Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 28.05.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОМОЩ БРОКЕР МЕ ИЗНУДВА И ЗАПЛАШВАнови  
АвторZlP (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 11:55



ВНИМАВАЙТЕ АКО КУПУВАТЕ ИМОТ РЕШИХ ДА КУПЯ ИМОТ В ЕЛЕНСКИЯ БАЛКАН И ПУСНАХ ОБЯВА НА ОБЯВАТА СЕ ОТЗОВАХА МНОГО 4АСТНИ ЛИЦА И АГЕНЦИИ ЕДНА ОТ АГЕНЦИИТЕ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ КОЯТО МИ СЕ ОБАДИ БЕ ''СИМЕОНОВ-ЕООД'' ОТ ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО УЛИЦА ВЪЗРОЖДЕНСКА 2А СОБСТВЕНИКА НА АГЕНЦИЯТА СЕ ОБАДИ И МИ ПРЕДЛОЖИ ИМОТИ В ЕЛЕНСКИЯ БАЛКАН КАЗАХ МУ 4Е ЩЕ ПОМИСЛЯ И ЩЕ МУ СЕ ОБАДЯ НО ТОИ НЕ СПРЯ ДА МИ ЗВАНИ И ДА МИ ПРЕДЛАГА РАЗНИ СКЪПИ ИМОТИ А АЗ БЯХ ПИСАЛА В ОБЯВАТА ДО 15 000Е ТОЙ МИ ПРЕДЛАГАШЕ КЪЩА ЗА 50000ЛВ КАЗАХ МУ 4Е НЯМАМ ТАКАВА ВЪЗМОЩНОСТ И 4Е СМЯТАМ ДА ПОСЕТЯ ЕЛЕНА И ДА РАЗГЛЕДАМ ПРЕДЛАГАНИТЕ ОФЕРТИ ТЪЙ КАТО ИМАХ ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ОТ ДРУГИ МЕСТА И4Е ЩЕ МУ ЗВЪНА ПРЕДИ ДА ТРЪГНА НО ПОРАДИ ЗДРАВОСЛОВНИ ПРИ4ИНИ НЕ УСПЯХ ДА ПЪТУВАМ ТОГАВА ЗАПО4НА ИСТИНСКИ КОШМАР ПЪРВО МИ ПРАТИ НА ИМЕЙЛА ЕДНО ПИСМО В КОЕТО ТВЪРДЕШЕ 4Е МУ ДЪЛЖА 300ЛЕВА ЕТО ПИСМОТО МУ. На вниманието на Харизанова !
Г-жа Харизанова , пишем ви от Агенция за недвижими имоти " Сименов" - ЕООД- гр.Велико Търново.Във връзка с проведените тел. разговори с вас през последните дни , ние направихме предостатъчно и много разходи, докато уточним имота и подготовката на съответните документи за продажба- такси, нотариуси ,удостоверения, тежести, който вие търсихте до цена благоприятна за вас и разходите за всичко това от 11.12. до 13.12. т.г. вкл. се равняват на около 300 лева за три дни / имайте впред вид , че освен нас ,проводохме редица телефонни разговори , бяхме ангажирали собствениците на имоти да дойдат на място, макар , че те живеят в други населени места , собствениците на имотите си оставиха работата и всички други ангажименти , за да дойдат и да се осъществи продажбата /, ако държите , че сте възпитани хора се обадете на посочените телефони, които вие знаете и помните добре.В противен случай ще търсим друг начин за компенсация спрямо Вас , тъй като постъпихте нелоялно, можехте поне да се обадите предварително.

ТТОВА БЕШЕ ПИСМОТО МУ СЛЕД КОЕТО ЗАПО4НА ДА ЗВАНИ ИДА МЕ ЗАПЛАШВА 4Е ЩЕ ПРАТИ ХОРА ДА МЕ ЗАВЛЕКАТ ДО ВЕЛИКО ТЪРНОВО ДА МУ ДАМ ПАРИТЕ КОЙТО СМЯТА 4Е МУ ДЪЛЖА МАКАР 4Е НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ НИКОГА ОСВЕН РАЗГОВОРИТЕ ПО ТЕЛЕФОНА КАТО ЕДИНСТВЕНО ТОЙ МИ ЗВЪНЕШЕ ОБЪРНАХ СЕ КЪМ АДВОКАТА СИ И ТОЙ МЕ ПОСЪВЕТВА ДА ГО СЪДЯ ВИЕ КАКВО ЩЕ МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ НЕКА НЯКОЙ АКО ЗНАЕ ТЕЛЕФОНИ НА КОЙТО МОГА ДА ПОДАМ ОПЛАКВАНЕ ОТ ТАЗИ НЕКОРЕКТНА АГЕНЦИЯ ДА МИ ПИШЕ



Тема Re: ПОМОЩ БРОКЕР МЕ ИЗНУДВА И ЗАПЛАШВА [re: ZlP]  
Авторabcde (Нерегистриран)
Публикувано24.12.07 14:26



Направи си разпечатки на телефонните разговори с агенцият и ги прекрепи към жалба подадена в Полицията, като изискаш входящ номер, дата и печат. Същата се завежда в книга. Питай за срока в който трабва да ти отговорят. Това всичко може и да ти помогне ако не си подписвал нищо с тях. Не е лошо да уведомиш и агенцията и може да спрат да те тормозят. Ако си мълчиш си загубен. Ще им дадеш 300 лева а после ще искат още и докато могат да вземат от тебе. Адвоката ти ще ти вземе 300 лева а може и повече и ще те оправи, защо да ги даваш на агенцията а ми не на него, така мислят те и той иска да кара хубава кола а пък ти се оправяй.



Тема Божееенови [re: ZlP]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 21:14



Чак не мога да повярвам на написаното !!! Честно ! Ще взема да опитам през тази агенция някоя сделчица да направя, ей така - за проба. И мечтата ми е да получа такова писъмце



Въобще няма да чакам да идва до Русе !!! Любезно ще информирам тиквата, че му нося паричките. Точно с 4 приятели ще му натроша муцуната селяндурска така, че до края на живота си да не смее да се покаже !



Тема Re: ПОМОЩ БРОКЕР МЕ ИЗНУДВА И ЗАПЛАШВАнови [re: ZlP]  
Автор mihdolniq (непознат )
Публикувано31.01.08 18:44



ХАХАХАХАХХААААААА!

Какво се напичаш тея нямат право да ти кажат нищо. Отговори им че си съгласна всичко да се уреди по съдебен път и толкова.




http://kzp.bg/modules.php?name=News&file=categories&op=newindex&catid=5

Ама тва си е престъпление. звънни в мвр после в господари не ефира и им кажи, че мвр не са ти обърнали внимание(което ще се случи) и се страхуваш за живота си!!!

Редактирано от mihdolniq на 31.01.08 18:47.



Тема Re: ПОМОЩ БРОКЕР МЕ ИЗНУДВА И ЗАПЛАШВАнови [re: mihdolniq]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 17:03



изобщо не им се връзвай на тези от агенцията,не си ги карал да ти търсят имот,нали?



Тема Re: ПОМОЩ БРОКЕР МЕ ИЗНУДВА И ЗАПЛАШВАнови [re: ZlP]  
АвторHeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 18:15



Аз работя в Агенция за недвижими имоти- били сме лъгани и от продавачи и от купувачи / дори при сключени договори с тях, пък ако ще съдим след това - забрави ???? / , не обиждайте колегите .Това, че са казали нещо конкретно - без да заобикалят , ама това си е направо геройство в днешно време. Доколкото разбрах тая госпожа е имала някаква уговорка/ по телефона и друг начин / с Агенцията за закупуване на имот , Агенцията е подготвила всичко и тя не е спазила уговорката.Нормално е хората да си търсят правата.Днес звънях на няколко колеги по телефона и те имат същите проблеми,напр. питах ги за конкретни тяхни обяви и те самите също оставаха изненадани след като провериха и разбраха, че имотите, които рекламират - са вече продадени- без тяхното знание.За съжаление в тоя бизнес- няма правила , действат законите на джунглата и всеки трябва да се брани по някакъв начин , за да оцелее.Щом тая госпожа плюе Агенцията, то поне да има доблестта и тя се представи -име , адрес, телефон - да излезе от своята аномност .Така процесът ще е двустранен.Защо публикува писма в Интернет , които са пратени до нея -лично и след това ги " пуска" в публичното пространството -без знанието на другата страна.Щом често се консултирате с адвокати , значи имате и с други хора подобни проблеми и това не вие е за първи път/ може пък така да се забавлявате по някакъв начин или да печелите пари /??? Все пак от писаното се вижда,че сте разиграли по някакъв начин тези хора , тук пише, че те са подговили всички документи, такси , да не говорим за труда и губенето на време, които са изхабили напразно за Вас.Затова преди всяка поръчка -независимо дали става въпрос за продавач или купувач- те трябва да си плащат някаква сума към Агенцията .Вижте напр. личните лекари- няма значение- дали си здравноосигурен или не- плащаш -първо потр. такса/ да някои са освободени от нея/ , но на мен ми се наложи да посетя лекар - за двамата платих -4,40 лв.- такса, отново такса за лабораторията, за ренген , на другият ден- пак при лекаря- такса, той ме прати на специалест- такса -само за такси - платихме 20 лева , а сме здравноосигурени.Посетихме стоматолог- общо платих за себе си 50 лева+ безплатните услуги по каса .така, че когато реално нещо се плаща, то тогава се оценява .За децата- да не говорим- колко пари искат в училище- за това, онова - навсякъде където и да отидем- се плаща- това е.



Тема Re: ПОМОЩ БРОКЕР МЕ ИЗНУДВА И ЗАПЛАШВА [re: ZlP]  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 18:29



В този случай - остава и аз да напиша- "ПОМОЩ, ПОМОЩ ИЗНУДВА МЕ ЛЕКАР " , " ПОМОЩ - / или напр. продавач, купувач , шивач, фризьор , автомонтьор ******/ " и т.н.Давайте да ги съдим всичките - така ще създадем работа на адвокатите и те са хора и те трябва да живеят, така ,че ако имате излишни пари, излишно време или искате да се забавлявате, защото вие е скучно- давайте- смело- напред !!!



Тема Re: ПОМОЩ БРОКЕР МЕ ИЗНУДВА И ЗАПЛАШВА [re: ZlP]  
АвторMилeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 19:01



Има една друга Агенция в В.търново- ако и разгледате сайта- ще припаднете -"голяма работа" и какво гледам- моят личен имот , който аз продавам го продават-даже с по- ниска цена ,от тази която аз съм обявила.Веобще не ги знам кои са и въобще не съм говорила с тях .Звъннах по телефона- някакъв , който въобще не може да говари правилно бълг.език- каза, че ще прави и ще ми обади.Ако се след това- каза- " Имота сме го продали , ако може да ви помегнем с друго ?" Егати лъжеца- да рекламира моят имот и след това да има наглостта да ми казва, че го е продал ......и то моят личен ,собствен имот ..без мое знание.За това пишете и за това говорете.Като прочетете такива фалшиви оферти.Пише тоя/ или тези , че продават над 2 000 апартамента в цялата страна- егати лъжеца.То големите фирми във София- като"Валер" ,"Явлена" ,Ремакс"и още много други ,които отдавна са на пазара- и са истински професионалисти -нямат толкова оферти.Представяте ли си над 2 000 апартамента+ още 500 други -къщи, хотели, парцели .Тези имат ли напредстава за какво става въпрос ? Повече от 99,99 % от офертите в тоя сайт са нереални и заблуждат хората.Ето за това пишете и се оплаквайте ! Аз на кого да се оплача , че някои си рекламират моят имот - без мое знание, разрешение ,кажете ми ...Какъв е смисълът да го съдя и да го заплашвам с адвокати , щом тези нямат съвест и са нагли лъжци .От това нищо няма спечеля !!!За съжаление всеки може да рекламира всичко в Интернет- просто няма законови ограничения за това !!!





Тема Re: ПОМОЩ БРОКЕР МЕ ИЗНУДВА И ЗАПЛАШВА [re: ZlP]  
Авторбeceн (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 11:22



шокирана съм от мнението на господин или госпожа неизвестен едва ли не да ги оплачеш горките брокери нестига че взимат тлъста комисьона и от продавачи и от куповачи ами вече искат и пари за оглед и без дори да са видели клиента пак искат парички абе егати и мошениците вчера имаше даже статия по тоя въпрос как лъжат чужденците с имотите в Банско



Тема Re: ПОМОЩ БРОКЕР МЕ ИЗНУДВА И ЗАПЛАШВА [re: бeceн]  
Авторнeизвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 12:35



Драги, не можеш да пишеш правилно на бълг.език- не се пише " куповач" , това го пише един неграмотник, които вече го знаем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.