Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 26.04.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЩЕ построим ЗАВОД без Бойко!  
Авторщacтливka (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 22:00



И така Генерала кмет си вкара авто гол със завода и мандата си.Янчулев бе най -умният...пито платено

с тенискортовете в Банки и беш....ни чул ни видел...спокойствие бейско.Наистина умен мъж
Е,не съм глупачка всичко съм предвидила и феята съдба...да настъпи моят и на приятелите ми звезден миг на живота ми
Завод ще има...нашият ГОТОВ РЕАЛЕН ЗАВОИД сътворен от български инженери и подкрепен от български бизнес.
Вече съм собсвеник на ДИРА...парите от него...ПРОЕКТА и външния пул от насха,ха,...приеха закон ..общината само да предлагала проект...ето защо ГЕРБ...еврофондове..НЕ НИ ТРЯБВАТ...външния пул си знае работата..ХА СЕГА КМЕТЕ...само ценните метали...ще изплатят завода.
АВТОГОЛ!

п.п.заводи ще се построят и в другите от раз спечелили градове на кметски герб софийски...големи и малки градове български.допускате ли бизнеса български е толкова ТЪП?Времената се промениха край на кражбите иска се доверие и авторитет.ПРЕДЛАГАМ ВИ ПАТРНЬОРСТВО ДОСТОЙНИ,сериозни бизнесмени зад името си мисля че ме опознахте ТУК с делата и постъпките си.Хайде да си подадем ръка
ЧАКАМ ОФЕРТИ!
инж.В.Янева



Тема Re: ЩЕ построим ЗАВОД без Бойко!нови [re: щacтливka]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано28.10.07 22:23



ПЪРВАТА ЕС СДЕЛКА БЪЛГАРСКА ОТКРИТА И ПРОЗРАЧНА!


електронна по ИНТЕРНЕТ без рушфети

п.п.адреса ми всички го знаете
май имах и адвокати ....ТУК....още от 2006 год. ...
последните е нужно да покажат качествата си реално нали

22.54 часа
София

п.п.могат да участват и българи от чужбина и доказали се чужденци лоялни
в бизнеса си независимо какъв.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от koбpaO8 на 28.10.07 22:27.</EM></FONT></P>

Редактирано от koбpaO8 на 28.10.07 22:41.



Тема Re: ЩЕ построим ЗАВОД без Бойко!нови [re: koбpaO8]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано28.10.07 22:32



Както разбрахте предлагам ВЪТРЕШЕН СЕРИОЗЕН ПУЛ
нещо като ООД.

само сериозни оферти!

Редактирано от koбpaO8 на 28.10.07 22:34.



Тема Re: ЩЕ построим ЗАВОД без Бойко!нови [re: щacтливka]  
АвторИнтepпoл БГ (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 07:11



ДОКТРИНАТА не парите...парите вървят след нея още от лятото или пролетта на 2006 г./ във Варна октомври - ноември 2005 г./Нали така ТРИАДА ООД Варна -София &.Вървях по трасето Люлин..метрото банките..банковите автомати,..проверяваща потоците парични с моята кретитна карта от Алианз
вие снимахте ..но и аз с моб. инфрачервена светлина


и баретите и ония коли...ГЕРБ...да изброявам ли подробно ..кабелите?
после 2007 г. попитайте пощата 1404,БТК и полицията...Фантата и Леденика,Загорката,еврофудбол и...дребните турговци в моят квартал и центъра на София..Мария Луиза...ВИКТОР....пенсионния фонд ДОВЕРИЕ...Казах им сметките им в евро и през немски банки ..на светло...и така нареченият "подземен свят" да се изчисти т.е. да може за 1 година да излезе от затворения кръг на изнудвачите т.е. да няма убйства по икономически причини...взеха ме за...луда ДИРА го знаеше.Между другото имам обява за БГССМК *ПРИБОИ*...радио и ТВ..световна независима..търсех спонсори имах сайт ..vili_50@yahoo.com...прикачен към ТРИАДА ООД ВАРНА..как ли стана това...обърнах се към военният прокурор БГ ..той ми каза "Какво да правя"...май и Бойко се оплакваше за своя..сайт....
....
Трябваше ни ВЪТРЕШЕН БГ ПУЛ
ама койт ли мисли от колегите с главата си ТУК...дори публично изказах претенциите си т.е. КАКВО ИСКАМ И ЦЕЛЯ
НИЩО освен открадната идея и парични авоари нали системи за управление на ЛОКАЦИИ!..&..и така се основа след няколко месеца официално ГЕРБ чрез ООД ТРИАДА счетоводна къща Варна
...............
ЕВРОФОНДОВЕ - ами взаимоспомагателна каса и кредити, най елементарно
...на първа плоча проект изпълнен ТРАНШ ..следва груб строеж и така нататък.
Тък политици,журналисти са се хванали ЕС ни отпуска това или онова..кредит с лихва удобна и лупа за авторитет
4 ЧЕТИРИ месеца останаха нали за преставянето на проекти работни за 7 наказателни точки.Е, имаме проект но чрез него няма възможност за крадене т.е. взимаш пари за едно - отиват за друго и ето за или ПРОЕКТИТЕ за ЕС фондовете минават или се одобряват от община т.е. кмет,мионистерства и прочие т.е. както кандидат студентите в посоченият от мен пример в темата "ДИПЛОМИ"
Е, сега тръгваме от външен контрол т.е. от външния пул на сериозни компании искащи позиици в БГ
Най -сетне РАЗБРАХТЕ ЛИ КОЛЕГИ ДОКТРИНАТА!?!

ТЪРСЯ ПАРТНЬОРИ ЗА ВЪТРЕШЕН ПУЛ ЗА СИЛНИ НЕЗАВИСИМИ ОБЩИНИ!
инж.В.Янева



Тема Re: ЩЕ построим ЗАВОД без Бойко!нови [re: Интepпoл БГ]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 08:12



Якопс..кафето с различните менте названия..Лозенец,Шанс,...двете лъв4ета..4 управление,6 тото на Бъкстон,улица Суворов.....Евроконтактите...
Еврогаз.....

...да изброявам ли ВСИЧКО И ВСИЧКИ...банки и ТРЕВИ????
Нищо не Е забравено!
Всичко се помни и е ДОКУМЕНТИРАНО!
....
ами минералните води...колкото и да търсех мин. вода Неврокоп и естествено газираната Михалково..нямаше я ...на пазара
посетих пазарите...не само софийските,Банки...куче номер 10...баните...Радомир....попитайте полицията там,горското,енергото,СЪДА,техническата служба...СОЗОПОЛ...ПРИБОЙ,..Кошарите...локацията оная странна къща недостроената..МЕЛИНВЕСТ..офис номер 1...и още и още...
информация безкрайно прозрачна ..ценна за моите приятели и за ПРОЕКТИТЕ изобщо ЕС - 7 наказателни точки на ЕС, не случайно каза оня от ЕС не ни трябват куриери БГ евродепутати

п.п.трябваше да добия представа и за ДИРА УСПЯХ -чии пари,собсвеници и прочие...те или той дира го знае нали трябваше да поемам управлението му и ве4е сум готова с това...бях една година в сянка нали_нали "приятели" и вадих горещите кестени от огъня САМА С ГОЛИ РЪЦЕ
така ли беше Панчарево -русенски гребци и ФАРМАСОФ...синьото кафе генерали - там се запознахме лично



Тема Re: ЩЕ построим ЗАВОД без Бойко!нови [re: п.п.]  
АвторCтapци нa BOЙHA ! (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 09:50



Строителен инженер съм -ТРАНСПОРТНО СТРОИТЕЛСТВО ,завършила съм строителния техникум "Христо Ботев" общо ВОДНО СТРОИТЕЛСТВО!
Запозната съм със ТЕОРИЯТА за военното изкуство имам военен чин

на първо място е ЦЕЛТА според нея изработваш ДОКТРИНАТА....6 точки са..май стратегията е на трето или 4 място...тактиката в този списък не влиза нали_нали запознати

п.п. взера радио Дарик с парчетата не изневери нали ви казах...
Огън срещу ПОЖАР
12 на брой



Тема Re: ЩЕ построим ЗАВОД без Бойко!нови [re: Cтapци нa BOЙHA !]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 10:02



Сот или СОД и прочие видеоохранителите локации го знаят ..ония които охраняват ОБЩИНИТЕ т.е. охранителния бизнес


оня от Лшлин от охранителите в общината възрастният мъж,след онзи хубав представителен млад и добре обле4ен мъж бързащ да ЛЕТИ и искаш удостоверението данъ4ното,което ве4е беше получил ..но от расеяност...искаше наново от чиновничката....и ПОЛИЦИЯ....комп. спряха да работят - нагласена работа и излизайки онзи от СОТ или СОД без значение ми каза.."Тръгвай ..днес ТИ предстои голямо ходене по трасето."..ве4е описах го..и първата СТАНЦИЯ..НСБОБ зад пазара на Люлин..баретите ме чакаха..и след като ме докараха т.е. се озовах до входната врата..ТЕ ВЛЯЗОХА в зградата под строй!...пътя на каймата и фъстъците ОТРОВНИ
ЗВЕНО СИГОРНОСТ ИНСТРУКЦИИ и те. 112 -наказател;на ТОЧКА на моб. собсвеник с номера 0898...или няма нищо...тук има =тук нема



Тема Re: ЩЕ построим ЗАВОД без Бойко!нови [re: п.п.]  
АвторCOФPOEP (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 10:23



И..МЕДИКАЛ..он лайн...Румъния - 9 клиники за ПОТЕНТНОСТ на МЪЖЕТЕ БГХ.
Военна болница -ПАРИТЕ ИМ...наистина КУРИЛО или корило първите три букви са важни нали колеги експерти


....
да изброявам ли за приватизираната полиция.... на ili za yahoto....
ами петролните "находища"..ами сьомката веригата фризер ХИТ с билборд "Българите ВЛАДЕЯТ СВЕТА!"
ами ФЬОРДИТЕ...май си ги поисках..и всичко ссъс запазени права лично мои и под покровителството на "семейството ми"..Интерпол КАНАДА - жената...ами документите и регистрацията до онази американска компания за одобрение на работата ми ..т.е. защитата ми за Генерал ??..да изброявам ли....колеги -лоялни честни..ЧЕСТ И ДОСТОЙНСТВО НА ПАГОНА!



Тема Re: ЩЕ построим ЗАВОД без Бойко!нови [re: COФPOEP]  
Автортoтoтo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 10:43



Софтоера...ООД ТРИАДИЦА ВАРНА -търси продавач комп. специалист


брей станах веща и по начназаването на МИТНИЧАРИ...и шофьорски книжки КАТ ВАРНА..без пари ..КОЙ ли получаваше ГЕНЕРАЛСКАТА МИ ЗАПЛАТА?..иомах и секретарка т.е. говорителка...как се назначават дознатели..ама професионалист съм била ...можете да го прочетете там в сайта полицейски варненски.
о,залаганията в еврофудбол...програмата..и онзи ФИШ с номера знаете кой нали...Китайски бизнес..аба май ме надценихте станах СПЕЦИАЛИСТ ПО ВСИЧКО както в онзи БГ филм
п.п. за всичко това или зад всичко това има хора НАЗНАЧЕНИ не само за...или на заплата...НЕЗАМЕНИМА ЛИЧНОСТ СЪМ БИЛА не го знаех..нещо повече РЕАЛНО БЕЗПЛАТНА...та оная Василева от 29 поликлиника жипито ми ФОРМАЛНО вместо да ми даде направление за ХИРУРГ ми предлага да ме пенсионира за лудост или по точно за психопатка
май ГО ЗНАЕТЕ нали_нали ...замазване удобно и чисто ОХРАНИТЕЛЕН ГЕРБ &



Тема Re: ЩЕ построим ЗАВОД без Бойко!нови [re: тoтoтo]  
Автормeтpoтo OOД (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 10:54



Мотофое...Червена могила...Радомир...нали ТЕ преместх там.????
Кремиковци..идеята за боклука беше моя..лично го или дадох възможност на Бойко на собсвени в скоби чрез оная банка събираща данъците...да оправи циганията..и ето ти ЛИЧНО като гражданин подал молба до Страсбург...ама забравя да свери датите на молбите...моята и неговата






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.