Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 16.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: jumblies]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.10.09 12:26



9 дена се чуди кво да отговориш и накрая това успя да измислиш?

Ами ако се разчита на "мислене" като твоето, човечеството съвсем естествено е обречено на упадък, разложение и мъчително изчезване.

А па и радянето на дяца защитаваш. И ква майка шаси с такова "мислене"? Дяцата да попиват ежедневно от вибрациите на тъпотията ти. Уджаст.

Ей това е житейската трагедия на хорското множене - не се научили още да мислят, както трябва, ама рипнали да пръкват дяца на поразия...



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.10.09 12:46



Да, проуснах да отбележа и продажбата като мотив, като се имам предвид например типичната гледка от напускащи по анцунг родината си през Калотина бременни бизнес-дами.

Последният мотив, макар и да е резултат на мозъчна атрофия в напреднал стадий, все пак показва някакви зачатъци на практичност, за разлика от нашенските Мерилин Менсън-и, чието плодене е резултат на сериозни психични заболявания. Ужасната мозъчна мутация е продукт както на аварии от рода на Чернобил, така и на някои по-нови и стари "традиции", виждащи се например в текстовете на песните "Моме Калино" или "Двама" на тежко-романтичния китеник Мария Нейкова.

Островче Любов даде все пак най-добрият досега отговор - бащиният инстинкт.

Няма какво да се добави към такъв отговор.

Редактирано от бeзпътeн на 11.10.09 13:30.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор jumblies ()
Публикувано11.10.09 14:01



глей къф са не сещаш ... ако го мислех щех го измисла ощи преди време

ма не мисла ... доди си самичко ... сега

нареди го него ве ... що къснее таквоз




не мой ме сръчка ей, до кат ти не позвола ... а, намерение такова нямам на тоя етап ... ако речеш хаби си се с неможности пък ... твоя си работа



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: jumblies]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано11.10.09 14:07



Стъпка номер едно е да признаеш пред себе си собствената си глупост.

А след това може и да заслужиш привилегията да те сръчкам.





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор jumblies ()
Публикувано11.10.09 14:53



ша та лопна ве нахал



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор yi-rene (неzaпознат)
Публикувано11.10.09 22:26



Допълвам картинката за островчето че с непълно инфо е лесно да скочи в прибързани и неуместни изводи



.... те погледнаха на себе си с любов, виждайки себе си, както Светият Дух ги вижда.

Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: Modest Mouse]  
Автор Heшko (Хайде,Нешко!)
Публикувано15.10.09 11:29



А девизът на всички нас, водените от бащинският си инстинкт е "МАЙКА ТИ ЕБАВАМ И БАЩА ТИ СТАВАМ!"





Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор surfline (СтихияБалканска)
Публикувано16.10.09 14:03



От гевезлък.



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор .Фeя (+БГ)
Публикувано16.10.09 17:37



ми .... факт...
аз инак гласувах без да искат, щото май често това е оправданието за надутия корем



Тема Re: Анкета: Защо се размножават хората?нови [re: бeзпътeн]  
Автор FEN!KS (непознат )
Публикувано16.10.09 18:46



На този дълбоко философски въпрос съм предизвикана да отговоря дълбоко философски:
1. Навик;
2.Манипулация на религията;
3.Без да искат;
4.Гонят скуката и тъпотията в замрелите си отношения;
5. Трябват им помощници/все пак надеждата някой да ги гледа на стари години умира последна/
6. Жените се разнообразяват и не само -от чисто егоистични причини като майчински инстинкт и "връзване" на платежоспособен мъжки индивид, който после изнудват с детето до живот;
7.Защото са красиви /или само така си мислят/ , богати и интелигентни/или само така си мислят/ и смятат, че правят услуга на човечеството, отглеждайки бъдещ наследник на авоарите си, удостоен с венеца на висшата човешка раса-а именно тяхната генетика;
8.Друго-като например:
-мъжете и жените се доказват като биологични единици-т.е. който не може да направи дете е непълноценен-т.е. предразсъдък;
-така трябва-така им е казала баба им, нейната баба и така до сътворяването на света;
-"Еййй толкова се обичаме-дай да си направим едно бебче"/неосъзнато решение като всички останали/
-"Сега или никога"-здравословен проблем или напреднала детеродна възраст;
-"Много обичам децата-толкова са сладки-мило хайде да си направим едно"-подобни решения граничат с тези за закупуване на домашен любимец;
-"Всичките ми приятели имат деца-време и аз да имам"- тук мотивът е да не изоставаме от другите;
-"Много я обичам, но как да я вържа да не избяга-я да й направя едно бебе-да няма къде мърда"-мъжка мисъл;
-Толкова го о бичам, а толкова е желан от жените, а и той тях -как да го вържа-я да му родя едно /2,5/7/деца;

Да, твърдо съм "за" децата да се питат предварително: къде, как, при кой и в коя географска ширина да се родят-в крайна сметка не е честно спрямо тях да ги пръкнат някъде си, обременени с родителска генетика, без равни шансове за житейски старт, отгледани напълно безотговорно и невежо и да искат от тях да стават човеци-е няма как да стане.

Та...в крайна сметка се оказва, че хората правят деца по всички други причини, но не и заради самото дете-никой не ражда с мисълта- "Ейй колко е красив света, трябва да родя едно дете да му се порадва и то" или пък "Ей аз съм изключително образован, умен, красив, уникален индивид, който ще даде най-доброто на детето си и то ще бъде щастливо от това". За съжаление и никой и не ги прави с мисълта:"Ей, аз съм баси деградето, грозен, психически неуравновесен, беден, неук-срам и позор за човешкото съсловие-я по-добре да не правя дете, че само ще се мъчи горкото с моите гени и нищетата в която ще живее.
Тук -там има проблясъци, които се изразяват в мисълта:"Светът стана отвратително място, хората-също-я по-добре да не създавам поредният мъченик, а ако мога да помогна да някой вече роден."

Та... винаги съм се дразнела на това, че повечето хора не мислят преди да направят дете и не осъзнават, че са отговорни не само за правенето му, но и за това да го изградят като личност и то така, че да бъде полезен и на себе си и на другите. На тези, които са успели с това-свалям шапка, на останалите, които ги "серат" по инерция мога само да кажа:"А Вий сте идиоти..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.