Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 18.05.24 
Горещи теми
   >> Корупция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дипломи!нови  
Авторeлekтpoннo yпpaвлeниe (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 07:53



Има "перо" за електронното упраление в Проекта за боклука

май и това са го "приватизирали"....
примерно:завършващите в германия мастери /.магистар/ получават както всички Диполм - само "А 4 картон" на който пише само името и Уни- та,няма приложение ...и толкова.Който или които се интересуват ...интернет и хоп всичко там...с/у името дори няма номер -защита на личните данни.
Тук за щяло и нещяло -лична карта показваш и ЗАДАЛЖИТЕЛНО ти я преснимат дори и моб. оператори.
Защитата на дипломната работа по ТЕМАТА става с осигорен външен контрол т.е. освен Професорите от съответното Уни и специалности присъсрват Професори не само от подобни немски Уни, има такива и от Англия,Щтатите,Франция,Норвегия и прочие...
знаете дори след приемането и спе4елването за работа по ТЕМИ ОТ ПРОЕКТИ!???....следва контрол т.е. СЛЕДИ СЕ СТУДЕНТА да не е СВОБОДЕН ЕЛЕКТРОН.
Колко свободни електрона има в БГ МИНИСТЕРСТВАТА?...не става дума на ниво БГ УНИ.

Моля търся си персийско коте, някой да ми подари
сериозно,котето Джери си го взимат в ..Лозенец



Тема Re: Дипломи!нови [re: eлekтpoннo yпpaвлeни]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 12:10



Обаче ВНИМАНИЕ!


Информация за лицето НЪЦ
ПИТАШ УНИ
СТАВА ИЛИ НЕ СТАВА субекта - лицето ИМЕТО за НЕЩОТО и даваш /работодателят или там интерсесуващия/и се за каквото нещо се интересуваш/.....никакво мърдане.....
........
В Германия изискването е min PhD
в Щатоте мастер или магистар....
естествено ПРЕПОРЪКИ и то СЕРИОЗНИ



Тема Re: Дипломи!нови [re: п.п.]  
Авторpeдoвeн тeлeфoн (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 12:21



сл;едва интервю /ако са те одобрили за нещото
после изпитателен период т.е. не може да стоиш само на стари лаври...трябва да има развитие ПРОЕКТА за който си бил нает т.е.с който или който е одобрен...можеш да ползваш лаборатории реално в цял свят за разработките си...НО НЕ ЗА ЕКСКУРЗИИ и за да ставаш ТОП МОДЕЛИ
...........
създаваш връзки колеги,приятели и прочие...но ЧЕСТНОСТ...иначе АУТ
и...зад борда
............
Как ви се струва........тел.112......
...Лоялност и доверие ...след 1 год. получаваш най-малкото нов мобилен апарат, запазвайки стария /нов едногодишен/ от компанията.....



Тема Re: Дипломи!нови [re: peдoвeн тeлeфoн]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 12:59



..без значение са цифрите..160,166,ч50,ч30...777....или написани с букви...или видяни /изписани на...пищшещия...цифрите с пръсти по клавиатурата.....сказчени с ...алармите на жълтите таксита...градски или специални коли........без значение...действат...
но какво става в главите /горна или долна/......нищо
112 или 120 - една от 7 ..пардон 6 наказателни ТОЧКИ цифровци.....интернет във всеки дом...тр5ойна услуга.....за 0 стотинки



Тема Re: Дипломи!нови [re: п.п.]  
АвторБTK и yличнитe AПAPATИ (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 13:12



абе безплатни...но на СИЛНА ТАРИВА....те таксуват БЕЗПАТНО за спешни случаи...погледни разпечатката си


а иначе помощ....само на себе си разчитай......2006 г. /разгледай и слушай....разпечатките....тел.150,160,166,...130...консултация ...психиатри -психолози...хи,хи,хи...дори и дира предлага хапове...ами как иначе...гражданска защита...ЗВЕНО И ПОЛОВИНА
ТОП МОДЕЛИ...дипломирани



Тема Re: Дипломи!нови [re: eлekтpoннo yпpaвлeни]  
Авторбaбичka (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 14:11



Не обичам доктори,не вземам дори аспирин


модерните психотерапевти - доктори =пълна промяна както Гала ги прави абе признавам и имам доверие само на ножа...като в холограмите там...в кината както МЕН лично ме изтапаносаха..леле мале дори я показах на Вера - майката на Бобъра /тя е също в ЕКИПА т.е. ПАРТИЯТА на СТАРЦИТЕ НЕДОВОЛНИ...забравих регистрирахме такава малка в кавеички ПАРТИЯ,така де ЗАКОНА НИ ПОЗВОЛЯВА м/у другото МОЛЯ ВИ НЕ СЪМ ТОЛКОВА ГРОЗНО ЧУДОВИЩЕ...особено " с ножа" кум момичето..май беше с дълги коси в една реклама течаща отдясно на екрана в дира по РЕКЛАМИТЕ...хубава съм,с хубав крак
макар и бабичка



Тема Re: Дипломи!нови [re: бaбичka]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 14:25



Холограмата ми

направена от ДИЛОМАНТИ шизофреници ..очите и косата -хипи блондинка под прикритие...страшничко забавно и с оня нож и то кухненски...баба Яга без метла на ИЗТРЕБИТЕЛ
каква е разликата м/у американските ва/ъ/ртолети "пачи"и руските знаете ли?
ами руските ...забравих името им /гледах го по телевизията/-ПЕРКИТЕ ИМ...лупинг/к/и ...хоризонтална поза и вертикална...както в НЕСТАНДАРТНИЯ СЕКС..голяма почитателка съм ...за такъв секс..има ли кандидати ..за партньор? Сериозна търся си такъв



Тема Re: Дипломи!нови [re: п.п.]  
Авторo4итe ми (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 14:43



обаче БЕЗ ЦВЯТ бяхте ги изрисувалиизофотографирали фотографи снимащи...самотни губи т.е. ГЪБЧО


иначе имам зелени като ...тревата...някой ми предлагаше боса по тревата ...парковата да вървя
беше преди 2 - 3 години..снимките
и..така тел.166..ВВС летища и пристанища



Тема Re: Дипломи!нови [re: o4итe ми]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 14:49



..БЕЗПЛАТНО на свои разноски...други ДЕ/И/ВИДЕНТИ и заплати за...това....

о, и огромни хонорари , титли,ранг и по4ести
но..съдбата си каза думата..тот модели ..наказателните точки 7
ПРОЕКТ БЕЗ АКЪЛ И НА ЧУЖД ГРЪБ..НАГОТОВО НЪЦ!
и...ХАГА



Тема Re: Дипломи!нови [re: п.п.]  
Авторпaяци или пaяk (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 15:18



без значение какъв е ПАЯКА изкуствен или реален


вече не в марокански къщи в..АБАНАСИ да преспивам..пълно с "живи" паяциСега боти с висок ток ще си купя..пловдивско - кюстендилски модел обаче сега за свадбеният си собсвен бал..не за бала бременски с музикантите ..искам да кажа без магарешки оОуглошителен рев..на ПЕТЕЛА в...булонски лес..ЩЕ ДЪДЕ ФРЕНСКИ КОЛЕДЕН БАЛ...кавалера е достоен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.