Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 22.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: бЕЙБИ, ти го казвашнови [re: The Fallen Angel]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 14:15



не аз.



Иначе нямаш представа колко си смешен, щото примерно на тетрис не смееш да гЪкнеш /нали се мазниш и си му "кучка" -той ако беше пуснал снимката щеше да си счупиш крЪста да му обясняваш колко си вЪзхитен и прочие/ и понеже и на ХЕИ и на Бамби не ти се отвори парашута-се прехвЪрли на мен.
Да не говорим за това как изтЪрпя да те унижават, само и само да се "внедриш" между големите и как претендирайки за високи идеали си неспособен на грам човешко отношение, че лицемерничиш като путка и си готов буквално на всичко да ти обЪрнат внимание и да ти кажат две мили думи.

Изобщо когато порастнеш и се сдобиеш с достойнство-тогава можеш да ми пишеш и да ме критикуваш-дотогава /а то ще е доста време/ изобщо няма и да те чета,сори, но не си ми на нивото.



Тема Ммммм,нови [re: *FENlKS*]  
Автор sulla lucky (член)
Публикувано13.05.08 14:32



и аз много ти завиждам

все пак се радвам ,че ти е било готМакар,че ако го гледам това море и не мога да си топна,ще пукна от яд,а предполагам водата още е хладничка.Ох, много обичам да плувам!Особено в морето ,където няма досадни хора на всеки метър.затова обикновено влизам на километър.
дано да мога да го посетя това лято.то на мен къде ли не ми се ходи-На море,планина,в Русия ,в Гърция-накрая май пак никъде няма да ида

чакай да питам за тиквичките по гръцки-Млечния сос ми е готов.Направих го от цедено мляко тип катък и майонеза,копър,магданоз и пресен чесън.до довечера да си поеме от подправките.Ама тиквичките като ги нарежа на тънки ивици не може ли само с брашно?Много се плаша от тази водаМного искам да станат хрупкави,както си написала

(ТМ+БС+МИ)

Тема Бейби не бейби -нови [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано13.05.08 15:18



на тетрис му казах, че няма да му гъквам, защото явно той не желае - добре. Не го правя за да ми обръща внимание нито да се внедрявам където и да е било - не съм като теб - не мога да се правя на велик и непогрешен, знаещ и можещ всичко, силен, богат, интелигентен. Теб също те търпях твърде дълго време опитвайки се да не забелязвам огромните дупки в позициите ти и откачения ти характер, който признава само себе си за единствената истина... Свали капаците и прогледни.

П.П. Достойнството си по твойте жалки мерки няма да го меря... Колкото до нивото - никога не бих слезнал толкова само за да ми пропишеш отново





Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: Гpaдckи]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано13.05.08 15:46



какво?



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re:Май френднови [re: The Fallen Angel]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано13.05.08 15:50



прекалено много се притесняваш за околните
работи върху себе си ние можем да се грижим за нас си

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема ебати тъпацитенови [re: *FENlKS*]  
Автор tor (Бранко)
Публикувано13.05.08 15:56



да направат басейн на 150 метра от морето. сигурно и топла вода ше има по стаите



Тема Re: Ммммм,нови [re: sulla lucky]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 15:57



все пак се радвам ,че ти е било готе това е човешка приказка



Иначе за тиквичките само с брашно няма да станат хрупкави. Пускаш и бягаш надалечи се екипираш като пожарникар да не се изпрЪскаш-после ще ти е още по-сладко. ДобЪр апетит тогаз довечера.



Тема Re: БТВ-не изтЪквам, че сЪмнови [re: The Fallen Angel]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 16:12



взела нечия страна, само го припомням, щото ако после сЪщият този човек не го оцени и се обЪрне злобарската против мен- тотално ми пада в очите-много е показателно що за личност е сЪщият и в реала-не цениш ли и малкото в отношенията - няма как да цениш и голямото-тогава просто не го заслужаваш-има неписани закони в отношенията - дали ме разбра , малко лицемерче или пак не ти е ясно?

Има една поговорка-"Подадоха му прЪст-захапа цялата рЪка" и твоята такава.

ОбрЪщаше се ти се внимание от едната добра воля и ти реши, че си най-великият и почна като злобен пинчер да лаеш наляво и надясно, прикривайки се зад псевдоморализЪм и то срещу тези, които са те галили по главата преди това и са хранили ниското ти самочувстие. Само като помисля, че доживях тетрис да ме оправдава пред теб и падам от смях.

П.С. Бейби в твоят случай означава "бебе"-защото пищиш като насрано детенце , за да ти обЪрнат внимание.



Тема Re: ебати тъпацитенови [re: tor]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 16:17





щото басейна е само за гостите на хотела, а на плажа, може всеки да отиде като си цака за което. Зад тази сграда има още една с още един басейн-пак само за гостите от второто крило-там бабичките подскачат и правят водна гимнастика с аниматора. Понеже имат договор с РИО веригата се пЪлни само с дебели шваби и родният беге "елит"-оттам разбрах що за свине са швабите.



Тема Re: БТВ-не изтЪквам, че сЪмнови [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано13.05.08 18:18



Сега след като си казахме всичко искаш ли да спрем да се лаем и просто да си пишем само когато е крайно наложително(никога)? Аз ще се старая отново да не забелязвам кофти чертите ти а ти ще си мислиш, че където сера не мирише и няма да посягаш да ме галиш, мислейки си че на мен ми харесва






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.