Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 15.06.24 
Горещи теми
   >> Корупция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: XA3APTA]  
АвторИHTEPПOЛ *ПPИБOЙ* Янeвa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 10:59



Казината познават ме добре от лятото на 2006 г.
бян на Витошка,хотел Хемус ,и онво близо до улица Суворов ФАРАОНИТЕ!


Да продължавам ли за Виктор по бул.Мария Луиза
имам свидетел номера на колата преставих се на ЧЕРНИ ОЧИЛА говорещ руски и Виктор ми предложи т.е. покани ме на кафе не на чай /имам теми тук/ милон евро само за един сеанс,отказах му с думите"КЪДЕ МЕ ТЪРСИШ" усихнехме се и касата на АЛИАНЗ ДОВЕРИЕ с онова лого ГРЪЦКО синьото око ами ДРАГАЛЕВЦИ инзи ресторант името му беше....питайте счетоводителката на 29 поликлиника Даниела бл.101 етаж 13, и сестра и ДОКТОР май Захариева онзи диск космос рекламира.ФИНЛАНДИЯ тя е доктор на СПОРТИСТИТЕ!!!
БИЛА!
СБА!
..&...БОГАТА ОБЩИНА!!



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: ИHTEPПOЛ *ПPИБOЙ* Ян]  
АвторИHTEPПOЛ EBPOПA (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 11:01



Паркинки и подземно надземни ГАРАЖИ!
Имам теми по трасето от Люлин през паркинка на ПАРЛАМЕНТА!



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: ИHTEPПOЛ EBPOПA]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано02.11.07 11:30



Още през лятото на 2006 г. до подлеза на бул България и бул.Гоце Делчев аз се обадих на тел.166 с думите "ОТКРИХ ПЪТЯ И КОИ ПЕРАТ ПАРИ!" вие те. /онзи глас на жената която м/у друго УВОЛНИХ ОЩЕ ПРЕДИ ЕДНА ГОДИНА ЗА НЕ ИЗПЪЛНЕНИЕ НА СЛУЖЕБНИТЕ СИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ!!!/ прослушайте разговорите ми с вас...ГЛОБОЛСКИЯ моб.
Което значи ПРАВИТЕЛСТВОТО ОФИЦИАЛНО НА БЪЛГАРИЯ Е ПЕРАЧ НА ПАРИ!!

ИНТЕРОИЛ ЕВРОПА
има и разполага със записа
нещо повече поне още 100 пъти официално съм предупредила и ПРОКУРИРИ,ПРЕЗИДЕНТ,ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА НС,ПРЕМИЕР и прочие имам поместени молби и доклади
вие бягахте не искахте или се страхувахте
да се срешнем ОЧИ В ОЧИ
КАКТО И ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДО ДНЕС!
НЯМАМ НИКАКВА ПОКАНА ДОРИ ОТ ДИРА ЗА ТОВА!!!
ДОКОГА може би на МЕЖДУНАРОДНИЯТ ТРИБУНАЛ С ПРИЗОВКА БЕЗ ЛОГХОТО ВИ ЕР!!!

Генерал Майор Д -р кр.п. инж.Янева

п.п.справка:архивите на дир.бг почти всички клубове
практически вие ми наложихте БАН
имам теми и за бана.

Редактирано от koбpaO8 на 02.11.07 11:34.



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: quot;Cтapциquot; нa ]  
АвторROGACH (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 12:06



ЗДРАВИЙТЕ!



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: ROGACH]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано02.11.07 12:59



NARKOTICI|
INVENERING OOD
Лепински - лятото събра барабар от Лов и РИБОЛОВ един милон евро
колко данък внесе ОХРАНИТЕЛЯТ ИЗНУДВАЧ = видеоохранител
лично ми каза!!!
Манастирски поляни и онзи внук на Прокурора осъдил на смърт Емил Марков -бл.101 ДС БЛОК!
бл.110 ЦК блок!!!
бл.114 т.е. моят блок ВСЕ ЧЕНГЕТА СТАРИ ЩО СА ДОСИЕТА!!
ОХРАНИТЕЛИ ИЗНУДВАЧИ ЛИДЕРИ.

И така 6 и 4 районно управление -двете лъвчета Лозенец и ония сега в зградата на Глобол -там щяха да ме пребият от бой като им се представих Генерал от ИНТЕРПОЛ * ПРИБОЙ*
сватбените магазини,ГРАМАДАН и прочие и така в на блока живяи някога кмет построил РИЛСКИЯ ВОДОПРОВОД Янчулев не за ТУРЦИЯ И ГЪРЦИОЯ ГЕНЕРАЛ БОРИСОВ з градата на кой си дал???
От горе ЛЕТИЩА,в мазето Лов и Риболов -момчета показаха МАША!!!


Генерал Майор инж.Янева



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: koбpaO8]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано02.11.07 13:05



ДАРИТЕЛСКИЯТ ФОНД!!!
Е,ония долу в дъното на улицата до онова заведение което горя -ЛЪВЧЕТАТА ТЕЖКОБРОНИРАНИТЕ ЗНАЯТ и онова дюнерите пред дарената зграда!КОЙ СЕ ПОДВИЗАВА ТАМ???
БЪЛГАРИЯ 1300 год.
О, ШИПКА!!
дълък списък всичко тука има в дира съкратено



п.п. от онова лято очите от ком.на инж.Венко Спасов почти ослепяха
ТОШУБА =НАРКОТИЦИ
Хора с увреждания с променен адрес т.е. Боянските гробища на Христина брата ап. 59 тя ключа държи от. разпр. табла долу точно под моята кухня,Фламинго там таб. БТК,стълбищното ел. табло т.е. етажното НЯМАМ КЛЩЧ той е в ЖЪЛТАТА МАФИЯ т.е. такситата ап.63. в ап. 61 заложната къща на Котев т.е. Благоевград и БАРЕТИТЕ АРКУЗ, в ап. 62 Васил Кърджали КОНОЦЕНТЪРА т.е.АКДЕМИК НЕДЕЛЧЕВ
да изброявам ли нагоре
под мен Иванов ДИПЛОМАТИЧНИЯТ комплект ГОРНА БАНЯ и така наситен 59 пардон 58 апартамента,само в моят вход те са цели 4 КИТАЙСКА ЦИТАДЕЛА
Генерале КМЕТЕ ПАРИТЕТ ПО РАНГ!

Редактирано от koбpaO8 на 02.11.07 13:15.



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: koбpaO8]  
АвторИHTEPПOЛ * ЛИБИЯ* (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 14:16



Франция т.е. ИНТЕРПОЛ * ФРАНЦИЯ* ти го знаеш имаме такъв.
Мед. сесрите наши са ВИНОВНИ всиките го знаем и ПОЖАР по тайни дони Мадам Саркози награда почтена ФРЕНСКИ ПРЕЗИДЕН получи КОЗЛОДУЙ!
Нали така комисар КУНЕВА и посланик евро Грънчарова
СУВОРОВЦИТЕ МИ КАЗАХА ТЕ СА НАШИ ПОМОЩНИЦЖИ В сянка!
Има доблестни мъже - все още Генерале!



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: ИHTEPПOЛ * ЛИБИЯ*]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 14:26



Митко от железарите там от помпената станция в Либиоя ПРОЕКТА на Лондон за ЖИВА ВОДА,кой посланик искал Митко да става ДИПЛОМАТИЧЕСКИ КУРИЕР?
Той отказал, но всичко СТАВАЩО ТАМ СЕ знае в кв.Гоце Делчев Генерали разведчици и КОНТРАРАЗВЕДЧИЦИ!КАКЪВ ПОЗОР!

п.п.имам теми,има свидетели в кафето на Боби,постоянните бл.101 т.е.ДС,Митко е приятел на Васил т.е. на академик Неделчев и на Кърдали
о,там е Балабанов -агроном бил там сега в министерството на земеделието,какви далавери попитайте го.
същите Васил преработва газови пистолет в боен на Коцето111
и колата на Коцето е дал на онзи мафиот от Пловдив,той щеше да ме бие заради магазина долу Яна го познава всички в нашия вход само аз се опълчих и ада започна....МИТНИЧЕСКА КОНТРАБАНДА НА или с АЛКОХОЛ,ЦИГАРИ И НАРКОТИЦИ,проституция -от всички го чух!

инж.Янева



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: quot;Cтapциquot; нa ]  
АвторBG ШПИOHCKИ ЦEHTAP (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 15:02



ЕТО ВИ БИЗНЕС ШПИОНАЖ ВЪВ ВСИЧКИТЕ МУ ФОРМИ БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!
СЕВТОВЕН! И ЗАПАЛИХТЕ ТРЕТАТА СВЕТОВНА ВОЙНА! ТОВА БЕ ПРОЕКТА АФИУШИРАН по билборда до фризер ХИТ!
"БГ УПАВЛЯВАТ СВЕТА!"КАКВИ БОГОВЕ!???
1.Американците нямали с какво да пътуват до луната??
Ами ХИБРИТ!
КЛОНИНГ!
ХОЛИВУТ НА ЖИВО!
Имаме ДОКУМЕНТИ от ИНТЕРПОЛ *КАНАДА* и ПИТЕР>Англия.Испания и разбира се ФРАНЦИЯ!!
Бащата на децата наКрасимира по баща Гърдева -Кърджали -Любка /Васил също по това време е бил в Кържали -първият възродителен период на Живков -фотограф/ брат му е военнен познава Васил Любка та онзи испано французин МАФИОТА СТРАШИЛИЩЕ!!!
Ришельо...ценър на ШПИОНАЖ,направете си труда господа официз разузнавачи и контра да НАУЧИТЕ!
Аз работя БЕЗ СТОТИНКА НЕ КРАДЯ ИНФОРМАЦИЯ!
инж.Спасов и неговите приятели СЪЩО!
Вие знаете само да убивате и осакатявате т.е. ДА ОСЛЕПЯВАТЕ БГ ВОЙНИТЕ НА ТИХИЯ ФРОНТ КАТО ВИЗАНТИЙЦИТЕ Самуиловите воийни!
ПОЗОР И ПАДЕНИЕ НЕКАДАРНИ ПРЕДАТЕЛИ!!
Не заслужавате и сопола ми да го хвърля върху вас.
Достатъчно ви обърнах внимание РАЗМЪРДАЙТЕ СИ ЗАДНИЦИТЕ!!
ЗАПОВЕД!
Генерал Майор Янева



Тема комментарий к топикунови [re: quot;Cтapциquot; нa ]  
АвторVasilev26Vladimir (Нерегистриран)
Публикувано04.02.12 01:57



freelance writer




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.