Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 11.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Пауза... и-нет имало и в болниците чух:((нови [re: *FENlKS*]  
АвторMoapeйн (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 06:15







Тема е де ...нови [re: *FENlKS*]  
Автор Up amp; Down (♥)
Публикувано13.05.08 08:18



... не съ жегвай тъй за жълти стинки я





Тема Re:Май френднови [re: te3is]  
Автор cardigans (Deux ex machina)
Публикувано13.05.08 09:31



феникса е толкова играч колкото файла е едър бизнесмен , тоя кенеф на снимката не може ме впечатли .Игачите не карат А класа и не пишат несвързани приказки в пробити форуми бухал



Тема Re:Май френднови [re: caiko]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано13.05.08 09:40



Не, опазил ме тоя дето е горе от това да се сдухам заради нечия почивка или бенц


Сдухвам се като чета или виждам какво представляват някой хора и как се мислят за центъра на вселената... Спецялно за форумните герой се надявам искрено да са само по форума толкова тъпи, защото ако и в живота са си такива - нормално е че все се оплакват от липсата на приятели и хорската злоба.



Тема Re: Виждаш ли какво те чаканови [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано13.05.08 09:42



Плиткоумието си можеш ли да го предаваш по кабела?





Тема Re: Е и ние така разбрахменови [re: Moapeйн]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 11:53



откакто пишеш тук.





Тема Re: А ти малЪк недораслякнови [re: The Fallen Angel]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 12:04



да не ми говориш аз каква сЪм, защото сЪвети и мнения от човек написал следните думи "Аз ще сЪм твоята кучка, само като скрЪцнеш сЪс зЪби и млЪквам" /ти знаеш на кой/-не приемам, ясно ли ти е?



Не ме оцени като френд, когато те защитавах от всички и ти обрЪщах внимание на болките /да не говорим колко пЪти сЪм те успокоявала и проявявала разбиране всеки пЪт когато се оплачеш/ -така че сега -ГОУ ФАК юРСЕЛФ и не ме занимавай повече с недоразвитата си личност и детински характер, капиш?

И преди да почнеш да изискваш от мен да бЪда идеалната-погледни себе си, защото си мноого далеч от всякакви идеали.



Тема Re: Не, не се жегвам, но не ми е ясно ...нови [re: Up amp; Down]  
Автор *FENlKS* ()
Публикувано13.05.08 12:25



какво значение има коя сЪм в реала и коя сЪм вЪв виртуала като всички тук контактувате с мен само вЪв виртуала и това няма да се промени.
Нали трябвало тук само да се забавляваме-тогава кЪде си трЪгнал да ми критикуваш виртуалният образ, а преди да ми разкритикуваш и реалният ти трябва известно време в моята компания, за да ме опознаеш/което няма начин да се случи/ и чааак тогава да правиш сЪпоставки, което пак ще е тЪпо, защото това е само виртуал и както неведнЪж сЪм казвала в твоя защита ако си спомняш всеки може да бЪде каквото си пожелае-е , аз избрах да бЪда себе си, който има проблем с това си е негова грижа-не моя.



Тема Re: А ти малЪк недораслякнови [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано13.05.08 12:41



Важното е, че ти завиждам





Тема Re: Не, не се жегвам, но не ми е ясно ...нови [re: *FENlKS*]  
Автор The Fallen Angel (shinigami)
Публикувано13.05.08 12:49



Деба, има ли някого когото да не си защитавала и после да не си го изтъквала във всяко второ мнение?


И да ти говорим право - защитават се беззащитните. С другите си просто на едно мнение или против нечие мнение - прави разликата!

И докога ще се въртиш като пиле на грил и когато ти разправяш как някой бил 165/45 и с незнам си какви комплекси и как ти завиждал и как не ставал за нищо - ти си права и явно го познаваш много добре, но когато на теб ти се каже нещо подскачаш все едно са ти одрусали крушата от към гъза дето не му пукало... Отиди на почивка някъде за повече от 2 дни и снимай шведската маса да ни приседне




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.