Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема липосукциятанови  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 04:34



Хм, чудех се - някой опитвал ли и/или знае ли нещо по върпоса?

Бях чувала навремето, че липосукцията не е решение, защото после килограмите се възвръщали. Но все пак, доколкото имам представа, липосукцията би трябвало да изсмуква целите мастни клетки, а броят им е съществен фактор за напълняването и поддържането на определено ниво на мазнини. И ако приемем, че мастните клетки помнят за себе си, т.е. са програмирани да поддържат едно оптимално ниво на мазнини, то тогава по-малкия им брой ще поддържа и по-малко мазнини като цяло.... Или?



Тема е хайде де!нови [re: ***]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 01:14



Никой ли нищо не знае по въпроса? Каквото и да е....



Тема Re: е хайде де!нови [re: ***]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 08:49



Доколкото знам, на мястото на изсмуканите мазнини, не се натрупват нови. На мен също ще ми е интересно да разбера повече за липосукцията, а също така къде може да се направи и колко струва.



Тема Re: е хайде де!нови [re: bb]  
Автор Duhche ()
Публикувано21.05.04 10:56



Ефекта е траен, при условие че се спазва разумна диета и режим на физическа активност...
Ама според мен е една голяма глупост и хвърляне на пари... особено що се отнася до млади момичета, които си имат и енергия и възможности да тренират...
Друг е въпроса, ако ви мързи да се откажете малко от храната ;)
Но това не е разумен начин...
при условие че се спазва разумна диета и режим на физическа активност... можете и без липосукция да минете :)



Тема Re: е хайде де!нови [re: Duhche]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано21.05.04 13:13



Много хубаво си го казала! Напълно те подкрепям! И резултатите на много от нас тук, включително твоят го доказват



Тема Re: липосукциятанови [re: ***]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 14:13



ako se tapchesh pak shte natrupash mastni kletki.
da ne govorim za posledicite ako ne ti napraviat operatziata dobre. vijdala sam dosta takiva primeri.



Тема Re: е хайде де!нови [re: Millena]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 18:10



НО МОЯТ РЕЗУЛТАТ ГО ОПРОВЕРГА!!!!

Да не разправям отново одисеята си. Бях невероятно постоянна, упорита и стриктна и НИЩО, нито грам, нито сантиметър. И има причина за това, да не започвам отново с лекцията си за регулацията на тялото и за мазнините натрупани от самото начало и станали неотделима част. Ако искам да отслабна по нормален начин ще трбява ГОДИНИ НАРЕД да ям под 1000 клаории на ден и да спортувам всеки ден. И то сериозен спорт, с по 1 -2 часа кардио натоварване, 30 минути бягане нищо не са. Аз и без това си спортувам всеки ден - НЕ МЕ МЪРЗИ. Но това е прекалено, не мога да си позволя години да страдам от липса на енергия! Диетите с таквоа голямо ограничаване на калориите са за по 2-3 седмици, а не години!

За ваше сведение съм опитала доста неща и мога да гарантирам, че съм ги спазила правилно (особено броя на калориите). Тъй че не ме съдете, без да знаете и без да давате наистина конструктивно и ново предложение! И приемете, най-после, че това, което казвам е истина и да, има такива хора, при които НВД и спорт и глад и не знам си какво още не дава ефект.

Съжалявам, но наистина много ме ядосахте.



Тема Re: липосукциятанови [re: ani]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 18:14



Благодаря :)

С едно уточнение - аз не се "тъпча" и сега.



Тема Re: е хайде де!нови [re: ***]  
АвторOпитaлa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 19:24



Ей, споко. От липосукцията има ефект, но зависи каква е целта ти. Ако е отслабване или премахване на целулита, не си губи времето - не става. Ако е за оформяне на определени участъци - на прав път си. Аз си направих липосукция преди 4 години заради бричовете, който ми бяха наследствен проблем. Лекарката още тогава ми каза, че ако съм решила, че целулита ми ще си отиде заедно с 1 - 2 кг. мазнина, не съм на вярното място. Както и да е. Реших се, защото при мен не беше толкова проблема в килограмите, колкото във формата. Искам само да ти кажа, че интервенцията е доста сериозна, много болезнена и възстановяването след това доста дълго. Мин. 30 дни след операцията трябва да ходиш със специални стягащи гащи и колани. Всяко ходене до тоалетна е доста болезнено и т. н. Може би ако знаех всичко това предварително нямаше да се реша. Що се отнася до резултата - наистина си заслужаваше и въпреки, че сега съм с около 3 килограма по - тежка, изглеждам по съвсем друг начин.
Ако наистина се решиш на подобно нещо, съвета ми е не рискувай с измислени клиники, които ги рекламират под път и над път, а иди в Мед. академия, в катедрата по пластична хирургия. Всеки един професор или доцент има свободен прием, в никой случай не вземат по - скъпо, но гарантирано са най - компетентните в областа.
И пак ти казвам, липосукцията си е сериозна хирургическа интервенция, затова помисли преди това дали наистина го искаш.



Тема Re: липосукцията [re: ***]  
АвторИли (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 20:43



виж , няма такова нещо, че ако напълнееш след това мазнините няма да се натрушат на същото място ..аз пълнея на корем , бях правила толкова упражнения за корем , отдолу беше много стегнат , отгоре - мазнини ..абе паласчици ..едно поясче ..
правих си липосукция , и сега пак си пълнея на същото място ..
като ми правиха липосукцията ме питаха какъв спорт съм пренирала ..бяха убедени , че съм активна ( или съм била ) спортистка..имала съм такива мускули на корема :)))) аз съм една пуханка иначе ..
заоните в които се пелнее са обусловени хормонално и наследствено , така че това няма как до го промениш...
единствените , които съм виждала доволни след липосукция са 2 момичета които си правиха липосукция на бричовете..
на всичкото отгоре при мен , корема ми остана на вълнички...мани мани




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.