Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 07.06.24 
Горещи теми
   >> Корупция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: koбpaO8]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано26.10.07 16:11



Привет Кобра 08



пардон Агент 08

Редактирано от Жopж_Caнд на 26.10.07 16:12.



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: нeвeжa]  
Авторkpeм бpюлe и шoлoлaдoв мyc (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 18:52



Обичам сладките неща много сладки


особено...шоколада...ТОРТА "КОНКОРД"
..разхождам кучето си в южния парк, тичам на мотопистата, близо до зала Триадица.
И така Бизнес Центрове ще се строят там
Всичко е подготвено .....оня зеленият от зелените май говореше по канал едно
каза, било престижно на фона...на зелената трева....
Е,ще ставам дебела - няма къде да тичам



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: kpeм бpюлe и шoлoлaд]  
Автор2OO6 r. (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 19:01



ТАБЕЛА до табелата на ДИР.БГ
"южният парк - частна собсвеност"
подобна табела се или ще се появи след "изборите за кмет и общински съветници" на мотопистата и на още много места не само в София.....и още в много други градове и села.
Предлагам на катрите географски табелата за БЪЛГАРИЯ да гласи "ЧАСТНА СОБСВЕНОСТ".поне ще е честно и няма да има никакви проблен.
Няма България =НЯМА ПРОБЛЕМ!





Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: 2OO6 r.]  
Автор--------------------- (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 23:58







Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: 2OO6 r.]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано28.10.07 12:36



Наистина щастливка


ама нали ти казах ТУК В НЕТА още през 2005 година



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: --------------------]  
Автор Жopж_Caнд (Coup de theAtre)
Публикувано28.10.07 12:46



последен ..номер число
ама Последен 150 е ШИК ..дори като НИК



от ВИОЛА

Редактирано от Жopж_Caнд на 28.10.07 12:46.



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: quot;Cтapциquot; нa ]  
Авторkatinar protiw izprazwane (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 14:48



Katinar...klючари...ха,ха...по трасето на жицата


Моето наследсвено място в Белите брези....адвокат Котев на Софиански...изнуди ме да се простя с него..1930 год. от дядо ми царски офицер..4 братя оифицери..Одрин ГОРДО 150 ПЛЕНЕНИ турски знамена...това е дядо ми по баща...бащата на бабами РАКИНА от РАДИБОШ е дъщеря на опълченец,който НЕ Е ПРЕДАЛ знамето САМАРСКО!!!
наистна съм ЩАСТЛИВКА!
.................
Та посетих и Монтана..оттам Вършеч..няма жпп превоз...раздрънкан автобус пълен с цигани...Чирпан...чипровските килими...ха,ха,...ще си купиш НЪЦ! Дори е ЗАБРАНЕНО като КРЕПОСТНИТЕ руси..без знанието на определени лица да продадеш собсвена продукция излязла от ръцете ти...реално 1/4 е за тъкача...другата стойност на собсвеното си производство отива там където отиде и моите търсачки ТУК и ТАМ и Световната сателитна БГ медийна независима интерпол компания..ПРИБОЙ...радио и т видео..инфо.....КРАЖБА НА ИНТЕЛЕКТ ПРОДУКТ!!!
И така една жена се заговори с мен и ето историята й:
Една туркиня от Берковица правела МАГИИ за да не могат мъжете да се празнят в друга освен в ОПРЕДЕЛЕНА КУРВА и така необходимо е катинарче мъничко за да го държиш в ръка самозаклю4ващо се ..абе автоматично от китайските...и по време на секса мъжа когато започне да се празни в нея хоп под кръста на жената и закючваш спермата му...гърне и вартриш боб...и и чупиш гърнето по тъмни доби на кръстопът..дори и пишката му не ставало
кключа от катинарчето хвърляш в дълбоки води..езеро или море...може и в канализацията улична...ДА НЕ СЕ НАМЕРИ
е има и пукане на зърна от чер пипер..40 на брой..конци бели възли..е забравила съм подробности...
Та жената ходила при ходжа и той й казал,че се разваляло така...трябвало мъжа да се изпразнил в оная в мензис...само така можел да се откачи от ОНАЗИ КОЯТО ВЕЧЕ СИ ГО ЗАПЛЮЛА...и така мъжа българин с циганка....
.....
Странното бе че ония след оная нощ направиха същоъто от...Люлин...ключари при нас после в Белите Брези...моето место ..магии обесила ме бяха на едни пилони обвързани с въжета..спринцовки..и ..така развръзвах и изгарях възлите...посещавах ключари...дори един от оня квартал до затвора софийският....Сега мястото е собсвеност на СОТ или СОД с номера и букви....
имам теми
...кварталният и ..4 раийонно софия ми говореха за кръв...магии с кръв...казах им да не ме занимават с глупости...проверете показанията ми в 4 София и писаното от Котев...кръвни кръстове...
ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК!



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: katinar protiw izpra]  
АвторЛюлинци... (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 15:25



черни очила...онази институция зад църквата СВ.СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ..името и беше май ЧЕРНАТА ДЖАМИЯ

чая....



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: Люлинци...]  
Автор1O4 y-щe (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 15:54



учителки бивши но може да им се намери адреса за...свидетели...потърпевши!!!
Искра Христосковска журналистка и българска литература...живее срещу синагогата..на Пиротска ..длизо до халите..
брат и бил директор на Кремиковци+случай подобен на инж.Иванов,,баща на Бобъра..Сердика.
2.Ардиана..Ади...ФРЕНСКИ..английски и руски...баща ДС...майка -дъщеря на царски офицер..пианиска..операта...разведени.....МАРСИЛИЯ...

и двете...Прага...Франция...остров МАН!!!
последната кораби по средиземно море...секс връзка за инфо...свише...бг офицер...Генерал представителен красив мъж.....ШЕРАТОН!!!!



Тема Re: Кметски и БГ СЕКС.нови [re: 1O4 y-щe]  
Авторп.п. (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 16:20



Искра има приятелка докторат....била е в международният валутен борд..т.е. как се изготвя и как се ПРАВИ информациионните бюлетини т.е. ОТЧЕТА!!
..разпивки в ЩЕРАТОН...измислени нагласени СТАТИСТИ...ФАЛШИВИ ДОКУМЕНТИ


п.п. напуснала комисята на ЕКСПЕРТНОТО БГ НИВО с ПСУВНИ ПО БГ КУРВИТЕ МЪЖЕ И ЖЕНИ!!!
имато и бе май Ваня -разведена с момиченце....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.