Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 21.06.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Как ни го начуква БТК-то!нови [re: uuuu]  
Автор lzverga (непознат )
Публикувано20.02.01 21:54



abe pi4... ti si bil mnogo smotan chekijia be. moze ot 100 godini da imash PC ama si mnogo nazad s materiala. opravi si vindovsa purvo, kubi si kachestven modem i togava mi se obiasniavai tuka. i internet si kupi ot seriozen dostavchik a ne ot BOL naprimer i tem podobni imitacii.



_________________________________
Каквото и да ти говорят, знай че става дума за пари!


Тема Re: Как ни го начуква БТК-то!нови [re: lzverga]  
Авторuuuu (Нерегистриран)
Публикувано20.02.01 22:16



Абе тъпанар. Имам 2 Уиндоса и два модема на моето РС в момента. Мобиком слаб доставчик ли ти се струва? Ти първо си оправи кирилицата и после ме поучавай.



Тема Re: Как ни го начуква БТК-то!нови [re: uuuu]  
АвторAlabala (Нерегистриран)
Публикувано21.02.01 14:30



osnovniq problem e v tova, che liniite sa skapani....osobeno analogovite...az v kushti sum na analogova i ponqkoga poludqvam....no tova nqma nishto obshto sus vsichkite vuobrazaemi dalaveri, koito vie opisvate tuk....prosto problema e kompleksen...trqbva da se podmeni oborudvaneto....koeto struva dosta skupo.......btw, tova se otnasq i za hardware na nashite PC-ta......ne bi mogul chovek da ochakva kachestvo ot modem, koito struva <$20...a bas durza, che 80% ot horata s komputri sa s takiva modemi. No, v kraq na kraishtata, az smqtam, che osobeno ako si na analogov telefon, trqbva naistina dosta da se ozorish ta s internet da napravish smetka 50-60 lv. az naprimer, ne sum se kachval nad 25 lv, a povqrvaite, dosta chesto mi se dropva vruzkata...pri tova polozenie sum sklonen da go preglutna.......za sravnenie vzemete naprimer tova koeto plashtate za mobilnite si telefoni i za tova, koeto poluchavate sreshtu tova koeto plashtate.....tam teslata e mnogo po-golqma otkolkoto s BTC.....dosta po-golqma......



Тема Re: Как ни го начуква БТК-то!нови [re: uuuu]  
Автор dracula_net (непознат )
Публикувано22.02.01 23:03



Dokato BTK e monopol niamamme drug izbor osven ako imame malko povechko parichki za naeta linia.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.