Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 22.05.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: *FENlKS*]  
Автор omphala (+БГ +ВКС)
Публикувано12.05.08 16:51



Наистина много яко.И аз се надявам другия месец да ме огрее тая гледка.

Търся си кучкар...


Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: caiko]  
АвторГpaдckи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 16:56



не, не е, ако ти беше прочел и една книга в живота си, а не да се опиташ да превърнеш и последната си самотна мозъчна клетка в мускул, мамино синченце, щеше да знаеш, че поне на теория не е. Даже и името му не си съкратил правилно. За какво говорим въобще?



Погледни пак основния постинг и виж "идеята", това че си мислиш, че всеки е готов да ти завижда на космическите постижения е патологично състояние - лекувайте се. Виждам, че от вселенска тъпота не вдяваш и не вдяваш. Нищо де, поне е весело. Това, че едно хлапе те направи за смях, мисля, че е достатъчно красноречиво, но все пак и аз да се изгавря отгоре.



Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: The Fallen Angel]  
Автор omphala (+БГ +ВКС)
Публикувано12.05.08 17:03



Аз не останах с такова впечатление от постинга, ти що остана с такова?А и тя наистина бе права-човек като се похвали с нещо положително и веднага му наскачват отгоре.След няколко години ще разбереш,като станеш по-голям.

Търся си кучкар...


Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: Гpaдckи]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 17:42



по-добре мускул отколкото завист злоба и комплекси .....


ако беше правил секс поне един път може би нямаше да си такъв социопат и да се дразниш от глупости ама явно не си

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: феникснови [re: циkлaмин мaмин]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 17:43



100 % е така!



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: caiko]  
АвторГpaдckи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 18:19



От къде тръгнахме, накъде забихме, добре, че ти нямам проблемите!



Какво става, мамино синче, прочете ли някъде за вселената? Ако не си правил секс - ще те уредиме бе, нема се пуашиш!



Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: caiko]  
АвторГpaдckи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 18:19



От къде тръгнахме, накъде забихме, добре, че ти нямам проблемите!



Какво става, мамино синче, прочете ли някъде за вселената?
А ако не си правил секс - ще те уредиме бе, нема се пуашиш! Не е страшно...



Тема Re:Май френднови [re: caiko]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано12.05.08 18:36



зарежи ги-това очаквах и за това пуснах темата-защото знам какво ще се случи, дори с тази мисЪл направих и снимката/досега сЪм била 839474пЪти там, но сега се сетих да го направя/-остави ги да бЪлват-разсмиват ме.



Както сам каза -виж колко малко им трябва на злобилите-една снимка и две изречения.



Тема Re:Май френднови [re: *FENlKS*]  
Автор циkлaмин мaмин (.)
Публикувано12.05.08 18:40



бих формулирал заключението по друг начин .

- виж колко малко им трябва на балъците да си покажат балъщината - да сложат една снимка и две изречения под нея





Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: Гpaдckи]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 18:45



В действителност, няма физик или астроном, който да не се е питал "безкрайна ли е Вселената и къде се намира?"
А отговора се състой в най-елементарната частица, която познаваме от много години.
Неутриното е елементарна частица.Открита през 1931 г. при β разпад. Бележи се с ν.Има една втора спин () и следователно е фермион.Фермиони се наричат всички елементарни частици с полуцял спин (1/2, 3/2, 5/2,...). Например електрон, протон, неутрон, неутрино, кварк и т.н
След като е електронеутрален лептон, неутриното не участва нито в силно, нито в електромагнитно взаимодействие, а само в слабо и гравитационно.
Заради едва забележимото участие в слабото ядрено взаимодействие, неутриното преминава през материята почти незабелязано.
ще е необходима стена, дебела около една светлинна година (~1016m) и направена от олово, за да задържи половината от тях.
ето защо, самата Вселена реално няма граници, в действителност около 90% от нея е изградена от неутрино частици, които се движат свободно и безпрепятствено, без да има какво да ги спре. Именно поради тази причина самата Вселена няма граници и затова тя се разширява непрекъснато.

поне да четеш можеш нали?
а да мислиш?



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.