Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Авторzvezdelin (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 10:14



piat se vseki den,a ne prez den.Ne znam kakvo uputvane ste 4eli,no v moeto uputvane pi6e,4e se piat vednuj na den -sutrin.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Дopиc]  
Авторidn (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 05:08



Купуват се от Аптеката на блок 225 срещу пожарната. Ако отидете сутрин има и човек, който прави консултаций и за здавни проблеми. Успех, с тях се отслабва без проблеми, ако не се тъпчете инстинктивно, защото от капсулите не ти се яде въобще, в диетата която ти дават на две седмици- нова, пише какво трябва да се хапва на 2часа , и че не трябва да се пропуска хранене. Има хора който свалиха без мъка и проблеми над 25 кг за 2 месеца. Цена 47-50 лв.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: zvezdelin]  
АвторЛилиДи (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 11:54



Имаше един лист, на който според индекса на тел. маса как да се пие.При индекс 25-30 - приемайте по една капсула сутрин преди храна на всеки два дни.А при индекс 30-40 - всяка сутрин.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: zvezdelin]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 13:56



От къде в София мога да ги купя?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 15:23



Хапчетата са страхотни.Аз ги пих и мои приятелки също.Ефекта е невероятен.За една седмеца свалих 5 кг.Пият се всеки ден първия месец.Ако искате да продължите още втората опаковка се пие през ден.Който е пил просто е изумен и възхитен.Не съм чула отрицателно мнение.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
АвторDovolna (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 20:33



Pri men be izklyu4itelno efektivna, a o6te ne sam izpila 1 opakovka... Do momenta 6 kilograma bez hranitelen regim ili drugo usilie. Vzemam gi prez den spored instruktziyata za koefitzienta ot listovkata. V na4aloto potisnat apetit, izpotyavane i presahvane na ustata, nikakav drug discomfort. Sled razdelnoto hranene tova e parviyat mi i to uspeshen uspeshen izkustven metod za otslabvane... Prepora4aha mi ya hora s naistina golyam efekt sas svaleni pove4e ot 20 kg. Ne znam kakvo 6te stane sled kato gi spra, kakto i sled kolko vreme. Nyakakva informatziya po tozi vapros? Nyakoy da e 4uval za vreda ot Lida?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Dovolna]  
Авторstegri (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 10:20



И аз пия ЛИДА вече 6 ти ден. До тук съм минус 3 кг, като на практика си ям от всичко, но по-малко от обикновено. Четох в един немски сайт, че препаратът съдържа Сибутрамин, затова е забранен за официална продажба в Германия, но там си го набавят по Интернет. Сибутраминът е основната съставка на Редуктил и е под допинг контрол, имало и незнам колко си смъртни случая в световен мащаб, но като цяло ползите превишават вредите, особено в случаи като моя, когато има за сваляне около 50 излишни кг. Да не се ползва от хора със сърдечни проблеми. Моля някой, който го е ползвал да пише, как върви свалянето при втората и третата опаковка. Вие никакъв апетит ли нямате? На мен, защото, ми се дояжда от време на време, особено вечер, когато, предполагам, действието от сутрешния прием е поотслабнало. Хубавото е, че се задоволявам с малко храна. По себе си съдя, че препаратът има и лек антидепресивен ефект (не викам толкова по децата, а на работа преглъщам по-леко душевната диария на шефа). Освен съхнене на устата понякога и лек запек - от друго не се оплаквам, но може би проблемът е, че не пия достатъчно течности. Хайде, дайте още мнения. Някой задържа ли вече след тримесечен курс? Как? Колко време след тримесечния курс може да се приема пак?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Автор dorotheia (непознат )
Публикувано13.03.08 15:50



Moje li po internet da se porucha i ako ne ot kude moje da se kupi v Sofia?Niakoi znae li koi e vnositel na tezi tabletki?





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа [re: dorotheia]  
Авторdeskata (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 19:45



molia vi kajete kude da gi nameria v sofia?





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуа [re: deskata]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано14.03.08 10:01



Хайде, след толкова положителни мнения, някой да ни насочи откъде са купим в София.
idn е споменала за блок срещу пожарната, но коя пожарна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.