Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 04.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: The Fallen Angel]  
АвторГpaдckи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 19:22



така би станало в старите компютърни игри, когато змията излиза от единия край и влиза в срещуположния. Не е точно така, предполага се, че има някакъв тип неточкова сингулярност на "ръба". А може и ако го преминеш да предизвикаш генерирането на нова вселена и всякакви подобни щуротии, които са си в сферата на научната фантастика.



Тема Re:Май френднови [re: циkлaмин мaмин]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 20:31



освен да постваш безвучни рап парчета за друго ставаш ли?поне от тва да разбираше....

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: Гpaдckи]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 20:35



а бе дрисльо случаино да си наясно че големия взрив е дал началото на МАТЕРИЯТА във вселената ?
тоест материята не е вселената - тва поне трябва да го разбереш - Вселената наистина има време-пространствен модел, но той е базиран в едно безкрайно и нематериално пространство, което няма как да бъде изследвано, тъй като може да се характеризира като вакуума.Във физиката вакуум е отсъствието на вещество в определен обем от пространството. Думата идва от латински - vacuum (pl. vacua) и означава празно пространство.....да си говоря с тебе за астрофизика е все едно да хвърлям камъни в рядко лайно - нали знаеш какъв е ефекта?



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re:Май френднови [re: The Fallen Angel]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 20:37



ми кои на квото се кефи бе пич
само не мога да разбера що като барона си сложа снимка на новия мерцедес сички му лизахте гъза????що и него не го нападнахте така?

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re:Май френднови [re: циkлaмин мaмин]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 20:38



хах
на моя корем мое да стържеш синьо сирене лайнарче



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re:Май френднови [re: caiko]  
Автор te3is (Slatkaristika)
Публикувано12.05.08 20:39



И тва е верно.Не мога да отрека манекенския ти вид, което ме подсеща , че е време да изпъвам на поредния си крос.

(+ПЛ) (+ТМ) (+БС) +(МИ)


Тема Re:Май френднови [re: caiko]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано12.05.08 21:35



Е писна ми да ти обеснявам! Ако имаше малко акъл и навика да поглеждаш през чуждите очи от време на време щеше да си разбрал позицията ми дори да не си съгласен с нея.
Тетрис се похвали, изфука и мина по подиума без да го ебе дали някой ще му каже: "Глей го па тоя лайнар, к'во ми се зафалил тука - голям праз, че си купил ЕС класа - някой едвам двата края свързват..."
Феникс постна една снимка и обясни, че понеже видите ли направила нещо "уникално" - ще е бъкано с плява, която да се спука от завист.
Ето защо на Барона никой нищо лошо не му каза - той се израдва на покупката, не очакваше всички да позеленеят от яд около него.
Спирам тая тема, ще приема, че вселената е безкрайна и не съм разбрал темата на Феникс правилно.



Тема Re:Май френднови [re: *FENlKS*]  
АвторГpaдckи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 21:39



"това очаквах и за това пуснах темата-защото знам какво ще се случи, дори с тази мисЪл направих и снимката"

Ами затова идеше реч. Да не се окаже, че и с тази мисъл си отишла там, че тогаз вече ще се налага да викаме спешно лекари и 4ти км.





Тема Re:Май френднови [re: The Fallen Angel]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 21:42



ти си едно много объркано и жалко същество
иди да се помолиш някои да те гръмне да не се мъчиш.....

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: caiko]  
АвторГpaдckи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 21:43



не пишльо, големият взрив е дал "начало" (да се изразя като лаик и аз) на пространство-времевия континуум, не на материята. Схващаш ли разликата, мамино синченце наакано. Аре, не е ли време да си лягаш и стига си ръсил простотии, че стана от смешен - жалък. И не пространството не е безкрайно, точно за това иде реч. Ама как пилешкият ти мозък да побере толкова сложни абстракции. За каква астрофизика бълнуваш? Това тук дето си го говорим са общо взето глупости, толкова си далече от астрофизиката, колкото и от каквото и да е друго. Ама нали за тва си учил, както сам каза, да висиш по цял ден у форуми, ... тъпак... Е поне е голем смех с тебе. Малкото дрисливо мамино синче решило да "говори за астрофизика", ама пак зело че се насрало...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.