Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 22.06.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Оскар за централна роля.нови  
АвторKoбpaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 05:46



Реален филм - централна роля моята невзрачна личност,фон реален цяла България шпиомски център на света.
Започна се от посолството на щатите, как мислите американците да не са глупаци.Жандрамерията знае -взеха му данните от охраната./имам тема/
децата ми също са проверени от ФБР /имам теми/,синът ми и Биляна също ,сестра и от Дъпница също -участват в лотарията с зелени карти за щатите тази година.Тони платен сайт сестраму го пусна от нейния емаил,на Биляна от Дупница.Моят ком. бе обсебен буквално от ..цял свят...от китай 1 милион ..офертите ми къде отидоха.аз от мое име нищо не съм или с никой не съм се споразумявала..Кои господа и БЕЗПЛАТНА ЕКСПОЛОТАЦИЯ и информация,бях и в френското посолство....2005 год.
Чрез Галя и прочие и РУСНАЦИТЕ...да не говоря за немците.
Е генерали как се подиграхте с Генералския ми чин...БГ разузнаване и прочие...ТУРСЕХ ВРЪЗКА С ВСИЧКИ ЗА ДА СЕ ЛЕГИТИМИРАМ!
ЗАЩО НЕ МЕ ПРИЕХТЕ,а се възползвахте за ваши облаги уморих се да изброявам..ОТКРАДНАТ ПТИСВОЕН ПРОЕКТ ПРИ ТОВА БЕЗПЛАТНО!
Всички посолства в България го знаят не само за вече ИЗПАПАНИТЕ ОТ ВАС 5 милярда евро и останаха от взаимопомагателната ЕС банка за БГ само 7 милярда.
Наистина ПОЗОР на дипломирани официоз ПРЕСТЪПНИЦИ БГ УПРАВЛЯВАЩИ БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ОТ НИВО!

Биете БГ управници по сюжета на филма онзи сега който ще се снима американска продукция в Бояна подготовка -10 дка изрязана унищожена гора затова си траете,ВИЕ ЦЯЛА БГ унищожихте барабар с 5 милярда и се стискате излишъка обявен а онзи излизащ на 20 милярда евро НЕОБЯВЕНИЯТ ИЗЛИШЪК! Затова не ви пука да приемате СМЕШНО НЕКАДЪРНИ БЮЖЕТИ!
Сега ве4е не само ЕС но и АМЕРИКАНЦИТЕ ГО ЗНАЯТ ЧЕ И ТЯХ КРАДЕТЕ е безплатния портал..личните ни данни там те се довериха нам и АУТ ГОСПОДА!
Българите не са ПРЕДАТЕЛИ!



Тема Re: Оскар за централна роля.нови [re: Koбpaтa]  
АвторMинaвaмe нa eвpo oт ДEKEMBPИ (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 05:58



Ето я ПРИЧИНАТА КРАДЦИ ИМАМТ ПАРИ ние ПРОЕКТ нали клуб40-50 и ЕКИПА в клубовете на ДИРА ръковорени от мен ..ДИРА го поемам аз за да сложим всичко в ред нали и той трябваше да се ИЗМИЕ нали е независим интернет доставчик.СЕГА такси всеки за да е легален законен бизнес интернет има ерархия -имам проект 2006 год.прочетохте го ,запознахте се и го ..приватизираха КОЙ?Аз знам вие знаете американците знаят,Ес знае,Руснаците зная само май официалната инфо не знае


следва изобличаващи доказателства,моля да се включат по съвес и самоопределящи се,добре дошли в екипа ни



Тема Re: Оскар за централна роля.нови [re: Mинaвaмe нa eвpo oт ]  
Авторинж.Янeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 06:05



България е на кръстопът,пътища за целия свят и ЦЕНТЪР НА ШПИОНАЖ!
ИНТЕРПОЛ * ПРИБОИ* Янева бе за това създаден от професионалисти ЛОЯЛНИ към Бългатия и света,открити към всички лоялни и чесни със знанието на колегите не само от ИНТЕРПОЛ но и с силите за сигорност от станите близък,среден,далечен изток,афганистан,Египет,Русия,германия,Англия,щатите...и пр. Ватикана.



Тема Re: Оскар за централна роля.нови [re: инж.Янeвa]  
Авторp.p. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 06:18



Personalna LI4NA OTGOWORNOST I IME na ЛИЦЕ zad koeto stoi INTERPOL BG eto towa e rabote]ata makro ikonomi`eska ramka.
Ina4е размиване и ТЕРОРИОЗЪМ както е модерното сега.
И така БГ е центъра на кухнята и промишлен и военен, и партиен и ИНТЕЛЕКТ ШПИОНАЖ!
Ето защо ние БГ разузнавачите и всчкакви професии СЪСДАДОХМЕ ИНТЕРПОЛ *ПРИБОИ* Янева зад моето име приятели аз гарантирам за вас поемам отговорност като и жена и майка, щом няма=е достоен БГ ГЕНЕРАЛ.
Всеки САМ ТРЯБВА ДА СЕ САМОДОКАЗВА и без интриги , лоялност не ме интересуват ДОСИЕТА МИНАЛИ


Привет и приятен ден,рано ставам



Тема Re: Оскар за централна роля.нови [re: p.p.]  
АвторYaneva (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 07:35



Yahoo! Privacy

...
Ах този БГ ГЕН..САМОДОКАЗВАЩ се и ИЗДЪРЖЛИВ....та и емоционален хормон изолираха...за да станем стадо овце...ама трябва една която да го води при наводнението за да спаси стадото е, както в пасента пеещ я Маршалов Борис..продадена ..ПРЕДАДОХТЕ МЕ мен вашата овца,унизително МЪЖЕ ГЕНЕРАЛИ само да се нмадувате за МЪЖ НА ГОДИНАТА!
ДОБЛЕСТ И СМЕЛОСТ МА МЪЖ/Е и то какви мъже само се кипрят и умрат да ги показват и изтъкват по телевизии БГ и филм за ОСКАР за подържаща роля.

Мъже,жени,инвалиди,деца с майки и колички на инвалидни колички,целия бул. Гопоце Делчев /каква ирония / на фона на боклука -лятото 2006 г. рано сутрин /имам теми /..мъже и жени сред тях с хронометри и мобилни снимки...
в хоризонтален план - вертикалите ПОЛУЧАВАТ ХОНОРАРИ за това.
Знам и вие също когато Хитлер се самоубива т.е. намират трупа му негови хора отсичат палеца от долен и горен крайник...клониране..
Военна Болница така ли обработвате БГ ГЕН т.е. така ли го ВЪЗПРОИЗВЕЖДАТЕ???
Имам теми преди година две за болниците -писах там че бъдещето на медицината е не класическата т.е. козметичната..а молекулярната биология т.е. КЛИНИЧНАТА...затова ли онзи от синемак Бремен и там в Уни Бремен на бала,после на площата бремен с чантата -беше същият който ме дави в Красна поляна при наводнението -снимката/и с чантите с апаратури -биопараметри електро магнитно поле под или с голямо/нмиско т.е. високо налягане,ония от 166 телефон го знаеха..прошлушайте тел. знаеха го и 6 РУС и $ също -когато поисках помощ- препоръчаха лекар уши нос и гърло -КАМЕРА -
разбирате нали....до колко издържливи параметри за научни цели и професорски титли на чуж гръб без разрешение...
Темата ми продължаваше за мечтата ми за болница в Радомир - клиника за молекулярната медицина на ниво клетка
КОЙ Я ОТКРАДНА ГОСПОДА???
Нещо пове4е изпитва или проведе опити за ТЕМАТА си на живо БЕЗПЛАТНО?
Биляна е микробиологична и промишлена лаборант -за храните -средното й. Тони сина ми е материали..знаете и тя е негова колежка..искам да отидат и на вън като моето момиче...да специализират и да се отракат и подобен проект в Радомир...обхващаш западана БГ...такива центрове...тяхни колеги по различни специалности...ЕТО РАБОТЕРЩА МАКРО РАМКА!



Тема Re: Оскар за централна роля.нови [re: Yaneva]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 08:12



Господин Румен Петлов & военна -ПРАВИТЕЛСТВЕНА /там работеше като главна сестра моя братовчетка т.е. жена на първи братов4ет по майчина линия т.е. от рода ЧОРАПИНОВИ -майката ма моята майка е от този род -Калугерски чифлик Поцърненци имоти 130 дка отнети, м/удругото имам от Прибой имоти в БЛАТОТО -без никакво разрешение 18 год. ве4е ги експлотират Мелинвест

/ БОЛНИЦИ -Вера има яйцеклетка донор и запазен кичур от косата на Бобъра ..бебето и е в кърпа вързано заслужава го ща го направите по...изключение и то БЕЗПЛАТНО!!
Казвам го АЗ КОБРАТА!



Тема Re: Оскар за централна роля.нови [re: п.п.]  
Авторп.п. имaм имoти пo мaйчинa лин (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 08:19



Имам имоти и в село Николаево Радомирско,в Борнарево...там НИКУЛЕН КЛАДЕНЕЦ

о, там непременно и мама Лили т.е. моята държеше декари ОРЕХОВА ГОРА!
п.п. моя първа братов4етка т.е. жена на мой братов4ет по бащина линия химик работел в БАН,е доцент в медицинският УНИ Стара Загора -специален докторат "Защита на населението при бедствия и аварии" д-р Велелина Попзахариева по баща по мъж Любенова....има още ....мои първи братов4еди които от другата страна са първи братов4еди с Генерал Бонев &...и още и още...



Тема Re: Оскар за централна роля.нови [re: Mинaвaмe нa eвpo oт ]  
АвторKOHTPOЛ BЪHШEH! (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 08:31



п.п. официоз бави защото КРАДЕНЕТО ще цъфне и при преговори и глупости за кирилицата само разтакава за да ЗАМАЖЕ И изготвят ДОКТРИНАТА за да омаловажат ЦЕЛТА за злеупотребата с "доверието" на МВФ ония знаят и достатъчно станаха БОГАТИ на наша сметка а,уж ни контролират.Тях кой ги контролира???
ВЕДНАГА МИНАВАМЕ НА ЕВРО ИМАМЕ ГОТОВНОСТ!
През лятото,официоза знае,предупредих всички и банки и..до дребния търговец сметките им в ЕВРО,за проверка в Дойч Банк,и само бг.валута за всекидневен обород


и така плъховете измислиха...ПРОБЛЕМА Кирилицата...има клауза когото се приеме ве4е конституцията и то само на монетите...ама хитрата сврака & Грънчарова & кметоиве &..МВФ /искат ви обяснение,знаят вашите сметкои -сега се защитавайте с тези СПРАВКИ фалшиви нагласени от БГ ЕКСПЕРТИТЕ....със сметките от гуляи не само Вератонско яхтенски...когото се запознах в оня сайт за запознанство т.е. САНТОРИНИ 04 ..м/у другото е международно американско бг.../ имаше един моряк,бързаше да пътува с кораба е поисках му да ми купи ЯХТА ама нещо се загуби беше от Варна...
И така ДЕМАРАЖ ЗА ЕВРОТО т.е. от декември!!!



Тема Re: Оскар за централна роля.нови [re: п.п. имaм имoти пo м]  
АвторBили Жили (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 08:37



п.п.странна работа ..след посещение специализация -РАК на дебелото черво???е,оперира се д-р Веселина Попзахариева ДОЦЕНТ и слава на господ е жива и здрава,неините дъщери;едната инж. телекомуникации в БТК работи,другата учителка в у-ща Максим Горки /35/ там в Красно село ул Дойран....да изброявам ли още...ГОСПОДА Генерали в кавички.



Тема Re: Оскар за централна роля.нови [re: Bили Жили]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 09:10




Винаги около мен,моето семейство и род сме заобиколени от необикновени човецчета
ЕТО пример:
Ваня работила в МВФ е осонена личност не само физически,ами черви се с едно червило,мани_мани една уста изобщо не се поглежда в огледало,черна буйна коса и май апетитно дебела...и за да отидела преди да работи /социология/ е защитила доктората си по програма т.е. ето и интервюто как протекло;
описах и вида а,вътре само кандидати с връзки и за самочувствие една водчица глътнала за смелост и така с английско БЕБЕШКО ниво о тачно така и казал американеца -нисичък на ръст но бил заинтригуван от знанията й т.е. логичните й разсъждения...
въпрос последен и задали,ето го;
Каква литература и в КОЯ БИБЛИОТЕКА сте се готвили/
вАНЯ ВЕчЕ СЕ ЯДОСАЛА ПЕРДЕТО И ПАДНАЛО ПРЕД ОчИТЕ ЦЯЛИ 2 чАСА ГОВОРЕЛА И ВЕчЕ НЕ И ПУКАЛО ЗА НИщО НА ФОНА НА ОНИЯ КАНДИДАТИ -ПИшМАН ДОКТОР ПСИОЛОЗИ И СОЦИОЛОЗИ /ТАКАВА БИЛА ПРОГРАМАТА ПО КОЯТО ДАВАЛИ СТИПЕНДИЯ/
"вИЕ КЪДЕ СЕ НАМИРАТЕ гОСПОДИНЕ ТОВА НЕ Е оксвор, ЕТО БИБЛИОТЕКАТА ЕТО ЛИТЕРАТУРАТА КОЯТА СЪМ ПОЛЗВАЛА ." - КАЗАЛА вАНЯ КАТО С ПРЪСТ ПОСОчИЛА главата си!
мИСЛЯ гОСПОДИН пРОФЕВОРЕ,мисля! - СИ ИЗЛЯЗЛА ЯДОСАНА И ТАКА я била предпоЧетана ПРД ДРУГИТЕ ПИшМАН ЗНАЕщИ

мИСЛЕТЕ ПО ВЪПРОСА И ДЕЙСТВАЙТЕ СПОРЕД СЪВЕСТТА СИ , САМООПРЕДЕЛЯщИ СЕ СВОБОДНО ЗА КОГО щЕ И РАБОТИТЕ,ДРУГОТО Е РУТИНА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.