Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 14.05.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Кой ще е първият корумпиран?нови [re: Pyмянa]  
Автор Slushatel (непознат )
Публикувано20.02.01 05:01



Да приемем, че ни назначат?Нас - способните, образованите и с общата култура! Ние няма ли да се корумпираме? Аз мисля, че ЩЕ!



Тема Re: Аз искам да съм първи, аз, аз, азнови [re: ASSASSlN]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано21.02.01 18:23



и аз, и аз ама много искам някоъ да ме корумпира
приемам подкупи всякъкви
не съм алчен



Тема Re: Кой ще е първият корумпиран?нови [re: Slushatel]  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано22.02.01 00:38



първо - ако наистина всички ние "ЩЕ" то тогава спукана е работата на България и вечно ще си останем в това положение, защото излиза, че всички "НИЕ" заедно пет пари не струваме
второ - говори само за себе си, приятелче
трето - чест ти прави, че поне си честен



Тема Re: ЗА ФЮТнови [re: фют]  
АвторFjut (Нерегистриран)
Публикувано22.02.01 19:44



Сори, ако съм ти "откраднал" ника... По принцип го карам на латиница - Fjut...



Тема Re: Кой ще е първият корумпиран?нови [re: Toдop]  
Автор kiko64 (непознат )
Публикувано23.02.01 03:11



Май всичко зависи от Вярата . Човек без вяра е способен на всякакви мерзости. Познавам няколко искренно религиозни хора които никого не биха излъгали , окрали , изнасилили или убили.Такива трябва да ни управляват.То и затова по време на служба в църква на голям религиозен празник е претъпкано с политици.Внушават ни че те са точните хора на точното място.
Жалко , че колкото по-духовно извисен(т.е.религиозен)става човек,толкова по-далече бяга от политиката. Такъв човек е старателно оплют и уличен в сектантство.



Тема Re: Кой ще е първият корумпиран?нови [re: kakata]  
Автор ani_to (добродушко)
Публикувано06.03.01 12:08



Другарко Каката, а на тебе колко ти е коефициентът на интелигентност, та си тръгнала да мериш на другите хора. Имаш ли си лиценз за това занимание?



Тема Re: Кой ще е първият корумпиран?нови [re: kakata]  
АвторЧecтeн (Нерегистриран)
Публикувано06.03.01 12:32



Како, личи си, че когато трябва да напишеш повече от едно изречение започваш да се хвалиш или да намекваш за простотията на другите. Комплексарщината и ограничеността ти си личат.
Колкото по темата ти смятам , че сама си даде отговор на риторичния въпрос. Ако става дума за морална категория като признание за извършени престъпления или грехове тук вече няма значение професията на човека , а ценностната му система.
Темата за корупцията е много сериозна и за мен лично поставянето и по този лигав начин няма да ни донесе нищо ново. Замислям се ,да опитам аз да поставя тема за дискусия, да не си помислите ,че съм поредния критикар без лична позиция.
От мен толкова! Како не се сърди, а първо мисли!





Тема Re: Кой ще е първият корумпиран?нови [re: ani_to]  
Автор kakata (еее, там някоя)
Публикувано07.03.01 00:12



За митничарите не се изисква кой знае каква квалификация за да им ги измериш общата култура.
А за моя IQ - от скромност премълчавам..




Тема Re: Кой ще е първият корумпиран?нови [re: Чecтeн]  
Автор kakata (еее, там някоя)
Публикувано07.03.01 00:15



Постави честно нова честна тема и ние честно ще ти отговорим.



Тема Re: Кой ще е първият корумпиран?нови [re: kakata]  
Авторboris (Нерегистриран)
Публикувано07.03.01 09:58



ne ste sami. az s&M nov. nie ne sme malko. 6 miliona precakani. 6te poiskame smetka nqkoga i nqkade. istoriqta ne pro6tava na nikoj. s uavajenie. Boris




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.