Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 22.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.10.09 02:48



Бабо, тази Джинджър едва ли работи.

Виж ся - по това се познават кадърните момичета - тези, които не работят, са кадърни. Или с добра карма (заслужили от минали прераждания да се родят в богати семейства).

А некадърните борсуци работят, раждат и плащат потребителски кредити.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано03.10.09 04:00



между другото погледни в клуб адам и адам в темата на Любо Пенев какво се случва.

акцентирам само върху следната извадка:

Мечтая си за деня когато като се видят две двойки родители на улицата и се заприказват, разговорът им ще прочете по следния примерен начин:

- Какво става с вашия син? Ожени ли се? Омъжи ли се? Приятелка или приятел?
- Да, вижда се с някакво момче от известно време. Някакъв лекар.
- Много хубаво. Нека се обичат младите. Непременно да го поздравите от нас!


Редактирано от bluefan на 03.10.09 04:04.



Тема Re: успокой сенови [re: бeзпътeн]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано03.10.09 10:36



такива като теб няма да ги караме да работят (щото за нищо не стават)
само ще стоят да плашат птиците, че са ни много




и недей да ми фамилиарничиш, не съм ти никаква баба
виж, ти по много признаци вече си старец

Редактирано от Modest Mouse на 03.10.09 13:17.



Тема Re: затъпявашнови [re: бeзпътeн]  
Автор Modest Mouse (непознат)
Публикувано03.10.09 12:40



все повече деградираш и затъпяваш


махам се, че тоя клуб ми е гаден



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: bluefan]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.10.09 13:15



Темата е интересна и щях да пиша нещо по нея, обаче педерастът модератор я затворил вече.

Момчето може и да не се окаже 100%-ов гей, а това да е примерно някакво временно пубертетско увлечение (при пубертета стават хормонални изменение, в началото може да тръгнат по един начин, но с времето може да се пооправят нещата). Не знам какъв е случаят конкретно, LuboPenev трябва да прецени, щом познава момчето, дали трябва да прибързва да го определя като 100%-ов гей или пък може да се окаже бисексуален или още по-добре с времето да насочи интереса си изцяло към момичетата.

Щях да пиша нещо такова, макар и да ми липсва практически поглед върху нещата, т.е. никога не съм вървял срещу Интелигентността на Природата, създала човешкото тяло и по-конкретно ануса да се сере навън, а не наобратно - навътре; както и че никога не съм намирал за "приятна" миризмата на мъжки секрети. Това си е резултат на извращаване на сетивните възприятия, хормонален дисбаланс и бих казал дори заболяване на мозъка.

А извадката, която даваш, показва нещо типично за педерастите (не за тези, които са пробвали от време на време от любопитство или за разнообразие, а за отявлените, приели за себе си 100% такова определение и ориентация) - те постоянно търсят одобрение от другите, правят си гей паради или пък се крият, но изключително много са зависими от това какво "другите" си мислят за тях; едва ли не копнеят да им ръкопляскат за това, че са педерасти. Което отново показва, че не са наред психически. За да търси някой толкова отчаяно одобрение в другите, явно сам усеща, макар и неосъзнато, че не е наред.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.10.09 19:20



Аз и работа? Ти шегуваш ли се



Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор Ocтpoвчe любoв (С канибали)
Публикувано04.10.09 21:13



Бащинският инстинкт!
Няма такова нещо като майчински инстинкт, защото жените взимат противозачатъци! Има БАЩИНСКИ ИНСТИНКТ! По-болезнен е от раждането при жените, а нереализираните бащи ги кара да бутат празни колички из парка.





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Ocтpoвчe любoв]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.10.09 00:33



Гениален отговор!



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано09.10.09 23:39



-Защо се размножават хората?
-!Трябва да се забрани правенето на деца без разрешението на самите деца!?!

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.


Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Ocтpoвчe любoв]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано09.10.09 23:42



нереализираните бащи ги кара да бутат празни колички из парка.
с пълни колички из парка прикритието за тревопушещите бащи е по-добро ама и с празни става - минувачите си мислят че отрочето припка нейде из храстите

.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.