Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 09.06.24 
Горещи теми
   >> Корупция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дипломи!нови [re: peaлният ми ГЛAC]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано28.10.07 12:30



Бързвай Бавно

т.е. бързай да ковеш....желязото горещо..ЧУГУНЕНИЯТ КОЗИРОГ и ТРОПИЦИТЕ ...КОЗИРОГ!
Следвай своята звезда - ПРИСТАНИЩЕТО на славатаТЕ ЧАКА!

4ислото 5 е баланс т.е. крайниците на човек = ръце и краката,
рождената ми дата е 5 цифровци -астролози..абе всичко..гледаш ..въздух,огън,ВОДА и сведен поглед към земята...за да не прочетат болката в очите на душата от ослепителната светлина в съдебната палата ...нали ЧЕРНИ ОЧИЛА седящи зад луксозни черни коли...чернодреховци
.........ослепяваща светлина и налягане.....програмни инж. в скоби....ПОЗОР с пагони...мъже и луксозно опаковани жени без деца.....СЪЖАЛЯВАМ ВИ!
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Жopж_Caнд на 28.10.07 12:33.</EM></FONT></P>

Редактирано от Жopж_Caнд на 28.10.07 13:47.



Тема Re: Дипломи!нови [re: Жopж_Caнд]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано28.10.07 14:02



Алхимия....


Важна е ДОКТРИНАТА!
Другото ..съдбата си знае работата....всичко се връща и то там бие където най - боли ПРЕДАТЕЛИ!
Ведъж само веднъж да ПРЕДАДЕШ - КРАЙ!
нито си от едните - които си предал нито, от другите - защото другите знаят че ще предадеш и тях.
Кой от НСБОБ или ПОЛИЦИЯТА...органите за сиг0орност НЕ Е ПРЕДАТЕЛ?
ИСКАМ САМО ЕДНО ЕДИНСТВЕНО ИМЕ ДА НАЗОВЕТЕ!

НЕ СТАВА ДУМА ЗА ДРУГИТЕ...ВИЕ ЧЕТЯЩИТЕ какви сте т.е. КЪМ КОИ СЕ ОПРЕДЕЛЯТЕ ...чесно поне веднъж в живота си кажете... и тогава СЕ ГАВРЕТЕ!
ЛИЧНО АЗ НИКОГА НИКОЙ НЕ СЪМ ПРЕДАВАЛА!
НЕНАВИЖДАМ ПРЕДАТЕЛСТВОТО!

Редактирано от Жopж_Caнд на 28.10.07 14:06.



Тема Re: Дипломи!нови [re: Жopж_Caнд]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 19:00



ДЕМАРАЖ!???





Тема Re: Дипломи!нови [re: БTK и yличнитe AПAPA]  
Авторtel.166 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 17:51



БИОПАРАМЕТРИ


Какво ли е това серопозитивна работа,спин,васерман и кръвна група..ДНК..и СПА ЦЕНТРОВЕ с масла и козметичен крем..29 поликлиника ..Национален кожновенеричен кабинет...НЪЦ само табела..зад вратата СПА ЦЕНТАР КРАСОТА =ПЪЛНА ПРОМЯНА НА ЛИЧНОСТТА
И така коя е телефонистиката на тел. 166... психотерапевт... ама никога не се ПРЕДСТАВЯ КОЯ Е ..име номер АНОНИМНОСТзащо е тази анонимна секретност и след като се представиш...ТЪРСЕХ ПОМОЩ.."ВЗЕМИ СИ ХАПЧЕТО,сложио си щори на прозореца...оъ ОСЛЕПИТЕЛНАТА СВЕТЛИНА ОТ УЛИЧНИТЕ ТЕЛА зад ЧЕРВЕНИТЕ ЗАВЕСИ със ПИАНОТО...пианото...търсеха СТАЯ с комп. пиано,червени завеси..офис 1 СИНИ ЗАВЕСИ...ГОЛД &....
Електронно управление..ШМЕНТИ КАПЕЛИ ..пари от ЕВРОФОНДОВЕТЕ....жепето...попитайте инж.Дойчинов...автогарата...абе всички във входа Г на бл.114..работят като СПЕЦ ЧЕНГЕТА....нямало корупция...корпус за бързо реагиране..има и такива



Тема Re: Дипломи!нови [re: eлekтpoннo yпpaвлeни]  
Автор4 y -ниe XA имa ли тoвa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 18:06



И така извиках полицията...съседа ме "души"..имам преписка там и няколко пъти ме ограбваха,багажа обърнат...избирателно липсваха документи...полицаите само ми показаха ТАБЕЛАТА на ArkyZ zlatu BARETATA....pitona...zalovni ka6ti...Kotev...kvartalniqt kogoto izob6to ne poznavah dal ocenka za men...imam писмени обяснения..фантата...и да съм подписала там т. алинея...за опасна обществена личност


Взривовете в дома на бобъра..оня в квартирата..и Златьо Баретата &...Вера ги знае има биоробот...като моята холограма...има списък от 30 реални убийци с личните им данни и снимки...КОЙ ЛИ МУ ПУКА?
ВЕНДЕТА! ЕТО Я СИЦИЛИЯ!



Тема Re: Дипломи!нови [re: eлekтpoннo yпpaвлeни]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 18:11



защюо ли толкова хора се интересуваха и проявиха интерес за...старата ми кола под прозорците на трупчета?Дори ме заплашиха с..паяка...после ми предложиха КАДИЛАК съвсем нов за нея...отказах както в филма цифровци =нова

СПЕЦИАЛНО ОБОРУДВАНА ..като американските момчета ..колата на онова момичеТОЧНО ТОВА ИСКАМ!
Мисля че съм го заслужила..нещо като джипче...командоско с висока проходимост двойно най-добре 4 управление...така де управлявам ИЗТРЕБИТЕЛ



Тема Re: Дипломи!нови [re: п.п.]  
Авторkaтepичkитe (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 18:29



лОВИЛИ ЛИ СТЕ КАТЕРИчКИ Т.Е. БИЛИ ЛИ СТЕ НА лов?
вСИчКО ЗАПОчНА С ТЯХ....И ЕЛЕКТР. игри


НЕ СЪМ КОМАРЖИЯ НО ИГРАЯ покер ДОБЪР...БЛЪФИРАМ...ПОСЛЕ ДЯДО МРАЗ С чУВАЛА И ЦИФРИТЕ ЛЕТЯХА...АБЕ ЗАшЕМЕТЯВАщО....СЪС СТОТИЦИ ХИЛЯДИ..ЗНАЕТЕ НАЛИ цифровци
...ИМАМ ТЕМИ В дира ...ОТ ПО -КЪСЕН ПЕРИОД НАЛИ_НАЛИ
2006 Г. ИЗКЛю4ИХ ИНТРНЕТА...ЗА ОРИЕНТАЦИЯ...евроком & ЦИФРИТЕ..СМЕшНАТА ТЕЛЕВИЗИЯ И ОНАЯ 7 ДНИ КОЯТА СИ СМЕНИ ОБХВАТА...Е И ПЕРНИшКАТА кракра...
......
в НАшИЯТ ЕКИП ИМА КОМП. СПЕЦИАЛИСТ..ИНЖ.ХИМИК НЕМСКАТА ПАРАЛЕЛКА ОТ ХЕТЕИТО...
ХАРД ДИСКОВЕТЕ.....
...аЛЕКС МИ МОНТИРА....ЗНАЕТЕ КАКВО ПОСЛЕ СИ СМЕНИ НОМЕРАТА НА ТЕЛ. ОТ КЛУБ ЙОГА....
..........
ХАЙДЕ ВИ ЛЕКА НОщ пиШоци Т.Е. мики МАУС...ЖЪЛТИТЕ ТАКСИТА..О.К....РАДИО,1404...ЛюЛЕНЦИ......
.........
мертополитен оод триадица &..инженеринг
И 5 МИЛИОНА ЕВРО ЗА ИДЕЕН ПРОЕКТ ЗА БОКЛУКА Т.Е. ЗА завод



Тема Re: Дипломи!нови [re: kaтepичkитe]  
АвторП.П. (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 18:32



БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ ОТ ПРОЗОРЕЦА -ТЕРАСА НА оВчАРОВ


сигналите с него И МОДЕРНИТЕ КИПАРИСИ МАЗИИ ОТ МАЗОНЕТИТЕ..С БУНКЕР...РЕСТОРАНТ пристана..СРЕщУ 104 УчИЛИщЕ Т.Е. КАКВО щЕ КАЖАТ ХОРАТА СМЕшНИЦИ.....АМА СЪСЕДИ ИМАМ



Тема Re: Дипломи!нови [re: eлekтpoннo yпpaвлeни]  
АвторPeaлнa нa ЖИBO cpeщa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 22:38



Близо преди 2 /две/ години БЯХ ВИ НАСРОЧИЛА СРЕЩА очи в очи!
Е, както там в хотела

България в Париж..реалния роман..имам свидетелство за управлени на..ЯХТА не само за изтребители...коли...Кобрата не забравя ..обещанията си нещо повече винаги ги изпълнява
Трудно се захващам за нещо голямо...спшомняте ли си..но захвана ли се с нешото докрай
п.п. за доказателство четете в архивите на дира
Това което трябва да стане - ЩЕ СТАНЕ!

май това беше мотото ми на онзи сайт за.....запознанство нали_нали...



Тема Re: Дипломи!нови [re: kaтepичkитe]  
АвторCтипeндaджийckи ФИPMИ (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 07:05



Имаше едно споразумение.. с ДИРА за стипенди на студенти, специализации,мастерски и докторски програми ..Германия,Испания..Щтатите..Еггипет...дадох заявка поне за 4..2 със сигорност и за език...някой търсеше такива от онази варненска свързана с ВВС летища и пристанища...КАКВО СТАНА С ТЯХ т.е. стипендиите...ве4е сме ноември...най-късно краят на НОЕМВРИ колеги от Варма..чакам...не изнудвам споразумяхме се нали!?!
имж.Янева




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.