Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 12.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема ЛиДа Дайдайхуа  
АвторЛилиди (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 17:14



Чувал ли е някой за тази хранителна добавка и пил ли е?





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
АвторЛилиДи (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 18:07



Може би трябваше да напиша подробности:хранителна добавка ,на базата на растителни екстракти:Дайдайхуа,семена Касия,семена Джобстър,семена морус аустралис.Не звучат никак естествено.Ако някой е чувал или пробвал моля Ви отговорете ми .Ще полудея вече с тези хапчета и добавки.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано18.02.08 18:30



Няма полза - в най-добрия случай.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Авторfoton_13 (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 15:18



аз доста съм се интересувала от добавки, но за такова нещо не съм чувала. Нито за него, нито за съставките му. Вземи си нещо по-естествено като зелен чай ии нещо подобно. Ако не помогне,поне няма да навреди



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: foton_13]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано20.02.08 15:20



Зеления чай, сам по себе си, не помага особено...


Make money, not war!


Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторidn (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 01:36



Пия тези капсули и мога да призная, че това е лесен и бърз начин да отслабнеш. Приятелка свали 11 кг за един месец.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: idn]  
АвторДopиc (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 15:47



откьде се купуват и каква е цената им...



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Дopиc]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 07:23



i az gi piq.svalih 5 kg. za 1 mesec.cenata e kym 50 leva .opakovkata stiga za 1 mesec.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторzvezdelin (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 23:09



nai velikite hap4eta za otslabvane na sveta.Niama ni6to po-efikasno.Li4no az svalh 7 kg. za mesec,no niakoi svaliat i pove4e.Unikalni sa.posle niama6 griji



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: zvezdelin]  
АвторЛилиДи (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 07:52



Завиждам на тези ,които са успели да свалят.Аз испих два блистера без да сваля и грам.А сега като ги спрях качих 1,5 кг.Кажете вие всеки ден ли ги пиете?Аз ги вземах през ден ,както пише на листовката ,която ми дадоха от аптеката.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Авторzvezdelin (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 10:14



piat se vseki den,a ne prez den.Ne znam kakvo uputvane ste 4eli,no v moeto uputvane pi6e,4e se piat vednuj na den -sutrin.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Дopиc]  
Авторidn (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 05:08



Купуват се от Аптеката на блок 225 срещу пожарната. Ако отидете сутрин има и човек, който прави консултаций и за здавни проблеми. Успех, с тях се отслабва без проблеми, ако не се тъпчете инстинктивно, защото от капсулите не ти се яде въобще, в диетата която ти дават на две седмици- нова, пише какво трябва да се хапва на 2часа , и че не трябва да се пропуска хранене. Има хора който свалиха без мъка и проблеми над 25 кг за 2 месеца. Цена 47-50 лв.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: zvezdelin]  
АвторЛилиДи (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 11:54



Имаше един лист, на който според индекса на тел. маса как да се пие.При индекс 25-30 - приемайте по една капсула сутрин преди храна на всеки два дни.А при индекс 30-40 - всяка сутрин.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: zvezdelin]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 13:56



От къде в София мога да ги купя?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 15:23



Хапчетата са страхотни.Аз ги пих и мои приятелки също.Ефекта е невероятен.За една седмеца свалих 5 кг.Пият се всеки ден първия месец.Ако искате да продължите още втората опаковка се пие през ден.Който е пил просто е изумен и възхитен.Не съм чула отрицателно мнение.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
АвторDovolna (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 20:33



Pri men be izklyu4itelno efektivna, a o6te ne sam izpila 1 opakovka... Do momenta 6 kilograma bez hranitelen regim ili drugo usilie. Vzemam gi prez den spored instruktziyata za koefitzienta ot listovkata. V na4aloto potisnat apetit, izpotyavane i presahvane na ustata, nikakav drug discomfort. Sled razdelnoto hranene tova e parviyat mi i to uspeshen uspeshen izkustven metod za otslabvane... Prepora4aha mi ya hora s naistina golyam efekt sas svaleni pove4e ot 20 kg. Ne znam kakvo 6te stane sled kato gi spra, kakto i sled kolko vreme. Nyakakva informatziya po tozi vapros? Nyakoy da e 4uval za vreda ot Lida?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Dovolna]  
Авторstegri (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 10:20



И аз пия ЛИДА вече 6 ти ден. До тук съм минус 3 кг, като на практика си ям от всичко, но по-малко от обикновено. Четох в един немски сайт, че препаратът съдържа Сибутрамин, затова е забранен за официална продажба в Германия, но там си го набавят по Интернет. Сибутраминът е основната съставка на Редуктил и е под допинг контрол, имало и незнам колко си смъртни случая в световен мащаб, но като цяло ползите превишават вредите, особено в случаи като моя, когато има за сваляне около 50 излишни кг. Да не се ползва от хора със сърдечни проблеми. Моля някой, който го е ползвал да пише, как върви свалянето при втората и третата опаковка. Вие никакъв апетит ли нямате? На мен, защото, ми се дояжда от време на време, особено вечер, когато, предполагам, действието от сутрешния прием е поотслабнало. Хубавото е, че се задоволявам с малко храна. По себе си съдя, че препаратът има и лек антидепресивен ефект (не викам толкова по децата, а на работа преглъщам по-леко душевната диария на шефа). Освен съхнене на устата понякога и лек запек - от друго не се оплаквам, но може би проблемът е, че не пия достатъчно течности. Хайде, дайте още мнения. Някой задържа ли вече след тримесечен курс? Как? Колко време след тримесечния курс може да се приема пак?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Автор dorotheia (непознат )
Публикувано13.03.08 15:50



Moje li po internet da se porucha i ako ne ot kude moje da se kupi v Sofia?Niakoi znae li koi e vnositel na tezi tabletki?





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: dorotheia]  
Авторdeskata (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 19:45



molia vi kajete kude da gi nameria v sofia?





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: deskata]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано14.03.08 10:01



Хайде, след толкова положителни мнения, някой да ни насочи откъде са купим в София.
idn е споменала за блок срещу пожарната, но коя пожарна?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: stegri]  
АвторЛилиДи (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 10:10



Благодаря ви за отговорите.Реших да опитам още веднъж и си влех още 6 капсули.Започнах ги вчера.Днес взех втората капсула ,обаче нещо ми се мъти главата и кръвното ми е много ниско.Сега се наливам с кафета,мин. вода и 1 активия.Дано да се сафирясам малко.Овещах си ,че ако с тези 6 капс. сваля заветните 3 кг. ще се спра.А междя другото от вчера половин кг. надолу.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Авторdenimibg (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 11:41



molia vi kajete kude da gi nameria v sofia?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 13:02



Аз също си купих и ги пия от 4 дни .През деня съм енергична но вечер не мога да спя.Има руски сайт където има много подробности но дали е вярно
lida-kapsula.ru



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: eли]  
Автор TEDl444 (tedi)
Публикувано15.03.08 09:14



добре, ж аптеките има ли ги!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: idn]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 09:30



Напиши по-точния адрес на аптеката, в която купуваш продукта Ли Да Дайдайхуа. Срещу коя пожарна в София? Предварително благодаря.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 09:56



Има ги в тези аптеки: Жк. Суха река, ул. Александър Екзарх, бл. 225, 945 53 64 и Х.Димитър, ул. Макгахан 51 срещу пазара 8403515 или на този сайт http://www.framar.bg/





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: nana]  
АвторЛилиДи (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 10:15



За съжаление никакъв резултат.За 6 дни не съм мръднала,само дето ми отъня джоба.Аз спирам дотук за момента.Дано вие имате по-добър успех.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Автор tiliti (непознат )
Публикувано18.03.08 23:00



лида дайдайхуа се продава в една аптека на бул.ХРИСТО БОТЕВ 40 до площад МАКЕДОНИЯ на трамвайната спирка



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: tiliti]  
Автор tiliti (непознат )
Публикувано18.03.08 23:04



лида се продава в аптека БОБИ-2001 ул.ХРИСТО БОТЕВ 40 тел.9813918



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
АвторПипилoтa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 23:25



Хапчетата са прекрасни, свалят се килограми, без усилия!
Изпробвано е от доста жени ;)



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Пипилoтa]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано19.03.08 10:07



А от мъже? действа ли?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторtina (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 16:33



Споделете резултати.
Аз ги пия 2 седмици и още няма разлика.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: tina]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 23:05



аз ги пия от 4 дни , нямам апетит но нещото което забелязвам е,че не мога да спя спокойно, непрекъснато се въртя,изнервено ми е и сутрин ставам много рано...а при вас така ли е?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: aни]  
Авторmel (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 07:35



Точно така се чувствах и аз .Безсъние и неспокойствие.Спрях ги и съня ми се върна.Отслабнах 5кг дано и те не се върнат.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mel]  
Авторtina (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 09:58



Чувствам се по същия начин + сухота в устата и отпадналост. Пия ги вече около 10 дни и за момента резултата е около 2 кг.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторteta_s (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 12:21



Аз вече го пия. 1/2 от опаковката съм изпила и резултата е 5кг надолу, но съм на салати и пилешко месо. Само, че от тази хранителна добавка се пие много вода.

teta_s@abv.bg



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: teta_s]  
Авторlilly (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 10:08



Пих тези капсули точно 26 дни. Отслабнах с около 3 кг, което отдавам на безспорния факт, че намаляват апетита драстично, но определено не ги препоръчвам. Въпреки че никъде в листовката не става и дума за странични ефекти, за мен този месец беше меко казано ужасен - страхотна нервност, постоянна жажда, и най-лошото - безсъние! А никога допреди това не бях имала никакви проблеми със съня!!! В момента се чудя как да си възвърна тонуса, съня и спокойствието... Покрай всичко това ми се струпаха какви ли не други проблеми... Отслабването, което преди ми беше основна грижа, сега ми се струва "бял кахър".
Моят съвет е да не ги пиете.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: lilly]  
Автормeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 16:44



Много точно сте го описали ,точно така се чувствах и аз ,много хубаво сте описали състоянието в което се намира човек по време на употребата ,може да има някакъв резултат но....просто като че ли не си струва .В края на краищата трябва да се харесваме такива каквито сме.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Авторstela1985 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 19:23



AMI AZ SUM GI PROBVALA AKO ISKASH MI PISHI NA mirela1786@abv.bg



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: stela1985]  
Авторstela1985 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 19:29



Zdraveite,
imam poznat koito mi nosi takiva hap4eta direktno ot kitai i sa originalni, zashtoto ima i podobni takiva s falshif etiket.
ako niakoi jelae neka zvanne na 0888 249 607 ili 0888 245 185





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: stela1985]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано28.03.08 21:56



Стела, пиши на кирилица!
И ако ще помагаш, пиши директно тук. Недей си предлага GSM-а, не е етично.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Dovolna]  
Авторvanina (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 14:59



Iskam da vi kaja, 4e tezi hap4eta gi piq ot 4ri mesetza, bez hranitelen rejim.Svalih 25 kilograma, edinstvenoto nepriqtno 4uvstvo e podbujdaneto na nervnata sistema , koeto pre4i i na no6tniat san.Mojete da si zakupite ve4e ot dosta apteki, a tzenata e mejdu 50 i 68 leva .Pi6e , 4e sled treitiqt mesetz trqbva da se sprat, no az si gi piq redovno i ne mi pre4i.Probvaite gi , garnatziq 6te ostanete dovolni.:)



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: мeл]  
Авторleuc (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 11:50



Аз също не се чувствам добре Повръща ми се ,вие ми се свят,не мога да спя а го пия от 6 дни Не съм свалила за сега нищо но не ми се яде въобще



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: leuc]  
Автор gerri55 (непознат )
Публикувано30.03.08 15:22



И аз пих тези таблетки 9 дни. Последния ден се почувствах толкова зле, че имах чувството, че умирам. Спрях ги и 3 дни след това успях да възвърна нормално състояние. Моя приятелка също ги пи и последствията бяха същите. Може да е индивидуално въздействие, но състоянието е отвратително.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: gerri55]  
Авторtina (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 09:36



За да не ви става лошо трябва да хапвате по нещо малко, но често и да избягвате кафето. При мен това действа.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: tina]  
Авторtita (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 17:34



днес ми донесоха лида но незная как се пие,какъв коефициент се изчислява,моля ви пишете.благодаря



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: tita]  
Авторtina (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 12:07



К= кг/ръст см на кв.
Според мен тези хапчета има смисъл да се пият ако имаш нужда да свалиш доста килограми. Те са на принципа на Редуктила и се препоръчват когато наднорменото тегло е по-вредно за организма, отколкото страничните ефекти от хапчетата.
Аз имам още доста кг да свалям, но мисля да ги пия през ден, защото твърде бързото отслабване не е полезно.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторsanshiela (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 18:56



piq tezi hap4eta edva ot 1 sedmica,a ve4e sum svalila blizo 4 kg i pri tova ne spazvam nikakva dieta,a prosto nqmam apetit!az su6to gi piq prez den,za6toto ne mi se riskuva da gi piq vseki den,struvat mi se mn silni.Kolkoto do strani4nite efekti ste pravi, i na men mi se vie svqt ot vreme na vreme,no spored men tova e normalno za6toto po4ti ni6to ne qm.Otna4alo ne mojeh da spq spokoino,no tova be6e purvite 2-3 dni,ina4e ve4e nqmam problem s tova.Vse o6te mi presuhva ustata,no tova ne e tolkova lo6o, za6toto taka piq pove4e voda.Spored men ima smisul ot tezi hap4eta i gi preporu4vam na vsi4ki,koito imat izli6ni kilogrami za svalqne!mislq,4e nqma da sujelqvate!!!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: sanshiela]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано01.04.08 19:18



Моля, пишете на кирилица!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Dorchester]  
Авторlilly (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 16:34



Присъединявам се към мнението на tina и обобщавам:
Който има да сваля сравнително малко килограми, нека не прибягва към Лида заради подчертано неприятните им странични ефекти.
След като ги пих, се консултирах с невролог, който установи, че тези ефекти се дължат на в-вото sibutramine, което съдържат хапчетата. То (за мое най-голямо възмущение) не е вписано никъде като съставка на Лида, така че се движете повече, драги дами и...
Внимавайте!!!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: zvezdelin]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 22:24



zdrasti
naistina li si otslabnal ot tez hap4eta.
az si gi pori4ah sega i mnogo se pritesnqvam dali 6te svalq kila
nqkakiv rejin na hranene spazvali,sportuva li



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: idn]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано05.04.08 22:27



naistinali e svalila tvoqta priqtelka 11 kila
a spazvalal li e nqkakva dieta i dali e sportuvala ,ako mi otgovori6 6te sam ti mnogo blagodarna
ani_cini@abv.bg



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.04.08 23:24



Отговорите нека да са в темата, не на мейл.
Моля, пишете на кирилица. Тук има действащ кредор!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: sanshiela]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 12:07



naistina li si svalila 4 kilograma za 1 sedmica.to tova e super ,i az sam gi pori4ala i 4akam da prestigne dostavkata ,i gi po4vam dano i pri men da ima takiv rezultat,



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 16:28



Dorchester ()
Публикувано 05.04.08 23:24



Отговорите нека да са в темата, не на мейл.
Моля, пишете на кирилица. Тук има действащ кредор!



Не можете да задължите никой да не публикува отговор на имейл !



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: aз]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано17.04.08 16:49



Ох, Боже.
Никого с нищо не задължавам и наистина НЕ МОГА.
Информацията може да бъде полезна за повече хора наведнъж, ако е изложена тук - това е.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Dorchester]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 10:59



Икам да ви попитам нещо.
Бях си поръчала от тия харчета ,но вече 2 седмици ги няма .имало проблем с доставката .Възможно ли е това да е така, или мен ме будалкат.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: aни]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 13:40



И при мен е така. Аз чакам повече от 3 седмици. Имало проблеми на митницата. Така ме информираха по телефона. Дано си заслужава дългото чакане.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: sanshiela]  
Авторmary_87 (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 00:21



sanshiela ot kade si kupuvash ti kapsulite?Az syshto imam dosta za svalqne,i sled procheenite komentari mi se struva,che si zaslujava da se probvat.Edinstvenoto ,koeto mi pravi vpechetlenie ot prochetenoto i tuk i v drugite forumi e,che mai ima dva vida hapcheta,ot ednite ima rezultat ot drugite ne.Nishto chudno vse pak vinagi se namirat menteta,zatova me interesuva chovek ,kojto gi e pil i ima efekt pri nego,da kaje adresa na aptekata za zakupuvane ,da si gi vzema i az.Mnogo blagodarq,chakam adresa:)
Moje i na e-maila riq_man@abv.bg



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mary_87]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано23.04.08 09:43



предполагам, че не са ментета, по-скоро едните са с по-малка концентрация от другите, затова не работят...



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Blake]  
Авторmary_87 (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 20:58



moje i taka da e,lichno az mislq da opitam s tqh.Predi 2 godini pih reduktil,ot koito ima6e efekt,za 3 meseca,16 kg,pri koeto sled spiraneto ne sam ka4ila,bih gi prodyljila,no polu4ih obrivi ot nego.Nqkade v mneniqta prochetoh,che i lida sadarja edna ot sastavkite na reduktila,no da vidim kakvo 6te stane:)





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mary_87]  
Авторsash (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 10:03



Знаете ли от къде може да се купи и колко струва?





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: alex]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 12:54



kato razglejdam sega foruma,pi6at za nqkakvi menteta.Kak moga da razbera koe e mente i koe ne e .Ve4e vzeh da se pobirkvam .Stiga 4e 4akam ve4e 3 sedmici ,ostava i da mi dostavqt nqkakvo mente .Naistina imam nuja da svalq dosta kilogrami ,i ako mi pratqt ne6to fal6ivo ,kvo pravim.
Nqkoi bi li mi kazal kolko gilograma se scalqt na mesec ,i dali naistina se otslabva ot tqh .



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mary_87]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 12:59



kakva e cenata na reduktila?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Авторmary_87 (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 18:31



доколкото знам в момента е някаде около 120-140,15 мг,тоест по силния,една опаковка ти стига за месеца.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mary_87]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано24.04.08 19:12



74 лв. , 28 капсули, 15 мг. - аптеката в Халите преди месец.От година е на тази цена.
И момичета моля наистина пишете на кирилица- ставам разногледа, а модераторката сигурно вече си изкълчи пръстите да ви напомня.
Хайде малко уважение.

Редактирано от Eddy на 24.04.08 19:13.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 21:07



лида има в аптека Боби-2001 ул.Христо Ботев № 40 до площад Македония тел.981 39 18



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: alex]  
АвторDundee (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 18:01



От 4 месеца ги пия и съм свалил до сега 28 килограма. От вчера ги има пак, имаха малък проблем с вноса. Хапчетата са на билкова основа и основното им действие е намаляват апетита и засилват метаболизма на организма. От там идва и проблема със сънят. Не може да разчитате само на тях, нужна е и лека диета. Да се избягва свинско, тестени изделия, сол, газирани напитки, сладко и полуфабрикати в тях има много консерванти които пречат на разлагането на храната. За предпочитане охладени и замразени продукти, чаша бяло вино,
плодове, зеленчуци и поне 1,5 литра вода. Пият се по 1 хапче сутрин в продължение на 2 месеца след което един месец се почива. За 2-та месеца свалих 18 кг., през месеца почивка качих 1 кг. Седа пак ги пия и продължавам
да свалям. За мене са перфектни и се чуствам добре.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: moni]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано27.04.08 18:20



vinagi li mogat da se namerqt ,tezi hap4eta v tazi apteka na ul..Hristo Botev
i kolko struvat tam ?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
АвторSintia (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 10:13



От няколко дни ги има вече. До скоро нямаше внос.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: vanina]  
Авторanito (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 13:57



ot utre i az po4vam da gi piq tez hap4eta dano ima dobir rezultat.
Pritesnqva me tova da ne stana po nervna ,za6toto razbrah 4e imat strani4ni deistviq i tova me pritesnqva mnogo ponje rabotq s deca .



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: lilly]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 09:48



ЛИЛИ как неврологът с когото си се консултирала разбра че лида съдържа субитрамин след като никъде не го пише а и навсякъде пише че е на билкова основа и е хранителна добавка а не лекарство.Аз лично пия лида от 2 месеца и съм много доволна точно защото ги няма страничните ефекти на редуктила дължащи се именно на субитрамина.Единственото което чувствам е сухота в устата,но за мен лично това е добре защото ме кара да пия вода,което иначе не правя ,а както знаем при приема на лида трябва да се поемат много течности по-точно вода.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 13:20



kogato se piqt tez kapsuli,trqbva li da se sporuva za birz efekt



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Автордpъндpън (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 19:57



номер едно в хапчетата за отслабване!!! за 1 месец свалих 7-8 кила и няма качване!!! пък и парите му са супер - 55 лв за 1 месец, а може и за 2



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано07.05.08 22:14



аз лично не правя нищо по-различно от преди това



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторmireskooo (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 13:35



Вчера си взех хапчетата. Моя приятелка ги е изпробвала и ефектът наистина е супер, затова и аз си ги взех. Не съм дебела, но бях много слаба, с моя ръст 170 см. тежах 51кг. После качих доста. Станах 67, в рамките на 3 месеца свалих 5кг, но не са ми достатъчни....и така вчера като взех опаковката прочетох на листовката, че ако ИМТ- то ти е под 18 т.е тегло под нормата или между 18-25 т.е. си с тегло напълно в нормата, както в случая съм аз, в никакъв случай не бива да се започва употребата на хапчетата. Аз обаче ги почнах...искам да си върна килограмите мамка му. Обаче се притеснявам дали ще ми стане нещо. От както ги започнах снощи започна да ми се гади и да ми се вие свят, а също и сън не ме хвана цяла нощ съм се въртяла като караконджул. Дано поне да си струва саможертвата. Само да кажа, че апетита ми значително намаля



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 11:08



аз вече ги рия 8-ми ден и въовще не сам свалила нито грам.Защо така се получава незнам.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
АвторЛинa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 13:17



Момичета, и аз от 3 седмици взимам таблетките, свалила съм вече 5 килограма и съм много доволна. Апетита ми се намали страшно много и мога да кажа, че количеството храна, което сега консумирам е пъти по-малко от преди. Имам един въпрос: има ли някой от вас някакви странични ефекти? Аз например забелязвам напоследък, че започва да ми съхне устата. Това нормално ли е според вас?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Линa]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 13:27



абе хора как отслабвате раз за 10 дена нищо не сам свалила.Почти не се храня.Кажете ми вие какво правите че слабеете



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано12.05.08 14:17



изчакай малко... и аз съм така - почти се бях отчаял, че за 3 седмици не смъквам и грам, и после се почна най-накрая. сега след още 3 седмици (2 от които празници), съм 7-8 кина надолу... (Аз "друсам" Редуктил обаче, ама като гледам ефекта му е подобен)



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Линa]  
Автор mireskooo (непознат )
Публикувано14.05.08 17:59



Лина, напълно нормално е да ти съхне устата. С лида имаш старшна обмяна на вещества. И на мен ми е така, даже в началото не можех да спя. Пич ги 6ти ден и съм 2 кила надолу





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Автор tin4e75 (непознат )
Публикувано15.05.08 00:36



Има ги в по-големите градове но бързо свършват ако някой иска мога да му изпратя 45лв 0887200700



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Blake]  
Авторsssuuu (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 19:47



zdraveite,piq lida ve4e 2 sedmici i nqma nikakav rezultat



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Авторan4etoo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 19:53



piq tezi xap4eta lida 12 dni,nikakav rezultat ,parvite dni ne mojex da spq stavax v 5casa qko mi gor4eshe v ustata i vkusa mi na jelqzo ,a sega i o4ite po4naxa da me bolqt nqkoi drug ima li tezi oplakvaniq daje mi se vie svqt ,no mislq da ne se otkaZVAM PAK KAKVOTO SHE DA STAVA



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: an4etoo]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 08:41



zdravei
zna4e i pri men be6e taka v na4aloto,no sega sam po dobre samo mnogo mi sihe ustata.I pri men nqma nikakiv rezultat o6te piq gi pove4e ot 2 sedmici i neznam za6to taka se polu4ava i mi e mnogo pritesneno.Nqkoi za 1 sedmica scalqt kilogrami a az o6te ni6to .pritesneno mi e mnogo za efekta im ,za6toto dori si vzeh 2 opakovki .No 6te prodalja da gi piq pak kvoto stane.v na4aloto mnogo bqh se navila i si vikah s tez hap4eta ve4e trqbva da otslabna ,zatoto ot komentarite koito 4etoh ,vsi4ki bqha otslabnali.
dano otslabna i az :))))))



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: sssuuu]  
Авторkoce (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 10:39



Внимавайте има много ментета на пазара.Оригиналната опаковка е с превод на български изписан на дамата кутия има и много други неща по които може да познаете оригинала.Официалния вносител е Прогнозид ООД.
Във Варна е пълно с ментета



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: koce]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 11:33



А във Варна продава ли се в аптеките и има ли разрешение за продажбата?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторkoce (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 20:14



Със сигурност го има и в аптеки но дали имат разрешиние не съм сигурен до колкото знам разпространителя все още не работи официално с никой от Варна но може и да те подведа.ако ви го предлагат на цена под 55 лв. имайте едно на ум



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторkoce (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 20:30



аз съм от Шумен и си ги купувам от тук.понеже съм чувал че има много ментета а и съм се натъквал на тчх поисках да ми гарантират оригиналността на продукта и те ми показаха всички документи за произход на продукта, и дори ми казаха че могат и на мен да ми издадат фактура за покупка на Ли Да Това ми бе достатъчно да се уверя че е оригиналния продукт а колкото до ефекта - впечетляващ!!!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: koce]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано18.05.08 10:02



zdravei koce,
i az piq lida,no pri men nqma efekt dnes mi e 17 den i o6te ni6to.
kak drugi otslabvat a az ne, i tolkova gore6to predlagate lida .Ot tez komentari taka se navih ,4e dori si kupih 2 opakovki i kvo pravim sega .Kjete mi vie kak slqbeete .Kade ot shumen si vzema6 lida i az sam ot shumen da znam sa drug pat ot kade da vzema.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Авторkoce (Нерегистриран)
Публикувано18.05.08 13:13



Izpii gi i shte giovorim pak.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: koce]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано18.05.08 23:46



коце откъде от шумен си ги купуваш и колко струват



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: tin4e75]  
Авторassamaris (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 10:29



Пускам тук един линк към фармацевтичен сайт с професионална информация за ЛИДА.Извинявам са на Админа,ако не е редно това.


Редактирано от Dorchester на 19.05.08 11:59.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторmony (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 13:59



не знам от къде ги купува косе но аз си ги вземам от фитнес залата на кръговото на 8-ми март.До колкото знам само там ги има в Шумен



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mony]  
Авторmony (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 14:35



струват 55,20лв



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mony]  
Авторkoce (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 16:34



да от там си взех и аз



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Sintia]  
Авторssssss (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 21:12



abe hora ,kajete mi normalno li e ve4e gi piq 16 dena i nqma nikakav rezultat ,mnogo she sam vi blagodarna



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: koce]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 22:41



благодаря на коце и мони за информацията и аз също си взех но от аптека Блажев и там цената му е 55,00 лв



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторkrisi (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 08:06



zdraveite, az zapo4nah da gi piq ot dnes 05.20..za sega se 4uvstvam ok, no i na men mi sahne ustata a za sanq neznam,zahtoto sega trqbva da si lqgam.usehtam,4e imam nqkakva energiq,strano...i naistina namalqva apetita.hte vi piha sled 1 opakovka[namigam dano ima rezultat





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 08:01



zdravei Svetle,
tazi apteka v shumen li se namira?
az si gi pori4ah ot sofiq i si vzeh 2 opakovki .sled nqkolko dena svir6vam pirvata opakovka i da znam posle ot kade da si gi kupq .
za 20 dena sam svalila 3 kilograma .Mislq 4e e malko nali 3 kilograma :))).drugite mai svalqt pove4e .



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Авторmony (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 11:11



има ги и в Атлетик - Фитнеса на кръговото на 8-март. Аз си взех от там.даже вече в новата опаковка с превод на български на самата кутия



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mony]  
Авторmony (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 17:55



днес ми казаха че го има и в магазин слънце но не гарантирам



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mony]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 13:07



zdravei mony,
tozi magazin v shumen li e



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторtiti (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 19:52



Iskam da vi spodelia vazhi6tenieto si ot tezi hap4eta.Naistina sa strahotni i nai vajnoto efekta e siguren.Az za 15 dena svalih 6 kg.Prez parvite dva dena se 4uvstva niakakav diskomfort no ne e ne6to stra6no.Opitaite i vie.Uspeh



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: titi]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 10:09



zdravei titi,
po kakiv na4in svali za 15 dena tez 6 kilograma .az gi piq ot 23 dena i sam svalila 3 kilograma samo.
kakvo qde6 ,kakvo pie6 ,kak uspq da gi svali tolkova birzo .az po4ti ni6to ne qm i pak nemoga da gi svalq .vie kakvo pravite tolkova 4e svalqte kologramite.vseki svalq dosta kilca samo az mai nemoga .naprovo sam se ot4aqla no nqma da gi spra dori 6te po4na i 2 opakovka .kajiete mi vie kak uspqvate da otslbnete kakvo pravite ?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Авторmony (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 11:55



да в Шумен е но нямат в момента имат само брошури.Във фитнеса на 8-ми март има със сигурност



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 21:17



Здравей Ани,да тази аптека се намира в Шумен срещу онкологичния диспансер и болницата.Не се отчайвай,че за 15 дни си свалила само 3 килограма.Аз лично за първите 20 дни свалих рязко 6 кг. при прием всеки ден,след което започнах да ги вземам през ден,защото никак не е полезно толкова бързо сваляне на кг.После имаше период когато липсваха от аптечната мрежа и по принуда ги бях спряла за 20 дни,но въпреки всичко не качих нито грам въпреки ,че това беше точно по Великден.Започнах да ги пия на 14.02.08г.и в момента съм с 11кг.надолу,което за мене лично е супер,защото имам доста за сваляне ,но както е казано бързата работа срам за майстора,така че аз съм доволна и не бързам много,а бавно и славно сваляне без възвръщане и без ограничения си е направо супер,но явно зависи и от самите излишни килограми-колкото повече-толкова по-бързо и съответно ако са по-малко -по-бавно.Това е засега- успех и търпение преди всичко.http://clubs.dir.bg/newreply.php?Cat=159&Board=dietes&Number=1948892198&page=0&view=collapsed&what=showthreaded&sb=5&part=1&vc=1#
намигам



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 09:34



zdravei Svetle,
ve4e svir6vam 1 opakovka i samo 3 kilograma sam svalila ,napravo otka4am mnogo e malko tova.I az mnogo ne se hranq , pak ne slabeq .Kato se ka4a na kantara vse si6tite kilogrami za6to ne mi deistvat.AZ imam dosta za svalqne edno 20 kilograma .Tolkova mnogo bqh se navila za tez hap4eta 4e dori si vzeh 2 opakovki .kakvo trqbva da pravq zada da svalqm pove4e.molqte kaji mi kakvo pravi6 ti.ve4e sam se pobirkala.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Dovolna]  
Авторfiliz (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:35



minalato lyato se vdigna golyam 6um okolo LİDA v Turciya...daje ima6e smartni slu4ai....az li4no gi polzvah uspyah da svalya 10 kg s 3 opakovki ne be6e vpe4atlyava6t rezultat sled koeto pak si gi ka4ih kakto az si znaya.....v momenta tuk e na moda kapsula na sa6tata firma TENGDA se kazva .....raboti pove4e za natrupvaniya okolo bedra,han6 i korem taka pone pi6e v reklamata....uspeh na vsi4ki



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 20:57



Za ani. Zna4i ima shema po koqto se piqt.Trqbva da se iz4isli sprqmo kilogramite i rasta i ako moje da mi kaje6 na kakva cena si gi kupila



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: petko]  
АвторDorchester (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 23:12



Я вижте горе къде пише KREDOR, по време на публикуване на мнение. До него пише EN в синьо, нали така. Ако цъкнете с мишката пада меню - изберете българска клавиатура. Стига вече с тая шльокавица, става нетърпимо.

Кой ще ви чете, гадно е.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 23:35



Здравей Ани,честно казано наистина не правя абсолютно нищо,а в същото време слабея за мое най-голямо удоволствие.Незная защо при теб се получава така ,но нали все пак всеки организъм е различен и на всеки действа по различен начин.Моите килограми за сваляне са доста(поне 30/ и наистина вече се чудих какво да правя и се бях навила дори да пробвам с редуктил но една аптекарка ми препоръча тези капсули,защото нямат страничните ефекти ,които той дава и наистина съм и много благодарна.А в начина си на живот не съм променила кой знае какво като изключим това ,че започнах да пия много вода,което преди това не правих.Иначе се движа доста и доста ходя пеша/но това си го правих и преди но без резултат/сега дори не пазя никаква диета-ям си абсолютно всичко което ми се преяде дори и сладко което доста обичам но въпреки това капсулите действат и наистина дори и кожата ми не се отпуска и не увисва при отслабването.Вече намалих номера на дрехите си с 2 надолу наистина без да правя драстични промени в начина си на живот така че немога да ти дам съвет и незная защо на теб не действат така но искрено се надявам и с теб да се случи същото.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Dorchester]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано28.05.08 09:11



Ами те мненията на аni са еднакви (две опаковки, три килограма)- напълни темата само с това вайкане.Не е нужно да се четат всичките.
Представи си, че тази добавка ( както и всички останали) не действа изобщо или на определен процент хора само!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: petko]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:26



zdravei Petko,
az sam is4islila piq po 1 vseki den.az si gi vzeh ot sofiq za 55 lv



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:31



zdravei Svetle ,
blagodarq ti mnogo ,dano ne6to stane.mislq 4e nqma rezultat za6toto ne se hranq .i az imam dosta za svalqne .



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Eddy]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 22:34



za eddy.
ako ne ti se 4ete nedei da 4ete6 nikoi ne te kara da mi 4ete6 komentarite.
tozi fotum e za tova vseki da si iskazva mnenieto .s tova da si na qsno.
qd me e 4e pri men ne se polu4ava tozi rezultat kakto pri drugite.
6te pi6a kolkkoto si iskam a ti nedei da 4ete6 ok li.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано29.05.08 09:31



О не се тревожи твоите мнения ще ги прескачам.
Мен пък ме е яд, че темата стана несериозна- питаш едно и също а тук никои не може да ти каже защо точно на теб не действат. Отделно, че така и не пожела да оправиш писането си.
Аз също пия тези хапчета и исках да чета и други хора.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Автор nadinO9 (непознат )
Публикувано29.05.08 12:54



здравейте на всички!
искам да попитам някой знае ли каде се продават ЛиДа в Пловдив?Преди месец си ги поръчах ,но по интернет .



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Eddy]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 21:52



slabo me interesuva 4e 6te preska4a6 komentarite mi.
predpo4itam da oi6a na latinica po mi e lesno.ne6to protiv li ima6.az ne sam edinstvenata koqto pi6e na kirilica .



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано30.05.08 09:31



Виж, детската градина си я имам у дома (дъщеря ми е на 4 год.).Аз повече няма да пиша, не ми пиши и ти, защото получавам уведомление в пощата си и се налага да чета, въпреки че нямам желание.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Dorchester]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 10:00



Аз го приемам като неуважение това писане на латиница. Аз лично няма да чета и отговарям на такива постинги.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано30.05.08 12:58



Очаква се сравнително скоро кирилицата да стане ЗАДЪЛЖИТЕЛНА за всички клубове. Тогава ще се наложи да трия всички мнения на шльокавица.

Дотогава, SMS-и не чета.

Игнор и толкоз.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: nadinO9]  
АвторMapтинa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 15:22



Видях в аптеката в Метро. Разбрах, че има и в Дара 1, Смирненски.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Mapтинa]  
Авторmusk (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 09:32



На вниманието на всички.На пазара има два продукта с ено и също име и различно съдържание. Имайте го предвид.Честно казано не знам как действа едното от тях кой го внася в България но за този който пия аз съм сигурен в ефекта.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: musk]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 10:38



Musk какво съдържа препаратът, който ти пиеш? Питам те, защото аз пих една Лида преди около 2 месеца и нямаше никакъв ефект. Само съхнене на устата и страхотна изнервеност. А трябва да сваля 3-4 килограма.
Благодаря и успех



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Авторklavi (Нерегистриран)
Публикувано02.06.08 21:09



пия тези хапчета от няколко дни , но с тях нямам лист с упътването за индекс /как да ги пия/Някои може ли да ми каже ....



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Mилa]  
Авторmusk (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 11:37



Хранителна добавка

Вносител: ПроГнозис Консултинг ЕООД. София 1510 ул. Макгахан 51 ет 2 . www.prognozis.eu тел. +359 886 701 126 , +359 886 701 127



Производител: Кунминг Лингкао Биотехнолоджи Китай

Състав: Всяка капсула ЛиДа съдържа екстракти: Дайдайхуа 70 мг, семена Касия 47,6 мг, семена Джобстър 42 мг; семена Морус аустралис 36,4 мг. Помощни вещества: нишесте.

Съдържание: Една кутия LiDa Daidaihua съдържа 30 капсули по 350mg разделени в 5 блистера по 6 капсули в блистер.

Начин на употреба: 1 капсула на ден, сутрин преди или след хранене.

Внимание: LiDa Daidaihua не е подходяща за употрба от деца до 16 годишна възраст и възрастни над 65 годишна възрастл, бременни жени, хора със сърдечно съдови заболявания. Да не се превишава препоръчаната дневна доза.Продуктът не може да замести разнообразното хранене. Не е лекарство.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Mилa]  
Авторmusk (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 11:48



Вносител Sarveta LTD.


Tel./fax: +359 (0) 32 992 120
Tel./fax: +359 (0) 32 622 728

Mobile: +359 (0) 887 931 356, +359 (0) 888 536238

Email: info@sarveta.com


Капсулите Ли Да Дайдайхуа съдържат:
- натурални ограничаващи апетита вещества (екстракти): фибри от сладки картофи, гуарово брашно, амор фалус коняк (екстракт от змийски лапад и земна ябълка) и алфалфа.
- растителни вещества (екстракти), които намаляват телесните мазнини: змийски лапад, кола, смолисти растения, coleus scutellarioides, гуарана, кумкуат и trigonella foenumm.

интересно е че в сертификатите представени от тази фирма съдържанието на ли да не е като по горе посоченото а сертификатът е оригинален за продукта на прогнозис



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: musk]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 12:31



Musk,
Кой от двата продукта Лида ти лично си ползвала и е имал ефект? Имала ли си странични ефекти?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Mila]  
Авторmusk (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 14:05



първият този който се внася от Прогнозис.
ефект - след два месеца 8 кг.мисля че е добре.в момента пия трета опаковка и се надявам да стигна до 10-12 кг.След третата ще спра за около половин година.надявам се да няма регрес и след това да сваля още 5 кг супер е при положение че не пазя диета и не спортувам.
Странични ефекти - не анам дали това може да се нарече страничен ефект но се чувствам леко превъзбуден или по скоро бодър, спя по малко от преди но това не се отразява на работоспособността ми.Съхне ми устата но пия много вода което само по себе си води до загуба на мазнини.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: musk]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 08:59



къде може в софия да се купят тези лида



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: дaни]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано04.06.08 09:32



Виж 2-ра страница.Там са дадени адреси и телефони.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Mila]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 23:02



Аз също пия от тези на прогнозис и ефекта е невероятен както съм описала по-горе в темата.За близо 4 месеца смъкнах вече 13 кг като почивах около 20 дни тъй като имаше период когато липсваха на пазара ,но въпреки това не възвърнах нито грам от сваленото и то без никакви усилия.И при мен страничните ефекти са същите-съхнене на устата и безсъние,което не ме тревожи.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Mila]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 23:07



ето и официалния сайт който е изписан на опаковките на лида с цялата информация за продукта- www.kmdali.com Аз използвам този продукт който е описан тук



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mireskooo]  
Авторkatttt (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 11:13



Аз ги пия от днес и се чуствам леко унесена, както при всички пия постоянно вода.Искам да питам, понеже някои се оплакват, че не са свалили нито грам заедно с хапчетата трябва да се прави и диета нали....



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторdeni (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 09:51



вчера си купих Ли Да от Варна -магазин Жълто,днес започвам да пия
ПОжелайте ми успех



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторkpeйзилeйди (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 14:14



Пия Лида от 4 дена, на ден свалям по 1 кг.

поразена съм, странични ефекти при мене няма,само където пия много вода.Спа като порче,нямам апетит ама ям по-малко на сила.Продължавам дано има още по-голям ефект.Малко спорт, малко храна и повече оптимизъм Незабравяйте, да вярвате в това което правите и ще има още по-голям резултат.Успех на всички!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 21:25



Piq LIda ot 1 godina i otslabnah 30 kilograma.Vzimam gi ot moi priqtel , koito gi vkara prav v Balgariq predi godina i polovina.Ako nqkoi jelae moga da mu dam telefon za vrazka.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: assamaris]  
Автор Moxas (непознат )
Публикувано08.06.08 20:18



Здравейте,
Може ли някой да ми изпрати формулата, по която изчисляват колко често да се приема в зависимост от тегло/ръст...В аптеката нямаха упътване - г-жата там ми препоръча веднъж на 3 дни, а от всичко прочетено останах с впечатление, че се пие ежедневно или на 2 дни...
Ако може някой да ми обясни каква е логиката на честотата на приема ще ме улесните доста...
За пръв път ще пия каквото и да било за отслабване и съм пълен новобранец


Благодаря!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Автор genito2 (непознат )
Публикувано09.06.08 20:53



Блокират фалшиво лекарство за отслабване
DarikNews - 09 Юни 19:51
Със Заповед от днес на Изпълнителния директор на агенцията по лекарствата е разпоредено блокиране и изтегляне от лекарствоснабдителната мрежа на страната на обявения за хранителна добавка продукт Ли Да ДайДайХуа капс. Х 30 бр. производство на Kunming Dali Indystry&Trade CO., Ltd – Китай.След извършени анализи се установява, че се касае за“Фалшив лекарствен продукт“. Изследванията доказват, че продуктът – Ли Да ДайДайХуа капс. Х 30 бр. съдържа активно лекарствено вещество Sibutraminе, в количество многократно надвишаващо количеството в разрешените за употреба в страната лекарствени продукти с режим на отпускане“по лекарско предписание“Reduktil и Lindaxa.От Изпълнителната агенция по лекарствата информират гражданите закупили продукта Ли Да ДайДайХуа капс. Х 30 бр. незабавно да преустановят употребата му, тъй като това представлява сериозна заплаха за тяхното здраве.Sibutramine e активното вещество на лекарственитe продукти Reductil и Lindaxa, които се изписват по лекарско предписание и имат специални предупреждения и специални предпазни мерки при употреба и изява на множество нежелани лекарствени реакции.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Автор genito2 (непознат )
Публикувано09.06.08 20:56



видяхте ли сега. много хубаво не е на хубаво. и аз го пих добре че днес прочетох това за да ми дойде акъла



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: deni]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 22:35



току-що по БТВ съобщиха че пием опасен за здравето продукт;някой има ли представа какво е толкова опасно



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: kpeйзилeйди]  
Авторdantelkakn (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 10:14



чухте ли снощи по новините, че е опасна за здравето



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ina]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 10:24



Да бе, опасни са за конкурентните продукти. Който е започнал да ги пие и е видял ефекта едва ли ще се върже на тази пропаганда. Аз ги пия вече близо месец и свалих 9кг. На всичко отгоре се чувствам перфектно и не смятам да ги заменям с други подобни. Желая УСПЕХ на всички.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: dantelkakn]  
Авторaзyc (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 11:32



И от днес всички които пият Ли Да ?Какво правим,защо до сега от месеци на сам я намаше тази информация,а като започна да става търсено и се оказа че има видим ефект и веднага отиде в групата на вредните добавки?А тия които са го пили или пият ...добре от днес спираме но ....фак че сме го пили до сега....и кво прайм?





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: aзyc]  
Автор mmb (непознат )
Публикувано10.06.08 12:08



Аз също съм пила въпросната лида и искам само да припомня един случай преди две години.Във големите весници започнаха да излизат статии колко е вреден редуктила и как на запад хората едва ли не умирали от него,Е и всяко чудо за три дни.Сега лекарите препоръчват горещо "вълшебният" Редуктил на хора с наднормено тегло .Но Ли Да заби в земята всички препарати за отслабване ,Тъй като резултатът след употребата и е видим.Мое лично мнение е ,че всичко това е един фарс и цели връщането на пазара на някои лекарствени средства за отслабване които хората вече бяха позабравили.Все пак сме в България-пазарна икономика -който даде повече.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mmb]  
Авторkattt (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 15:22



Какво ще правим





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mmb]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 15:24



айде стига с тези провокации .аман от лекарските идиотщини
аз пия лида от почти месец и половина и се чувствам супер
е имаше и моменти когато ми ставаше лошо но това е когато не пиеш достатъчно вода 2-3литра на ден или прекалиш с кафето
иначе нямам никакви проблеми със съня

само дето не ми стигасега спрях за малко да я пия 7 дни но от другата седмица почвам пак не пазя диета но с лида за да има голям ефект не трябва да се ядат хляб ,тестени, мляко ,млечни продукти и тогава за месец се свалят над 10 кг,но аз не го спазвам и за един месец без движение спорт и лишаване от любимите ми храни смъкнах 6 кг.сега малко задържах но сигурно ако продължа и успея да си наложа и режим ще съм супер доволнаа това което говорят за тези лекарства за отслабване е вярно но не на всеки действат по този начин ако сте с ниско кръвно става ви зле повръща ви се вие ви се свят боли ви глава и т. н. по -добре е да го спрете
по принцип едно време имаше едни хапчета мазиндол те бяха на съштия принцип и от тях съм пила но ги забраниха изписват се само със зелена рецептаи те бяха много добри и от тях съм пила
сега искат да ни вземат и лидата а какво ще правим послепак ще дирим нещо без зелена рецепта чао и успех на всички с отслабването
иначе ги има в софия квартал суха река бл.225 денонощната аптека хера това е на пожарната и пазар герена успех




Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: kattt]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано10.06.08 15:50



Аз имам 11 капсулки и мисля да ги изпия.После ще видя.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: dantelkakn]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 18:22



Да бе пълна провокация.Аз лично ще продължа да си ги пия макар днес всеки който знае че ги пия да се опитва да ме убеди да го спра.Видяха един продукт който наистина е ефективен и търсенето му е голямо и се увеличава постоянно,а в същото време търсенето на редуктил рязко падна и дай да обявим конкуренцията за вредна.Фармацевтът който ми препоръча лида пред редуктил ми даде пълна гаранция за произхода му като обясни че си има сертификат и така нататък така че аз продължавам.Това се отнася за капсулите внесени от фирма Прогнозис.Явно доста се нарушиха икономическите интереси на конкуренцията.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторdantelka (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 19:22



aз също се чувствам отлично и доволна, много намалих яденето, спя си отлично, не мисля да го спирам.
а колко много вредни вещества има в храните по магазините, ами в другите лекарства, кое е безопасно, аз незнам такова.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 20:48



ОК, а някой знае ли в Бургас от къде да ги намеря?
Благодаря Ви!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Автор megamax (непознат )
Публикувано10.06.08 21:29



Да Ви кажа честно подкрепям напълно последните мнения по въпроса с изкуствено създадения шум от снощните новини за ЛиДа. Пия я вече 7 дни- определено се чувствам по-добре и физически и психически. Странични ефекти почти няма, ако не смятаме засилената жажда за прекален страничен ефект. Нищо от споменатите страховити странични ефекти не се случи- нито световъртежи, нито повръщане, нищо...Купих си ЛиДа от аптека и съм твърдо уверена, че не може да бъде чак толкова опасна и вредна, колкото се опитват да я докарат. Между другото, аз съм агроном, и напълно ми е позната пазарната конкуренция в такива случаи. Същото е и с препаратите за растителна защита у нас- който плаща, получава разрешително, който не- значи препарата не става и не е годен за пазара. А съставките са едно към едно и в количествено и в качествено съотношение. Мисля, че и този случай е такъв. Пазара на останалите подобни продукти, като редуктил и други , пада надолу главоломно, следователно трябва да се вземат спешни мерки от страна на конкуренцията. А няма по-добро място за това освен медиите...Никой не може да обясни обаче, как, защо, какво и кой е виновен за всичко. У нас всичко е пари!....за съжаление. Лошото е, че от подобни спекули страдаме всички ние. Надявам се, вносителите и производителите да вземат спешни мерки по въпроса и да докажат каква е истината всъщност! А дотогава аз ще продължа да си пия капсулките- поне до в момента, до който се чувствам добре.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Taня]  
Авторpero (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 21:31



V Burgas , neznam otkade mojesh da vzemesh, no moga da ti pratq ot Sofiq po korier



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: pero]  
Автор megamax (непознат )
Публикувано10.06.08 22:04



Открийте десетте разлики....... Сляп да си ще разбереш, че това е фалшиво

Редактирано от Dorchester на 10.06.08 23:09.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: megamax]  
Авторdoris83 (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 22:17



I koe v krajna smetka e originala



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: doris83]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано10.06.08 23:13



С най-добро чувство, налага се да заключа темата - тази стана много голяма. Правя номер две, пишете там.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.