Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 12.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Rossella]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано24.12.08 23:33



Честит рожден ден на Дори и много здраве ,радост и благополучие през всички години!!
На дюканци и дюканки желая весело посрещане на празниците и по-леко с нережимните отклонения!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: lodka_v_moreto]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 13:40



МИЛИ ДРУГАРчЕТА,чЕСТИТА КОЛЕДА!
ДА ВИ Е ЖИВА,ЗДРАВА И СПОРНА ГОДИНАТА!
САМО ХУБАВИ ЕМОЦИИ ДА РАДВАТ ДУшИТЕ ВИ,ЖЕЛАНИТЕ ВИ МЕчТИ ДА СЕ ПРЕВРЪщАТ В РЕАЛНОСТ,БЪДЕТЕ ОБИчАНИ ОТ ТЕЗИ,КОИТО ИСКАТЕ И ВСЕ ПОВЕчЕ УСПЕХИ НА ДюКАНСКИЯ ФРОНТ!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Paдa]  
Автор banbu4a (непознат)
Публикувано25.12.08 13:59



ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ ДЮКАНКИ- СЛАДУРАНКИ!!!
ЖЕЛАЯ ВИ ВСЕ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И РОЗИ!!! РУЙНО ВИНО В ДВОЙНИ ДОЗИ,ВЕСЕЛ СЕКС ВЪВ ВСИЧКИ ПОЗИ И ПАРИ С АВТОВОЗИ!!! СИЛНА ВОЛЯ И УСПЕХИ!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: banbu4a]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 18:36



Ден,два прескачах от тава в тава
я сърмички,боб и ...баклава,
но следобеда ми дотежа-
на корема и ...ума...
па като се качих на метлата
обиколих не само махалата.
3,та даже 4 часа във снега
обикалях аз надлъж града.
Утре пак ще карам на айрян
та по-малко да ме е ...срам...
Искам да посрещна Новата Година
с по-мъничко ...сланина...
Официална рокличка да облека
погледите аз да събера...





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Paдa]  
Автор lafeee (нова в клуба :))
Публикувано29.12.08 09:57



Здравейте, момичета!
Първо весели празници малко със закъснение за коледата, но нова година предстои :) Да сте живи и здрави, много щастливи и се усмихвайте винаги, за да виждат другите а и вие колко много красота имате в себе си :)) прегръщам ви всички

Аз се позагубих, но в никакъв случай не съм се отказала. Не искам да ви изкушавам, ососбено сега по време на празниците, затова няма да ви казвам къде и как, защото беше наистина хубаво пътуване, а кулинарните специалитети на страната нямаха край... Това беше първотото ми истинско изпитание... Единственото, което си позволих от нережимните неща беше, че не съм следила толкова стриктно за нискомаслени млечни продукти (пак вземах най обикновените, никакви плодови, но не бяха нискомаслената серия, която сам свикнала) и че имаше на 2-3 пъти ограничено количество сос към рибата, както и мазнина (нямаше как да контролирам как е приготвена), но на всичко друго устоях!!

А като се върнах и кантарът ме изненада приятно, на пук на големите ми страхове, че съм се освинила, защото бях и ПЗ дни и нали знаете .. :)

Дори, коригирай ме, когато имаш време, вече сам 82кг сигурни



А тази сутрин милички, кантара направо се избъзика с мен - ставам аз сънена, извършвам си процедурите преди тегленето, стъпвам и гледам 77.9!!! Стъпвам пак - пак толкова, трети път - пак!! Направо се 6ашнах - как беше възможно да съм загубила 4 кг за 1-2 дни...невъзможно, (вече се бях разсънила достатъчно) След 5 минути стъпих пак и товава се появи по-логичното 81.3, което излезе няколко пъти след това.. Случвало ли ви се е така да ви играе теглото? Все пак е електронен кантар???

поздрави,



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: lafeee]  
Автор lafeee (нова в клуба :))
Публикувано29.12.08 10:55



И още нещо исках да ви питам. Не на едно и две места пише, че грейпфрута е полезен за отслабването. Познати, занимаващи се с фитнес истории също се кълнат в ефекта му. Какво мислите вие? Дали сок от половин грейпфрут на ден би бил съвместим с Дюкан и би подпомогнал отслабването?

Ето и една статия (която изборява почти всички Дюкански храни като особено полезни, чудно защо ли толкова хора мрънкат)
--------------------------------------------------------------------------------------
7 продукта, които ще помогнат за изгарянето на мазнините

Въпросът за изгаряне на излишните мазнини е особено важен за хората, които имат проблеми с теглото над нормата. Но той е също толкова определящ за всички, които искат да балансират добре своето хранене, за да не претоварват организма с прием на излишни калории. Има продукти, които не само не добавят излишни килограми, но дори нещо повече – те спомагат за изгарянето на мазнините.

1. Вода
Ако пиете достатъчно, по- лесно ще премахнете наднормените си килограми. Недостигът на течности в организма забавя метаболизма, води до понижаване на нивото на глюкоза в кръвта, отпадналост и виене на свят.

2. Зелен чай
Той не само предотвратява развитието на ракови клетки, но и предпазва организма от сърдечно-съдови заболявания, влияе благотворно на процесите на метаболизма. Доказано е, че ако изпивате по 5 чаши зелен чай дневно, ще изгорите около 70-80 калории.

3. Грейпфрут
Изследвания показват, че редовната употребата на половин грейпфрут или 150 мл сок от него може да намали теглото ви за 2 седмици средно с 2 кг. Грейпфрутът понижава нивото на инсулина, а това намалява желанието за ядене. Разбира се, колкото по-малко ви се яде, толкова по-малко калории ще натрупвате.

4. Канела
1/4 ч.л. канела, приета едновременно с храната, помага за по-ефективното усвояване на захарта и понижаването на нейното ниво в кръвта. Високата кръвна захар води за образуването на мастни наслоения. Канелата има натурален сладък вкус и може да се използва вместо захар.

5. Обезмаслени млечни продукти
Те снабдяват организма с калций и увеличават производството на хормона калциотрил, който заставя клетките да изгарят повече мазнини.

6. Белтъчини
Те са необходимата основа за образуването на мускулна маса, а както е известно, колкото повече са мускулите, толкова повече мазнини изгаря тялото. За усвояването на белтъчините се изразходват повече калории, отколкото за усвояването на въглехидратите и мазнините. Ето защо продуктите, богати на протеини (пилешки гърди, риба, яйчен белтък, пуешко месо), са най-добрите помощници в борбата за изгаряне на мазнините.

7. Пикантната храна
Силните подправки също спомагат за изгарянето на мазнините. Те заставят организма да се поти, като увеличават сърдечния ритъм, а това ускорява и метаболизма. Все пак бъдете внимателни - чипсовете и пикантната пържена храна, дори и пикантни не са от храните, които ще ви позволят да се разделите с наднормените килограми.
---------------------------------------------------------------------------------------



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: lafeee]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.12.08 12:22



Първо, поздравления за намалението и волята да устоиш на чуждоземни вкусотии!
А пък за грейпфрута... полезен е за отслабването, ама в други режими, не в нашия. За да не ти звуча като кон с капаци: все пак, знаем че съдържа захароза и фруктоза, а тях ги избягваме във всякакви форми.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Автор anika56 (непознат)
Публикувано29.12.08 12:30



Кажете ми какво да правя, като се освиних тотално- бях отслабнала с тази диета , сега по празниците ядох питки, баклави и какво ли не и оооооооо, ужас- днес като се премерих съм натдала с 6 кила!!!
Пак ли да започна отново само на протеини!Посъветвайте ме!



[[image][/image]

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: anika56]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.12.08 16:13



Хех,
тъй както не си искала ничие мнение за питките и баклавите, така и сега ще си решиш дали да почваш протеини.
Ако питаш, дали диетата ще действа отново - да, ще действа. Хайде, кураж.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Автор lafeee (нова в клуба :))
Публикувано29.12.08 18:36



Благодаря! Мда, права си, не е подходящ от тази гледна точка..

п.с. Справих се и с линийката, зимен вариант



[url][/url]


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.