Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 01.05.24 
Горещи теми
   >> Корупция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Митничари летище София-корумпиранинови  
Авторaнтиkopyпция (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 07:45



Страшно е за България с такива корумпирани служители!



Тема Re: Митничари летище София-корумпиранинови [re: aнтиkopyпция]  
АвторOЧУДEH (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 13:48



АМИ ТИ ПЪК КЪДЕ ВИДЯ НЕКОРУМПИРАНИ СЛУЖИТЕЛИ-ТАКИВА ТРЯБВА ДА ГИ ТЪРСИШ МЕЖДУ ТИЯ СЪСЗАПЛАТИ ДО 400 ЛЕВА МАКСИМУМ.ОТ ТАМ НАГОРЕ С ПЕТРОМАКС ДА СВЕТИШ-ПАК НЯМА ДА НАМЕРИШ.........





Тема Re: Митничари летище София-корумпиранинови [re: aнтиkopyпция]  
Автордoлopec (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 16:49



е,това е много общо !да не са капепейци или росаджии - кажи нещо по-точно,
а само така - страшно е ,ама кое ?





Тема Re: Митничари летище София-корумпиранинови [re: дoлopec]  
Авторлeтищe Coфия (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 08:15



Страшно е за БГ с такива подкупни митничари.Всеки може да влезе или да внесе нещо си само да си плати.



Тема Re: Митничари летище София-корумпиранинови [re: aнтиkopyпция]  
АвторMAPЧEЛЛA (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 00:18



Дано прибраните получат заслуженото, но се съмнявам.Ще се окаже,че няма достатъчно доказателства или нещо подобно.Но, защо вниманието е насочено само и единствено към тях - тези мутри-митничари наистина трябва да бъдат наказани сериозно. Но, в Митниците има доста ИСМЕТ.Често ходих там и имам богата информация. Например - защо журналистите не подхванат темата - СЕСТРАТА НА СЛАВЧО ХРИСТОВ - ОТ КОГА ТАЗИ ДАМА РАБОТИ ТАМ, ПО КОЛКО РАБОТИ, ЗАЩО ВСЯКО ЛЯТО Е БОЛНИЧНИ И Е НА МОРЕТО И СЕ ГРИЖИ ЗА ХОТЕЛА НА БАТКО, ЗАЩО ПРИ ТОЛКОВА ИЗДЪНКИ И НАКАЗАНИ ТЯ ВСЕ Е ВОДА НЕНАПИТА - информация имам и от нейни колеги, които определано я недолюбват, по простата причина "коя съм аз".Имах следния случай - стоя си и чакам ред на гише в Горубляне и въпросната дама пристига на работа малко след 10 сутринта и започва да обяснява на колегите си,че е ходила по банки да оправя на БАТКО нещата, че той е в чужбина. Е, как да обичат такъв човек, постоянно парадиращ със сътояние...и с БАТКО. ДО ЗАПЛАТАТА ОТ 300 ЛВ ЛИ ОПРЯ ТАЗИ ДАМА ...ГРОЗНО... НАГЛО... ДУМИ НЕ ДОСТИГАТ....



Тема Re: Митничари летище София-корумпиранинови [re: MAPЧEЛЛA]  
Автор$$$$$$ (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:56



kakto vijdam mnogo ste naqsno s ne6tata vsi4ko e za pariiiii,vinoven ili ne vseki iska pari za da te ostavqt na mira



Тема Re: Митничари летище София-корумпиранинови [re: aнтиkopyпция]  
Автор ab12345 (новак)
Публикувано09.07.07 12:03



Скоро видях един такъв, бяхме служили заедно в казармата, очите му шарят, охранен, гузен, не може да си намери място ...

Жалка работа!



Тема Re: Митничари летище София-корумпиранинови [re: ab12345]  
Авторmedi (Нерегистриран)
Публикувано12.10.08 09:43



Тези там ебати идиотите - влизаш в салона и никаде не виждаш кое гише за какво е. Заставаш на една опашка и чакаш два часа. като ти дойде реда се оказва, че си физическо лице и че трябва да чакаш на друго гише. Айде пак два часа. Като ти дойде редът служителката те гледа като извънземна и чака. Понеже и на мен ми беше за първи път и не знаех какво да и дам и й подадох всичко. Тя ми се изрепчи, че нямам копие на личната си карта и ме върна макар че ксероксът беше до нея. Направих си копие и чаках пак сума ти време. Когато за пореден път ми дойде реда оная тъпа овца ме попита какво имам за получаване. Обясних й, че съм спечелил от Ибей един телефон. Тя ме попита за марката и аз й обясних - Samsung Omnia - който по външен вид донякъде прилича на iPhone. Тя ми каза, че сумата е била нереално ниска и каза че иска "експертна оценка" и ме изпрати в един кабинет. Там имаше други митнически овце. Едната ме прие с 300 зора. Врътна няколко телефона и ми каза, че иска доказателство, че съм купил телефона на тази цена, защото на пазара били два пъти по скъпи бла-бла. Обясних й, че телефонът все пак е ползван - защо ми трябваше изобщо да го казвам.... Тя каза, че стоката трябва да бъде проверена от митничар. И понеже тя се намираше във FEDEX трябваше да отида в склада им, където постоянно е присъствал митничар. Там отворихме пакета и наистина кутията беше отваряна - стикерът беше разкъсан, но телефонът беше много запазен - почти като нов. Но оня ми ти митничар като се намуси - бил съм накарал изпращатча нарочно да скъса стикерите и дотам. Опитвах се да му обясня как стоят нещата, че много често в интернет пускат такива търгове, но оня само подигравателно се подхилкваше и клатеше глава и повтаряше че такива ги е чувал често, че това е било опит за измама и т.н. ЕЙ ПОВЯРВАЙТЕ ХОРА ТУК В БЪЛГАРИЯ И НАЙ-УРАВНОВЕСЕНИЯ ЧОВЕК ОТ ТИБЕТ МОЖЕ ДА ИЗЛЕЗЕ ОТ РЕЛСИ. НАПРАВО МИ ИДЕШЕ ДА СИ ТЕГЛЯ КУРШУМА. ОЩЕ ПОВЕЧЕ ТОЙ МИ СЕ ИЗРЕПЧИ, ЧЕ ЩЕ БЪДА ПОДВЕДЕН ПОД СЪДЕБНА ОТГОВОРНОСТ ЗА ОПИТ ЗА ИЗМАМА - СМЯТАЙТЕ. Направо ми се очерни целия свят. Извиках го настрана и го попитах КОЛКО? Той посочи 10 пръста. Дадох му 10 лева и ...... станахме първи "приятели", били сме комшии в Красна Поляна и т.н. Та с това долу горе ми приключиха мъките.
Като за финал Ви съветвам, НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ОТ ИНТЕРНЕТ - ЩЕ ВИ СЕ ИЗКРИВИ ПРЕДСТАВАТА ЗА СВЕТА.



Тема Re: Митничари летище София-корумпиранинови [re: medi]  
Автор delvecio (непознат )
Публикувано25.10.08 16:12



еее, то митничари-некурумширани рядко се срещат!





Тема Re: Митничари летище София-корумпирани [re: aнтиkopyпция]  
Автор3aпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано22.11.08 16:46



А знаете ли кои са митничарите на Аерогара София - все нахранени хора - сестрата на Славчо Христов - Олимп- така наречената МАЦА, близък-казват в кумува връзка с Милен Велчев - Манченко - шеф на Аерогара София, дъщери и синове на тоз и онзи....е как да не са корумпирани...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.