Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 07.06.24 
Горещи теми
   >> Корупция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: п.п.]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано30.10.07 16:37



..готино парче радио Дарик..как беше ОГЪН СРЕЩУ ПОЖАР!
и 12 апостоли парчета ПОЖАРА на пожарната АВАРИЯ НА ПОМПИТЕ...горивото спря!

тел.166 онова лято те предупредих...чуйте разпечатките...КРИМИНАЛНА ПОЛИЦИЯ!
търсех ви дори отидох на крака в 4 софийско..нямало криминален отдел/звено...оставих бележка с подпис Кобрата



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: koбpaO8]  
АвторПeтъpбypr (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 18:56



Лично аз го предпочитам пред Москва -като град...абе забравих как беше ..меняха се като столици


Та грбната база там е ..градината парк носеше особено име...там някъде беше и царската ЯБЪЛКА т.е. дървото което лично го е засадил Петър ПЪРВИ..умен мъж...живеел в къща с нисъл таван любимата му стая.
.....Бих искала там да отида..м/у другото компанията има там независим клон т.е. ССБГНК *ПРИБОИ* & Русия...Питер с наши колеги и състуденти.....обективни,открити и на които можем да се доверим изцяло..просто наистина АРИСТОКРАТИ НА ДУХА...имаме в Германия,Канада,Норвегия...Калинград...Иран,Ирак,Египет,...ФЬОРДИТЕ
и все НЕЗАВИСИМ ИНТЕРПОЛ от професионалисти
така че ве4е открито се АФИШИРАМЕ нали клуб 40-50 и все доброволци....е жзабравих Париж,Испания и Англия...скордярд...абе паравопис...ами талка де вече се изхвърли от програмата ДИКТОВКАТА!!!


п.п...ЕТО...за непосветените...името на бойното изкуство на прабългарите.../те са наши,както и онези младежи ръководено от журналиста правист по...ВВТ "БАЛКАН"...стегнати младежи хубави мъже!/...и така започнах за ЕТО и буздугана им с топка завързан за китката им,независимо дали си мъж или жена...задължително го носиш../ теглото на топката завързан ...за веига е с различно тегло в зависимост от теглото,ръста и прочие на човека.../
и разбирасе...БОЕН ДУХ СТАРЦИ....наричам ви така защото нямаме арния...много е важно...каква е разликата от един снайперист полицай и негов колега военнен!МНОГО ГОЛЯМА..полицая получава "помощ" от "наблюдаващи обекта субект и скритият снайперист полицай СТРЕЛЯ...докато военният ПРЕЦЕНЯВА т.е. МИСЛИ т.е. НОСИ ЛИЧНА ОТГОВОРНОСТ т.е. има ДИЦИПЛИНА И МОРАЛ!!!



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: Пeтъpбypr]  
АвторHaшият ПPOEKT ! (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 20:46



В Проекта за завода за боклука влиза и НЕЗАВИСИМИЯТ чАСТЕН ИНТЕРПОЛ *БГ*..ПРИБОЙ -ЯНЕВА..наистина Генерал МАЙОР


и така освен ПРОЕКТА на ВЕНКО СПАСОВ...откраднаха идеята за моят ПРОЕКТ ЗА ЗВЕНО СИГОРНОСТ НА БАЛКАНИТЕ с клонове в цял свят,нещо пове4е в ДИРА знаят без афиширане започнахме да работим т.е. да проучваме и кореспонденция..локационни системи и тел.112//защо ОТКРАДНАХТЕ т.е. привитизирахте ПРОЕКТА най-важният от целият гъвкав проект за СИЛНА БЪЛГАРИЯ ИО ДОСТОЙНИ БЪЛГАРИ????
пак съдба имам ДОКАЗАТЕЛСТВА и свидетели от цял свят..тук влизаше ДОСТАВЧИК ИНТЕРНЕТ...
къде отиде или кой открадна коментара ми за образованието а,именно в темата за УЧИТЕЛСКИТЕ СТАЧКИ...с заглавие..САМОДОКАЗВАНЕ ????

.........
някои от кметовете ..идеята ми за БИЗНЕС ЦЕНТЪР в Кремиковци....предложил????!!!!
Ние ЦЕНТЪР ИНТЕРПОЛ *ПРИБОИ* РЕАЛНО ВИРТУАЛНО т.е. ИНТЕРПОЛ ИНТЕРНЕТ!!!
...Доктора когото убуюиха е ..неговата любовница Дочка..Димитровград е първа братовчетка на моята племеница Лиляна..Княжево...ул.Синята скала..и онзи ад...борисовци онова лято 2006 г....Лиляна беше секретарка в ПОЖАРНАТА!!!
.....
ДЕМАРАЖ!



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: Haшият ПPOEKT !]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 20:53



ЕВРОКОМ -открадна услугата за ТРИ т.е. ТЕЛЕКОМУНИКАЦИИ /...освен медийна компания ..*ПРИБОИ* Янева е и ТЕЛЕКОМУНИКАЦИИ..т.е. телефони -мобилни и домашни т.е. с един мобилен ДВА номера...мобил. и домашен -по евтин /удобство при местене на адрес не е нужен нов номер...контрол../КОЙ ОТКРАДНА ИНТЕЛЕКТ ПРОДУКТА -РУМЕН ПЕТКОВ &..НСБОБ!!
Каква ДОБЛЕСТ КОМАНДОСИ!



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: п.п.]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано30.10.07 21:06



Знаете че имам ДОКАЗАТЕЛСТВА и го знаят колегите от ИНТЕРПОЛ ЕС!
свидетели също....знаете кои Главен,Военен,Окръжен,Дежурен ПРОКУРОР НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ!!!
КАКВА ДОБЛЕСТ!

...прослушайте разпе4атките ми..БТК,моб.Глобол....
знаем и СМЕТКИТЕ ВИ БАНКОВИ В СВТА!
банки,имоти,туроператорски компании..м/у другото към компанията коята имам 4еста лично да ръководя има и звено:недвижими имоти

клуб кучета...обвързани сме с Ватикана Папата,Брюксел,Италия,Сицилия,Щтатите....знаете добре..Дубай,Египет...иИНТЕРПОЛ *КЮРДИ*...има и такъв, ЕЛДЖАЗИРА
о,господа БГ СИГОРНОСТ И ОФИЦИОЗ БГ ИНТЕРПОЛ...нима допускате 4е ще де4йстваме...като вас...ЛЕГАЛНИ СМЕ...направете допитване официално до ПРЕЗИДЕНТА НА РУСИЯ Господин ПУТИН, официалният ГЕРМАНСКИ ИНТЕРПОЛ,ГЕРМАНСКИТЕ СИЛИ ЗА СИГОРНОСТ...или и това сте си присвоили...
ако сте го направили...АВТОГОЛ!
инж.В.Янева



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: koбpaO8]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано30.10.07 21:56



Точно така, ние сме граждани на света в ЕС е България, граждани сме български с нищо БГ ЗАКОНА НЕ СМЕ НАРУШИЛИ но сме ПОДЧИНЕНИ НА ЗАКОНИТЕ ИЗВЪН БГ т.е. НА ИНТЕРПОЛ ЕС!
Кой наруши ПРАВАТА МИ т.е. погази ги грубо и ме принуди да ходя по улиците като ЗОМБИ?Чие нареждане или под кое командване Господин Главен Прокурор, кой получи заплатата си за тази низост...жена и майка на ДВЕ ДЕЦА?
ЗАЩО съзнавате ли те.160.166..ВОЕНЕН ЕС ТРИБУНАЛ!!!
Да не говорим гавра над ПАГОНА ОТ МЪЖЕ с пагони , власт,почести и с ЕС НАГРАДИ за "високи постижения и справяне служебно със задълженията си"..ПОЗОР!
Какво ДОВЕРИЕ ИМАТЕ И АВТОРИТЕТ само за мъже да не говорим за ПАГОИН!
Ще ви съдя не само като "частно" лице.
инж.В.Янева
п.п.справка предупредени сте за това...архивите на дира още прде да пусне ..Евронюз пардон ЕВРОКОМ три в едно услугата.
Кой си





Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: Жopж_Caнд]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано30.10.07 22:28



тел 150 ..поне 200 пъти съм звъняла...ЕДИНЕН ТЕЛЕФОН ЗА СПЕШНИ СЛУЧАИ!
ОТКРАДНАТ от вас чиновници..на заплата на гърба мой т.е. на или за ЛИЧНА СМЕТКА>Това стана и за банките на МВР болницата...та да успеете да се скриете като плъхове...КРАДЦИ И НЕКЪДЪРНИЦИ,свикнали всичко наготово и лаврите обирате.
Е моб.Глобол...имам молба там за сим картата ми 0898...лого *Р*...от май...и нищо нямали обратна връзка...при моб. друг...водеха се ТРИ МОБ. НОМЕРА на мое име...все още нямам отговор и ония младоци не ме допускат до техните шефове...имате записи...ами личните ми данни...НЕОХРАНЯВАНА ОТ НИКОЙ!
Вие с 100 човека охранени обучени въоръжени до зъби мъже охрана...на заплата СНЕЛИ МЪЖЕ!Ами КОЛИТЕ ВИ?Аз ПЕША и ми завидяхте за старата кола на трупчета...какво ли е монтирано в нея...като хард диска на моя ком...имам свидетели и ДОКАЗАТЕЛСТВА..снимки на участващи лица и номерата на колите...с изтекли транзитни номера ДИПЛОМАТИ БГ ..в Германия


Или като Янчулев...ртилската вода, щъркелово гмнерздо...ТРАНСВЕР ОБРАТЕН..от ТУРЦИЯ!
Ами Михалково и Неврокоп...водата коята я пускат е криминална - защото е или са отровени умишлено ИЗВОРИТЕ...водопровода за града къде или откъде минава..бях там.
Радев Боян..Калипсо...цялата улица..офис номер едно ПЕРЕ ПАРИТЕ...една играчка в ръцете на ИГРАЧИТЕ умници ..борците.ДА!КОРУПЦИЯ И ВОЕНЕН ТРИБУНАЛ ЗА ВАС ПРОКУРОРИ БЪЛГАРСКИ.
Аз Виолета Янева ви обвинява и в качеството си на потърпевша поискала помощ т.е. обърнала се ЗАКОНО към вас ви смятам за виновен.Лично съм навреме предупредила всички по низхпоодящ ред т.е. започнах от 150,130,160,166....БТК...всички номера възможни,национална телевизия...та до ...порокурорите...лично ходила съм по полицията..е не съм БАРЕТАТА & нямам пари да давам на СОФИЙСКО УПОРАВЛЕНИЕ РУШФЕТ ДА МЕ ПАЗИ..НО ВИЕ МЕ ОГРАБИХТЕ присвоявайки си моите доходи от ПРОЕКТА ..най-малкото.
п.п. компанията е информационна независима има радио,видео в цял свят...пускаме инфото В ТОЗИ МИГ по цял свят..ПРЕДУПРЕДЕН СТЕ ГОСПОДИН ГХЛАВЕН ПРОКУРОР!
инж.В.Янева
22.27 ч.
София
България



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: quot;Cтapциquot; нa ]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано30.10.07 23:15



НАТУРА 2 000 50 % от територията от България!
НИТО САНТИМ ПО МАЛКО!
НИКАКЪВ КОМПРОМИС , нито за площ,нито за ЗАСТРОЯВАНЕ,нито за ПЛАЖОВЕ присвоени и оградени,дадени..."под наем".ПО ЦЯЛОТО НИ ЧЕРНОМОРИЕ...по река Дунав..планинските кОрорти..НЕ НА БЕТОНОВИТЕ ПИСТИ.....ПО МОЯТ ПРОЕКТ!!!
Предупредени СТЕ колеги стр.предпремачи,българския бизнес вече казва НЕ НА СДЕЛКИТЕ 'подземни.
Прочетете това господин Главен ПРОКУРОР на БГ!
ЧИСТА НАША РИЛСКА ВОДА!

Не на менте минералните води..без значение ..от кой ИЗВОР СА...пием чиста панчаревска софийска вода под или зад ЕТИКЕТ..на минерална...софийската ВОДА!!!
ОБРАТЕН ТРАНСВЕР НА ВОДАТА НИ ОТ ТУРЦИЯ И ГЪРЦИЯ!

инж.В.Янева

п.п. Е тази част от проекта не ви изнася да крадете..ООД ТРИАДА Варна & ПОЛИЦИЯ&ПАРЛАМЕНТ ДЕПУТАТИ БЕЙОВЕ КОМАНДОСИ БЪЛГАРСКИ!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Жopж_Caнд на 30.10.07 23:22.</EM></FONT></P>

Редактирано от Жopж_Caнд на 30.10.07 23:25.



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: quot;Cтapциquot; нa ]  
АвторИHTEPПOЛ EBPOПA (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 10:05



БИНГО!!
Зала ТРИАДИЦА кой е новият СОБСВЕНИК?? ООД ТРИАДА


бях там и се представих КОЯ СЪМ,охраната ме познава ЕГИДА е с нас!!!
стадион Септември 200 декара
стадион Локомотив,Раковси ГЕРЕНА там познавам Владимир Паунов - ДУПНИЦА -баща му жена му +лия беше моя и е приятелка от НИПРОРУДА..арома,...МОСКВА имам теми Господа Генерали с ЛИДЕРСКИ ПАРТИИ!!
АВТОГОЛ!!

следва тотото и БИНГОТО ха,ха,..картоните от 2004 год.
ИЗЛИШЪКА на бюджета 20 милярда евро господин министре на бг финасите а,баламосвате учителите и нашите деца????
схемата следва от бингата в следващият коментар господа ОЧНИ доктори Тушиба &Борисов ОБЩИНА!

КРИМИНАЛНА БЪЛГАРИЯ!!
инж.В.Янева

БИНГО!!!



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: ИHTEPПOЛ EBPOПA]  
АвторXA3APTA (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 10:44



Картона има личен номер и сериен номер,при игра в зала -цялата зала е игра с картон с един и същи сериен номер.На таблото трябва да се пише броят на продадените картони, което обаче не се прави за броя ...при игра ЗАЛОГ ЗА ГОЛЕМИ СУМИ от 500 лева нагоре та до ДЖИПОВЕТЕ.
Какво става;
1.В Швеция има само два комп. в зала играят са до 15 серии и всичко под контрол.
2.В БЪЛГАРИЯ ЕТО КАК:
МОНИТОРИТЕ се играе с много серии 50 нагоре,сериите НЕ СЕ ЗАЧЕРВАТ, след ИГРАТА СЕ ПРИБИРАТ и се занасят зад ПУЛТА.
серийните номера от коша до мониторита - зад пулта тези от коша се подреждат по малкият личен номер.
Едни и същи хора т.е. поставени ПЕЧЕЛЯТ ГОЛЕМИТЕ ЗАЛОЗИ



Картоните се продават до 10 ТОПКА след започването на играта!
БИНГО!
НАРУШЕНИЕ НА ПРАВИЛНИКА ЗАЛЕПЕНО ОКАЧЕН ПО СТЕНАТА!
Номера в левия горен ъгъл на картончето....след което наново се препродават сериите.
Парите от тези картони фактически са безотчетни НЪЦ ДАНАЦИ!
При игрите за големи суми НЯМА ЛИНИЯ!???
ПРОТИВОРЕЧИ НА ЗАКОНА ЗА ИГРИТЕ!
НАРУШЕНИЕ или ГРАБЕЖ.
В момента на играта се играе с картони от 2004 ГОДИНА ?????
Забелязва се,удрят ПЕЧАТ напоследък върху картоните
с цена 5 - 15 лева.Официалния номер на картона е 0.5 СТОТИНКИ!!! до мах 2.00 лева.
Когато се играе за най - ниска точка премия не се дава на играещи на маса, а само на играещите на комп. със много голям брой серии и обиране на масата.
Само БИНГО на маса играещите.
Важно :В залата има ком./ 20 до 30 и пове4е и фактическа нелоялна конкуренция м/у играещите на ком. и маса.
.ПРИ СИГНАЛНИ ЗНАЦИ за нарушение ИНСПЕКТОРАТА ПРЕДУПРЕЖДАВА ПЕРСОНАЛА и там имаме от ЕТО

Това е само част от док;лада на Вера Иванова която е подготвила за да приложи към другите дела за убитият си син и ПРОЕКТА ЗА ХАГА!

Сигнализирала е на КОМИСИЯТА ЗА КОНТРОЛ НО НЪЦ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.