Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 05.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Анкета: Защо се размножават хората?  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.10.09 02:49




Що се множат?
по навик
заради манипулациите на религията: "Плодете се и множете се"
без да искат
опитват да изгонят скуката и тъпотията от себе, т.е. да се "намират на работа", да избягат от депресията
трябват им помощници, работна ръка в производството на кьополу, лютеница, домашна ракия, извара, компоти, паприкаш, имамбаялдъ, туршия, кървавица, бахур, суджук и т.н.
сексът доскучава на жените и решават да разнообразят с раждане
от любов към човечеството, загриженост към прогреса и пълна липса на егоизъм
защото са красиви, богати и интелигентни, въобще достойни да отгледат потомство
за да печелят банките от потребителски кредити
нещо друго (посочете в постинга)
!Трябва да се забрани правенето на деца без разрешението на самите деца!?!





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.10.09 03:34



копеле много неща си написъл и не мога да фокусирам всичко, но принципно хората се раждат за да карат бронирани автомобили и да притежават яхти на марина ДИНЕВИ. Тоест в името на тва требва и да се размножават.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор jumblies ()
Публикувано02.10.09 08:34



за да ги има ...

как се иска разрешение от неродени





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: bluefan]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.10.09 10:40



Това е много скромна цел според мен.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: jumblies]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.10.09 10:41



А де!? Това е грандиозно предизвикателство пред научно-техническия прогрес. А дотогава устискване на раждачите.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано02.10.09 11:19



а защо питаш?



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано02.10.09 11:23



За да съществува човечеството
и за да се случи на единици да стигнат до Пробуждане.
Само преминавайки през света на формите, Съзнанието може да осъзнае Себе си.
И това не зависи от отделния индивид.



Редактирано от Modest Mouse на 02.10.09 11:32.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.10.09 00:39



Леле, да те вземем на работа в "Арома" освен.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Ginger.]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано03.10.09 01:06



за какво ми е?



а да те взема при мен? - ама за нищо не ставаш



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.10.09 02:46



Хихи, бабо, браво на тебе. Значи, за да се получи един Пробуден от секса, размножаващите се залагат на шанс 1 към 1 милиард (примерно, а шансът е още по-малък). И с тая надежда правят челяд според тебе?



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.10.09 02:48



Бабо, тази Джинджър едва ли работи.

Виж ся - по това се познават кадърните момичета - тези, които не работят, са кадърни. Или с добра карма (заслужили от минали прераждания да се родят в богати семейства).

А некадърните борсуци работят, раждат и плащат потребителски кредити.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано03.10.09 04:00



между другото погледни в клуб адам и адам в темата на Любо Пенев какво се случва.

акцентирам само върху следната извадка:

Мечтая си за деня когато като се видят две двойки родители на улицата и се заприказват, разговорът им ще прочете по следния примерен начин:

- Какво става с вашия син? Ожени ли се? Омъжи ли се? Приятелка или приятел?
- Да, вижда се с някакво момче от известно време. Някакъв лекар.
- Много хубаво. Нека се обичат младите. Непременно да го поздравите от нас!


Редактирано от bluefan на 03.10.09 04:04.



Тема Re: успокой сенови [re: бeзпътeн]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано03.10.09 10:36



такива като теб няма да ги караме да работят (щото за нищо не стават)
само ще стоят да плашат птиците, че са ни много




и недей да ми фамилиарничиш, не съм ти никаква баба
виж, ти по много признаци вече си старец

Редактирано от Modest Mouse на 03.10.09 13:17.



Тема Re: затъпявашнови [re: бeзпътeн]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано03.10.09 12:40



все повече деградираш и затъпяваш


махам се, че тоя клуб ми е гаден



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: bluefan]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.10.09 13:15



Темата е интересна и щях да пиша нещо по нея, обаче педерастът модератор я затворил вече.

Момчето може и да не се окаже 100%-ов гей, а това да е примерно някакво временно пубертетско увлечение (при пубертета стават хормонални изменение, в началото може да тръгнат по един начин, но с времето може да се пооправят нещата). Не знам какъв е случаят конкретно, LuboPenev трябва да прецени, щом познава момчето, дали трябва да прибързва да го определя като 100%-ов гей или пък може да се окаже бисексуален или още по-добре с времето да насочи интереса си изцяло към момичетата.

Щях да пиша нещо такова, макар и да ми липсва практически поглед върху нещата, т.е. никога не съм вървял срещу Интелигентността на Природата, създала човешкото тяло и по-конкретно ануса да се сере навън, а не наобратно - навътре; както и че никога не съм намирал за "приятна" миризмата на мъжки секрети. Това си е резултат на извращаване на сетивните възприятия, хормонален дисбаланс и бих казал дори заболяване на мозъка.

А извадката, която даваш, показва нещо типично за педерастите (не за тези, които са пробвали от време на време от любопитство или за разнообразие, а за отявлените, приели за себе си 100% такова определение и ориентация) - те постоянно търсят одобрение от другите, правят си гей паради или пък се крият, но изключително много са зависими от това какво "другите" си мислят за тях; едва ли не копнеят да им ръкопляскат за това, че са педерасти. Което отново показва, че не са наред психически. За да търси някой толкова отчаяно одобрение в другите, явно сам усеща, макар и неосъзнато, че не е наред.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.10.09 19:20



Аз и работа? Ти шегуваш ли се



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор Ocтpoвчe любoв (С канибали)
Публикувано04.10.09 21:13



Бащинският инстинкт!
Няма такова нещо като майчински инстинкт, защото жените взимат противозачатъци! Има БАЩИНСКИ ИНСТИНКТ! По-болезнен е от раждането при жените, а нереализираните бащи ги кара да бутат празни колички из парка.





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Ocтpoвчe любoв]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.10.09 00:33



Гениален отговор!



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано09.10.09 23:39



-Защо се размножават хората?
-!Трябва да се забрани правенето на деца без разрешението на самите деца!?!

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.


Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Ocтpoвчe любoв]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано09.10.09 23:42



нереализираните бащи ги кара да бутат празни колички из парка.
с пълни колички из парка прикритието за тревопушещите бащи е по-добро ама и с празни става - минувачите си мислят че отрочето припка нейде из храстите

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.


Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: yi-rene]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано10.10.09 22:02



кво повтаряш като папагал тъпизмите на някой друг





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: yi-rene]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано10.10.09 22:05



ти на кой свят се намираш?





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано11.10.09 00:00



реалноста е по- странна от измислиците
това таткото да пуши тревица докато разхожда бебето в парка един познат го практикуваше в морската - не си го измислям

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.


Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано11.10.09 00:03



подчертавам - ама явно само ти вдяна че последната опция не се вързва като отговор на зададения въпрос Защо се размножават хората?

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.


Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: yi-rene]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано11.10.09 00:14



то да беше само последната...





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: yi-rene]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано11.10.09 00:15



е, и? какво доказва това?





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.10.09 00:19



Доказва, че не е трябвало да раждаш, а също и че не е трябвало да бъдеш раждана, дърт гнусен провиснал боклук.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано11.10.09 00:24



доказва, че си безмозъчно същество
горката ти майчица, защо ли те е родила?



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано11.10.09 09:24



Пропуснал си заради алаш-вериша на бебоци със съседите държави(че там по лесно се транспортират) и заради кръщенета,абитуренски балове,именни дни ,панахиди и епопеи...Сега наблюдавам тенденцията на бебетоносещи пост -боклуци,флустрирани от курвуляка търсещи последен пристан и обетована земя в зачеването,че да им се осмисли битието.Искам бебеееееее





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор jumblies ()
Публикувано11.10.09 11:07



е па до кат изпрогресираме и с толко стискане нема ни има ве ... кой ша го случи тоя прогрес



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: jumblies]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.10.09 12:26



9 дена се чуди кво да отговориш и накрая това успя да измислиш?

Ами ако се разчита на "мислене" като твоето, човечеството съвсем естествено е обречено на упадък, разложение и мъчително изчезване.

А па и радянето на дяца защитаваш. И ква майка шаси с такова "мислене"? Дяцата да попиват ежедневно от вибрациите на тъпотията ти. Уджаст.

Ей това е житейската трагедия на хорското множене - не се научили още да мислят, както трябва, ама рипнали да пръкват дяца на поразия...



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.10.09 12:46



Да, проуснах да отбележа и продажбата като мотив, като се имам предвид например типичната гледка от напускащи по анцунг родината си през Калотина бременни бизнес-дами.

Последният мотив, макар и да е резултат на мозъчна атрофия в напреднал стадий, все пак показва някакви зачатъци на практичност, за разлика от нашенските Мерилин Менсън-и, чието плодене е резултат на сериозни психични заболявания. Ужасната мозъчна мутация е продукт както на аварии от рода на Чернобил, така и на някои по-нови и стари "традиции", виждащи се например в текстовете на песните "Моме Калино" или "Двама" на тежко-романтичния китеник Мария Нейкова.

Островче Любов даде все пак най-добрият досега отговор - бащиният инстинкт.

Няма какво да се добави към такъв отговор.

Редактирано от бeзпътeн на 11.10.09 13:30.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор jumblies ()
Публикувано11.10.09 14:01



глей къф са не сещаш ... ако го мислех щех го измисла ощи преди време

ма не мисла ... доди си самичко ... сега

нареди го него ве ... що къснее таквоз




не мой ме сръчка ей, до кат ти не позвола ... а, намерение такова нямам на тоя етап ... ако речеш хаби си се с неможности пък ... твоя си работа



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: jumblies]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.10.09 14:07



Стъпка номер едно е да признаеш пред себе си собствената си глупост.

А след това може и да заслужиш привилегията да те сръчкам.





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор jumblies ()
Публикувано11.10.09 14:53



ша та лопна ве нахал



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано11.10.09 22:26



Допълвам картинката за островчето че с непълно инфо е лесно да скочи в прибързани и неуместни изводи



.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.

Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор Heшko (Хайде,Нешко!)
Публикувано15.10.09 11:29



А девизът на всички нас, водените от бащинският си инстинкт е "МАЙКА ТИ ЕБАВАМ И БАЩА ТИ СТАВАМ!"





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор surfline (СтихияБалканска)
Публикувано16.10.09 14:03



От гевезлък.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор .Фeя (+БГ)
Публикувано16.10.09 17:37



ми .... факт...
аз инак гласувах без да искат, щото май често това е оправданието за надутия корем



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор FEN!KS (непознат )
Публикувано16.10.09 18:46



На този дълбоко философски въпрос съм предизвикана да отговоря дълбоко философски:
1. Навик;
2.Манипулация на религията;
3.Без да искат;
4.Гонят скуката и тъпотията в замрелите си отношения;
5. Трябват им помощници/все пак надеждата някой да ги гледа на стари години умира последна/
6. Жените се разнообразяват и не само -от чисто егоистични причини като майчински инстинкт и "връзване" на платежоспособен мъжки индивид, който после изнудват с детето до живот;
7.Защото са красиви /или само така си мислят/ , богати и интелигентни/или само така си мислят/ и смятат, че правят услуга на човечеството, отглеждайки бъдещ наследник на авоарите си, удостоен с венеца на висшата човешка раса-а именно тяхната генетика;
8.Друго-като например:
-мъжете и жените се доказват като биологични единици-т.е. който не може да направи дете е непълноценен-т.е. предразсъдък;
-така трябва-така им е казала баба им, нейната баба и така до сътворяването на света;
-"Еййй толкова се обичаме-дай да си направим едно бебче"/неосъзнато решение като всички останали/
-"Сега или никога"-здравословен проблем или напреднала детеродна възраст;
-"Много обичам децата-толкова са сладки-мило хайде да си направим едно"-подобни решения граничат с тези за закупуване на домашен любимец;
-"Всичките ми приятели имат деца-време и аз да имам"- тук мотивът е да не изоставаме от другите;
-"Много я обичам, но как да я вържа да не избяга-я да й направя едно бебе-да няма къде мърда"-мъжка мисъл;
-Толкова го о бичам, а толкова е желан от жените, а и той тях -как да го вържа-я да му родя едно /2,5/7/деца;

Да, твърдо съм "за" децата да се питат предварително: къде, как, при кой и в коя географска ширина да се родят-в крайна сметка не е честно спрямо тях да ги пръкнат някъде си, обременени с родителска генетика, без равни шансове за житейски старт, отгледани напълно безотговорно и невежо и да искат от тях да стават човеци-е няма как да стане.

Та...в крайна сметка се оказва, че хората правят деца по всички други причини, но не и заради самото дете-никой не ражда с мисълта- "Ейй колко е красив света, трябва да родя едно дете да му се порадва и то" или пък "Ей аз съм изключително образован, умен, красив, уникален индивид, който ще даде най-доброто на детето си и то ще бъде щастливо от това". За съжаление и никой и не ги прави с мисълта:"Ей, аз съм баси деградето, грозен, психически неуравновесен, беден, неук-срам и позор за човешкото съсловие-я по-добре да не правя дете, че само ще се мъчи горкото с моите гени и нищетата в която ще живее.
Тук -там има проблясъци, които се изразяват в мисълта:"Светът стана отвратително място, хората-също-я по-добре да не създавам поредният мъченик, а ако мога да помогна да някой вече роден."

Та... винаги съм се дразнела на това, че повечето хора не мислят преди да направят дете и не осъзнават, че са отговорни не само за правенето му, но и за това да го изградят като личност и то така, че да бъде полезен и на себе си и на другите. На тези, които са успели с това-свалям шапка, на останалите, които ги "серат" по инерция мога само да кажа:"А Вий сте идиоти..."



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: FEN!KS]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано17.10.09 01:37



Благодаря за изчерпателния и мъдър отговор!



Баси, все едно аз съм го писал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.