Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 11.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: musk]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 08:59



къде може в софия да се купят тези лида



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: дaни]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано04.06.08 09:32



Виж 2-ра страница.Там са дадени адреси и телефони.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Mila]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 23:02



Аз също пия от тези на прогнозис и ефекта е невероятен както съм описала по-горе в темата.За близо 4 месеца смъкнах вече 13 кг като почивах около 20 дни тъй като имаше период когато липсваха на пазара ,но въпреки това не възвърнах нито грам от сваленото и то без никакви усилия.И при мен страничните ефекти са същите-съхнене на устата и безсъние,което не ме тревожи.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Mila]  
АвторCBETЛAHA (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 23:07



ето и официалния сайт който е изписан на опаковките на лида с цялата информация за продукта- www.kmdali.com Аз използвам този продукт който е описан тук



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mireskooo]  
Авторkatttt (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 11:13



Аз ги пия от днес и се чуствам леко унесена, както при всички пия постоянно вода.Искам да питам, понеже някои се оплакват, че не са свалили нито грам заедно с хапчетата трябва да се прави и диета нали....



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторdeni (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 09:51



вчера си купих Ли Да от Варна -магазин Жълто,днес започвам да пия
ПОжелайте ми успех



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторkpeйзилeйди (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 14:14



Пия Лида от 4 дена, на ден свалям по 1 кг.

поразена съм, странични ефекти при мене няма,само където пия много вода.Спа като порче,нямам апетит ама ям по-малко на сила.Продължавам дано има още по-голям ефект.Малко спорт, малко храна и повече оптимизъм Незабравяйте, да вярвате в това което правите и ще има още по-голям резултат.Успех на всички!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: CBETЛAHA]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 21:25



Piq LIda ot 1 godina i otslabnah 30 kilograma.Vzimam gi ot moi priqtel , koito gi vkara prav v Balgariq predi godina i polovina.Ako nqkoi jelae moga da mu dam telefon za vrazka.





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: assamaris]  
Автор Moxas (непознат )
Публикувано08.06.08 20:18



Здравейте,
Може ли някой да ми изпрати формулата, по която изчисляват колко често да се приема в зависимост от тегло/ръст...В аптеката нямаха упътване - г-жата там ми препоръча веднъж на 3 дни, а от всичко прочетено останах с впечатление, че се пие ежедневно или на 2 дни...
Ако може някой да ми обясни каква е логиката на честотата на приема ще ме улесните доста...
За пръв път ще пия каквото и да било за отслабване и съм пълен новобранец


Благодаря!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Автор genito2 (непознат )
Публикувано09.06.08 20:53



Блокират фалшиво лекарство за отслабване
DarikNews - 09 Юни 19:51
Със Заповед от днес на Изпълнителния директор на агенцията по лекарствата е разпоредено блокиране и изтегляне от лекарствоснабдителната мрежа на страната на обявения за хранителна добавка продукт Ли Да ДайДайХуа капс. Х 30 бр. производство на Kunming Dali Indystry&Trade CO., Ltd – Китай.След извършени анализи се установява, че се касае за“Фалшив лекарствен продукт“. Изследванията доказват, че продуктът – Ли Да ДайДайХуа капс. Х 30 бр. съдържа активно лекарствено вещество Sibutraminе, в количество многократно надвишаващо количеството в разрешените за употреба в страната лекарствени продукти с режим на отпускане“по лекарско предписание“Reduktil и Lindaxa.От Изпълнителната агенция по лекарствата информират гражданите закупили продукта Ли Да ДайДайХуа капс. Х 30 бр. незабавно да преустановят употребата му, тъй като това представлява сериозна заплаха за тяхното здраве.Sibutramine e активното вещество на лекарственитe продукти Reductil и Lindaxa, които се изписват по лекарско предписание и имат специални предупреждения и специални предпазни мерки при употреба и изява на множество нежелани лекарствени реакции.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.