Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 05.06.24 
Контакти
   >> Клуб на купонджиите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re:Май френднови [re: циkлaмин мaмин]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 22:47



а дали съм малоумник а?



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема напомняш ми ...нови [re: caiko]  
Автор Up amp; Down (♥)
Публикувано12.05.08 22:48



... зъ ученическите ми години

... когато ми купиха несесер от Франция съ Патока Доналд и се хвалех у цялото даскало

... ся си викам ако си купя Бентли ... дали шъ е здравословно нъ моите години дъ се фаля ... имайки у предвид, чи мое дъ пукна от преблажение



Тема Re:Май френднови [re: Гpaдckи]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 22:50



казах ти няма смисъл да споря с тебе - ти обори цял доцент части на чиито труд бях постнал тук - просто си номер едно
и все пак щи кажа че ти ми говориш за ТЕОРИЯ а човека доказва закон ....
аре ходи да овоняваш някъде другаде



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: a иначе според теб ...нови [re: Up amp; Down]  
АвторFENlKS (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 22:51



човек като остане сирак на 17 дали свиква да получава всичко наготово?



Тема Re:Май френднови [re: caiko]  
АвторГpaдckи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 22:54



какъв закон, бе селски? По принцип всичко това дето си го говорим си е чиста теория, и далеч по-големи умове са се занимавал с тоя проблем от някой си олигофрен-доцент от БАН. Повечето неща за които писах, си ги пише в уйкипедия, както и във всяка книжка за физика и астрономия.
А Айнщайн "не е знаел" много неща, които са открити впоследствие. Например разширяването, за което говориш, е открито 50 г. след цитата, от Хъбъл, не телескопа, скопоумник, от учения. Сега ако искаш да кажеш, че тоз доцент ги оборва всичките и е съчинил някоя нова теория - ОК...



Нали беше много широкоскроен, що ми казваш да ходя другаде?



Тема Re: Прав си...нови [re: *FENlKS*]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 22:56



точно
нито човека виждат нито пътя които се изминава до имането на дрехите колите и парите
и когато човек положи толкова труд за да го има е нормално да се радва на нещо пък каквото и да било то защото иноче какъв и смисъла да си бориш за него - дори да дразниш хората с това а даже задължително да ги дразниш щото маи тва се оказва показател за доброто постижение
аз наскоро си кипух апартамент 3-ти подред и ся смятам да го снимам и да сложа снимките тука....еи така да се похв....такове бе да дразня



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: напомняш ми ...нови [re: Up amp; Down]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 22:57



даже е задължително!

Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема според мене ...нови [re: FENlKS]  
Автор Up amp; Down (♥)
Публикувано12.05.08 22:58



... т'ва нъ което се праиш тукъ не отговаря нъ онова, което имаш като потенциял нъ риъл



... или казано по друг начин ... научи се дъ се оценяваш



Тема Re:Май френднови [re: caiko]  
АвторГpaдckи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 22:59



още веднъж ти задавам елементарен въпрос, дори за олигофрен от трето помощно - възможно ли е нещо тръгнало от краен размер (дори нулев), разширяващо се с крайна скорост, да стане безкрайно след краен период от време? По-елементарно от това... заеби. И стига си отклонявал темата с разни мними доценти, щото се вижда, че едвам мислиш. Айде, чакам отговор.



Тема Re: Еххх лайф ис лайфнови [re: Гpaдckи]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано12.05.08 23:00



на кое да имаме
успокои тия ръчички че зе нещо да не ти се разбира писмото



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.