Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: е хайде де!нови [re: ***]  
Автор bamo (mr.)
Публикувано22.05.04 10:06



А защо не може да отслабнеш? Да не са ти правили операция или да ти липсва нещо?
Пробвала ли си 1 ден сухо гладуване + 1/2 дена захранване и така към 10 дена - май тази диета е подходяща когато килограмите са доста отгоре. Ако си навита да пробваш ми кажи да потърся точно как се прави



Тема Re: е хайде де!нови [re: bamo]  
Автор plqska (непознат )
Публикувано22.05.04 13:22



я потърси точно как се прави! за мен
чувала съм за сухо гладуване, но по друг повод и беше продължително и с придружител...за 1 ден не бях чувала. та, ако имаш информация - дай насам, моля



Тема Re: е хайде де!нови [re: bamo]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 16:59



Не, но съм пробвала 10 дена лечебен глад, съвсем стриктно. Резултатът беше 1-2 кг и то от тези, които бях качила извънредно, тъй че после просто си станах нормалното тегло.

А защо не мога да отслабна - здрава съм, но не съм надебеляла в последствие, а винаги, още от 12-13 годишна съм била толкова кила. А това е периодът, в който тялото се настройва "за последно". И то се е настроило на 66кг още тогава. Теглото ми никога не е варирало с повече от 2кг, тъй че представи си колко стабилна система съм и какво ще е необходимо, за да се промени това равновесие.
Както вече казах - опитът показа, че с диети ще ми трябват години, за да отслабна. А не мога да гладувам толкова дълго. :) Все пак имам голяма нужда от енергия - напрежението при мен е голямо и не мога да си позволя почивки.
Освен гладуването, пробвах и НВД за 2 месеца и не мръднах въобще, при положение, че съвсем стриктно следях калориите. Разбира се, през цялото това време спортувах всеки ден.



Тема Re: е хайде де!нови [re: ***]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано22.05.04 17:56



Колко си висока?



Тема Re: е хайде де!нови [re: ***]  
Автор bamo (mr.)
Публикувано22.05.04 18:25



Да, мисля че сухото гладуване не е за теб (без това дъха става ужасен, не може да се ходи на работа ).
От 1-ви ще пробваме суровоядство, хайде и ти с нас . Може би точно това ни трябва - коренна промяна в храненето. Енергия мисля че ще имаш в излишество.
Не си прави липосукция, винаги е по-добре да се бориш с причината а не с последствията.

Иначе който се интересува за сухото гладуване - 1 ден сухо, следва класическо захранване - със сокове или кисело мляко, после пак сухо и така докато се чуствате добре. Трябва да имате над 20 излишни килограма и да ви понася сухото гладуване. Майка ми прави така за 10 дена, свали 10 килограма и постоянно беше в настроение.
Хайде



Тема Re: е хайде де!нови [re: KaтИ.]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 18:34



171 см.

смятам, че 58кг е съвсем реалистична цел, бидейки средното нормално тегло за моя ръст.



Тема Re: е хайде де!нови [re: ***]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано22.05.04 19:13



Вярно.Желая ти успех!
Въпреки че и аз съм чувала,че с липосукция не се отслабва.Но в крайна сметка нямам конкретни впечатления.Иначе на мен НВД ми действа повече от добре.
Още веднъж ти желая да постигнеш целта си.



Тема Re: е хайде де!нови [re: bamo]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано22.05.04 19:36



Кажи!!! Впечатлена съм от резултата на майка ти.
Аз искам да сваля 10 кг и нямам проблем с гладуването. Днес например изядох само 200 гр череши, а не усещам глад.



Тема Re: Liposukciyaнови [re: Или]  
АвторGlow (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 00:48



Zdravei

Do kolkoto mi e zivestno liposukciyata si e dosta machitelna operaciya, mai i belezi ostavali. Moga da se opitam da ti pomogna da otslabnesh bez da gladuvash, tryabva da e yadesh kachestvena hrana. Ako se interesuvash pishi mi na E-mail: stv_work@abv.bg



Тема ммда.... [re: Glow]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 23:47



Благодаря ти за предложението за помощ. А какво те притеснява да споделиш опита си тук, в клуба, че искаш да ти пиша лично? (все пак ще го направя де)

Доколкото разбирам, липосукцията също не е подходяща за мен, даже може да е опасна, защото искам да сваля доста - към 8-10 кг, а равновесието в организма ми е настроено за 65-7 много стабилно и една толкова рязка промяна може да се окаже фатална. А и доколкото ми стана ясно, липосукцията си е просто козметика - с нея не се отслабва. :(


В отговора си към Милена и Духче обясних кое ме подтикна към идеята за липосукция, ще спомена отново - в следствие на това стабилно равновесие на 65 кг, установено там от самото начало и поддържано непрекъснато, процсът на отслабване по стандартен начин при мен се оказва неефективен и безмислен. Не е проблем да гладувам - и това съм пробвала, но за 2 седмици глад (3 плода на ден + чай с мед) свалих едва 1-2 кг, а за 10 ще ми трябват 3-4 МЕСЕЦА ГЛАД!? Ако пък ям, макар и малко, този процес няма как да се забърза и ще ми трябва сигурно 1 ГОДИНА постоянство и намален прием на храна, което пък със сигурност е нездравословно. (че аз спазвах диета с 1200 калории/ден за 2 месеца и не смъкнах ни грам, ни сантиметър!)

Тъй че единственото решение би било много спорт + глад (истински), но то явно не си заслужава усилията и риска. (2 седмици глад как да е, ако трябва и 3-4, ама 3 месеца.... )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.