Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
Автор RUMl (четяща)
Публикувано17.12.08 14:23



Много ме обнадежди! Аз пия три вида лекарства против диабет, в двойни дози и все съм средно около 10. Ще докладвам след седмица!

Лошо, че сега идват празници, дето хич не са за начало на диета. Аз съм от тези хора, дето все започват диетата от утре, или както се казва "от утре и други ден - вече два дена съм на диета"



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: RUMl]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 15:31



Руми, ако ти е слаб ангела започни след Нова година, но трябва да бъдеш упорита и стриктна. Ще ти е трудно в началото, но после ще свикнеш с този режим и другата храна няма да ти прави впечатление. Нали знаеш, че всичко е в главата.
Мечо Пух отново доказа, че е най-изобретателна в рецептите.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 16:21



Корсичка,Елегантно Мече-вижте си пощите!


Дорче,около мен нищо ново-затова не пиша за таблицата.След малък завой от 1-2 кг пак съм 66 килца,но засега и на това съм доволна...
Новички,желая ви успехи,не се разочаровайте от задържането на кг,а бъдете РЕЖИМНИ-това е ПАНАЦЕЯТА!Всички тук с по-дълъг стаж ще ви го кажат!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: RUMl]  
Автор Cлънчeвoтo зaйчe (непокорна)
Публикувано17.12.08 16:29



Руми, чакай да ти споделя аз как се справих с първите кризисни дни.
Хватката тук е да издържиш първите 10 дни, после просто се научаваш да игнорираш тотално храните, които не са от списъка. При мен стана по-лесно, защото няколко приятелки заедно започнахме... и така като излизаме заедно не се изкушаваме. Ако пък приятелките ти не желаят - винаги можеш да помолиш някой от домашните. Семейството винаги ще се жертва - все някой ще се навие да стартира с теб диетка.
Другото е да си готвиш и да обмисляш менюто си- готвенето е важно от гледна точка на факта, че трябва да си разнообразяваш храната - аз в началото се изхранвах само с ролца от раци и резултата не закъсня - сега не искам да ги погледна.
Е, вярно е и това, че аз съм много упорита, но тези неща много ми помогнаха.
И още нещо.... не чакай нищо - ето още сега отивай и изхвърляй всичката гадост от хладилника.



Ъ-ъ-ъ ... не разбрах ...

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (вече не е мече)
Публикувано17.12.08 17:31



Само минавам да видя кой как е и как се справят новичките! Виждам, че всичко е под контрол!


Слънчево зайче, ако вариш телешко в нормална тенджера, трябва да се въоръжиш с невероятно търпение, защото това, което се продава у нас за телешко в повечето случаи е от доста възрастни телета /на преклонна възраст и за да не умрат от старост ги колят и продават като телешко/. Затова по-добре си смели месото и си направи супа топчета. Ако искаш супичка с парченца месо, пробвай с пиле, вари се по-бързо и също е много вкусно.
Приятна вечер на всички, а аз отивам на купон!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: RUMl]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано18.12.08 17:33



Започвай, не мисли за нищо , просто стартирай. Ако много мислиш ще си под стрес, започни го като на игра. Казваш си - нямам нищо за губене, мога само да спечеля!Не чакай подходящия ден- такъв "подходящ" никога няма да има. Истината е, че като си решиш, всеки ден е подходящият. Но първото действие към успеха е да си напълниш хладилника с режимни храни, за да не мислиш за други храни. Успех!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: lodka_v_moreto]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 17:48



Новички,Елегантното Мече казва,че нережимни храни ще има и догодина,но ако ги ядем сега и догодина ще сме си Д Е Б Е Л И...


Още след първите свалени грамчета и килограмчета ще видите как идва и стимул и повече мотивация А пък огледалото ще ви радва все повече и повече
До скоро и успехи на всички Дюкани и Дюканки!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: mecopuh]  
Автор Cлънчeвoтo зaйчe (непокорна)
Публикувано19.12.08 10:15



А мога ли телешкото да го пека на грил или ще стане толкова твърдо, че мога да извърша убийство с него?

Ъ-ъ-ъ ... не разбрах ...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Cлънчeвoтo зaйчe]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано19.12.08 14:48



Здравейте отслабнали и отслабващи дюканки!
Сега имам възможност да ви прочета и да ви се отчета!Вече съм 84 кг!Остават само 9 кг. до целта...Като мина 30-те кг.Ще ви черпя със шампанско.Исках да стане до Нова година но вероятно това няма да стане защото по тези празница от време на време ще минавам само на вечерите на 3-та, но не галавечелите-няма да ям картофи...и сладкиши...Ще видим...Радвам се на вашите положителни резултати!Успехи на новичките!Вярвайте в успеха и ще го имате!
Поздрави на ветеранкити от които сам се учила-Кукита,Корсичка,Мечо, Рада,лодка в морето...и всички други и един дълбок реверанс естествено на Дорчето!Пак бързам но довечера ще ви видя отново!Прегръщам ви!Успех във всичко!





[image][/image]

Редактирано от kateluna на 19.12.08 14:50.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 15:04



Дюканки, нали сте ми симпатични, като срещна нещо за вашия режим и се зачитам. Та, в новия Кулинарен журнал има няколко рецепти за режима - бишкоти и след това тирамису и още нещо.
Ако не сте си го купили мога да ви сканирам страничките :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.