и още надолу-надолу с килограмчетата!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано22.11.08 01:24



Дюкански привет и от мен!
При мен нещата си вървят бавно и славно-вече съм 87 кг.и моля Дорчето да отрази този ми героизам!Естествено че съм доволна ,защото от размер 60 станах 50

И всички ми казват че съм свалила 10 години от физиономията си.Някои казват да спирам,добре съм си била така за годините ми...Аз само мълчалово се подсмихвам и продължавам по моята програма...Болшеството от познатите ми ме поздравяватс възхищение само една приятелка каза че съм се състарила...но аз не и обърнах внимание...
Слаботелесна-Направила си грешка,но сега продължавай още по внимателно с храната.Вече те посъветваха за сладките дюкански храни-лесни, достъпни и най важното истински заместители на липсващото сладко.
А това дали те забелязват с тези минус 8 кг.не е важно.Важното че процеса е започнал и минусите ще се натрупат и ще добиеш накрая мечтания вид!И аз не вярвах че ще смъкна някакви килограми но ето че станаха 25!!!И не беше никак трудно,защото не стоиш гладен и си хапваш често но режимните меса,зеленчуци и млечни...И има такова разнообразие от дюкански рецепти...При нас които имаме да сваляме повече от 20 кг.промяната се забелязва от околните след 15 кг.Така че трябва да се въоръжиш с две неща-дисциплина и търпение!Успех ти желая!
Нещо не мога да си корегирам линийката и ще опитам допълнително!



[image][/image]

Редактирано от kateluna на 22.11.08 01:25.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано22.11.08 11:44



Аз пък да те светна - ако това е първият ти провал, навярно няма да е последният:)). Така че приеми, че подобни провали неизбежно съпътстват триумфа, който те очаква в края на дюканската пътека... и толкова. Нищо страшно.


Аз, Слаботелесна, също се издънвах няколко пъти - и го приемах за неизбежно. Няма да си режа главата, я, щото кой ще продължи после нататък? А исках да продължа, това си беше ясно. Ако и ти си като мен - от хората, които се хранят почти безмесно - продове, картофи и ориз, сладичко - прекрасно те разбирам. В началото си беше жив ад с това пилешко и извара, и риба (която не понасям, впрочем). Само че аз нямах избор, ставаше въпрос за здравето ми, дори за живота ми, дето се казва - как да го изживея оттук нататък. Дали обездвижена, болна, в тежест на близките ми - и недобре изглеждаща, доста важно всъщност!! - или в добра кондиция и поглеждаща спокойно в огледалото. Тоест, искам да ти кажа, че ми омръзна да се влача виновна, скапана, уплашена - и нищо да не правя, за да променя това положение. А от мен си зависеше, нали. И в един момент си рекох - край, захващам се. И се захванах - с помощта на толкова прекрасни хора тук. А като се захванеш, идва и самоуважението, и силата да продължиш. Виждаш, че резултатът е налице, нали? Колежките ти едва ли са най-важният фактор в твоя живот. Те и моите колежки мълчаха твърде дълго... след което изведнъж се закахъриха за здравето ми, всички вкупом . Но нека не се лъжем - не колежките ни ядосват, нито все още големите номера дрехи, които носим - ядосва ни принудата и че ето, какви усилия помагаме, какви ограничения, а все така сме дебели и все така светът не е припаднал от смайване какви огромни жертви правим! А защо да припада? Светът си е зает с него си, както и всяка от нас - с нейните си проблеми. Моят проблем са огромното количество излишни кила, които ми пречат. Навярно при теб също е така. Е, значи просто заради себе си ще постоянстваме толкова дълго, колкото трябва, за да се чувстваме добре, и толкова. Няма шест-пет.
Така че, миличка Слаботелесна, дай ръка и да продължаваме - ние с теб, двете мрънкалки напоследък:)))). Знам, че е трудно, а сега още повече - студ, мраз, няма слънце. Обаче!!! И това ще мине - както нашите захвърлени килца - и ще дойде ново лято, нови радости, нов ентусиазъм. Давай да издържим дотогава и ще сме направо фурии, ще видиш:))).
А, и още нещо. Не се самообвинявай - след самообвиненията идват и самонаказанията, а това спокойно може да се превърне в период на ново тъпчене, дебелеене и самоомрази. Преслагам ти да си го спестим, помнейки крайната ни цел - спокойствието, доброто настроение... и самоуважението.
Е, и дрехите малък номер, разбира се, и споделеното харесване с образа в огледалото:))).
Тъй. Подуднах, сега отивам да майсторя сладкото екксче на Сани... щото, не знам дали споделих, ама така ми се яде сладичкооооо!!!

Доскоро, Слаботелесна. И не се ослушвай, ами да ми отговориш, ей!!!

А на вас, момчетаи момичета от този клуб, за търпението, помощта, подкрепата, за това, че ви има - благодаря ви.
Обичам ви, непознати мои.




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.11.08 15:24



Исках да оставя без коментар "кривването от пътя". Без значение кой и как е "кривнал" - всички знаем, че това не бива да се поощрява. А и на мен ми се иска да потупам по рамото момичетата, които споделят за издънки. И аз съм имала издънки, да не съм от желязо, я?!? Но не бива, недопустимо е да се успокояваме - "нищо не е станало", "не е страшно" и т.н. Правилно е да си кажем следното:
Приеми мисълта, че следва период на задържане. Не веднага, но след някой друг ден, организмът ще покаже, че си му нарушил досегашния ход. Но продължавай, най-стриктно и по утвърдената схема. Без самонаказване с повече П дни. Не спирай да се теглиш. Дюканстването продължава, резултатите ще дойдат.
Толкоз от мен - и не е адресирано към никого лично.
Аз си говоря по пУинцип.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
АвторПлaтнoxoдka (Нерегистриран)
Публикувано22.11.08 16:00



Ами аз така мисля - че не е страшно. Успокоявам се, че е инцидентно и че не съм от желязо.
Страшно би било за мен да се предам и да се откажа.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано22.11.08 16:46



Момичета,ето ви сайт с рецепти,проверявам ги,после си ги модифицирам по вкус. Има такова невероятно разнообразие.Платноходка,аз пека кексчето в капака на средна йенска тенджера е микровълновата за 7-8 мин на максимална мощност. Подсладител ползвам ;суитли; за термична обработка ,а ароматизатори каквито намеря-ром,ванилия и цитрус.И степчета разбира се.Не се изкушавайте,само ще забавите резултата.Ще дойде време,когато ще си купите по- малък размер дрехи,после ще дойде и времето,когато ще се радвате на вида си и когато никой няма да може да си затвори очите пред промяната ви.Само ,че е нужно търпение и воля.Правете всичко за себе си ,обичайте се и си вярвайте.
Извинете ме,ако съм била прекалено назидателна.
Ето и сайта най- после


/

Редактирано от Dorchester на 23.11.08 10:09.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: caни]  
АвторПлaтнoxoдka (Нерегистриран)
Публикувано22.11.08 17:04



Запиiвам си - суитли.
Не си назидателна, а си права и освен това грижовна.



Аз обаче не ползвам микровълнова и ще трябва да пробвам във фурната.
И рецептите ще пробвам също така.
И никакви изкушения повече, не искам и да ги знам.




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано22.11.08 22:32



Милички, добре е, че сте тука, много ми стана хубаво като чета, защото е от хора, които знаят точно за какво става въпрос. Първо се изкушавах да не си призная за провала, ама после реших да си кажа всичко. Ама голямо мрънкало съм напоследък и то е защото застудя. Като има слънце, всичко е наред.

Работата е там, че много ми се струпа наведнъж и почнах да мисля черногледо. Имах едно задържане от десетина дена, без да съм нарушила и цели 5 дни протеини без да мръдна хич. И тогава си рекох-ми аз сега като се закучих, останалите 20 сигурно ще ги свалям две години. А и като добавим, че не съм чак такава "месарка", както правилно отбеляза Платноходока, най-голямото ми изкушение са зеленчуците. Засега не се е отразило наяждането в плюсове (можеше да е по-лошо), пак съм си на онези кила-закучените. Ама нищо, продължавам. А колежките - не че ме бъркат чак толкова, ама постоянно ми бутат разни неща за ядене и лекичко ме бяха изнервили напоследък. Не знам защо стана така с онзи костюм-да ми става същия номер. Днес например си купих по-високи ботушки, на които вдигнах ципа без проблем. Това отдавна не се е случвало, все купувам някакви боти. Въобще не сте назидателни, то си ми е ритуал да си вляза тук, да си почета, разглеждам и по-старите теми... Откъде се купува суитлито-от аптека ли? Аз досега съм ползвала само степчета. Доколкото разбрах, то става за термична обработка? Благодаря, че ви има!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.